Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βασικα εκανα επανεκινηση και μου το πειρε,αλλα εχω αλλο θεμα τωρα,οταν μπαινω στο μαρκετ απο το κινητο μου λεει οτι μου λεγε και παλιοτερα,παταω ινσταλλ και μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμα αυτη τη στιγμη και να προσπαθησω αργοτερα ή οτι δεν επιτρεπεται στην χωρα μου ακομα.εφαρμογες και παιχνιδια τα παιρνει μονο απο το TOP XAP Installer που εδωσες.υπαρχει περιπτωση να δουμε καπου μαζεμενες εφαρμογες???? (δεν μπορω να κατεβασω ουτε απο το windowsphoneapplist )

 

To ενα μυνημα ειναι διαφορετικο απο το αλλο... Not aval this time ειναι στιγμιαιο προβλημα ...ξαναπροσπαθησε αργοτερα

To αλλο μυν ειναι οτι εχει λάθος χωρα η στο τηλ η στο hotmail account

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To ενα μυνημα ειναι διαφορετικο απο το αλλο... Not aval this time ειναι στιγμιαιο προβλημα ...ξαναπροσπαθησε αργοτερα

To αλλο μυν ειναι οτι εχει λάθος χωρα η στο τηλ η στο hotmail account

 

δλδ πως θα πρεπε να ειναι??? νομιζω ως χωρα ειχα βαλει uk γιατι δεν εχει ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

δλδ πως θα πρεπε να ειναι??? νομιζω ως χωρα ειχα βαλει uk γιατι δεν εχει ελλαδα.

 

Στον λογαριασμο του Hotmail εχει και Ελλαδα...

Πρεπει να ειναι UK και hotmail.com ....τo com ειναι σημαντικο (οχι gr)

Link to comment
Share on other sites

Στον λογαριασμο του Hotmail εχει και Ελλαδα...

Πρεπει να ειναι UK και hotmail.com ....τo com ειναι σημαντικο (οχι gr)

 

ναι .com εχω.πρωτη φορα πεδευομαι τοσο με ενα κινητο.ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝ.

δεν μπορω να το βρω,αν θες γραψε που βλεπω την χωρα στο κινητο και στο μαιλ γιατι δεν νιωθω,τα γυρισα στο κινητο ολα σε ελλαδα αλλα στο μαιλ δεν το βρισκω.

Link to comment
Share on other sites

ναι .com εχω.πρωτη φορα πεδευομαι τοσο με ενα κινητο.ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝ.

δεν μπορω να το βρω,αν θες γραψε που βλεπω την χωρα στο κινητο και στο μαιλ γιατι δεν νιωθω,τα γυρισα στο κινητο ολα σε ελλαδα αλλα στο μαιλ δεν το βρισκω.

 

Παιδια το marketplace ειναι πλεον διαθεσιμο και στην Ελλάδα..δεν χρειαζονται αλλαγες σε region κλπ...

Rock n' Roll will never die...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το marketplace ειναι πλεον διαθεσιμο και στην Ελλάδα..δεν χρειαζονται αλλαγες σε region κλπ...

 

Oταν ερθει το Mango

Link to comment
Share on other sites

τελίκα η μπαταρια ουτε 20 ωρες δε βγαζει :(

 

Sent from my 7 Trophy using Board Express

 

Θα κρατησει περισσοτερο οταν σταματησεις να ασχολεισαι ολη την ωρα μαζι του...Σε ολους μας συνεβει στην αρχη...

Επίσης σε οσες εφαρμογες θελουν συνεχεις ενημερωσεις απενεργοποιησε το "run under lockscreen"

Link to comment
Share on other sites

Oταν ερθει το Mango

 

http://www.gsmarena.com/microsoft_takes_marketplace_to_19_more_countries-news-2918.php εγω με region Ελλάδα ειμαι.... και δουλευει μια χαρα..

Rock n' Roll will never die...
Link to comment
Share on other sites

http://www.gsmarena.com/microsoft_takes_marketplace_to_19_more_countries-news-2918.php εγω με region Ελλάδα ειμαι.... και δουλευει μια χαρα..

