Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους παίζεις και κάτι σοβαρό. Αν και η Widescreen το αδικεί.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το ultrawide είναι αυτό που ανεβάζει κατακόρυφα την εμπειρία ενός παιχνιδιού ειδικα με το 34αρι monitor που πηρα το καλοκαιρι οτι και να παιξω το αγαπαω. Μαζί με το reshade που έχω στο watchdogs το immersion και ο ρεαλισμός του κόσμου είναι στον μέγιστο βαθμό πολλά σημεία νομίζεις ότι βλέπεις πραγματικό κόσμο καθομαι και το χαζευω. Σε 16:9 το είχα παίξει παλιοτερα στο ps3 και αργότερα στο ps4 έφυγε με συνοπτικές ειδικά στο ps3 ήταν τόσο κακό ακόμα το έχω στον σκληρό του. Ευτυχώς στον υπολογιστή όλα δείχνουν όπως πρέπει χωρίς κανένα συμβιβασμό σε κανένα τομέα. Για το Rad Rodgers που λογικα αναφέρεσαι[για το μη σοβαρα παιχνιδια] ήθελα κάτι ξεγνοιαστο και δεν με απογοήτευσε καθολου θυμίζει old school shooteraki που παίζαμε στα ουφαδικα καλό είναι να παίζουμε αρκετά διαφορετικά genres ώστε να μην πλήττουμε από το ίδιο μοτίβο παιχνιδιών συνέχεια και προσπαθώ να πιάνω και νέα genres κάθε τόσο άγνωστα σε μένα όπως το kona που μου άφησε τρομερές εντυπώσεις ενώ το tsioque ως point and click ήξερα τι να περιμένω και το θεωρώ αριστούργημα που πρέπει να παίξει ο καθένας. Σοβαρα παιχνίδια θεωρώ το tsioque όπως και το watch dogs όπως και το breakpoint και το ffxv και το Hellblade και το poly bridge και το shadow warrior 2 ήταν καφρικο αλλά για fps πέρασα πολύ καλά με απιστευτα γρηγορο pace παιχνιδιου. Τώρα με την καραντίνα το gaming είναι μια όμορφη οδός για να περάσει η ώρα μαζί με καθημερινο τρέξιμο και γυμναστική.

2020-11-19-19-14-01.png

2020-11-19-19-53-01.png

 

Και ένα δικό μου βιντεακι. Πρέπει κάποια στιγμή το YouTube να βγάλει τον περιορισμό των 60fps το youtube ανεβαζουμε τα παιχνιδια στα 100hz και 144hz και ολα δειχνουν στα 60.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Watch Dogs[100%+Bad Blood]

MV5-BM2-U1-OWNl-Y2-Ut-Zm-Nl-Ni00-Nm-Ex-LWIw-Mzct-Mj-Zk-Mjc4-Nz-M5-MTBl-Xk-Ey-Xk-Fqc-Gde-QXVy-Mz-Y0-MTE3-Nz-U-V1.jpg

 

 

https://store.ubi.com/ie/game?pid=56c4948d88a7e300458b48a0&dwvar_56c4948d88a7e300458b48a0_Platform=pcdl&edition=Complete%20Edition&source=detail

 

