Jump to content

Συμβόλαιο Q


bored01
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι βλακείες λένε. Πάρε την εταιρεία τηλ. 210 5100000 ή 210 6158000

αν δεν μιλησω ολο το μηνα δεν υπαρχει ελαχιστη χρεωση ετσι?

πια ειναι η χρεωση για ιντερνετ? το θελω για voip βασικα

 

ευχαριστω πολυ

Edited by Darkorigin
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 280
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν δεν μιλησω ολο το μηνα δεν υπαρχει ελαχιστη χρεωση ετσι?

πια ειναι η χρεωση για ιντερνετ? το θελω για voip βασικα

 

ευχαριστω πολυ

 

εχει κατι πακετα ποθ σου δινουν πχ 100 λεπτα προς ολους και 100 ΜΒ για 15 ευρω αν δεν κανω λαθος και αλλα αναλογα με την καταναλωση που θες.... απ οσο γνωριζω δεν εχει πακετα μονο για ιντερνετ .

παλαιοτερα το χρησιομοποιουσα αλλα πλεον με το free2go συμφερει καλυτερα να εχεις καρτοκινητο και να βαζεις το πακετο με 5 ευρω που δινει 500ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
Γνωρίζει κάποιος αν η Q παρέχει ηλεκτρονική έκδοση λογ/μου (e-bill);Αν ναι ξέρουμε πόσο αναλυτικός είναι;Σαν αυτό της wind;Και τέλος υπάρχει η δυνατότητα ηλεκτρονικής πληρωμής μεσώ web banking η με πιστωτική κάρτα on line πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν η Q παρέχει ηλεκτρονική έκδοση λογ/μου (e-bill);Αν ναι ξέρουμε πόσο αναλυτικός είναι;Σαν αυτό της wind;Και τέλος υπάρχει η δυνατότητα ηλεκτρονικής πληρωμής μεσώ web banking η με πιστωτική κάρτα on line πάντα.

Ναι, Q μηδενικό συμβόλαιο είναι ένα πρόγραμμα της Wind

Link to comment
Share on other sites

Ναι, Q μηδενικό συμβόλαιο είναι ένα πρόγραμμα της Wind

 

Άρα είναι σαν να αλλάζω απλά πρόγραμμα και οχι δίκτυο; Αλλαγή sim απαιτείτε; Επίσης θα είναι σε περιαγωγή στην wind με το R να εμφανίζετε στη συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Άρα είναι σαν να αλλάζω απλά πρόγραμμα και οχι δίκτυο; Αλλαγή sim απαιτείτε; Επίσης θα είναι σε περιαγωγή στην wind με το R να εμφανίζετε στη συσκευή;

Να σε ρωτήσω από περιέργεια γιατί θέλεις να πας στο Κιού συμβόλαιο; Δεν σε συμφέρει με τίποτα. Παρατημένο το έχουν καθότι δεν αναπροσαρμόσαν τις τιμές καθόλου. Οι τιμές των συμβολαίων της Γουίντ (λιγότερο) και οι τιμές των καρτοκινητών της Κιού και του Φ2Γ σε συμφέρουν πολύ περισσότερο. Μιλάμε για λεφτά, όχι για δεκάρες.

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω από περιέργεια γιατί θέλεις να πας στο Κιού συμβόλαιο; Δεν σε συμφέρει με τίποτα. Παρατημένο το έχουν καθότι δεν αναπροσαρμόσαν τις τιμές καθόλου. Οι τιμές των συμβολαίων της Γουίντ (λιγότερο) και οι τιμές των καρτοκινητών της Κιού και του Φ2Γ σε συμφέρουν πολύ περισσότερο. Μιλάμε για λεφτά, όχι για δεκάρες.

Δεν κάνω πολύ χρήση κινητού για χρησιμοποιώ πακέτο με πάγιο και χαμηλή χρέωση ανά λεπρό καθώς η χρέωση του sms με εξυπηρετούν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω πολύ χρήση κινητού για χρησιμοποιώ πακέτο με πάγιο και χαμηλή χρέωση ανά λεπρό καθώς η χρέωση του sms με εξυπηρετούν.

