Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με αφορμή όλα τα reviews του King που αφορούν story mode παιχνίδια να πω και εγώ τον πόνο μου μήπως και με καταλάβει κανείς και πει κάποια γνώμη.

Ξεκίνησα το gaming το 2006 με τα κλασικά παιχνίδια (GTA SA, VC, Just Cause) ενώ ξεκίνησα να παίζω περισσότερο από το 2010 και μετά και έμενα σταθερά σε παιχνίδια ιστορίας. Ποτέ δεν έπαιξα κάποιο παιχνίδι online (πχ Call Of Duty) ή ακόμα και το online mode κάποιου παιχνιδιού ιστορίας (πχ GTA 4 Multiplayer). Το ίδιο έκανα και όταν πρωτοπήρα το PS4 το 2016. Ξεκίνησα με Uncharted, Just Cause 3 και έφτασα να παίζω κάποια παιχνίδια για ώρες ή πολλές φορές για να πάρω το platinum.

Εδώ και δύο χρόνια περίπου, ομως, δεν μπορώ να τελειώσω κανένα παιχνίδι ιστορίας και έχω στραφεί σε αυτό που πάντα με απωθούσε, τα online FPS τύπου Rainbow Six Siege, Battlefield, COD etc.

Δεν ξέρω το γιατί ή για να είμαι απόλυτα δίκαιος, προτιμώ να παίζω κάποιο online παιχνίδι τις μέρες που δουλεύω και είμαι κουρασμένος για να χαλαρώσω, αλλά πλέον όποτε ξεκινάω ένα παιχνίδι ιστορίας , βαριέμαι ελλείνά μετά από ένα σημείο και τα παρατάω.

 

Με νιώθει κανείς?? :worry:

Έχω πάθει σχεδόν το ίδιο αλλά από την ανάποδη φίλε μου. Ένα διάστημα πριν 13 χρόνια είχα κολλήσει με lineage 2 και counter strike δεν έπαιζα τίποτα άλλο. Κατάλαβα ότι καιγομουν και επειδή πάντα υπάρχουν από την αντίπερα μεριά άτομα που μπορεί να βρίσουν να σε χαλάσουν την ζαχαρένια σου να κλέψουν τα παράτησα σε 3 μήνες. Από τότε μόνο single player η counterstrike με φίλους σε lan σε κάποιο νετ καφέ. Ούτε μου μπήκε ξανά στο μυαλό να ασχοληθώ με κάποιο online αγαπώ τα single player παιχνίδια με μια καλή ιστορία και να χάνομαι στον κόσμο τους. Προφανώς σεβαστή και η άλλη γνώμη ο καθένας πρέπει να κάνει αυτό που τον ευχαριστεί. Αν νιώθεις και περνάς καλά με τα online τότε δεν υπάρχει λόγος να νιώθεις άσχημα επειδή δεν μπορείς να τελειώσεις ένα single player παιχνίδι.
Link to comment
Share on other sites

Απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση. Έβλεπα σκέψου από εποχές σχολείου (2010-2011) άτομα να καιγονται με lol, csgo κτλ και έλεγα "πώς την παλέυουν να παίζουν τόσες ώρες το ίδιο και το ίδιο παιχνίδι?" και μέσα σε 2 χρόνια έχω συνολικά 2k ώρες στο Rainbow Six Siege σε PS4 & PC και αυτή τη στιγμή κάθομαι και βλέπω proleague του παιχνιδιού γιατί έχει drops για ingame content.

Και το RDR2 το έχει φάει η σκόνη από το 2018 που το είχα κάνει και preorder ο μ!κάκας. :cry:

 

offtopic: άλλος ένας λόγος που δεν σκέφτομαι στα next gen τις φθηνές κονσόλες χωρίς bluray drive, γιατί θα πληρώσω full price παιχνίδια και θα τα παίζω ποτέ, ενώ τώρα, αν δω ότι δεν παίζω κάτι και κινείται στην αγορά σε καλή τιμή (πχ Mafia 1 Remake) έχει φύγει χωρίς πολλά πολλά.

