Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (17 Ιούν. 2004 , 23:12)

 

Παιδια το πηρε κανενας απο vodafone; το εχουν φερει τα καταστηματα

της αθήνας; ειχαν πει θα ειναι διαθεσιμο απο τη περασμενη δευτερα! αν ισχυει αυτο μαλλον τοτε θα το εχω και εγω αυριο μιας και θα το φερουν τα vodafone τριπολης. ΑΜΑΝ χαλια!! Αν δεν το παρω και αυριο παει... ειμαι 1,5 βδομαδα χωρις κινητο! το 3650 μου τωρα το χαιρετε αλλος!!!

 

 

Φιλε killing_you2 ,ρωτησα σε Vodafone shop Νεας Σμυρνης

,μου ειπαν οτι εφεραν 2-3 και τα πουλησαν,απο εβδομαδα

θα φερουν αλλα :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από lagoudakis

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (17 Ιούν. 2004 , 19:01)

 

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia ego exo ena san "patima" pano stin othoni diladi san na exei valei kapoios pano stin othoni to daktulo tou kai tin exei patisei! Kanei kati san nera! Auto fainete mono an koitaxeis tin othoni apo tin kato meria. Ti einai auto paidia? :cry: :(

 

αν βγαλεις τα καπακια και την καθαρισης με ενα πανακι δεν φευγει? :confused:

 

Oxi file Lagoudaki, makari na efeuge me ena panaki alla tipota! :( :cry:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Σε ασημί το θέλω. Όποιος το πάρει απο το πλαίσιο σε ασημί, να μου πεί αν θέλει, να τις αλλάξουμε. Το μαύρο κόκκινο είναι πολύ πιο όμορφο. Καμία σχέση με το ασημί. Περιμένω ανταλλαγή. :lol: :lol: :D :p
Link to comment
Share on other sites

Shmera to efere to plaisio, eimai malakas omws giati den to pira epeidi den ebriska to xarti gia na to parw me sundesi. To brika 20:20 k den prolavena na paw giati ekleine 20:30. Den pirazei k aurio mera einai..

 

Pio sas aresei pio kala?

To mauro i to asimenio ??

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

για τον γερμανο δεν ξερει κανενας :(

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σημερα επαιξα με το 7610 για πρωτη φορα...

πολυ καλο κινητακι.. αλλα η "ενταση" του μεγαφωνου-οταν μιλας-δεν σας φανηκε πολυ χαμηλη??? οταν μιλας σε εξωτερικο χωρο δυσκολευεσαι να ακουσεις τον αλλο... ειναι ετσι η μου φανηκε????

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ το βαλα τερμα.. μου φανηκε πολυ σιγανο...

ισως και να μου φανηκε ετσι απο το π900-στο οποιο η ενταση παραειναι δυνατη ΄) - αλλα η διαφορα ηταν τεραστια... στο 6600 επισης η ενταση ηταν πολυ δυνατη...

δεν ξερω μπορει να ταν και ιδεα μου....

Link to comment
Share on other sites

έχει ένταση μια χαρά. και το π900 είχα και το 6600 και μου φαίνεται μια χαρά. και στην Α.Α.

 

και ακουστικότητα πολύ καλή.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

καλως μπορει να μου φανηκε ετσι η να ειχε καποιο προβλημα το κινητακι....

anyway....

Link to comment
Share on other sites

μα δεν το λέω με κακία. δεν έχω αυτή τη στιγμή π900 να το συγκρίνω (λογικα το π900 θα είναι καλύτερο) ούτε και 6600 (ριπ ακούς... :lol: )

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lsk1977 (17 Ιούν. 2004 , 09:34)

 

file RIP.

an exo katalavi sosta den exis to kinito!!

antithetos ego to exo 7 meres!!!!!!!!

meta tin proti fortisi (pou itan barbati) to kinito kratise anixto gia 3 meres!!!

omos to kinito to douleba apo tin proti mera me ali mpataria pou ixa kai ontos kratise 4 meres an kai den to afisa katholou stin isixia tou!

me tin pira pou exo (exo alaxi peripou 35 kinita apo to 1996) i mpataria arxizi na doulebi sto 100% meta apo 10-15 plires fortisis ara den itan tixeo to 4imero ;)

 

 

 

Ναι , εχεις δικιο , δεν εχω το κινητο στα χερια μου .