Προφανώς ξέρεις καλύτερα από εμένα τη χρήση που του κάνεις. :) Απλά δεν μπορώ να φανταστώ πώς μπορεί να σε εξυπηρετεί αυτό και όχι η καρτοκινητή Κιού που από το χαμηλότερο πακέτο κιόλας σου δίνει περισσότερα (60 λεπτά σε όλους με 3 ευρώ) από ότι το πολύ ακριβότερο συμβόλαιο (50 λεπτά σε όλους με 10,33 ευρώ).

 

Έχεις δίκιο βέβαια αν δεν θέλεις κάθε μήνα να αγοράζεις δικτυακά τα πακέτα που σε ενδιαφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω από περιέργεια γιατί θέλεις να πας στο Κιού συμβόλαιο; Δεν σε συμφέρει με τίποτα. Παρατημένο το έχουν καθότι δεν αναπροσαρμόσαν τις τιμές καθόλου. Οι τιμές των συμβολαίων της Γουίντ (λιγότερο) και οι τιμές των καρτοκινητών της Κιού και του Φ2Γ σε συμφέρουν πολύ περισσότερο. Μιλάμε για λεφτά, όχι για δεκάρες.

Κοίτα το θέμα έχει πολλές παραμέτρους για να πεις τι είναι φθηνότερο και που, αν εξαιρέσεις τα καρτοκινητά γιατί συμφέρουν περισσότερο τα Wind συμβόλαια;

 

Όσο για τα καρτοκινητά μπορεί να δίνουν 300' αλλά η ελάχιστη χρέωση είναι 3΄ λεπτά...

 

Συμφωνώ ότι έχουν παραπεταμένο το Q συμβόλαιο, γιατί μάλλον τους χαλάει την σούπα που δεν έχει πάγιο...

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα το θέμα έχει πολλές παραμέτρους για να πεις τι είναι φθηνότερο και που, αν εξαιρέσεις τα καρτοκινητά γιατί συμφέρουν περισσότερο τα Wind συμβόλαια;

Οι τιμές που βλέπω αυτό μου λένε. Σύγκρινε το Γουίντ 40 (κόστος 30 ευρώ) με το Κιού συμβόλαιο 30 (κόστος 31,01 ευρώ). Στο δεύτερο πληρώνεις κατά τι περισσότερο και παίρνεις τα μισά. Αυτό είναι απάτη, όχι αστεία.

Όσο για τα καρτοκινητά μπορεί να δίνουν 300' αλλά η ελάχιστη χρέωση είναι 3΄ λεπτά...
Αυτό ισχύει για τα Φ2Γ μόνον. Τα καρτοκινητά Κιού έχουν χρέωση ανά λεπτό. Το Κιού 'συμβόλαιο' έχει ελάχιστη χρέωση 45 δευτερόλεπτα. Με όλον τον σεβασμό, η διαφορά είναι αστεία και σχεδόν μη μετρήσιμη. Για να σε συμφέρει το συμβόλαιο Κιού πρέπει να στέλνεις ένα ή δύο μηνύματα το μήνα και να μιλάς λιγότερο από 12 λεπτά (!), γιατί αυτά θα σου κοστίσουν 3 ευρώ βάσει των τιμών τους. Με 3 ευρώ στην καρτοκινητή Κιού ωστόσο παίρνεις το σχετικό πακέτο και μιλάς 60 λεπτά προς όλους. Αυτό σημαίνει πενταπλάσιος χρόνο ομιλίας. Αν δε έκανε κανείς το λάθος να πληρώσει τα 10,33 ευρώ στο Κιού συμβόλαιο, θα έπαιρνε λιγότερο χρόνο ομιλίας προς όλους από ότι με τα 3 ευρώ.

 

Συμφωνώ ότι έχουν παραπεταμένο το Q συμβόλαιο, γιατί μάλλον τους χαλάει την σούπα που δεν έχει πάγιο...
Δεν ξέρω τί νόημα βγάζει, πέραν του ότι εκμεταλλεύονται αυτούς που το έχουν και δεν έχουν μπει στον κόπο να το ψάξουν. Δεν ξέρω καν τί νόημα βγάζει που έχουν τρεις καρτοκινητές. Θα μπορούσαν υπό την ίδια σκεπή να έχουν ακόμη περισσότερες περισσότερες διακριτές προσφορές (τύπου πακέτο) και να εκτοξεύσουν την αξία του ονόματος στο διάστημα, είτε λέγονταν Κιού είτε λέγονταν Φ2Γ. Αυτό που κάνουν τώρα μάλλον μπερδεύει τον κόσμο.

