Jump to content

All about Alfa Romeo


GTV
 Κοινοποίηση

Σας αρέσει η Μi.To;  

175 members have voted

  1. 1. Σας αρέσει η Μi.To;

    • Ναι
      125
    • Οχι
      50


Recommended Posts

PAIDIA KALISPERA

EDO KAI KAMIA ORA KATHOME KAI DIABAZO SINOPTIKA AYTA POY EXETE GRAPSI GIA ALFA BMW ...........KTLP.

EIPA NA GRACO 2 SIRES KAI EGO GIA NA KATALABETE KAI ESIS TI EXO PATHEI.

H ISTORIA MOY KSEKINAEI TO 1992 OTAN PANTREYTIKA APO EROTA KERAYNOBOLO 1 JIULIETA TOY 80 TO AMAXI HTAN EROTAS

TO EIXA STA XERIA MOY PERIPOY 8 XRONIA KAI AFOY MOY EFAGE OTI MOY EFAGE TO EDOSA SE ENA PITSIRIKA SXEDON TSAMPA(TO PIRA ERGOSTASIO KAI TO EDOSA ME GENIGO BAPSIMO.17RES,KONI.EIBAH,BAGET,MOTER 1.8 TS

DEDION KAI DIAFORIKO APO GTV 2.000 KAI ALA KALOYDIA

SAN AMAXI ME EIXE KOYRASI POLI GIATI PANTA KATI ZITOYSE

KAI EGO O M.....KAS TO EDINA. TELOS PENTON TO GOYSTERA POLI.

OTAN EKANA TO GIO MOY ANAGASTIKA KAI MAZEPSA ENA ATOS PRIME KAINOYRGIO.(KOYBAS)

FANTASTITE SOK APO TA 158+HP NA PESO STA 55 POY TA MISA ITAN PSOFIA. PERNAO MIA PERIODO ODIGIKOY SPARAGMOY POY DEN THELO OYTE NA TO SKEYTOME (EIMOYNA ATHIKI ODO KAI PROLABENA NA DIABASO TA PSILA GRAMATA APO TIS EFIMERIDES STO DROMO) KAI LEO NA AGORASO TO AMAXI POY OTAN TO EBLEPA STO DROMO MAZEYA TO SAGONI MOY APO KATO.

ALFA 147 1.6 TS 120 DIST STIS 28/9 /2003.

KAI APO EKI KAI META AXRIZEI TO DRAMA

META TA PROTA 8000KLM ALAZOYMAI METABLITO(KROTALIZE)

PERNAEI LIGOS KEROS KAI ARXIZOYN TA PIRAKIA (TO JIULIETTA ME PLATINES KAI AVANS FOUL DEN EKANE ETSI)

STELNOYME EGEFALO GIA ANABATMISH. P A P A R ...................I A

KAI EDO ERXOME STA LOGIA KAPIOY APO SAS POY GRAFEI GIA TIS ANTIPROSOPIES TOY IRAKLEIOY KRHTHS

PROSPATHOYN LIPON NA ME PISOYN OTI TO AMAXI PREPEI NA KANEI ETSI AFOY IDAN OTI DEN MPORIYN NA KANOYN KATI

TO PROSPERNAO KAI EGO LOGO ANOTEROTITAS KAI EROTA (TO EIPEME AYTO).

META SIRA EXOYN TA TRIKSIMATA (TSIMOYXES KAI MENTESEDES STIS PORTES. EMPOS SYSTYMA KAI APO TIS 2 MERIES.KATO TA PSALIDIA KAI TA GONATA KAI TO MAGIKO ERGALIO TOY ELINA MASTOROY TO GRASSO EKANE KAI PALI TO THAYMATOY OPOS KAI STIS PORTES

KEREA RADIOFONOY TO MAYRO PLASTIKO KAIKE APO TON ILIO KAI TORA PAME GIA TIN DEYTERI ALAGI (TORA THA TO PLIROSO LOGO LIKSI TIS EGIISIS)

TAMPLO KATEYASMA LOGO TRIXIMATOS (PALI GRASO KAI KATI LASTIXAKIA).