Το ειχα ομως , πριν το αγορασει οποιοσδηποτε αλλος και για αρκετες μερες ωστε να μπορω να βγαλω συμπερασμα και για την αναμονη του , και για πολλα ακομα ζητηματα που το αφορουν .

 

Επισης , το αν απο το 1996 ειχες 35 κινητα δεν μου λεει τιποτα .

Καποιος μπορει να αλλαζει κινητο καθε μηνα μονο και μονο επειδη του αρεσουν εξωτερικα και θελει να τα αλλαζει .

Καποιος αλλος μπορει να αλλαζει κινητο μια φορα τον χρονο και να ειναι τεχνικος της Νοκια .

Το ποσα κινητα εχει αλλαξει κανεις λοιπον δεν ειναι κριτηριο γνωσεων .

(και για την ιστορια , μονο το 2003 εχω αλλαξει 20 κινητα οποτε δεν μου λεει κατι το νουμερο)

 

Η μπαταρια του 7610 επειδη ηταν καινουρια περιμενα απο την αρχη οτι δεν θα εχει καλη αποδοση και οντως δεν ειχε .

Η μπαταρια του 6600 ομως η οποια ειναι 3 μηνων (αλλαγμενη και οχι αυτη που ειχε απο την αρχη) ειναι ακομα οχι απλα "καινουρια" αλλα στο σταδιο της ζωης της που εως ενα σημειο συνεχιζει να αυξανεται εστω και ελαχιστα η αποδοση της .

(περισσοτερα για αυτο , σε ερευνες και ανακοινωσεις που εχουν γινει πανω σε αυτο το θεμα)

 

Με αυτη την μπαταρια λοιπον , το κινητο δεν καταφερε σε καμια περιπτωση να μεινει ανοιχτο για περισσοτερες απο 2 μερες οσο και αν προσπαθησα να μην το χρησιμοποιω για τιποτα περισσοτερο εκτος απο κλησεις ομιλιας .

Αντιθετως , την πρωτη ημερα που το πηρα στα χερια μου , και με αυτη την μπαταρια πληρως φορτισμενη καταφερε να αντεξει μολις 20 ωρες συνεχους χρησης σχεδον ολων των δυνατοτητων του .

Και οταν λεω σχεδον ολων μιλαω και για δυνατοτητες που ενας μεσος χρηστης δεν θα χρησιμοποιησει ποτε στο κινητο του .

Επειδη και οι λογοι που το ειχα στα χερια μου ειχαν να κανουν με το να δω ακριβως τι ειναι και μπορει να κανει αυτο το κινητο , καθε αλλο παρα μπορει να πει κανεις οτι δεν χρησιμοποιησα αυτα που μπορει να κανει .

 

 

Η μονη μας διαφορα ειναι μια και σημαντικη .

Εγω δεν ειμαι φανατικος της Νοκια και εκτος αυτου το κινητο δεν ειναι δικο μου και δεν το εχω πληρωσει .

Ετσι δεν εχω καμια αναγκη να υπερβαλω για το τι μπορει και το τι δεν μπορει να κανει ουτε για να πεισω καποιον οτι εκανα καλη επιλογη αλλα κυριως ουτε για να πεισω τον ιδιο μου τον εαυτο . ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (18 Ιούν. 2004 , 00:16)

 

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

αν βγαλεις τα καπακια και την καθαρισης με ενα πανακι δεν φευγει? :confused:[/b]

 

Oxi file Lagoudaki, makari na efeuge me ena panaki alla tipota! :( :cry:

 

 

 

Αν εννοεις μια "κυμματιστη" παραμορφωση που φαινεται σχεδον στο κεντρο της οθονης οταν το κοιτας απο κατω , ειναι φυσιολογικο .

Το ιδιο σε μικροτερο βαθμο εχει και το 6600 .

