Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lsk1977 (15 Ιούν. 2004 , 12:00)

 

4 meres kai den to ixa afisi se isixia!!! otan to afina to pernane oli sta xeria tous. 4 meres * 24 ores = 96 ores mazi me omilia minimata kai poli peximo!!!!!

 

 

4 μερες?? :blink: Δεν εχει την ιδια μπαταρια με το 6600??

Εμενα απο την πρωτη μερα το 6600 μου κραταγε το πολυ 2,5 μερες με πολυ χρηση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stitch19_new (15 Ιούν. 2004 , 11:22)

 

PEDIA TORA SE 2-4 MINES POU THA VGI TO 6630 XEHASTE TO 7610..KE ME KALITERI CAMERA !!!

 

το 6630 ειναι αυτο που μειαζει στο 6600,καλα μονο για αμερικα δεν ηταν???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lsk1977 (15 Ιούν. 2004 , 12:00)

 

4 meres kai den to ixa afisi se isixia!!! otan to afina to pernane oli sta xeria tous. 4 meres * 24 ores = 96 ores mazi me omilia minimata kai poli peximo!!!!!

 

4 μερες??πολυ δεν ειναι ομως :)

Link to comment
Share on other sites

Το life blog που αναφερει οφιλος στην παραπανω φωτογραφια εμενα το τηλ δεν το εχει!!!

 

εσας?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (15 Ιούν. 2004 , 12:59)

 

Το life blog που αναφερει οφιλος στην παραπανω φωτογραφια εμενα το τηλ δεν το εχει!!!

 

εσας?

 

 

Ο mirrorofsorrow μου εχει πει οτι εχει ενσωματωθει σε ορισμενες χωρες.Και η Ελλαδα δεν ειναι μεσα σε αυτες. :mad:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Και απ'όσο ξέρω δεν τό'χει κανένας. Όσοι τουλάχιστον αγόρασαν το κινητό απο ελληνικά καταστήματα. Δεν το έχει ούτε στο συνοδευτικό cd. Πολύ ξευτίλα. Τόσο καιρό μας αράδιασαν τα πλεονεκτήματα και τις ευκολίες που θα έχουν οι κάτοχοι του 7610 απο την συγκεκριμένη εφαρμογή και τελικά δεν το βάζουν στο τηλέφωνο και μας αναγκάζουν να το αγοράσουμε.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (15 Ιούν. 2004 , 12:44)

 

το 6630 ειναι αυτο που μειαζει στο 6600,καλα μονο για αμερικα δεν ηταν???

 

 

Φιλε argi_7 ,Mαλλον το μπερδεψες με το 6620 :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (15 Ιούν. 2004 , 14:35)

 

Και απ'όσο ξέρω δεν τό'χει κανένας. Όσοι τουλάχιστον αγόρασαν το κινητό απο ελληνικά καταστήματα. Δεν το έχει ούτε στο συνοδευτικό cd. Πολύ ξευτίλα. Τόσο καιρό μας αράδιασαν τα πλεονεκτήματα και τις ευκολίες που θα έχουν οι κάτοχοι του 7610 απο την συγκεκριμένη εφαρμογή και τελικά δεν το βάζουν στο τηλέφωνο και μας αναγκάζουν να το αγοράσουμε.

 

 

Δηλαδη πωλειται ξεχωριστα?Απαραδεκτη κινηση αυτη.Αληθεια ποσο κοστιζει να το παρεις?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

παιδια εαν το 7610 κραταει 2 μερες τοτε ειναι σουπερ.Το σχ-1 που ειχα κραταγε 20 ωρες με πολυ χρηση!!!!...ειχα γινει ενα με τον φορτιστη!!
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (15 Ιούν. 2004 , 16:08)

Δηλαδη πωλειται ξεχωριστα?Απαραδεκτη κινηση αυτη.Αληθεια ποσο κοστιζει να το παρεις?