BALBIDA APO TIN EKSAEROSH TOY KINITIRA ALAGH. XALOYSE TON KOSMO.

OI MOKETES STOY THOLOYS PISO KREMONTE KAI DEN TIS EBALAN EGIISI GIATI THA KSANAXALOYSAN PALI.

OTAN FOYLARO TO AMAXI O DIKTIS TO BLEPEI MISO(FTEI O AERA LENE)

EGO PALI TO LEO (O EROTAS).

KAI TORA TA XONTRA....

22000KLM TO MOTER MIRIZEI LADILA. KAI MILAME GIA POLI BROMA.

PSAXNO TO AMAXI DEN BLEPO TIPOTA

TOYS TO PAO KAI TI SIMPTOSI OPOS KATHE FORA OYTE BLEPOYN OYTE MIRIZOYN TIPOTA

META AP[O POLA PLISIMATA LISIMATA BRISKOYME OTI DAKRIZI H FLANTZA KEFALIS PANO STO XTAPODI

TA TSAKALIA PALI SFIGOYN TO KAPAKI (KAKOS) KAI STAMATAI TO LADI

META APO ALA 8000 PERIPOY KSANA TA IDIA

AFTI TI FORA PSAXNO TO GNOSTO SIMIO ALA TIPOTA .

NEO KIKLOS LISE ,PLINE, DESE, BOLTA ,LISE ,...............

TORA EINAI TO SAZMAN PETAI LADI APO KAPOY ALA OYTE TO KSANAPIGA MESA GIATI TO THEORO XASIMO XRONOY

TO AMAXI THELI SKOTOMA OSO OSO

ALFA 147 120HP DIST TELOS TOY 03 KAI TO PAO GIA ANTALAGI APO EKI POY TO PIRA

THELETE TIMH ..........................APO 11000 EOS 12500 KAI TO AMAXI KATA TA ALLA STIN PENA(IPAME O GAM..........ENOS O EROTAS APO 21250E

 

KAI XALBADIAZA TO BRERA

 

PERIMENO NA DIABASO APOPSIS GIA TO THEMA KAI GNOMES GIA TO EPOMENO AMAXI

PROSFERO DOREAN LISIS SE PROBLIMATA TOY147 LOGO PIRAS

mpaltzis@hotmail.com

 

OSO GIA KAPIO TRIKSIMO STIN PISO ANARTISH POY DIABASA 90% EINAI TO KALODIO TOY XIROFRENOY MESA STON DAKTILIO SIGRATISIS PISO APO TON TROXO

LISI TO GNOSTO ERGALIO GRASSO

 

KSEXASA NA SAS PO OTI TO KALODIO TOY DEXIOY PROBOLEA OMIXLIS PIRE FOTIA

 

 

 

KAI MIN KSEXNATE OTI POYLAO MIA ALFA 147 1.6 120 PS ME 52000KLM DIST KATA TA ALA APSOGI

ALFISTAS ΥΠΟ ΟΡΟΥΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φιλε σε καταλαβαινω γιατι εγω με γαλλικο αμαξι ρενο ειδαν αρκετα τα ματια μου.

 

πιστευω ακραδαντα πως αν τα αλφα ρομεο ηταν αξιοπιστα θα ηταν η πρωτη μαρκα μακραν μιας και ειναι πανεμορφα αμαξια

 

μια συμβουλη απο μενα:γιαπωνεζικο η γερμανικο παρε

 

και κατα βαση παρε ενα HONDA να γουσταρεις...;)

Link to comment
Share on other sites

ELEGA GOLF GTI EOS 200 PS BMW 320 S3 ALA STA GERMANIKA ME XALAI POLI I EGGIISI TOYS

EPATHA TETIA PLAKA ME TO ALFA KAI ME 3 XRONIA FANTASOY NA BGALEI TO GERMANIKO ME 2

KAI TA ANTALAKTIKA KATI TIMES

STA AYTIA

 