 

Τέλοσπάντων, βγαίνω εκτός θέματος. Εγώ όπως τα βλέπω, όσο συμφέρει η Κιού κάρτα (την οποία έχω εδώ και χρόνια), άλλο τόσο μούφα είναι το Κιού συμβόλαιο το οποίο όταν ξεκίνησε ήταν καλό, με τον καιρό όμως ξέφτισε σε βαθμό που να χαλάει το μπράντινγκ της Κιού.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ξέρεις καλύτερα από εμένα τη χρήση που του κάνεις. :) Απλά δεν μπορώ να φανταστώ πώς μπορεί να σε εξυπηρετεί αυτό και όχι η καρτοκινητή Κιού που από το χαμηλότερο πακέτο κιόλας σου δίνει περισσότερα (60 λεπτά σε όλους με 3 ευρώ) από ότι το πολύ ακριβότερο συμβόλαιο (50 λεπτά σε όλους με 10,33 ευρώ).

 

Έχεις δίκιο βέβαια αν δεν θέλεις κάθε μήνα να αγοράζεις δικτυακά τα πακέτα που σε ενδιαφέρουν.

 

Σίγουρα η Q card είναι ποιο οικονομική αλλά με το συμβόλαιο απλά δεν θα ξεχνάω να βάλω κάρτα. Αυτό μόνο. Τελικά ξέρει κάποιος αν θέλει αλλαγή sim(δικτυου) η απλά πακέτου;

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές που βλέπω αυτό μου λένε. Σύγκρινε το Γουίντ 40 (κόστος 30 ευρώ) με το Κιού συμβόλαιο 30 (κόστος 31,01 ευρώ). Στο δεύτερο πληρώνεις κατά τι περισσότερο και παίρνεις τα μισά. Αυτό είναι απάτη, όχι αστεία.

Αυτό ισχύει για τα Φ2Γ μόνον. Τα καρτοκινητά Κιού έχουν χρέωση ανά λεπτό. Το Κιού 'συμβόλαιο' έχει ελάχιστη χρέωση 45 δευτερόλεπτα. Με όλον τον σεβασμό, η διαφορά είναι αστεία και σχεδόν μη μετρήσιμη. Για να σε συμφέρει το συμβόλαιο Κιού πρέπει να στέλνεις ένα ή δύο μηνύματα το μήνα και να μιλάς λιγότερο από 12 λεπτά (!), γιατί αυτά θα σου κοστίσουν 3 ευρώ βάσει των τιμών τους. Με 3 ευρώ στην καρτοκινητή Κιού ωστόσο παίρνεις το σχετικό πακέτο και μιλάς 60 λεπτά προς όλους. Αυτό σημαίνει πενταπλάσιος χρόνο ομιλίας. Αν δε έκανε κανείς το λάθος να πληρώσει τα 10,33 ευρώ στο Κιού συμβόλαιο, θα έπαιρνε λιγότερο χρόνο ομιλίας προς όλους από ότι με τα 3 ευρώ.

Να κάνουμε και την σύγκριση:

WIND to ALL 30 → 300 λεπτά, 300 MB

Q 30 → 300 λεπτά, 300 MB

 

*Εσύ μου βάζεις και την έκπτωση παγίου κάτι που θα σου δώσει και για το Q μηδενικό συμβόλαιο αν κλείσεις ένα χρόνο και ενεργοποιήσεις κάθε μήνα το Q30, εμένα με μικρότερο χρόνο ομιλίας και μικρότερα πακέτα που έχει δώσει 2,5€ έκπτωση το μήνα!

 

Αν το κόστος των τηλεφώνων σου είναι 10, 15 και 20€ νομίζω ότι σε συμφέρει καλύτερα τουλάχιστον με όσα πακέτα έχω δει. Ασε που το ρυθμίζεις το θέμα ακόμα και αν ένα μήνα ξεφύγεις από το χρόνο που σου δίνει το πάγιο στο Q συμβόλαιο απλά αγοράζεις ακόμα ένα πακέτο ακόμα και είναι ok δεν σου πιάνουν το ποπο.