 

Αυτο που γραφει το Αρενα ειναι γνωστο απο τις 20/7 απο το μπλογκ της MS...

Αυτο που δεν ειναι πολυ γνωστο ειναι οτι αν βαλεις uk/us και μπεις μια φορα στο μαρκετ μετα μπορεις να το αλλαξεις σε Ελλαδα. Αν ξεκινησεις με Ελλαδα (σε NoDo) δεν μπορεις ... δεν δουλευει ακομη ...εκτος και αν αλλαξε κατι απο προχθες ...

 

Αν εισαι σε mango μπορεις να βαλεις Ελλαδα (αλλα δεν θα εχεις ολες τις εφαρμογες)...

Link to comment
Share on other sites

 

Πάρα πολύ καλή θήκη, για όποιον ενδιαφέρεται συστήνω ανεπιφύλαχτα!

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση restore, οι εφαρμογές που έχουν αγοραστεί από το marketplace, μπορούν να ξαναπεραστούν χωρίς επαναγορά?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα σε όλους και όλες. Ψήνομαι να αγοράσω το Trophy και είμαι χρήστης με εμπειρία σε iOS και Android. Τώρα θέλω αν αγοράσω ένα με WP7. Θέλω τη γνώμη σας, αν πρόκειται αρχικά για ένα αξιόπιστο κινητό (γνωρίζω τα χαρακτηριστικά του) και αν ξέρει κάποιος τι παίζει με την έκδοση MANGO. Έχει βγει το update?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα σε όλους και όλες. Ψήνομαι να αγοράσω το Trophy και είμαι χρήστης με εμπειρία σε iOS και Android. Τώρα θέλω αν αγοράσω ένα με WP7. Θέλω τη γνώμη σας, αν πρόκειται αρχικά για ένα αξιόπιστο κινητό (γνωρίζω τα χαρακτηριστικά του) και αν ξέρει κάποιος τι παίζει με την έκδοση MANGO. Έχει βγει το update?

 

Θα συνιστούσα να απευθυνθείς εδώ για τέτοια συζήτηση... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

 

Εναλλακτικά αν διαβάσεις στο παρόν θέμα έχουν συζητηθεί όλα όσα ρωτάς και θα πάρεις τις απαντήσεις που ζητάς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα συνιστούσα να απευθυνθείς εδώ για τέτοια συζήτηση... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

 

Εναλλακτικά αν διαβάσεις στο παρόν θέμα έχουν συζητηθεί όλα όσα ρωτάς και θα πάρεις τις απαντήσεις που ζητάς.

 

Ευχαριστώ για την άμεση τοποθέτηση σου στο θέμα που έθεσα. Να σου διευκρινίσω βέβαια ότι δεν ζητάω συγκριτικό test ή αναλυτική κριτική για το κινητό μιας και υπάρχουν άλλα site για αυτή τη δουλειά, αλλά δύο συγκεκριμένα ερωτήματα ως προς την αξιοπιστία του (κυρίως σχέση τιμής προς απόδοση) και αν έχει βγει το update για την Mango έκδοση WP7. To να ψάξω σε όλο το θέμα 65 σελίδων γνωρίζω τη διαδικασία μιας και είμαι από το 1993 στο χώρο της κινητής τηλεφωνίας.

Επίσης το forum είναι ελεύθερο στη χρήση και στη τοποθέτηση απόψεων (με πρωταρχική προϋπόθεση τον απόλυτο σεβασμό των όρων που διέπουν το site) και αυτό σημαίνει ότι όποιος θέλει τοποθετείται ή όχι.