KAI AN KSERI KANENAS AFOY TA G........MIMENA TA GERMANIKA DEN XALANE GIATI DEN DINOYN PANO APO 2 KAI I HYUNDAI DINI 5

MIPOS NA PARO KANA ATOS PRIME KAI NA TO POYSARO STOYS 235 HP KAI NA TOY BALO KAI SUNROOF

ESTO GIA 5 XRONIA THA EXO TO KEFALI MOY ISIXO

ALFISTAS ΥΠΟ ΟΡΟΥΣ
Link to comment
Share on other sites

KAI AN KSERI KANENAS AFOY TA G........MIMENA TA GERMANIKA DEN XALANE GIATI DEN DINOYN PANO APO 2 KAI I HYUNDAI DINI 5

MIPOS NA PARO KANA ATOS PRIME KAI NA TO POYSARO STOYS 235 HP KAI NA TOY BALO KAI SUNROOF

ESTO GIA 5 XRONIA THA EXO TO KEFALI MOY ISIXO

 

φιλε μου εισαι απο ηρακλειο κρητης?διαβασα τα σχολια σου για την 147 σου κι ακομα δεν καταλαβαινω πως εχεις τετοια υπομονη,ευχομαι σε μενα να μην βγαλει ποτε κατι τετοια προβληματα γιατι τοτε ουτε τον ερωτα θα κοιταξω ουτε και την ιστορια της alfa:mad:

οταν σκαμε ενα σεβαστο ποσο θελουμε και την αναλογη αντιμετωπιση και ειδικα απο τους ανθρωπους που το παμε για να το φροντισουν.αντιπροσωπεια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε mpaltzis αν θες να προσθέσεις κάτι σε post που ήδη έχεις κάνει μπορείς να χρησιμοποιήσει το κουμπί "Τροποποίηση".

Επίσης διάβασε και το παρακάτω:

 

Όροι Πρόσβασης και Χρήσης

 

  • Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων για τη δημοσίευση οποιουδήποτε κειμένου. Τα κεφαλαία είναι ενοχλητικά και καθιστούν δυσανάγνωστες τις δημοσιεύσεις. Παράλληλα, η χρήση των κεφαλαίων γραμμάτων στη netiquette του Διαδικτύου, ισοδυναμεί με την αύξηση τόνου και πιθανότητα θα προκαλέσει αρνητικές αντιδράσεις στους επισκέπτες/χρήστες του myphone.gr και τους διαχειριστές του.

Link to comment
Share on other sites

ELEGA GOLF GTI EOS 200 PS BMW 320 S3 ALA STA GERMANIKA ME XALAI POLI I EGGIISI TOYS

EPATHA TETIA PLAKA ME TO ALFA KAI ME 3 XRONIA FANTASOY NA BGALEI TO GERMANIKO ME 2

KAI TA ANTALAKTIKA KATI TIMES

STA AYTIA

 

KAI AN KSERI KANENAS AFOY TA G........MIMENA TA GERMANIKA DEN XALANE GIATI DEN DINOYN PANO APO 2 KAI I HYUNDAI DINI 5

MIPOS NA PARO KANA ATOS PRIME KAI NA TO POYSARO STOYS 235 HP KAI NA TOY BALO KAI SUNROOF

ESTO GIA 5 XRONIA THA EXO TO KEFALI MOY ISIXO

 

Νάθενας ε?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Alfa Romeo Brera 3.2 - Audi TT 3.2 Quattro - BMW Z4 Coupe 3.0Si

http://www.youtube.com/watch?v=DwLwiAgSx1I

 

Αν και δεν ξερω Γερμανικα, το βιντεο λεει πααααρα πολλα!!

Οταν η Brera ζυγιζει 1777 κιλα, 377 περισσοτερα απο την Ζ4 και 331 απο το ΤΤ ειναι λογικο να μην μπορει να παρει τα ποδια της...

Τελικα αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι οτι αλλες αυτοκινητοβιομηχανιες βγαζουν πλεον αυτοκινητα πιο "Alfa Romeo" απο την Brera!