 

Τώρα σε σχέση με την Q κάρτα εκεί σίγουρα έχουμε θέμα, αυτό που δεν έχω δει ακόμα είναι πόσες φορές μπορείς να ενεργοποιήσεις σε ένα μήνα το Q talk to all γιατί άν μπορεί μία φορά είναι ένα θέμα... αν μπορείς να το ενεργοποιείς πολλές φορές σε ένα μήνα όντως συμφέρει δεν το συζητάμε.

 

εδιτ: Μόλις έλυσα και την απορία:

"Το πακέτο σου μπορείς να το ενεργοποιήσεις έως και 4 φορές κάθε 30 μέρες και μπορείς να το συνδυάσεις με όλα τα πακέτα της Q"

 

Οπότε για όσους καλύπτονται με τα 4x60 λεπτά ή 240 με χρέωση ανά λεπτό είναι καλύτερη λύση.

 

Για μένα προσωπικά που κάποιους μήνες του χρόνου δεν με καλύπτει όπως και δεν την παλεύω με τις κάρτες (αν και υπάρχει και σύστημα online πια) μένω Q μηδενικό συμβόλαιο μέχρι να βρώ κάτι φθηνότερο...

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

Μου επιτρέπεις κάποιες ενστάσεις γιατί οι διαφορές είναι πολύ μεγαλύτερες στο σωστό τους πλαίσιο.

 

Στην κάρτα Κιου, προφανώς μπορείς να δώσεις 3χ4=12 ευρώ και να έχεις 240' προς όλους. Αυτό ωστόσο είναι βλακώδες. Ααν δώσεις τα ίδια 12 ευρώ συν 1 ευρώ για 400' (300'+100' μπόνους διαδικτύου) προς Γουίντ/Κιού, σημαίνει ότι με 13 ευρώ ανά μήνα έχεις 240' προς όλους τους άλλους, πέραν από τα 400΄για Γουίντ/Κιού. Η διαφορά είναι εκθετική, αυτό το 1 ευρώ είναι πολύ σημαντικό. Κι είναι εξίσου σημαντικό αν κάνεις μία και μόνη φόρτωση για τα άλλα δίκτυα (1χ3 ευρώ) ή τέσσερις.

 

Στη σημερινή κατάσταση, 18 ευρώ διαφορά κάθε μήνα είναι σημαντικό ποσό για πολύν κόσμο. Αν το αντέχει το πορτοφόλι σου, ωραίος, να μην ξεγελιόμαστε ωστόσο ότι μιλάμε για ψιλά. Δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να χαρίζω στην Γουίντ 204 ευρώ τον χρόνο για να παίρνω ακριβώς την ίδια υπηρεσία. Το να φουλάρω με κάρτα (με διπλασιασμούς κλπ που ούτε που υπολόγισα εδώ) και δικτυακά να ανανεώνω το πακέτο την πρώτη κάθε μήνα μου τρώει μισή ώρα κατ'έτος. Αν με αυτή τη μισή ώρα γλιτώνω 204 ευρώ, το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη. Μακάρι να είχα τόσο απλές λύσεις και για τα άλλα έξοδά μου, να αφιερώνω μισή ώρα κατ' έτος και να κόβω 200άρικα από εδώ κι από εκεί.

 

*Εσύ μου βάζεις και την έκπτωση παγίου κάτι που θα σου δώσει και για το Q μηδενικό συμβόλαιο αν κλείσεις ένα χρόνο και ενεργοποιήσεις κάθε μήνα το Q30, εμένα με μικρότερο χρόνο ομιλίας και μικρότερα πακέτα που έχει δώσει 2,5€ έκπτωση το μήνα!

Αυτό δεν το κατάλαβα. Δεν έχω συμβόλαιο Κιού και στη σελίδα τους δεν λένε αν και τί είδους εκπτώσεις κάνουνε. Αντιθέτως για το Γουίντ προς όλους λένε. Αν θέλεις δίνεις λεπτομέρειες, αλλά μεταξύ μας, μόλις σου έδειξα ότι με 13 ευρώ για χρόνο ομιλίας συν 3 ευρώ για 240ΜΒ (τελικό σύνολο: 16 ευρώ ανά μήνα) πας πιο μακριά από ότι με τα 31 ευρώ του συμβολαίου Κιού.