Δεν ξέρω, δεν τό'χω ψάξει γιατί δεν με ενδιαφέρει και πολύ. Θα ήταν ωραίο αν το είχε στο κινητό και θα το χρησιμοποιούσα. Τώρα που δεν τό'χει δεν πρόκειται να το αναζητήσω, δεν έχω πρόβλημα ανοργανοσιάς άλλωστε!!! :D :rolleyes:

 

Δεν θυμάσαι που το συζητούσαμε στο παλιό thread και καταλήξαμε οτι μάλλον θα πωλείται σαν εφαρμογή συνδιασμός υπολογιστής-κινητό για τα κινητά τα οποία δεν θα το έχουν; Ε, τώρα αυτό ισχύει και για τους κατόχους 7610. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (15 Ιούν. 2004 , 16:30)

 

Δεν θυμάσαι που το συζητούσαμε στο παλιό thread και καταλήξαμε οτι μάλλον θα πωλείται σαν εφαρμογή συνδιασμός υπολογιστής-κινητό για τα κινητά τα οποία δεν θα το έχουν; Ε, τώρα αυτό ισχύει και για τους κατόχους 7610. :wacko:

 

 

Ναι οντως ειχε ειπωθει.Αλλα ολο και καπου θα κυκλοφορησει πιστευω αργοτερα και ετσι θα το εχουμε ολοι μας. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν το βρούμε κάπου σπασμένο ή έστω ραγισμένο θα το βάλουμε να δούμε και τι λέει. Δε το συζητάω.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (15 Ιούν. 2004 , 10:40)

 

Να ρωτήσω αν στη νυχτερινή φωτογράφιση παρουσιαζονται τα γνωστά στίγματα, όταν ο φωτισμός είναι ελάχιστος.... :o

 

Πάντως γιατί δεν κατεβάζετε κάποιες φωτό, για του λογου το αληθές; :blink:

 

Αληθεια γιατι μονο 4-5 φωτο βαλτε και αλλες μεσα, εξω ,βραδυ ,μεσημερι, αντε να δουμε και εμεις :!:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lsk1977 (15 Ιούν. 2004 , 12:31)

 

den exi omos tin idia katanalosi!! i Nokia lei oti kratai se anamoni eos kai 10 meres!!!!! :blink:

 

 

 

 

Σωστα , δεν εχει την ιδια , εχει μεγαλυτερη καταναλωση .

Το μισο κινητο ειναι ακριβως το ιδιο με το 6600 και δεν εχει γινει καμια βελτιωση στην καταναλωση .

Τα καινουρια τμηματα οπως ο διαφορετικος φακος της καμερας απαιτουν περισσοτερη ισχυ απο οτι στα παλαιοτερα κινητα της Νοκια .

 

Σε καμια περιπτωση το 7610 δεν μπορει να βγαλει 4 ημερες αναμονη .

Ή μαλλον μπορει να το κανει αν δεν τον πειραζει κανεις καθολου και σχεδον χωρις να δεχθει ουτε μια κληση .

 

Μην λεμε οτι θελουμε , δεν μπορει ενα smartphone με την ιδια μπαταρια , με τμηματα που εχουν μεγαλυτερες απαιτησεις σε ενεργεια αλλα και εστω με την καπως καλυτερη διαχειριση (οχι ομως καταναλωση) να βγαλει τετοια αναμονη .

 

 

Το οτι η Νοκια λεει εως και 10 μερες εσυ δηλαδη το πιστευεις?

Νομιζω οτι δεν ειναι η πρωτη φορα που η μεγιστη αναμονη που ανακοινωνουν οι κατασκευαστες ειναι πολυ διαφορετικη απο την πρακτικη .

Ξερεις απο ποσους παραγοντες επιρεαζεται και σε τι συνθηκες εχει μετρηθει αυτη η αναμονη?

Απλα σε συνθηκες που ουδεμια σχεση εχουν με την πραγματικοτητα και την καθημερινη χρηση ενος κινητου .