Link to comment
Share on other sites

Νάθενας ε?:lol:

 

αυτος εχει καψει την αντιπροσωπεια δυστυχως αλλα οχι οτι και ο αλλος που εχει την alfa sud αν θυμαμαι κιολας καλα οτι ειναι και καλυτερος:mad:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Alfa Romeo Brera 3.2 - Audi TT 3.2 Quattro - BMW Z4 Coupe 3.0Si

http://www.youtube.com/watch?v=DwLwiAgSx1I

 

Αν και δεν ξερω Γερμανικα, το βιντεο λεει πααααρα πολλα!!

Οταν η Brera ζυγιζει 1777 κιλα, 377 περισσοτερα απο την Ζ4 και 331 απο το ΤΤ ειναι λογικο να μην μπορει να παρει τα ποδια της...

Τελικα αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι οτι αλλες αυτοκινητοβιομηχανιες βγαζουν πλεον αυτοκινητα πιο "Alfa Romeo" απο την Brera!

 

dystyxws etsi opws vghke h brera pio poly tonistike o cruiser xaraktiras ths para h sport klironomia ths...;)

pantws,mou matwnei th kardia na vlepw th brera na menei toso pisw sthn eftheia...

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

KAI AN KSERI KANENAS AFOY TA G........MIMENA TA GERMANIKA DEN XALANE GIATI DEN DINOYN PANO APO 2 KAI I HYUNDAI DINI 5

MIPOS NA PARO KANA ATOS PRIME KAI NA TO POYSARO STOYS 235 HP KAI NA TOY BALO KAI SUNROOF

ESTO GIA 5 XRONIA THA EXO TO KEFALI MOY ISIXO

 

Οι επιπλέον των υποχρεωτικών από την ΕΕ για 2 έτη εγγύηση είναι κόλπα των αντιπροσωπειών για να πουλάνε (χωρίς τα "ψιλά γράμματα" που λήγουν οποιαδήποτε εγγύηση αν σε βγάλουν ότι εσύ φταίς που χάλασε)-Για την εγγύηση ενός προιόντος λαμβάνονται υπόψην παράγοντες κόστους ,έρευνας τεχνολογίας,διάθεσης και παραγωγής ενός μοντέλου,και δεν είναι συνώνυμο με την ποιότητα καθώς αυτή εξαρτάται από άλλες εμπορικές συνθήκες όπως πχ οι γραμμές παραγωγής για κάθε αγορά για να πετύχουν συγκεκριμένες τιμές πώλησης κλπ.

 

-Αν πιστεύεις τόσο πολύ στις εγγυήσεις,πάρε Mercedes με εγγύηση 30 έτη mobilo life,και κράτησε το αμάξι 30 χρόνια να διαπιστώσεις αν αξίζει :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

 

-Αν πιστεύεις τόσο πολύ στις εγγυήσεις,πάρε Mercedes με εγγύηση 30 έτη mobilo life,και κράτησε το αμάξι 30 χρόνια να διαπιστώσεις αν αξίζει :lol:

 

δεν θα μπορουσα να το κανω με τιποτα αυτο:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα alfa gt 2004 2.0 jts selespeed 28.000.μαυρο, καλα ειναι?

οσοι εχετε gt αξιζει? πολλα δεν ειναι? το κιβωτιο αξιζει? alfa romeo εχουμε και χερω. βγαζει προβληματα?

Ειναι Πανεμορφο ομως το ατιμο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα alfa gt 2004 2.0 jts selespeed 28.000.μαυρο, καλα ειναι?

οσοι εχετε gt αξιζει? πολλα δεν ειναι? το κιβωτιο αξιζει? alfa romeo εχουμε και χερω. βγαζει προβληματα?

Ειναι Πανεμορφο ομως το ατιμο!

 

to amaksi einai panemorfo,grhgoro kai to selespeed sketh k@vla...omws opws tha eides kai stis prohgoumenes selides exei kai arketa provlimata..;) einai analoga ti tha sou tyxei...oi katoxoi tou en logw modelou tha se diafwtisoun ...