Edited by geoka
ορθογφραφικό λάθος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η συγκεκριμένη συσκευή που μέχρι πρόσφατα επωλείτο στα 200 ευρώ είναι η πιο value for money συσκευή με WP7 (μαζί με το LG Optimus 7). Αυτό τα λέει όλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους ,μια απορια υπαρχει η θα υπαρξει εφαρμογη που να υποστηριζει sms 160 χαρακτηρων ,στα win mobile το ειχαμε λυση αυτο το θεμα στα win phone 7 τι γινετε ? ευχαριστω.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουργιος και εχω ενα προβληματακι.εχω ξεκλειδωσει το τηλεφωνο μου(htc trophy 7) εχω βαλει τις εφαρμογες που ηθελα και μετα εκανα το update απο το zune..οπως και πριν ετσι και τωρα δεν εχω προσβαση στο market place..τι πρεπει να κανω; μου γραφει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στη χωρα μου..ετσι αναγκαστικα κατεβαζω απο το wp7 desktop marketplace..διαβασα οτι σε λιγο καιρο θα ειναι διαθεσιμο στη ελλαδα to marketplace..ποτε περιπου;και τελος ψαχνω μια εφαρμογη στο wp7 desktop marketplace η οποια ενεργοποιει το flash για φακο και οχι την οθονη (σε ασπρο φοντο)..:blink:
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουργιος και εχω ενα προβληματακι.εχω ξεκλειδωσει το τηλεφωνο μου(htc trophy 7) εχω βαλει τις εφαρμογες που ηθελα και μετα εκανα το update απο το zune..οπως και πριν ετσι και τωρα δεν εχω προσβαση στο market place..τι πρεπει να κανω; μου γραφει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στη χωρα μου..ετσι αναγκαστικα κατεβαζω απο το wp7 desktop marketplace..διαβασα οτι σε λιγο καιρο θα ειναι διαθεσιμο στη ελλαδα to marketplace..ποτε περιπου;και τελος ψαχνω μια εφαρμογη στο wp7 desktop marketplace η οποια ενεργοποιει το flash για φακο και οχι την οθονη (σε ασπρο φοντο)..:blink:

Καλησπερα μαλλον οταν εφτιαξες το mail σου δεν εχεις βαλει με καταληξη .com και στο region uk αν ολα αυτα ειναι σωστα θα εχεις προσβαση στο marketplace, και ετσι θα μπορεις μεσα απο το htc hub να κατεβασεις την εφαρμογη που ενεργοποιει το flash. ,

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

στην καταληξη ειχα απο την αρχη .com και στο region δεν ειχα βαλει τιποτα.επειτα το αλλαξα το εκανα uk και το ιδιο εκανα και στο τηλεφωνο μου αλλα τπτ.μου βγαζει το ιδιο.
Link to comment
Share on other sites

Τωρα την νυχτα που ολος ο καλος κοσμακις παει για υπνο συνεδεσα το htc trophy μου για εναν γρηγορο συνχρονισμο αλλα, κολισε ο υπολογιστης μου και αρχισε να φορτωνει στο zune καποιου ειδους update (htc) για την ακριβεια.....

Ξερει κανεις περι τινος προκειτε αυτο το περιεργο update...?????

Οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι και πολυ μεγαλο απο οτι βλεπω.....

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι ειναι αλλα μπηκα στο τρυπακι να το κανω και γω..υποψιαζομαι πως εχει να κανει με το marketplace και την λειτουργια του στην ελλαδα ,μην παθουμε και καμια νιλα.. Edited by filhtc
Link to comment
Share on other sites

το εκανα και εγω το update σημερα το πρωι... δεν ειχε τιποτα λεπτομερειες, περα του οτι προκειται για htc update. δεν ειδα καμια διαφορα στο htc hub, ουτε καινουριες εφαρμογες της εταιριας, οποτε δεν ξερω τι ακριβως εκανε.
Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι συμφωνούν περί της χαμηλής απόδοσης της κάμερας του Trophy, αλλά το δικό μου παρουσιάζει ένα επιπλέον πρόβλημα: δεν εστιάζει στο tele ο φακός ούτε στη φωτογραφική λειτουργία ούτε στο video. Στη wide (ευρυγώνια) θέση η εστίαση είναι άριστη. Είναι γενικά πρόβλημα του Trophy ή είναι ελαττωματική η δική μου συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...