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Κάποια παιχνίδια για εμένα είναι διαχρονικά και τα παίζω πάντα , άλλοτε λιγότερο , άλλοτε περισσότερο κ.ο.κ. Όπως cs16,csgo,pes,fifa κτλπ είναι όμως φορές που βρίσκεσαι σε άλλη φάση και διάθεση και επιλέγεις άλλα.. Ε αυτή τη περίοδο συνεχίζω από εκεί που άφησα το watch dogs 2 και έχω αλλά πόσα....θα ξεκινήσω και το horizon zero dawn κάποια στιγμή . Αλλά ξέρετε αυτά δε τελειώνουν ποτέ χαχα

 

Έχω και το valorant από πέρσι τον Ιούνιο και το λιώνω και αυτό περιστασιακά .

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με νιώθει κανείς?? :worry:

 

Ναι. Τις καθημερινές παρατούσα τα πάντα και έτρεχα μόνο WoT. Οτιδήποτε ξεκίνησα εκείνη την περίοδο από single player, το έχω μισό. Σίγουρα παίζει ρόλο η δουλειά πάντως. Αν σου πίνει τον εγκέφαλο με καλαμάκι, δεν έχεις όρεξη να λύνεις γρίφους, απλά παίρνεις μία καραμπίνα και βγαίνεις παγανιά. Αλλά επίσης, τα always online multi παιχνίδια έχουν μηχανισμούς για να σε κρατάνε always online. Daily rewards, chests με χρονόμετρο, μπορεί και την περιστασιακή διαφήμιση, αναλόγως την πλατφόρμα. Δεν λέγεται το πόσο καλά λειτουργεί αυτό το μοντέλο. Ακόμα και αν δεν είσαι τόσο fan, αν ήταν κάποιος φίλος σου και υπήρχε coop, σε έπρηζε εκείνος να μπεις, που ταιριάζει πολύ στην περίπτωσή μου.

 

Εγώ πάντα προτιμούσα να αφήνω ανοιχτό το stream για το loot πάντως και να την βγάζω με άλλα παιχνίδια. Καλή παρέα για grinding άλλων παιχνιδιών.

Edited by kaluas

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση. Έβλεπα σκέψου από εποχές σχολείου (2010-2011) άτομα να καιγονται με lol, csgo κτλ και έλεγα "πώς την παλέυουν να παίζουν τόσες ώρες το ίδιο και το ίδιο παιχνίδι?" και μέσα σε 2 χρόνια έχω συνολικά 2k ώρες στο Rainbow Six Siege σε PS4 & PC και αυτή τη στιγμή κάθομαι και βλέπω proleague του παιχνιδιού γιατί έχει drops για ingame content.

 

Και το RDR2 το έχει φάει η σκόνη από το 2018 που το είχα κάνει και preorder ο μ!κάκας. :cry:

 

 

 

offtopic: άλλος ένας λόγος που δεν σκέφτομαι στα next gen τις φθηνές κονσόλες χωρίς bluray drive, γιατί θα πληρώσω full price παιχνίδια και θα τα παίζω ποτέ, ενώ τώρα, αν δω ότι δεν παίζω κάτι και κινείται στην αγορά σε καλή τιμή (πχ Mafia 1 Remake) έχει φύγει χωρίς πολλά πολλά.

 

Δεν είναι κακό να αλλάζουμε προτιμήσεις στο gaming όσο περνάνε τα χρόνια. Εγώ επειδή κατάλαβα ότι το online δεν μου έκανε πολύ καλό γιατί καιγομουν το έκοψα μαχαίρι στα single player και 3 4 μέρες να μην παίξω καθόλου λόγω δουλειάς δεν θα με ενοχλήσει με το l2 τότε ήθελα όλη μέρα να παίζω ήμουν και μικρότερος είχα και το χρόνο τότε. Κάνε ότι σε ευχαριστεί εφόσον περνάς καλά με online παιχνίδια αυτό να κάνεις και αν το ξανά γυρίσεις σε single έχει καλώς αναλόγως την όρεξη που θα αποκτήσεις πάλι για τέτοια παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Όντας φίλος των crpgs, στην παραδοσιακή dnd, isometric εκδοχή τους, και αφού θεωρούσα για χρόνια ότι τα dragon age είναι η κορυφαία επιλογή σε playstation, ανακάλυψα πριν λίγο καιρό το divinity original sin. Προσωπικά έγινε αμέσως το αγαπημένο μου παιχνίδι που έχω παίξει ποτέ σε κονσόλα. Έχω σταμπάρει και τα disco elysium, pillars of eternity. Αν κάποιος συμφορουμίτης έχει ανάλογες προτάσεις, θα με ενδιέφερε ιδιαίτερα!