Link to comment
Share on other sites

γειά σας :)

 

Ήθελα να ρωτήσω μήπως υπάρχει εδώ καμιά φωτό της Brera σε χρώμα "Argento Alfa",

ή αν μπορεί κανείς να μου πει πού να ψάξω, γιατί μόνο σε κόκκινο και μαύρο βρίσκω.

Ξέρετε αν είναι το ίδιο με το "ασημί alfa" της 159, ή αν πρόκειται για άλλο;

(κοίταξα στις πίσω σελίδες, αλλά είναι πάρα πολλές οι φωτό και δεν έχω προλάβει να τις ψάξω όλες). :wacko:

 

Επίσης, γιατί η GTA 3,2 V6 έρχεται στην ίδια τιμή με την BRERA 2,2 JTS (παρ'όλη τη διαφορά κυβικών) ;

Λόγω του ότι η δεύτερη είναι πιο καινούργιο μοντέλο;

Αν εσείς είχατε να διαλέξετε μεταξύ αυτών των δύο, ποιά θα προτιμούσατε; :)

(α, και μήπως ξέρετε, η GTA βγαίνει με την μάσκα του παλιού στυλ, ή με το λίφτινκ της νέας 147; )

 

Ευχαριστώ, και συγνώμη που σας ζάλισα με τις ερωτήσεις :O

 

 

** Η Alfa είναι η Monica Bellucci των αυτοκινήτων. Ή καψούρης, ή τίποτα. :love:

 

.

Link to comment
Share on other sites

η αλφα ρομεο ειναι σαν τα κινητα τα μοτορολα...

 

παρολα τα σπαστικα που εχουν και οι 2 στο ειδος τους εχουν φανατικους και πιστους υποστηρικτες...:cool:

Link to comment
Share on other sites

το θεμα δεν ειναι αν πιστευω η οχι στην εγγυηση αλλα νομιζω οτι οταν καποιος χωνει καποια χρηματα πολλα η λιγα για να παρει το αμαξι που γουσταρει πρεπει να εχει και καποιες εξασφαλισεις .

και στο κατω κατω στο μπακαλι πας να παρεις ενα καρπουζι και αν δεν σου βγει καλο το πας πισω

οταν το αμαξι που περνεις δεν ειναι αυτο που σου πουλησαν(το ποιοτικο,που εχει ολοκληρωμενο servise, που δεν εχει καμια σχεση με το παλιο προσωπο της ALFA,............ΚΛΠ) και απο τα πρωτα 10.000κλμ ζηταει τοσα πραγματα δεν πρεπει λειπων να εχεις υποστηριξη απο ατομα τεχνικα καταρτισμενα ικανα να φροντισουν το αμαξι?

οχι με σφυρι και γρασσο και διαγνωστικο ελενχο δια της ακοης

τελος παντων θελω να ελπιζω οτι στην επομενη αγορα μου θα ειμαι πιο τυχερος

 

 

 

 

:lol: :lol:

 

Οι επιπλέον των υποχρεωτικών από την ΕΕ για 2 έτη εγγύηση είναι κόλπα των αντιπροσωπειών για να πουλάνε (χωρίς τα "ψιλά γράμματα" που λήγουν οποιαδήποτε εγγύηση αν σε βγάλουν ότι εσύ φταίς που χάλασε)-Για την εγγύηση ενός προιόντος λαμβάνονται υπόψην παράγοντες κόστους ,έρευνας τεχνολογίας,διάθεσης και παραγωγής ενός μοντέλου,και δεν είναι συνώνυμο με την ποιότητα καθώς αυτή εξαρτάται από άλλες εμπορικές συνθήκες όπως πχ οι γραμμές παραγωγής για κάθε αγορά για να πετύχουν συγκεκριμένες τιμές πώλησης κλπ.

 

-Αν πιστεύεις τόσο πολύ στις εγγυήσεις,πάρε Mercedes με εγγύηση 30 έτη mobilo life,και κράτησε το αμάξι 30 χρόνια να διαπιστώσεις αν αξίζει :lol:

ALFISTAS ΥΠΟ ΟΡΟΥΣ
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα alfa gt 2004 2.0 jts selespeed 28.000.μαυρο, καλα ειναι?