Ενα απο τα αρκετα καλα παιχνιδια της Ubisoft που θα αγαπησουν σε οσους αρεσουν παιχνιδια στυλ GTA. Εχει ενα πρωτοτυπο gameplay με το ολο hack underground theme που δεν εχουμε ξαναδει αλλου. Μολις μπειτε στο νοημα και κατανοησετε πληρως τα mechanics του watch dogs θα εχετε εναν ολοκληρο κοσμο στη διαθεση σας ωστε να εκμεταλλευτειτε στο επακρο καθε δυνατοτητα που θα σας δωθει για την διεκπεραιωση οποιασδηποτε αποστολης. Η ιστορια μας ειναι μια ιστορια εκδικησης. Ο πρωταγωνιστης μας τον οποιο χειριζομαστε ειναι ο Aiden Pearce ενας hacker που κατι θα παει στραβα και θα σκοτωσουν την ανιψια του. Στην προσπαθεια μας να βρουμε ποιος πραγματικα ευθυνεται θα γνωρισουμε και αλλους hacker οπως και τι πραγματικα συμβαινει στην πολη του Σικαγο που διαδραματιζεται το παιχνιδι μας. Στη διαθεση μας εχουμε ποικιλα skills οπως και οπλα τα οποια θα μας βοηθησουν παρα πολυ στις περισσοτερες αποστολες. Ο κοσμος ειναι αρκετα ζωντανος και εδω η Ubisoft εκανε εξαιρετικη δουλεια. Θα ακουσετε συνομιλιες θα διαβασετε μηνυματα θα λυσετε εγκληματα και κρυφα μηνυματα διασκορπισμενα στον κοσμο του watchdogs. Γενικα θα νιωσετε σαν ενας πραγματικος hacker και δεν λειπει και το ποιοτικο stealth κομματι σε αρκετες αποστολες. Μονη ενσταση ο αρκετα κρυος χαρακτηρας του Aiden δεν βγαζει καποιο συναισθημα αλλα ισως ετσι ηθελαν να τον κανουν στην ubisoft ωστε να ταιριαζει με το σκοτεινο profile του παιχνιδιου. Στα των γραφικων αν και παιχνιδι του 2014 με ενα καλο mod που βρηκα γινεται απολυτα ρεαλιστικο και βαζει κατω πολλα φετινα παιχνιδια. Το ultrawide προσφερει και εδω τα μεγιστα στο immersion και το performance ειναι αψογο δεν συναντησα πουθενα θεμα. Θα αναφερω και τα 5 digital trips μικρα παιχνιδια που προσθεσε η ubisoft ανεξαρτητα απο το βασικο παιχνιδι θα αναφερω το alone και το Madness στο μεν εχουμε το Σικαγο που εχει κατακλειστει απο Robot και θα πρεπει να το καθαρισει σε ενα αρκετα stealth στυλ και στο δε οδηγαμε ενα αμαξι σε ενα μετααποκαλυπτικο Σικαγο που εχει κατακλειστει απο zombie εξαιρετικα fun και αυτο. Ασχοληθηκα λιγο και με το online εχει κοσμο και εκανα καμια 30αρια αποστολες με χακαρισμα και tailing πραγματικων παιχτων. Για το μεγαλο DLC Bad Blood εχω να γραψω τα καλυτερα για την βασικη ιστορια που συνεχιζει αμεσως μετα το τελος του κανονικου παιχνιδιου. Ο χαρακτηρας μας ειναι ενας μεγαλος hacker και βοηθος μας που γνωρισαμε ο T-Bone συνεχιζει να πολεμαει την εταιρια blume και τα βαζει με τον χειροτερο κακο hacker που γνωρισαμε επισης στο βασικο παιχνιδι τον Defalt. Μου αρεσαν αρκετα οι αποστολες και ο T-Bone ειναι αρκετα πιο ανθρωπινος απο τον Aiden. Ωραια προσθηκη το RC αυτοκινητακι. Εχουμε και εδω αρκετες αναφορες για τον Aiden μιας και σε καποια side quests επικοινωνουμε μαζι του και τον βοηθαμε. Δεν λειπει και το grinding με αρκετες αποστολες ιδιου στυλ ωστε να ανεβασουμε τις ωρες του gameplay. Overall το παιχνιδι μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις αυτες τις 80 ωρες που με κρατησε εχει τον δικο του ζωντανο κοσμο με ενα gameplay που οταν βγηκε ηταν πρωτοπορο εχει τρομερα γραφικα με αψογο performance και γενικα ειναι ενα ακομα πολυ fun παιχνιδι της Ubisoft με ενα αρκετα τιμιο linear story και με χαρακτηρες που μενουν. 8.7/10

 