Ειναι σχεδιαστικο "θεμα" και εχει να κανει με το "τζαμι" της προσοψης . :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass (18 Ιούν. 2004 , 01:36)

 

μα δεν το λέω με κακία. δεν έχω αυτή τη στιγμή π900 να το συγκρίνω (λογικα το π900 θα είναι καλύτερο) ούτε και 6600 (ριπ ακούς... :lol: )

 

ναι βρε κανενα προβλημα.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass (18 Ιούν. 2004 , 01:36)

 

μα δεν το λέω με κακία. δεν έχω αυτή τη στιγμή π900 να το συγκρίνω (λογικα το π900 θα είναι καλύτερο) ούτε και 6600 (ριπ ακούς... :lol: )

 

 

 

To P900 ειναι οντως και πιο δυνατο και γενικα εχει καλυτερη ακουστικη .

Γενικως το Ρ900 σε αυτον τον τομεα ειναι απο τα καλυτερα κινητα που εχουν περασει απο τα χερια μου .

 

Οσο για το 6600 σε ακουω ρε χαμενε :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος R.I.P. (18 Ιούν. 2004 , 01:51)

 

Γενικως το Ρ900 σε αυτον τον τομεα ειναι απο τα καλυτερα κινητα που εχουν περασει απο τα χερια μου .

 

 

πώς αλλάζουν οι καιροί έ κώστα... :whistle: :happy: :p

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass (18 Ιούν. 2004 , 01:55)

 

πώς αλλάζουν οι καιροί έ κώστα... :whistle: :happy: :p

 

 

 

Aπλα αργησες να πειστεις για το οτι ειμαι πιο αντικειμενικος απο οσο δειχνω :p :p

 

(Αλλα Ρ900 δεν θα επαιρνα ποτε μου :) )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (17 Ιούν. 2004 , 23:12)

 

Παιδια το πηρε κανενας απο vodafone; το εχουν φερει τα καταστηματα

της αθήνας; ειχαν πει θα ειναι διαθεσιμο απο τη περασμενη δευτερα! αν ισχυει αυτο μαλλον τοτε θα το εχω και εγω αυριο μιας και θα το φερουν τα vodafone τριπολης. ΑΜΑΝ χαλια!! Αν δεν το παρω και αυριο παει... ειμαι 1,5 βδομαδα χωρις κινητο! το 3650 μου τωρα το χαιρετε αλλος!!!

 

 

:p Ακριβώς το ίδιο επικρατεί και σε μένα φίλε μου..

 

έδωσα το 3650 και ακόμη δεν έχω πάρει το 7610..

 

μονο το πλαισιο το εφερε στη θεσσαλονικη.. και αυτο μονο cosmote ανανεώσεις κάνει!

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αλλος ενας απο σημερα στην οικογενεια του 7610!το κινητο απλα οτι πιο ομορφο,πρεπει καπιως να το δει απο κοντα για να το καταλαβει!....να στε καλα παιδια
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά sos, ρίξτε καμά ιδέα.Στο συχγρονισμό με το outlook μου συχγρονίζει τα πάντα εκτός από ώρα και ημερομηνία.Τι να ΚΑΝΩ;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από R.I.P.

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (18 Ιούν. 2004 , 00:16)

 

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): Nokia7610/2.0 (4.0421.4) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

αν βγαλεις τα καπακια και την καθαρισης με ενα πανακι δεν φευγει? :confused:

 

Oxi file Lagoudaki, makari na efeuge me ena panaki alla tipota! :( :cry:

 

 

 

Αν εννοεις μια "κυμματιστη" παραμορφωση που φαινεται σχεδον στο κεντρο της οθονης οταν το κοιτας απο κατω , ειναι φυσιολογικο .

Το ιδιο σε μικροτερο βαθμο εχει και το 6600 .

Ειναι σχεδιαστικο "θεμα" και εχει να κανει με το "τζαμι" της προσοψης . :)[/b]

 

Thanks Kosta. Ma kala sxediastiko thema einai auto! Ante kai anisixisa me tis vlakies tous! Kata ta alla ola kala! Apisteuti othoni kai kamera! Paidia me tin nea versio ti paizei? Thanks! :)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

ante apo deutera to pairnw kai gw apo oti exw dei bgazei apisteutes photos

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...