 

Εκτός φυσικά κι αν μιλάς σε Γουίντ/Κιου λιγότερο από 60' και με όλους τους άλλους πάνω από 240. Το λαμβάνω κι αυτό υπόψιν, αν και είναι ασύλληπτη εξαίρεση. Ενδεχομένως τότε να χρειάζεται άλλη εταιρεία.

Link to comment
Share on other sites

Μου επιτρέπεις κάποιες ενστάσεις γιατί οι διαφορές είναι πολύ μεγαλύτερες στο σωστό τους πλαίσιο.

 

Στην κάρτα Κιου, προφανώς μπορείς να δώσεις 3χ4=12 ευρώ και να έχεις 240' προς όλους. Αυτό ωστόσο είναι βλακώδες. Ααν δώσεις τα ίδια 12 ευρώ συν 1 ευρώ για 400' (300'+100' μπόνους διαδικτύου) προς Γουίντ/Κιού, σημαίνει ότι με 13 ευρώ ανά μήνα έχεις

Δεκτό απλά δεν είχαν προσέξει αυτό το πακέτο... ένα μόνο ευρω είναι δεν το συζητάμε ακόμα και δεν το καταναλώνεις όλο το χρόνο. Αν σε καλύπτουν τα 240΄προς όλους καρασυμφέρει, εμένα πάντως κατά περιόδους δεν με καλύπτουν...

 

Αυτό δεν το κατάλαβα. Δεν έχω συμβόλαιο Κιού και στη σελίδα τους δεν λένε αν και τί είδους εκπτώσεις κάνουνε. Αντιθέτως για το Γουίντ προς όλους λένε. Αν θέλεις δίνεις λεπτομέρειες, αλλά μεταξύ μας, μόλις σου έδειξα ότι με 13 ευρώ για χρόνο ομιλίας συν 3 ευρώ για 240ΜΒ (τελικό σύνολο: 16 ευρώ ανά μήνα) πας πιο μακριά από ότι με τα 31 ευρώ του συμβολαίου Κιού.

Αυτό που λέω και δεν μπορώ να το κάνω ποιο λιανά είναι ότι πρέπει να μου συγκρίνει πακέτα χωρίς την όποια έκπτωση (επιδότηση) και εκεί οι χρεώσεις δεν έχουν διαφορά:

WIND to ALL 30 → 300 λεπτά, 300 MB

Q 30 → 300 λεπτά, 300 MB

 

Εν συντομία, το WIND to ALL 40 η τιμή του είναι 40€ τα 30€ είναι μετά την επιδότηση... αν μετά χρησιμοποιείς ένα χρόνο και το Q 30 η επιδότηση πάνω-κάτω είναι αναλογικά η ίδια...

Link to comment
Share on other sites

Οκ, σε πιάνω.

 

Η ερώτησή μου ως προς το δεύτερο ήταν γιατί μου δόθηκε η εντύπωση ότι κάνουν προσφορές/επιδοτήσεις και στο Κιού συμβόλαιο που δεν αναγράφονται στην ιστοσελίδα (εν αντιθέσει με τα Γουίντ προς όλους που οι επιδοτήσεις αναγράφονται με σαφήνεια).

 

Αν σου έχουν κάνει τέτοιες επιδοτήσεις και τις ξέρεις στο Κιού συμβόλαιο, γράψε λεπτομέρειες! Για αυτό είμαστε εδώ, για να ενημερωνόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, σε πιάνω.

Αν σου έχουν κάνει τέτοιες επιδοτήσεις και τις ξέρεις στο Κιού συμβόλαιο, γράψε λεπτομέρειες! Για αυτό είμαστε εδώ, για να ενημερωνόμαστε.