Παρακατω φωτογραφιες που εβγαλα να παρετε μια ιδεα για τον κοσμο και το gameplay του παιχνιδιου καποιες κανουν και για wallpaper

https://postimg.cc/gallery/QrytP7K

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Όντας λάτρης των GTA έχω ήδη παίξει και σχεδόν τερματίσει το watch dogs 2 διότι είναι ένα καλό παιχνίδι και μία εναλλακτική λύση του GTA. Δεν έχω όμως μπει στη σκέψη να αγοράσω το watch dogs διότι θεωρώ ή έστω θεωρούσα ότι θα υπολείπεται έναντι του 2, όμως με έβαλες σε σκέψεις. Το legion θα το πάρω σίγουρα κάποια στιγμή όμως.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όντας λάτρης των GTA έχω ήδη παίξει και σχεδόν τερματίσει το watch dogs 2 διότι είναι ένα καλό παιχνίδι και μία εναλλακτική λύση του GTA. Δεν έχω όμως μπει στη σκέψη να αγοράσω το watch dogs διότι θεωρώ ή έστω θεωρούσα ότι θα υπολείπεται έναντι του 2, όμως με έβαλες σε σκέψεις. Το legion θα το πάρω σίγουρα κάποια στιγμή όμως.

 

Καλησπερα φιλε μου. Το 2 το ειχα παιξει οταν ειχε βγει σε παλιο laptop αλλα το αφησα μετα απο 2-3 ωρες γιατι ηταν αρκετα βαρυ και δεν ετρεχε καλα. To 1 εχει αρκετα παρομοια κολπα με τα οσα ειχα συναντησει στο 2 αλλα η ιστορια του 2 απο οσο ειχα ασχοληθει ειναι πιο παιδικη ενω του πρωτου αρκετα πιο σκοτεινη οπως και η βασικη ιστορια στεναχωρη με το παρελθον του Aiden. Eφοσουν σου αρεσε το 2 ειμαι σιγουρος οτι θα αγαπησεις το 1 παιξε το σιγουρα και αν παιξεις και με mod τα γραφικα του δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο τα σημερινα παιχνιδια. Το Watch dogs 2 το πηρα πριν 2 μηνες που το εδινε η Ubisoft δωρεαν και πηρα και στα 6.40 ευρω και το season pass οποτε καποια στιγμη θα το παιξω σιγουρα να το τελειωσω οπως πρεπει.

Link to comment
Share on other sites

Όντας λάτρης των GTA έχω ήδη παίξει και σχεδόν τερματίσει το watch dogs 2 διότι είναι ένα καλό παιχνίδι και μία εναλλακτική λύση του GTA. Δεν έχω όμως μπει στη σκέψη να αγοράσω το watch dogs διότι θεωρώ ή έστω θεωρούσα ότι θα υπολείπεται έναντι του 2, όμως με έβαλες σε σκέψεις. Το legion θα το πάρω σίγουρα κάποια στιγμή όμως.

 

Το 1 είναι καλύτερο του Watch Dogs 2. Το 2 ήταν πολύ μεχ. Αν σου άρεσε, το 1 θα το λατρέψεις.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας πάνω στο παιχνίδι αυτό.

Αν το αγοράσω στο PC (διότι το watch dogs 2 το παίζω στο PlayStation 4 pro) θα βάλω το mod που λες (το οποίο που το βρίσκω; )

 

Με amd ryzen 5 2600 θα δω διαφορά δηλαδή στο ένα με ενισχυμένα γραφικά;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας πάνω στο παιχνίδι αυτό.

 

Αν το αγοράσω στο PC (διότι το watch dogs 2 το παίζω στο PlayStation 4 pro) θα βάλω το mod που λες (το οποίο που το βρίσκω; )

 

 

 

Με amd ryzen 5 2600 θα δω διαφορά δηλαδή στο ένα με ενισχυμένα γραφικά;

Καλημέρα. Σε κάνα 2 ωρο θα σε γράψω αναλυτικά για το mod το οποίο είναι εξαιρετικο. Gpu καλή να έχεις όσο γίνεται και δεν θα έχεις θέμα ρίχνουν σαγόνια τα γραφικά του σε πολλά σημεία.