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μόλις - επιτελους! - τελείωσα το Red Dead Redemption 2!

Πραγματικά τί παιχνιδάρα ήταν αυτή!? Από την αρχή μέχρι το τέλος σε κρατάει, τα γραφικά (PS4 Pro) ρίχνουν σαγόνια και πραγματικά ξευτιλίζει κάτι άλλα "παιχνίδια" (λέγε με Cyberpunk).

Το συγκεκριμένο παιχνίδι το είχα στο PS4 Pro bundle (ο λόγος που κράτησα το κουτί είναι γιατί το έχει σαν διαφήμιση στο μπροστά μέρος) το 2018, λόγω δουλειάς δεν το είχα καν ξεσφραγίσει και το πούλησα για να βγάλω τα χρήματα. Πέρσι το καλοκαίρι έδωσα 10€ για τρείς μήνες Game Pass ώστε να το παίξω και δεν πρόλαβα λόγω δουλειάς να το τελειώσω. Μετά από 3 χρόνια ήρθε η ώρα. :lol:

 

Δύο πράγματα μόνο θέλω να πω γιατί ό,τι θετικό υπάρχει το ξέρετε ήδη.

1) Για κάποιον που έχει παίξει το πρώτο RDR και δεν το πήρε επειδή ήταν της μόδας ή "επειδή είναι το επόμενο παιχνίδι της R* μετά το GTA V", το παιχνίδι στην αρχή είναι πάααρα πολύ αργό - σε σημείο που να σε κουράζει, σε αντίθεση με το πρώτο που από την πρώτη μισή ώρα έχεις δράση. Σίγουρα δεν συγκρίνονται τα δύο παιχνίδι και στο τέλος της ημέρας το 2ο δίνει την 10πλάσια δράση από το πρώτο, αλλά αυτή η εισαγωγή δεν παλεύεται με τίποτα.

 

2) Είναι το τελευταίο παιχνίδι μετά το Mafia 1 Remake που παίζω σε κονσόλα παλαιότερης - πλέον - γενιάς. Μετά και από αυτό το παιχνίδι, ψήθηκα και έβαλα προς πώληση το PS4 Pro καθώς είναι πολύ κρίμα να μην μπορείς να απολαύσεις ένα παιχνίδι σε σταθερά 30fps. Για να μην παρεξηγηθώ, δεν εννοώ ότι πλέον οι "παλιές" κονσόλες δεν αξίζουν μία, αλλά επειδή έχω στο πρόγραμμα κάποια στιγμή (ίσως από του χρόνου) να πάρω το PS5, μου "ξινίζει" να έχω μηχάνημα που εστιάζει στο 4K τη στιγμή που σε έντονες μάχες όπως

στη Γκουάρμα

ή στη ληστεία του τραίνου

στο τέλος του παιχνιδιού

να έχω framedrops και να μην μπορώ να το ευχαριστηθώ. Φίλος που το έπαιξε σε Slim μου είπε ότι είναι ακόμα χειρότερα, ενώ φίλος που έχει το PS5 από τις πρώτες παρτίδες το έπαιξε χωρις κιχ (σε 30fps γιατί δεν έχει λάβει next-gen patch).

Ειδικά με την backwards compatible υποστήριξη που έχουν τα PS5/Xbox Series, δεν υπάρχει λόγος - πέρα από ρομαντικούς - να κρατήσει κάποιος τα PS4/One - τα PS3/Xbox 360 όμως, δεν τα δίνω.