Ενταξει , ειπαμε ειναι καινουριο κινητο και ειναι λογικο να υπαρχει ενας ενθουσιασμος για αυτο .

 

Ας μην το παρακανουμε ομως , γιατι θα ερθουν και οι κατοχοι του Ρ900 για το οποιο η SE δηλωνει αν θυμαμαι καλα 400 ωρες αναμονης και θα μας παρουν με τις πετρες . :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος galinios (15 Ιούν. 2004 , 16:09)

 

παιδια εαν το 7610 κραταει 2 μερες τοτε ειναι σουπερ.Το σχ-1 που ειχα κραταγε 20 ωρες με πολυ χρηση!!!!...ειχα γινει ενα με τον φορτιστη!!

 

 

Τρεχα να παρεις το 7610 τοτε .

Θα σου αρεσει πολυ και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα εχει κανενα απο τα μειονεκτηματα που τοσο ευκολα εβρισκες στο SX-1 :alien:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει η εκδοση του real one player του 7610 για να μπορει να μπει σε 6600(αν δεν κανω λαθος αυτος παιζει acc και mp3)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος galinios (15 Ιούν. 2004 , 19:44)

 

yeap..maybe i do :-)

 

 

 

Καλη τυχη .

 

Ελπιζω (αν και ειμαι σιγουρος για το αντιθετο) να μην βρεθεις μετα απο λιγο καιρο να κανεις παραπονα και σε αυτο το thread . :cool:

Link to comment
Share on other sites

ante an prolabw ayrio tha to parw ki egw to kinitaki. 2 gia tin akribia!! Alliws methayrio sigoura (methayrio tha kathomai gi'ayto xexe). Ante na mathw ta symbian kai ta series 60 twra. Den exw idea pou tha brw programs, emeina ligo piso.....(T610 ithela perisi, den ksanapernw ericsson kala eperna nokia tosa xronia). An kserei kaneis gai programs as steilei. Kai kamia pliri perigrafi gia to til. paidia
Link to comment
Share on other sites

Εαν οντως παραπαλανη8ω απο την εταιρια να εισαι σιγουρος οτι 8α το κανω,γιατι οπως σου εχω ξαναπει δεν εχω συμφεροντα για να ΜΗΝ το κανω!Αλλα εμα8α απο τα λα8η μου και αυτη την φορα ψαχνω καλυτερα.Δεν πιστευω οτι κανω κατι κακο αλλα ουτε και ενοχλω κανενα.Απλως κοιταω αυτη ΤΗΝ φορα τα 520 ευρω μου να πιασουν τοπο.
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος R.I.P. (15 Ιούν. 2004 , 18:04)

 

 

 

Ας μην το παρακανουμε ομως , γιατι θα ερθουν και οι κατοχοι του Ρ900 για το οποιο η SE δηλωνει αν θυμαμαι καλα 400 ωρες αναμονης και θα μας παρουν με τις πετρες . :blink:

 

Μια που το ανεφερες λογω καποιου προβληματος που εχω με το π900 με την οθονη χρησιμοποιω το κινητο μονο με κλειστο το καπακι...(σαν απλο κινητο..) ειμαι στην 3η μερα και η μπαταρια επεσε μολις στο 70%!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras (16 Ιούν. 2004 , 00:13)

 

Μια που το ανεφερες λογω καποιου προβληματος που εχω με το π900 με την οθονη χρησιμοποιω το κινητο μονο με κλειστο το καπακι...(σαν απλο κινητο..) ειμαι στην 3η μερα και η μπαταρια επεσε μολις στο 70%!!!!!!!!!

 

 

ως απλό κινητό το 7610 θα κρατούσε το ίδιο ίσως και παραπάνω μιας και έχει λίγομικρότερη μπαταρία αλλά μιρκότερη οθόνη και κύκλωμα.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...