οσοι εχετε gt αξιζει? πολλα δεν ειναι? το κιβωτιο αξιζει? alfa romeo εχουμε και χερω. βγαζει προβληματα?

Ειναι Πανεμορφο ομως το ατιμο!

 

Το αμαξι πρωτη μουρη αλλα αν θες τη γνωμη μου μην μπλεξεις

τα λεφτα ειναι πολλα

ΠΧ

(alfa 147 2003 τελος με 18000 κλμ)

σταματαω στο παρκινκ εχω νεκρο

παταω συμπλεχτη και περιμενω απο 5 εως 25 sec

αν του ερθει η ορεξη θα μπει (η οπισθεν ε)

αν βιαζωμαι με πατημενω συμπλ κουμπωνο αυτο καπου φρακαρει κραταω λεβιε προσ τα μεσα και αφηνω το ξερο μου σιγα σιγα

καπου εκει κουμπωνει

ακομα τουλαχιστον(τωρα εχω 52000κλμ

ΜΑΚΡΙΑ//////////////////:ninja:

ALFISTAS ΥΠΟ ΟΡΟΥΣ
Link to comment
Share on other sites

το θεμα δεν ειναι αν πιστευω η οχι στην εγγυηση αλλα νομιζω οτι οταν καποιος χωνει καποια χρηματα πολλα η λιγα για να παρει το αμαξι που γουσταρει πρεπει να εχει και καποιες εξασφαλισεις .

και στο κατω κατω στο μπακαλι πας να παρεις ενα καρπουζι και αν δεν σου βγει καλο το πας πισω

οταν το αμαξι που περνεις δεν ειναι αυτο που σου πουλησαν(το ποιοτικο,που εχει ολοκληρωμενο servise, που δεν εχει καμια σχεση με το παλιο προσωπο της ALFA,............ΚΛΠ) και απο τα πρωτα 10.000κλμ ζηταει τοσα πραγματα δεν πρεπει λειπων να εχεις υποστηριξη απο ατομα τεχνικα καταρτισμενα ικανα να φροντισουν το αμαξι?

οχι με σφυρι και γρασσο και διαγνωστικο ελενχο δια της ακοης

τελος παντων θελω να ελπιζω οτι στην επομενη αγορα μου θα ειμαι πιο τυχερος

 

Yπάρχουν και γραπτές εγγυήσεις για αυτό το λόγο στις οδηγίες χρήσης,και αν θεωρείς ότι εξαπατήθηκες,υπάρχουν τα νόμιμα μέσα να διεκδικήσεις το δίκιο σου.Οσο αφορά την πώληση,είναι γνωστό ότι η αγορά δουλεύει με "πακέτα" για καλύτερες τιμές -Αν δεν σε ικανοποιεί αυτό,μπορείς να πάρεις αμάξι από το εξωτερικό ή εκτός αντιπροσωπείας από ανεξάρτητο έμπορο.

 

Δεν ξέρω τι μπορεί γίνεται στην Αlfa συγκεκριμένα,αλλά οι περισσότερες αντιπροσωπείες έχουν βελτιωθεί σημαντικά στις υποχρεώσεις τους λόγω ανταγωνισμού,νομοθεσίας και κανόνων της ΕΕ και υπαρχει και έλεγχος τόσο από την "μαμά" εταιρία,όσο και από την αντιπροσωπεία στους εξουσιοδοτημένους-Το ίδιο ισχύει και για τις υποχρεώσεις μετά την πώληση,βάση πάντα αυτών των γραπτών που λαμβάνεις και όχι πιστεύοντας τις διαφημίσεις που κυρίως ισχύουν είτε περιορισμένα είτε για κάποιους συγκεκριμένους εμπορικούς λόγους και αναφέρονται με ψιλά γράμματα ...