 

 

Edit:

Εδω εισαι φιλε μου. Εκανα τα αρχεια σε rar οποτε θα ξεζιπαρεις το αρχειο και οπως ειναι το bin θα το αντιγραψεις στο φακελο του παιχνιδιου. Τρεχεις το παιχνιδι και εισαι ετοιμος. Με το scroll lock μπορεις να βλεπεις πριν και μετα εναλλαγη δηλαδη μεταξυ κανονικου παιχνιδιου και mod.

https://gofile.io/d/dcAHTE

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σε κάνα 2 ωρο θα σε γράψω αναλυτικά για το mod το οποίο είναι εξαιρετικο. Gpu καλή να έχεις όσο γίνεται και δεν θα έχεις θέμα ρίχνουν σαγόνια τα γραφικά του σε πολλά σημεία.

 

 

Edit:

Εδω εισαι φιλε μου. Εκανα τα αρχεια σε rar οποτε θα ξεζιπαρεις το αρχειο και οπως ειναι το bin θα το αντιγραψεις στο φακελο του παιχνιδιου. Τρεχεις το παιχνιδι και εισαι ετοιμος. Με το scroll lock μπορεις να βλεπεις πριν και μετα εναλλαγη δηλαδη μεταξυ κανονικου παιχνιδιου και mod.

https://gofile.io/d/dcAHTE

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Το mod μπορώ να το περάσω ακόμα κι αν το παιχνίδι είναι αγορασμένο από steam ;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Το mod μπορώ να το περάσω ακόμα κι αν το παιχνίδι είναι αγορασμένο από steam ;

 

Ναι κανονικα. Εγω το εχω στο uplay. Και απο steam να το αγορασεις παλι στο uplay θα κανει συνδεση και απο εκει θα τρεχει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικα. Εγω το εχω στο uplay. Και απο steam να το αγορασεις παλι στο uplay θα κανει συνδεση και απο εκει θα τρεχει κανονικα.

 

GPU έχω την AMD Radeon RX 580 8gb ram

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rad Rodgers - Radical Edition

aa2136185a68f0444ec2b83ce78a20f35de9f713dfb26ecb74a9af05fecdb4a2-product-card-v2-mobile-slider-639.jpg

 

https://store.steampowered.com/app/805660/Rad_Rodgers__Radical_Edition/

 

Ενα old school παιχνιδι απο αυτα που παιζαμε επι εποχες SNES και πιο πισω. Η ιστορια του ειναι απλη εχουμε τον Rad Rodgers ενα παιδακι που παει σχολειο και του αρεσει να παιζει παιχνιδια ενα βραδυ ξαφνικα η παιχνιδομηχανη του τον τραβαει μεσα στο παιχνιδι και γινεται ο βασικος πρωταγωνιστης του παιχνιδιου. Μου αρεσε αρκετα το καφρικο στυλ των χαρακτηρων εχει στις ρυθμισεις αν θελετε να το βαλετε για μεγαλους η για μικρους που εκει αφαιρουνται οι αθυροστομιες και το αιμα των αντιπαλων. Στον χειρισμο και στο gameplay εχουμε τον χαρακτηρα[που αν θελουμε μπορουμε να τον αλλαξουμε με διαφορους αλλους πχ Duke Nukem] εχουμε το οπλο μας oπως και τον πολυ καλο φιλο και βοηθο μας Dusty που θα μας βοηθησει στο σκαρφαλωμα και στην εξοντωση των εχθρων. Σε καθε level εχουμε καποια υποlevel σε 8bit στυλ που εκει αναλαμβανει πληρως ο Dusty. Τα γραφικα του ειναι πολυ ομορφα αναλογα το level γεματα χρωματα με soundtracks που βοηθανε στο κλιμα του καθε level. Ενδιαμεσα στα levels εχουμε καποια mini games οπως φλιπερακι/παιχνιδια μνημης/jump levels που πρεπει να φτασουμε στην κορυφη ενω το νερο μας κυνηγα απο κατω. Το παιχνιδι οντας ωδη στα παιχνιδια της δεκαετιας του 90 δεν θα μπορουσε να ειναι ευκολο. Τα τελευταια 3 levels ηταν πολυ δυσκολα δεν συγχωρει καμια λαθος κινηση και θελει πολυ προσοχη. Αν θελετε μεγαλυτερη δυσκολια παιξτε με πληκτρολογιο ποντικι οπως εγω. Δυστυχως ηθελα να παω για 100% στα παντα αλλα η Radical εκδοση που ειναι μια πιο πλουσια εκδοση του αυθεντικου παιχνιδιου ειναι γεματη bugs που δεν το επιτρεπουν και σε καποια levels δεν μπορεις να παρεις ολα τα διαμαντια η δεν μπορεις να μπεις σε κρυφα σημεια. Μαζι με το κλειδι για την Radical εκδοση μου εδωσαν και την παλια αλλα δεν ηξερα οτι εχει θεματα και ειχα ηδη προχωρησει την νεα. Οπως και να εχει μικρο το κακο μιας και εβγαλα ολα τα levels μεχρι το τελος μου εβγαλε αρκετες παλιες αναμνησεις με παρομοια παιχνιδια οποτε τον σκοπο του το πετυχε. Ισως μελλοντικα παιξω το αυθεντικο για 100%. Οποτε αν το παιξετε προτιμηστε την αυθεντικη εκδοση World One ειδικα αν θελετε να βρειτε τα παντα σε ολα τα levels. Στο συνολο του ειναι ενα πολυ ευχαριστο παιχνιδι που δανειζετε μηχανισμους απο παλια καλα παιχνιδια αλλα βαζει και την δικη του νοτα και φερνει το τοτε στο τωρα. 8/10

