Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καποιο ωραιο, οχι πολυ βαρυ γυναικειο αρωμα, μεχρι 15-20€ περιπου? για νεαρη :)

 

B.U. και C-Thru

 

Δεν έχουν παραπάνω από 15-20 ευρώ( το μεγάλο μπουκάλι) και έχει και πολλά που μπορείς να διαλέξεις. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ανάμεσα στις παρακάτω, ποια μου προτείνετε;

 

1)Paco Rabanne Black XS

2)Chanel Platimum egoiste

3)Baldessarini Ambre (ή κάποια άλλη του ίδιου οίκου)

 

Εκτός από το να μυρίζει ωραία, με ενδιαφέρει και η διάρκεια. Ενημερωτικά, 27 χρονών είμαι..

 

Περιμένω απόψεις..

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην Χρονια σου πολλα , εμενα θα μου αρεσε περισσοτερο η δευτερη επιλογη σου

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου και για τις ευχές και για τη γνώμη σου! Να είσαι καλά και καλές γιορτές!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στις παρακάτω, ποια μου προτείνετε;

 

1)Paco Rabanne Black XS

2)Chanel Platimum egoiste

3)Baldessarini Ambre (ή κάποια άλλη του ίδιου οίκου)

 

Εκτός από το να μυρίζει ωραία, με ενδιαφέρει και η διάρκεια. Ενημερωτικά, 27 χρονών είμαι..

 

Περιμένω απόψεις..

Δεν εχω μυρισει τις αλλες αλλα εχω την egoiste platinum και ειναι απιστευτη κατα τη γνωμη μου.Εχει ιδιαιτερη μυρωδια που την κανει να ξεχωριζει και με εχουν ρωτησει πααααρα πολλοι/πολλες τι αρωμα φοραω..εχει και καλη διαρκεια, στο δερμα μου τουλαχιστον. Ελπιζω να βοηθησα...χρονια πολλα!

 

 

 

Sent from another GalaxyII

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στις παρακάτω, ποια μου προτείνετε;

 

1)Paco Rabanne Black XS

2)Chanel Platimum egoiste

3)Baldessarini Ambre (ή κάποια άλλη του ίδιου οίκου)

 

Εκτός από το να μυρίζει ωραία, με ενδιαφέρει και η διάρκεια. Ενημερωτικά, 27 χρονών είμαι..

 

Περιμένω απόψεις..

 

Δοκίμασε και την Mont Blanc Legend, είναι κοντά στην Chanel.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα παιδια , μου εφεραν δώρο μια αντρική Chanel Blue ... δεν εχει δυστυχως ομως δειγμα...πριν παω να την δοκιμασω , εχετε καποια αποψη για την συγκεκριμενη ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια , μου εφεραν δώρο μια αντρική Chanel Blue ... δεν εχει δυστυχως ομως δειγμα...πριν παω να την δοκιμασω , εχετε καποια αποψη για την συγκεκριμενη ?

 

Αν εννοείς την Bleu de Chanel, την αγόρασα στο τελευταίο μου ταξίδι προς αντικατάσταση της παλιάς μου χειμερινής κολόνιας. Πολύ καλή.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς την Bleu de Chanel, την αγόρασα στο τελευταίο μου ταξίδι προς αντικατάσταση της παλιάς μου χειμερινής κολόνιας. Πολύ καλή.

ΝΑΙ αυτη...την εγραψα λαθος....να φανταστω για να λες για χειμερινη οτι ειναι σχετικα "βαρυ" αρωμα...

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ αυτη...την εγραψα λαθος....να φανταστω για να λες για χειμερινη οτι ειναι σχετικα "βαρυ" αρωμα...

 

Ναι, θα έλεγα πως είναι καθαρά χειμερινή. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Veco σου ''κραταει'' καθολου σε περιοδο χρονου ? δηλαδη οταν την ''φορας'' μυριζει για αρκετη ωρα ? εχω την εντυπωση οτι εξατμιζεται γρηγορα απο πανω μου ....
Link to comment
Share on other sites

Veco σου ''κραταει'' καθολου σε περιοδο χρονου ? δηλαδη οταν την ''φορας'' μυριζει για αρκετη ωρα ? εχω την εντυπωση οτι εξατμιζεται γρηγορα απο πανω μου ....

 

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Ακόμη και μετά από γρήγορο ντους «πιάνεις» την μυρωδιά της. Και δεν βάζω και πολλή...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

να ξερετε οτι το αρωμα το συνηθίζει ο οργανισμο σου και η μυτη σου και μετα απο λιγη ωρα μπορει να μη σου μυριζει εσενα αλλα στους αλλους θα μυριζει.....
Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνοι , αλλα ακομη και οι αλλοι μετα απο λιγη ωρα μου λεει οτι δεν μυριζει πια τιποτα , πιστευω οτι εχει να κανει και με κατι αλλο που αφορα την επιδερμιδα του καθε ανθρωπου ..
Link to comment
Share on other sites

Εχώ παιδιά σχεδόν όλα τα αρώματα που παίρνω είναι ARMANI (Acqua Di Gio, Black Code κτλ) και πάντα "ρίχνω" στα ρούχα...