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξεκινησα Days Gone παραλληλα με το Horizon zero dawn μιας και το βρηκα στο εικοσαρικο και το αγαπησα ειναι πανεμορφο απλα τρομερη δουλεια και η ιστορια μαζι με τα ελληνικα ανεβαζει κατακορυφα το immersion.

Days-Gone-2021-06-08-19-43.png

Days-Gone-2021-06-08-20-01.png

Days-Gone-2021-06-08-21-02.png

Days-Gone-2021-06-08-21-29.png

Days-Gone-2021-06-08-21-51-1.png

Days-Gone-2021-06-08-23-23.png

Days-Gone-2021-06-08-23-26.png

Days-Gone-2021-06-08-23-44.png

Days-Gone-2021-06-08-23-51-1.png

Days-Gone-2021-06-08-23-53.png

Days-Gone-2021-06-08-23-57.png

Days-Gone-2021-06-08-23-57-1.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι εξαιρετικό, φίλε μου! Κατ'εμέ καλύτερο και από το Last Of Us: Part 2, αλλά περί ορέξεως...

Άλλο ένα διαμάντι που αξίζει για το PS5 κι ευτυχώς ήταν δωρέαν με το PS Plus λίγους μήνες πριν

 

Και μερικές φωτό από το RDR2 για τους λάτρεις. :up:

 

Red-Dead-Redemption-2-20210606170314.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210606170616.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210606200255.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607180332.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607181018.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607201208.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607204422.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607204448.jpg

Edited by ParafronGR

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Είναι εξαιρετικό, φίλε μου! Κατ'εμέ καλύτερο και από το Last Of Us: Part 2, αλλά περί ορέξεως...

Άλλο ένα διαμάντι που αξίζει για το PS5 κι ευτυχώς ήταν δωρέαν με το PS Plus λίγους μήνες πριν

 

Και μερικές φωτό από το RDR2 για τους λάτρεις. :up:

 

Red-Dead-Redemption-2-20210606170314.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210606170616.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210606200255.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607180332.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607181018.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607201208.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607204422.jpg

 

Red-Dead-Redemption-2-20210607204448.jpg

 

Δεν εχω παιξει LOU2 αλλα το Days Gone ειναι τρομερο. Το RDR 2 περιμενω να πεσει στα 30 γιατι κατω απο 40 δεν εχει παει στο steam και το τσιμπαω. Εχω ενα τεραστιο backlog οποτε υπομονη υπαρχει Horizon μαζι με Days Gone που παιζω τωρα θα με βγαλουν ενα διμηνο σιγουρα γιατι τωρα καλοκαιρι παιζω λιγοτερο λογο δουλειας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελείωσα το πολύ καλό AC Rogue (X360) και εχω αρχίσει το GoldenEye 007 (N64). Jesus! Δεν το θυμόμουν τόσο δύσκολο. Είμαι ήδη στα μισά και σκεφτομαι να κατεβάσω την δυσκολία (πράγμα που δεν κάνω ποτέ).

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω παρει με τη σειρα και καθαριζω ορδες τωρα που μου τις εβγαλε ενω ακομα δεν εχω τελειωσει βασικη ιστορια αν και στο δυσκολο 2 μου φαινονται σχετικα ευκολες. Διαβαζω παντου για την ορδη του*Saw Mill ελπιζω εκει να γινεται χαμος μεχρι τωρα η μεγαλυτερη ορδη που σκοτωσα ηταν καπου 300 ζομπι μαζι.

 

Εδω γινεται λιγακι χαμος ειμαι στην αποστολη κρατα τους ασφαλης στην περιοχη του Καρλος

*

 

Και εδω μερικες ακομα ορδες πιο μικρες

 

 

Link to comment
Share on other sites

Days Gone[100%]

days-gone-1-2.jpg

 

https://store.steampowered.com/app/1259420/Days_Gone

 

Ενα απο τα πιο underrated παιχνιδια εκει εξω το οποιο εθαψαν οι κριτικοι για καποιο ανεξηγητο λογο αλλα αγαπηθηκε απο τον κοσμο. Η ιστορια μας ξεκιναει με την αποκαλυψη την εξαπλωση του ιου που μεταμορφωσε τους παντες σε ζομπι και ο χαρακτηρας μας Deacon St. John με τη γυναικα του Sarah και τον καλυτερο του φιλο Boozer προσπαθουν να επιβιωσουν. Οταν ενα παιδακι μαχαιρωσει τη Sarah θα την βαλουμε σε ενα ελικοπτερο της κυβερνησης για να την σωσουν εμεις μενουμε πισω με τον Boozer. Επειτα η ιστορια μας μεταφερει 2 χρονια μετα το συμβαν και ξεκιναει ο αγωνας για την επιβιωση μας και του Boozer και την αναζητηση της Sarah.