 

-Φυσικά κακοί επιμέρους επαγγελματίες (έμποροι και service) πάντα θα υπάρχουν,όπως και μεμονομένες περιπτώσεις ελαττωματικών αμαξιών-Σε κάθε περίπτωση καλό είναι να αναφέρονται για να προσέξουν οι επόμενοι....

Link to comment
Share on other sites

Εχασε η BRERA στην ευθεια απο τα αλλα 2?Τι λετε ρε μαγκες.....εγω 15 χρονια τωρα ξερω οτι χανω στις ευθειες(στις μικρες εννοειται)απο σχεδον ολα τα μικρα διαολακια που κυκλοφορουν στους δρομους.Ε ΚΑΙ?Αλλοιμονο αν αγοραζα αυτοκινητα με τετοια κριτηρια.Οσο για βλαβες και αξιοπιστιες και τα συναφη και εχοντας κανει πανω απο 1500000 χλμ.....παραμενω κολλημενος.Χωρις ορους...
Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι 15 εκατομμυρια η δεν βλεπω καλα?ταριφας εισαι φιλε μου?πες μας οτι τα εκανες αλλαζοντας μονο 3 αυτοκινητα και κατα προτιμηση με τις ιδιες μηχανες.δεν αμφιβαλω οτι εχεις κανει τοσα.....
Link to comment
Share on other sites

to amaksi einai panemorfo,grhgoro kai to selespeed sketh k@vla...omws opws tha eides kai stis prohgoumenes selides exei kai arketa provlimata..;) einai analoga ti tha sou tyxei...oi katoxoi tou en logw modelou tha se diafwtisoun ...

 

οντως μου ειχε προβληματα ωσπου ειχα την εξυπνη ιδεα και επικοινωνησα με Milano μι εγινε χαμος με την εδω αντιπροσωπεια του κυριου ναθενα που μονο αντιπροσωπος δεν πρεπει να λεγεται.απο τοτε που μου εφτιαξαν το αμαξι δεν μου εχει παρουσιασει τιποτα αλλο περα απο το μεταβλητο που θα το παω συντομα για να μου το αλλαξουν,κι αν μου το αρνηθουν?ε και τι εγινε και παλι επικοινωνια με milano κι ολα θα λυθουν,δεν θα χορεψουν αυτοι οι καραγκιοζηδες με μενα,εγω θα τους χορεψω και με οτι τροπο θελω εγω.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οντως μου ειχε προβληματα ωσπου ειχα την εξυπνη ιδεα και επικοινωνησα με Milano μι εγινε χαμος με την εδω αντιπροσωπεια του κυριου ναθενα που μονο αντιπροσωπος δεν πρεπει να λεγεται.απο τοτε που μου εφτιαξαν το αμαξι δεν μου εχει παρουσιασει τιποτα αλλο περα απο το μεταβλητο που θα το παω συντομα για να μου το αλλαξουν,κι αν μου το αρνηθουν?ε και τι εγινε και παλι επικοινωνια με milano κι ολα θα λυθουν,δεν θα χορεψουν αυτοι οι καραγκιοζηδες με μενα,εγω θα τους χορεψω και με οτι τροπο θελω εγω.:)

 

swstos...

Link to comment
Share on other sites

Εχασε η BRERA στην ευθεια απο τα αλλα 2?Τι λετε ρε μαγκες.....εγω 15 χρονια τωρα ξερω οτι χανω στις ευθειες(στις μικρες εννοειται)απο σχεδον ολα τα μικρα διαολακια που κυκλοφορουν στους δρομους.Ε ΚΑΙ?Αλλοιμονο αν αγοραζα αυτοκινητα με τετοια κριτηρια.Οσο για βλαβες και αξιοπιστιες και τα συναφη και εχοντας κανει πανω απο 1500000 χλμ.....παραμενω κολλημενος.Χωρις ορους...

 

mwre ama exane apo ta mikra diaolakia de tha peiraze toso,alla edw ipie tsai apo tous kyrius antagwnistes ths...akoma pera apo to design,fainetai oti dn yparxei allos tomeas pou na yperterei...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...