Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε; (No3)


 Κοινοποίηση

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;  

478 members have voted

  1. 1. Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;

    • Cosmote
      203
    • Vodafone
      140
    • Wind
      136


Recommended Posts

  • 3 months later...
Εχοντας περασει απο όλα τα δικτυα εχω καταληξει στον COSMOTE τα τελευταια 4 χρονια, όμως κανω σκεψεις για επιστροφη στη VODA....θα δειξει....όμως ενα είναι σιγουρο ΜΑΚΡΙΑ απο τη :XWIND!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Cosmote, σταθερα, απο το 1998. Οικογενειακώς!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cosmote έχω εδώ και χρόνια και έχω εξασφαλίσει ένα πολύ φθηνό συμβόλαιο οπότε δεν φεύγω από κει. Από κει και πέρα το σήμα της είναι τραγικό και οι επιδοτήσεις της απαράδεκτα χαμηλές.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Vodafone αλλα σε λιγο καιρο θα βγω μαλλον απο το φοιτητικο και εχει αρχισει και κανει περιεργα κολπα με το σημα, οποτε με βλεπω προς wind
Link to comment
Share on other sites

Cosmote, αλλά με βλέπω να το κουνάω. Το σήμα για 3g που το θέλω στο χωριό μου είναι άστα να πάνε. Παλι καλά που έχει 99,9 τοις εκατό και καλά κάλυψη.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wind f2go..το σημα της ειναι χαλια..μονο στο κεντρο της πολης..οποια κ να ναι αυτη..αλλα πιστευω ειναι η οικονομικοτερη με μικρη διαφορά απο Cosmote..Whats up.

Για Vodafone ουτε συζητηση..δεν ξερω που ζούνε..δεν χαριζουν καστανο!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
WIND εδώ και πολλά χρόνια... :)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Vodaphone έχω και έχει τόσο χάλια σήμα στην περιοχή μου (τέρμα ψηλά Γκύζη), που αναγκάζομαι να πέρνω σε κινητά από το σταθερό, σπίτι μου! Αλλά, τι να κάνω, οι άλλες εταιρίες δίνουν πολύ λιγότερο δωρεάν χρόνο προς όλους τώρα. Εντάξει, OTE δε θα έβαζα, αλλά το f2g ήταν πολύ καλό μέχρι πέρσυ και πιάνει πολύ καλό σήμα εδώ. Δε θα έπρεπε να μειώσει το χρόνο. Δεν ξέρω τι παιχνίδια παίζουν αυτές οι εταιρίες.
Link to comment
Share on other sites

Vodaphone έχω και έχει τόσο χάλια σήμα στην περιοχή μου (τέρμα ψηλά Γκύζη), που αναγκάζομαι να πέρνω σε κινητά από το σταθερό, σπίτι μου! Αλλά, τι να κάνω, οι άλλες εταιρίες δίνουν πολύ λιγότερο δωρεάν χρόνο προς όλους τώρα. Εντάξει, OTE δε θα έβαζα, αλλά το f2g ήταν πολύ καλό μέχρι πέρσυ και πιάνει πολύ καλό σήμα εδώ. Δε θα έπρεπε να μειώσει το χρόνο. Δεν ξέρω τι παιχνίδια παίζουν αυτές οι εταιρίες.

 

Το F2G δεν μείωσε τον χρόνο. Τι ακριβώς εννοείς;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Το F2G δεν μείωσε τον χρόνο. Τι ακριβώς εννοείς;

 

Πριν ένα χρόνο και είχε γύρω στα 400 λεπτά ομιλίας προς όλους με κάθε 10ευρη κάρτα. Τώρα πια έχει γύρω στα μισά (στο περίπου, γιατί μάλλον δε θυμάμαι ακριβώς). Πάντως, πριν ένα χρόνο και, συνέφερε περισσότερο απ' όλα τα προγράμματα, για χρόνο προς όλους, ενώ τώρα συμφέρει αρκετά παραπάνω απ' όλα η vodaphone, για χρόνο προς όλους στις 10ευρες κάρτες.

Link to comment
Share on other sites

Πριν ένα χρόνο και είχε γύρω στα 400 λεπτά ομιλίας προς όλους με κάθε 10ευρη κάρτα. Τώρα πια έχει γύρω στα μισά (στο περίπου, γιατί μάλλον δε θυμάμαι ακριβώς). Πάντως, πριν ένα χρόνο και, συνέφερε περισσότερο απ' όλα τα προγράμματα, για χρόνο προς όλους, ενώ τώρα συμφέρει αρκετά παραπάνω απ' όλα η vodaphone, για χρόνο προς όλους στις 10ευρες κάρτες.

 

Το F2G δίνει στους παλιούς συνδρομητές 300 ευρώ με 10 ευρώ ανανέωση και τα 10 ευρώ (δηλαδή 8 και κάτι) μένουν στην κάρτα και με 5 ευρώ έχεις άλλα 200 λεπτά προς όλους.

Στο Καρτοκινητό vodafone, έχεις 400 προς όλους με αφαίρεση 3 ευρώ στην ανανέωση των 10 και στη συνέχεια, το πακέτο των 200 λεπτών.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...