 

Ο κοσμος του Days Gone διαδραματιζεται στο Oregon μια πολιτεια της Αμερικης εχει γινει πιστη απεικονιση με τα πραγματικα μερη. Το παιχνιδι ειναι πληρως εξελληνισμενο η δουλεια που εκαναν οι μεταφραστες ειναι υποδειγματικη και οταν μιλαει ο χαρακτηρας μας με αλλους αλλα και στα collectibles τα οποια ειναι 240 ολα ειναι τακτοποιημενα και μαθαινουμε τα παντα για τον κοσμο που περιπλανιομαστε οπως και τους χαρακτηρες που θα συναντησουμε οπως και τι συμβαινει με τον ιο και τα ζομπι μεσα απο αρχεια της κυβερνησης. Στα του gameplay εχουμε ενα σχετικα απλο συστημα μαχης με 3 ειδων οπλα στην κατοχη μας μαζι με αυτα που φτιαχνουμε απο ροπαλα και μαχαιρι οπως και βομβες μολοτοφ επιδεσμους και διαφορα κολπα για να αποφυγουμε τους εχθρους. Το επαιξα στο επιπεδο δυσκολο 2 και δεν μου φανηκε τοσο δυσκολο ειδικα οσο προχωρουσα και ξεκλειδωνα οπλα και δεξιοτητες οποτε προτεινω αυτη τη δυσκολια να υπαρχει και καποιο challenge. Η πρωτη μερα στον κοσμο του Days Gone με βρηκε αβοηθητο χωρις βενζινη στη μηχανη και με ελαχιστες σφαιρες οποτε το παλεψα φουλ stealth ωστε να βρω βενζινη για τη μηχανη. Απιστευτο immersion με τον δυναμικο καιρο που ανα πασα στιγμη μπορει να αρχισει καταιγιδα η να χιονιζει και σιγα σιγα να το στρωνει οπως στην πραγματικοτητα.

 

Ο κοσμος του Days Gone ειναι παρα πολυ εχθρικος. Περα απο τα ζομπι θα συναντησουμε καταδρομεις ανθρωπους που θελουν να μας κλεψουν ζομπι διαφορων ειδων αλλα δεν λειπει και η πανιδα του Oregon η οποια μολυσμενη και αυτη απο τον ιο δεν χανει ευκαιρια να μας επιτεθει. Εχουμε στοιχεια επιβιωσης στο παιχνιδι απο τη μηχανη που θελει βενζινη καθε τοσο ειδικα οσο το ντεποζιτο ειναι μικρο οπως και το να φτιαχνουμε επιδεσμους μολοτοφ βομβες απο μικρα πραγματακια που βρισκουμε. Μεχρι τη μεση του παιχνιδιου το ψαξιμο ειναι αναγκαιο ωστε να μην μας λειψει τιποτα οποτε προσοχη. Οσον αφορα τη μηχανη ειναι πληρως παραμετροποιησιμη εκαναν εξαιρετικη δουλεια και εχει πολυ καλα physics το καθε τι μετραει και νιωθεις το βαρος της οδηγησης. Καποιοι χαρακτηρες που θα συναντησουμε στο παιχνιδι μενουν και προσφερουν συναισθηματα. Μαζι με τη Sarah και το Βοοzer ξεχωρισα τον Mike αρχηγο του τριτου camp τον Carlos τον τρελο αρχηγο των RIP[αιρεση τρελων] και τον O'Brian μελος της μυστικης κυβερνησης Nero που μας βοηθαει να βρουμε τη Sarah. Το παιχνιδι σε αρκετα σημεια μας δειχνει flashbacks απο το παρελθον και δημιουργει εντονα συναισθηματα μεταξυ των χαρακτηρων αλλα και προς τον παιχτη.