 

 

Παρακατω φωτογραφιες που εβγαλα να παρετε μια ιδεα για τον κοσμο και το gameplay του παιχνιδιου

https://postimg.cc/gallery/Lqz6FwW

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Spec Ops The Line[100%]

71k-Hrrkk-Ds-L-AC-SL1500.jpg

 

Αν μετα απο χρονια με ρωτησουν να μιλησω για ενα παιχνιδι με μια πραγματικα δυνατη ιστορια το Spec Ops θα ειναι σιγουρα μεσα στις επιλογες μου. Μια ανατριχιαστικη ιστορια δημιουργια της YAGER που διαδραματιζεται στο Ντουμπαι. 3 Στρατιωτες καταφθανουν σε μια αποστολη στο Ντουμπαι γιατι δεν εχουν νεα απο μια προηγουμενη αποστολη διασωσης του Στρατηγου John Konrad και της 33ης διμοιριας στρατιωτων του. Τι θα γινει ομως οταν οι 3 μας στρατιωτες αρχισουν να δεχονται πυρα απο τους στρατιωτες της 33ης διμοιριας? Να πω οτι δεν ειχα διαβασει τιποτα για την ιστορια του παιχνιδιου και με εξεπληξε απιστευτα στη διαρκεια της και το τελος δεν το περιμενα ειναι σαν τις ταινιες που τελειωνουν και καθεσαι και βλεπεις τους τιτλους τελους σκεφτοντας τι πραγματικα εγινε. Εδω να αναφερω οτι εχουμε 4 διαφορετικα τελη τα εβγαλα ολα και ολα αξιζουν για τον βασικο χαρακτηρα μας θεωρω οτι κανενα δεν ειναι λαθος οπως τελειωνουν. Και επειδη αρκετα αναφερθηκα στην ιστορια θα πω για οποιον δεν το εχει παιξει να το ξεκινησει χθες και υποσχομαι οτι θα το αγαπησει. Το gameplay του ειναι ενα απλο third person shooter χωρις εξειδικευμενους μηχανισμους αλλα με απλετη δραση και πολλους εχθρους που ειναι οτι πρεπει για την ιστορια που θελουν να πουν οι developers της YAGER. Το παιχνιδι ειναι του 2012 και παρολο που εχει DX9 σε πολλα σημεια εχει πολυ ομορφα γραφικα και παιζεται πολυ ανετα 8 χρονια μετα. Για το ultrawide που δεν υποστηριζει επισημα χρησιμοποιησα το flawless widescreen και δεν ειχα κανενα θεμα. Κραταει 6 ωρες και αν και θα φανει μικρο τα ποικιλα και δυνατα συναισθηματα που προσφερει δεν τα ακουμπανε πολλα παιχνιδια με τις 10πλασιες του ωρες. Ειναι μια εμπειρια που θα πρεπει καθε gamer να ζησει. 9.2/10