Έχω έκπτωση 2,5€ το μήνα χωρίς να κλείσω καλά-καλά χρόνο, ο μέσος όρος είναι κανένα 20-24άρι € το μήνα... τώρα έχεις δίκιο ότι δεν αναφέρουν με σαφήνεια για την επιδότηση-έκπτωση, το μόνο που μπορώ να σου πως με βεβαιότητα μιας και λεπτομέρειες για το πως προκύπτει δεν γνωρίζω, είναι ότι έχω την έκπτωση-επιδότηση που προανέφερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
να ζησουμε να το θυμομαστε :p οσοι εχουμε κιου συμβολαιο θα γινουν συλλεκτικες οι sims μας? :lol::p
:superman:
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι εννοειτε?το δικο μ δουλευει κανονικα
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Νεκρανάσταση του θέματος...

 

Αρχές 2012 και μετά από ένα λάθος που έκανε η Wind (της οποίας ήμουν συνδρομητής με συμβόλαιο από το 1999) σε λογαριασμό μου και αφού ταλαιπωρήθηκα τρομερά ώσπου να τους κάνω να καταλάβουν και να παραδεχτούν ότι όντως υπήρχε λάθος από μέρους τους, βρήκα το συμβόλαιο Q σαν μια καλή επιλογή. Κανονικά θα έπρεπε να αλλάξω τελείως δίκτυο, λάθος σε λογαριασμό συνεπάγεται μηδενισμό της αξιοπιστίας. Δυστυχώς επειδή η γυναίκα έχει καρτοκινητό Q καθώς και οι περισσότεροι στην οικογένεια, έπρεπε να παραμείνω σε Wind/Q. Προτίμησα το συμβόλαιο Q σκεπτόμενος ότι αν πάλι γίνει στραβή με λογαριασμό μπορώ να φύγω άμεσα αφού δεν υπάρχουν δεσμεύσεις. Στα συν τα πακέτα χρόνου/δεδομένων που μπορείς να βάλεις ανάλογα αν κρίνεις ότι θα μιλήσεις αρκετά και το γεγονός ότι δεν υπάρχει περίπτωση να ξεμείνεις από χρόνο όπως στα καρτοκινητά. Σημειωτέον ότι με ενδιαφέρει χρόνος ομιλίας προς όλους. Τεράστιο πλεονέκτημα ότι η ελάχιστη χρέωση ήταν (και είναι) 45'' σε σύγκριση με τα υπόλοιπα συμβόλαια ανεξαρτήτως εταιρείας που έχουν ελάχιστη χρέωση 60''. Για τα καρτοκινητά δεν το συζητώ, βρίσκω τα 3' ελάχιστης χρέωσης μεγάλη απάτη.

 

Μόλις χτες και από σπόντα αντιλήφθηκα ότι πλέον το συμβόλαιο Q μας άφησε χρόνους από τον Απρίλιο του 2013. Η «σπόντα» ήταν μια προσεκτική ματιά στο e-bill του προηγούμενου μήνα και η διαπίστωση ότι το sms πήγε από 0,04€ σε 0,16€. Ψάχνοντας πιο πίσω ανακάλυψα ότι από 4/4/2014 ακρίβυνε και η χρέωση μονάδας από 0,0043€ σε 0,0057€. Τα έγραψα και στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5710447#post5710447.

 

Επειδή λοιπόν στράβωσα τόσο με τις αυξήσεις όσο και με το ότι δεν ενημερώθηκα γι' αυτές και επειδή βλέπω ότι με καρτοκινητό Q μπορώ με λιγότερα χρήματα να έχω τις ίδιες και περισσότερες παροχές (τουλάχιστον όσο ισχύει η χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο και όχι 3' όπως οι άλλες καρτοκινητές) και με δεδομένο ότι πρέπει να παραμείνω σε δίκτυο Q αλλά με ομιλία προς όλους, ήθελα αφενός μεν να ρωτήσω αν στη θέση μου θα το γυρνούσατε σε καρτοκινητό Q και αφετέρου να μου πείτε γενικά αν έχετε κρατήσει το συμβόλαιο Q και αν όχι τι επιλέξατε. Βρίσκω ότι ο μόνος λόγος να κρατήσει κανείς το συμβόλαιο Q είναι μόνο αν χρησιμοποιεί ελάχιστα ή/και καθόλου τον αριθμό για εξερχόμενες κλήσεις.

Edited by sputnik77
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...