 

Η Bend Studio εριξε μερακι στο παιχνιδι και φαινεται σε πολλα σημεια. Στα αρνητικα θα βαλω τα επαλαμβανομενα side quest απο τα camps τα οποια ειναι κυριως πηγαινε εκει πιασε αυτον η πηγαινε εκει σκοτωσε τους καταδρομεις τα οποια ειναι αρκετα μονοτονα και ειναι ενα μελανο σημειο που εχω συναντησει σχεδον σε ολα τα open world παιχνιδια. Το τεραστιο θετικο του παιχνιδιου περα απο τη χημεια και τα συναισθηματα των χαρακτηρων ειναι οι ορδες. Οι ορδες ειναι πολλα μαζεμενα ζομπι που μπορει να ειναι απο 100 μεχρι 500 μαζι που αν σε παρουν χαμπαρι γινεται ενας χαμος και σε περνουν στο κυνηγι. Μεχρι τις πρωτες 15-20 ωρες ουτε καν σκεφτεσαι να πας να καθαρισεις καμια σε εχουν φαει πριν προλαβεις να κανεις 10 βηματα. Οσο αναβαθμιζομαστε ομως σε οπλα δεξιοτητες μιας και το παιχνιδι εχει αυτη την ευχαριστηση οτι νιωθεις οτι ο Deacon οσο προχωραμε το παιχνιδι γινομαστε ολο και καλυτεροι και εκει που δεν μπορουσαμε να σκοτωσουμε 2-3 ζομπι μαζι στο τελος καθαριζουμε ολοκληρες ορδες τη μια μετα την αλλη.

 

Τρομερη αισθηση ανοδου του χαρακτηρα ως προς την αντιμετωπιση των εχθρων. Στα γραφικα μπορω να πω οτι ειναι απο τα πιο αληθοφανη παιχνιδια που εχω παιξει τρομερα texture φωτισμο σκιες τα παντα ειναι πανεμορφα και με το αναλογο συστημα το παιχνιδι ριχνει σαγονια και στα γραφικα. Απο τα λιγα παιχνιδια που native εχουν 100% υποστηριξη ultrawide απο τα menu μεχρι τα cutscenes. Το DX11 συνεχιζει να εχει καποια μικρα σπαστικα stutters ειδικα σε μερη με πολλους NPC η με πολλα κτηρια και οταν οδηγαμε τη μηχανη αλλα με το DXVK τα ελυσα ολα και απολαυσα το παιχνιδι οπως πρεπει. Συνολικα ενα αρτιο παιχνιδι μεσα στα καλυτερα με μια μετα αποκαλυπτικη ιστορια με ζομπι και μακαρι να βγαλουν και νουμερο 2 γιατι το τελος αφηνει υπονοιες για ενα αναλογα καλο δευτερο μερος.

 

Το παιχνιδι μου προσφερε 78 ωρες για 100% στο δυσκολο 2 εχει πολυ αξιολογη διαρκεια και δεν με κουρασε λεπτο. Μπραβο στη Bend Studio που εβαλε ολη της την ψυχη στο Days Gone μην το χασει κανεις γιατι το παιχνιδι προσφερει μεγαλες ανατριχιλες και οχι μονο εξαιτιας των ζομπι αλλα και πολλες στιγμες χαρακτηρων μενουν για το ποσο συναισθημα βγαζουν. 8.8/10

Παρακατω μερικες φωτογραφιες απο το παιχνιδι

https://postimg.cc/gallery/TwMJ4T6

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Σε εκλιπαρώ, βάζε παραγράφους. Κανείς δεν θα κάτσει να διαβάσει τέτοια... τείχη!

Κάνε το πιο ευανάγνωστο γιατί γράφεις ενδιαφέροντα πράγματα. Είναι κρίμα λοιπόν να απωθείς τον αναγνώστη.