 

Παρακατω φωτογραφιες που εβγαλα να παρετε μια ιδεα για τον κοσμο και το gameplay του παιχνιδιου

https://postimg.cc/gallery/rFT8xY8

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με το watch dogs. Λοιπόν το κατέβασα μέσω eneba, το ενεργοποίησα μέσω uplay , έβαλα το bin αρχείο στον προορισμό του (πριν τρέξω πρώτη φορά το παιχνίδι ) το άνοιξα και μου λέει "unable to find supported text language".

 

Να το σβήσω με σκοπό να το τρέξω πρώτα χωρίς το μοντάκι;

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με το watch dogs. Λοιπόν το κατέβασα μέσω eneba, το ενεργοποίησα μέσω uplay , έβαλα το bin αρχείο στον προορισμό του (πριν τρέξω πρώτη φορά το παιχνίδι ) το άνοιξα και μου λέει "unable to find supported text language".

 

Να το σβήσω με σκοπό να το τρέξω πρώτα χωρίς το μοντάκι;

Δεν έχει να κάνει με το mod φίλε μου. Είναι ένα αρκετά σπάνιο bug που οφείλεται καθαρά σε θέμα της ubisoft. Από ότι βρήκα δοκιμάσε το παρακάτω και κατά 99% το πρόβλημα θα διορθωθεί

 

 

Ακολούθησε κατά γράμμα

 

1- Exit out of Uplay completely. You may need to close the application from the Task Bar.

2- Locate the game's install folder. By default, it is: C:\\Program Files(x86)\\Ubisoft\\gamesWATCH\_DOGS

3- Rename game folder to Watch\_Dogs\_Patch.

4- Restart Uplay and Login to your account.

5- Under the Games Tab, click on the Watch\_Dogs game tile.

6- Underneath the Play button, click Locate Installed Game.

7- Navigate to the renamed gamed folder of Watch\_Dogs\_Patch and select it.

8- The play button has changed to Download. Select the Download button, and it will download 1.5 GB worth of new files.

9- Allow the download to finish. You should now be able to launch and play Watch\_Dogs

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με το mod φίλε μου. Είναι ένα αρκετά σπάνιο bug που οφείλεται καθαρά σε θέμα της ubisoft. Από ότι βρήκα δοκιμάσε το παρακάτω και κατά 99% το πρόβλημα θα διορθωθεί

 

 

Ακολούθησε κατά γράμμα

 

1- Exit out of Uplay completely. You may need to close the application from the Task Bar.

2- Locate the game's install folder. By default, it is: C:\\Program Files(x86)\\Ubisoft\\gamesWATCH\_DOGS

3- Rename game folder to Watch\_Dogs\_Patch.

4- Restart Uplay and Login to your account.

5- Under the Games Tab, click on the Watch\_Dogs game tile.

6- Underneath the Play button, click Locate Installed Game.

7- Navigate to the renamed gamed folder of Watch\_Dogs\_Patch and select it.

8- The play button has changed to Download. Select the Download button, and it will download 1.5 GB worth of new files.