Ποτέ δεν ψεκάζω απευθείας το δέρμα. Δεν βάζω καθημερινά (αρκεί το αποσμητικό) αλλά όταν χρειαστεί ρίχνω στα ρούχα λίγο πριν ετοιμαστώ να τα φορέσω ή στην ντουλάπα μέσα.

Κρατάει το διακριτικό και ωραίο... Βέβαια αν στο μαγαζί που πας καπνίζουν είναι άλλο θέμα, όταν γυρνάς σπίτι...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, τα αρώματα γενικά "χαλάνε" με τα χρόνια;

 

Είχα πάρει παλιότερα μια Kenzo Jungle, πριν 4+ χρόνια πρέπει να ήταν... ανακαινίσαμε το σπίτι και χάθηκε, τώρα την βρήκα καταλάθος, σφραγισμένη είναι. Να την κάνω δώρο κάπου ή να την πετάξω;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, τα αρώματα γενικά "χαλάνε" με τα χρόνια;

 

Είχα πάρει παλιότερα μια Kenzo Jungle, πριν 4+ χρόνια πρέπει να ήταν... ανακαινίσαμε το σπίτι και χάθηκε, τώρα την βρήκα καταλάθος, σφραγισμένη είναι. Να την κάνω δώρο κάπου ή να την πετάξω;

 

Τα αρωματα μπορουν να κρατησουν αρκετα μεγαλο χρονικο διαστημα αρκει να τα προφυλασσεις απο το φως του ηλιου και απο τη ζεστη.Ακομα και 4 χρονια οπως ανεφερες.Εαν θες,ψεκασε τον καρπο σου και πηγαινε και κανε το ιδιο στο αλλο χερι σε ενα καταστημα για να συγκρινεις.

Link to comment
Share on other sites

Τα αρωματα μπορουν να κρατησουν αρκετα μεγαλο χρονικο διαστημα αρκει να τα προφυλασσεις απο το φως του ηλιου και απο τη ζεστη.Ακομα και 4 χρονια οπως ανεφερες.Εαν θες,ψεκασε τον καρπο σου και πηγαινε και κανε το ιδιο στο αλλο χερι σε ενα καταστημα για να συγκρινεις.

 

Είναι κλειστό, σφραγισμένο... για αυτό ρωτάω αν είναι να το κάνω κάπου δώρο. :rolleyes:

 

Βρήκα πότε το πήρα, Οκτώβρη 2008.. Στην αποθήκη το είχα, στην δροσιά.... :p

 

Λέτε να το δώσω, και ο,τι γίνει; :p

Link to comment
Share on other sites

Είναι κλειστό, σφραγισμένο... για αυτό ρωτάω αν είναι να το κάνω κάπου δώρο. :rolleyes:

 

Βρήκα πότε το πήρα, Οκτώβρη 2008.. Στην αποθήκη το είχα, στην δροσιά.... :p

 

Λέτε να το δώσω, και ο,τι γίνει; :p

Απο την στιγμη που ειναι σφραγισμενο και μεσα στο κουτι δε νομιζω να εχει τιποτα. Εγω βεβαια δεν θα το εδινα σε καποιον παρα μονο αν ηταν κοντινο ατομο και θα του εξηγουσα πως εχουν τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι κλειστό, σφραγισμένο... για αυτό ρωτάω αν είναι να το κάνω κάπου δώρο. :rolleyes:

 

Βρήκα πότε το πήρα, Οκτώβρη 2008.. Στην αποθήκη το είχα, στην δροσιά.... :p

 

Λέτε να το δώσω, και ο,τι γίνει; :p

 

Στειλτο σε μενα αχαχαχαχαχ....οχι σοβαρα τωρα...δεν θα εχει παθει τιποτα κανεις οτι γουσταρεις...εγω θα την κραταγα.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Στειλτο σε μενα αχαχαχαχαχ....οχι σοβαρα τωρα...δεν θα εχει παθει τιποτα κανεις οτι γουσταρεις...εγω θα την κραταγα.:lol:

 

να ξερετε οτι ολα τα αρωματα εχουν ημερομηνία παραγωγής και λήξεις μονο που δεν αναφέρονται πουθενά για λόγους πωλήσεων....

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα το βλεπω , αλλα δεν μπορω και να κλικαρω , μπορεις να κανεις αγορες απο αυτο ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...