 

Όσο για το "θάψιμο" που έφαγε... σου φαίνεται ανεξήγητο γιατί το έπαιξες τώρα. Και εμένα όταν παίζω το λατρεμένο Driveclub μου μοιάζει ανεξήγητος ο οχετός που δέχθηκε το 2014. Με τα μπαλώματα που έλαβε όμως, έστρωσε!

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Σε εκλιπαρώ, βάζε παραγράφους. Κανείς δεν θα κάτσει να διαβάσει τέτοια... τείχη!

Κάνε το πιο ευανάγνωστο γιατί γράφεις ενδιαφέροντα πράγματα. Είναι κρίμα λοιπόν να απωθείς τον αναγνώστη.

 

Όσο για το "θάψιμο" που έφαγε... σου φαίνεται ανεξήγητο γιατί το έπαιξες τώρα. Και εμένα όταν παίζω το λατρεμένο Driveclub μου μοιάζει ανεξήγητος ο οχετός που δέχθηκε το 2014. Με τα μπαλώματα που έλαβε όμως, έστρωσε!

 

Για δες το λιγο τωρα ειναι καλυτερα? Δεν μου εχει πει κανεις μεχρι τωρα για αυτο και δεν εχω αλλαξει τον τροπο γραφης πχ με παραγραφους αλλα θα το εφαρμοσω τωρα που το προτεινες. Ισχυει οτι δεν ξερω τι εγινε οταν βγηκε το παιχνιδι κατι αντιστοιχο με το AC Unity το 2014 που το εθαψαν λογο performance και τελικα οταν το επαιξα πριν 3 χρονια μου φανηκε πολυ αξιολογο χωρις προβληματα στο performance.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Πολύ πολύ καλύτερα. Μπράβο ρε King.

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aκριβώς το ίδιο έπαθα και με το Unity, όντως!

Το έπαιξα πέρσι και πέρασα πολύ καλά. Λογικό. Μετά το στρώσιμο που έφαγε.

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πολύ καλύτερα. Μπράβο ρε King.

 

Τιποτα φιλε μου εσυ να σε καλα που το προτεινες γιατι οσα review κανω για παιχνιδια κυριως που ειναι μεγαλα γιατι ταινιες/σειρες βγαινουν λιγες γραμμες θελω να τα διαβαζει ο κοσμος μιας και πιανω το καθε παιχνιδι συνολικα και αναλυω τα πιο σημαντικα ωστε να ξερει αν αξιζει για αυτον και αν θα ευχαριστηθει το παιχνιδι. Θα μπαινουν παντα παραγραφοι απο εδω και περα.

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλεύω, παίδες. Είμαι σεζόν και μέχρι τον Οκτώβρη θα το φάει η σκόνη το PS4.

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλεύω, παίδες. Είμαι σεζόν και μέχρι τον Οκτώβρη θα το φάει η σκόνη το PS4.

 

Καλα μην ζηλεύεις και πολύ. Με το επίδομα ανεργίας είμαι.

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Καλα μην ζηλεύεις και πολύ. Με το επίδομα ανεργίας είμαι.

 

Φίλε μου, δυστυχώς ενώ ηλπιζα ότι με το lockdown & την αναστολή που κάθισα 6 μήνες θα το είχα λιώσει, έσκασαν όλα μαζί από κατάθλιψη που ήμουν στο σπίτι μέχρι χωρισμός μετά από 7 χρόνια & δεν ασχολήθηκα τόσο καιρό ούτε 2 ώρες συνεχόμενα

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, δυστυχώς ενώ ηλπιζα ότι με το lockdown & την αναστολή που κάθισα 6 μήνες θα το είχα λιώσει, έσκασαν όλα μαζί από κατάθλιψη που ήμουν στο σπίτι μέχρι χωρισμός μετά από 7 χρόνια & δεν ασχολήθηκα τόσο καιρό ούτε 2 ώρες συνεχόμενα

 

Αυτα ειναι τα δυσκολα της ζωης φιλε μου ειδικα οι χωρισμοι να το ξεπερασεις γρηγορα και να επανελθεις. Να ξερεις οτι ολα βολευονται αν υπαρχει υγεια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...