9- Allow the download to finish. You should now be able to launch and play Watch\_Dogs

 

Δυστυχώς δεν έγινε, επέλεξα το προορισμό πατς για να γινει η εγκατάσταση , εγινε φαινομενικά , πήγα να το τρέξω και πάλι τα ίδια λογικά . Θα δοκιμάσω να επιλέξω τον φάκελο γουάτς.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

King, ετοιμάζομαι να ξεκινήσω Watch Dogs στο PS3. Θα πεσει κλάμα;

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

King, ετοιμάζομαι να ξεκινήσω Watch Dogs στο PS3. Θα πεσει κλάμα;

 

Σιγουρα φιλε μου. Ειναι παιχνιδαρα αλλα στο PS3 αδικειται παρα πολυ. Εννοειται δεν χανεις τιποτα να το ξεκινησεις και βλεπεις πως θα σου φανει.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Ο προορισμός των φακέλων που ζητάει να αλλάξουν ονομασία Κινγκ πάντως δεν είναι αυτός. Δηλαδή αυτοί γράφουν ο προορισμός από /gamesWATCH/_DOGS να αλλάξει σε /Watch/_Dogs/_Patch ενώ εγώ έχω τον προορισμό Ubisoft games installer (κάπως έτσι)/games/Watch_Dogs .

 

Έκανα κάποια πειράματα τέλος πάντων με βάση τα βήματα αλλά πάλι στα ίδια είμαστε.

Έχω να δοκιμάσω άλλη μια πιθανότητα μόνο θεωρώ και θα το κάνω αύριο.

 

ΥΓ μήπως σου βρίσκεται κάποιο πατσάκι για την βελτίωση των γραφικών του παιχνιδιού skyrim elder scrolls v ;

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

King, ετοιμάζομαι να ξεκινήσω Watch Dogs στο PS3. Θα πεσει κλάμα;

 

Άστον να λέει Bill. Μια χαρά τρέχει, με εξαίρεση λίγο tearing και κανα frame αριστερά δεξιά. Για το PS3 φτιάχτηκε το παιχνίδι, τα ίδια ακριβώς textures έχει με το PS4.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μια σύγκριση ps3 ps4 στο watch dogs. Σε πάρα πολλά σημεία πέφτει στα 26fps και έχει σημεία και στα 22. Όταν το είχα παίξει ήταν unplayable και είχα το ίδιο θέμα με το παραπάνω βίντεο στο ps3 με συνεχόμενα drops δεν είναι ένα frame εδώ και εκεί αλλά συνεχόμενα drops στα 26 και στις μάχες 22. Εννοείται ότι και στα textures γραφικά δεν έχουν σχέση οι 2 εκδόσεις μεταξύ ps3 ps4. Αλλά ας το ξεκινήσει και βλέπει πως θα του φανεί. Tearing δεν είχα στην plasma το έπαιζα. Μακάρι να το έχουν φτιάξει και να παίζει καλύτερα ώστε να το ευχαριστηθεί.

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο προορισμός των φακέλων που ζητάει να αλλάξουν ονομασία Κινγκ πάντως δεν είναι αυτός. Δηλαδή αυτοί γράφουν ο προορισμός από /gamesWATCH/_DOGS να αλλάξει σε /Watch/_Dogs/_Patch ενώ εγώ έχω τον προορισμό Ubisoft games installer (κάπως έτσι)/games/Watch_Dogs .

 

 

 

Έκανα κάποια πειράματα τέλος πάντων με βάση τα βήματα αλλά πάλι στα ίδια είμαστε.

 

Έχω να δοκιμάσω άλλη μια πιθανότητα μόνο θεωρώ και θα το κάνω αύριο.

 

 

 

ΥΓ μήπως σου βρίσκεται κάποιο πατσάκι για την βελτίωση των γραφικών του παιχνιδιού skyrim elder scrolls v ;

 

Κρίμα φίλε μου. Το παραπάνω path είναι ακριβώς για uplay απλά το κάνεις μετανομασια μέσα στο φάκελο όπως γράφει.

 

Για το skyrim δες αυτό

https://screenrant.com/elder-scrolls-v-skyrim-graphic-mods/

 

Και τα mod θα τα βρεις στο nexus mod.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

King, "unplayable" είναι ρευστή έννοια. Ανάλογα τις αντοχες και τις "παραστάσεις" του παίκτη.

Αν σκεφτείς πως τωρα παιζω το Chamber of Secrets στο PS2 και το Test Drive Unlimited 2 στο PS3... πιστεύω θα την παλέψω.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...