Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτή η τιμή δεν υπαρχη...για ρώτα λίγο και πόσα ειναι τα έξοδα αποστολής για Ελλάδα.

 

Ειναι θεμα αξιοπιστειας της καρτας, γιατι για τα μεταφορικα αντε αν ειναι αλλα τοσα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι θεμα αξιοπιστειας της καρτας, γιατι για τα μεταφορικα αντε αν ειναι αλλα τοσα.

 

όποιος ασχολείται με ebay θα ξέρει πως για να βγαίνουν πρώτα στην λίστα τα προϊόντα του κάθε dealer βάζει πολύ μικρη την τιμή προϊόντος και μετα βάζει τα εξοδα αποστολής διπλάσια-τριπλάσια.κατι τετοιο γίνεται και εδω γιατι πουθενά δεν εχω δει 12€ κάρτα 32gb.οσο για την αξιοπιστία αυτό εξυπακούεται απο την στιγμή που δεν είναι κάποια επώνυμη καρτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ειναι θεμα αξιοπιστειας της καρτας, γιατι για τα μεταφορικα αντε αν ειναι αλλα τοσα.

 

Σε αυτή την τιμή είναι καθαρά θέμα αξιοπιστίας του πωλητή. Η τιμή σε καμία περίπτωση δεν είναι φυσιολογική.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

όποιος ασχολείται με ebay θα ξέρει πως για να βγαίνουν πρώτα στην λίστα τα προϊόντα του κάθε dealer βάζει πολύ μικρη την τιμή προϊόντος και μετα βάζει τα εξοδα αποστολής διπλάσια-τριπλάσια.κατι τετοιο γίνεται και εδω γιατι πουθενά δεν εχω δει 12€ κάρτα 32gb.οσο για την αξιοπιστία αυτό εξυπακούεται απο την στιγμή που δεν είναι κάποια επώνυμη καρτα.

 

Και ψαχνοντας διαβαζω οτι μαλλον ειναι μουφα σαν τα φλασακια των πολλων giga και τελικα ειναι 2 giga ή ενω φαινονται 32 gb και μολις περασεις δεδομενα πανω απο 2 giga μετα ολα τα δεδομενα ειναι χαλασμενα. Οποτε παω σε κατι επωνυμο!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κανένα παιδί γνωρίζει για τυχόν ύπαρξη ιατρικών εφαρμογών :). Και πιο ειδικά ακτινολογίας :rolleyes:

 

Απευθύνσου στο Windows Mobile Software.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τόσο δεν την πουλάνε ούτε μεταχειρισμένη.

Βασικά να ξέρεις δύο πράγματα derizio αν ψάχνεις για κάρτα στο HD2.

 

1) Την κλάση της κάρτας

2) Δεν ξέρω αν 32 gb κάρτα δουλεύει στο κινητό μας.

 

Όσον αφορά για Iphone τι να σου πω....σε ροζάκι αν βγει θα του ταιριάζει καλύτερα. Θα το βάλουνε και στην λαμπάδα της Barbie το Πάσχα.

Αν δεν βιάζεσαι να αγοράσεις πάντως κινητό περίμενε κανά 2 μήνες. Όλο και κάτι καλύτερο θα βγει μέχρι τότε

 

Όσον αφορά τα άρθρα manolis_33, από εφημερίδες και ιστοσελίδες γιατί δεν χρησιμοποιείς το RSS ?. Βρες το rss της εφημερίδας που ενδιαφέρεσαι και πέρνα το μέσα στο πρόγραμμα. Για αυτή τη δουλειά είναι και αυτό

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια, τα e-mail οταν αποθηκευονται στην μνημη του τηλεφωνου σε ποιο φακελο βρισκονται? μην κανω καμια πατατα και δεν εχω ορεξη για ξαναστησιματα! thanks.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μια βοηθεια, τα e-mail οταν αποθηκευονται στην μνημη του τηλεφωνου σε ποιο φακελο βρισκονται? μην κανω καμια πατατα και δεν εχω ορεξη για ξαναστησιματα! thanks.

 

Δεν είμαι σίγουρος ότι έχω καταλάβει τι θέλεις να κάνεις. Από τη στιγμή που τα e-mail σου υπάρχουν στον server της εταιρίας που έχεις λογαριασμό και μπορείς να τα δεις από το PC σου, τι σχέση έχουν τα στησίματα;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εκανα επαναφορα με spd backup οπου ξετικαρισα τις επαφες, μηνυματα και mail ειδα οτι η μνημη συσκευης ειχε ελευθερα ~40mb επιπλεον μετα επανεφερα τα παραπανω απο αλλο backup που ειχα παρει μονο για τα συγκεκριμενα και μου ξαναεπιασε την παραπανω μνημη, μηνυματα sms αντε να εχω το πολυ 30 για τις επαφες δεν το συζηταω δεν ποιανουν αξιολογο χωρο επομενος καταληγο στα mail οπου εχω παρα πολλα. Μπορει να αγνοω κατι καθε βοηθεια δεκτη.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα επαναφορα με spd backup οπου ξετικαρισα τις επαφες, μηνυματα και mail ειδα οτι η μνημη συσκευης ειχε ελευθερα ~40mb επιπλεον μετα επανεφερα τα παραπανω απο αλλο backup που ειχα παρει μονο για τα συγκεκριμενα και μου ξαναεπιασε την παραπανω μνημη, μηνυματα sms αντε να εχω το πολυ 30 για τις επαφες δεν το συζηταω δεν ποιανουν αξιολογο χωρο επομενος καταληγο στα mail οπου εχω παρα πολλα. Μπορει να αγνοω κατι καθε βοηθεια δεκτη.

 

Πάντως όταν κάνεις restore θα πατάς Options και θα ξετσεκάρεις την επιλογή Create Log Files.

Link to comment
Share on other sites

Και ψαχνοντας διαβαζω οτι μαλλον ειναι μουφα σαν τα φλασακια των πολλων giga και τελικα ειναι 2 giga ή ενω φαινονται 32 gb και μολις περασεις δεδομενα πανω απο 2 giga μετα ολα τα δεδομενα ειναι χαλασμενα. Οποτε παω σε κατι επωνυμο!

 

Αυτό ακριβώς συμβαίνει. Μακριά από οτιδήποτε κινέζικο έχει μεγάλης χωρητικότητας τσιπάκια μνήμης σε υπερβολικά χαμηλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πάντως όταν κάνεις restore θα πατάς Options και θα ξετσεκάρεις την επιλογή Create Log Files.

 

Τα log files σε καμία περίπτωση δεν καταλαμβάνουν τόσο χώρο. Απεναντίας το μέγεθός τους είναι άνευ σημασίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα σε ολους υπαρχει κατι για να φτιαξω wallpaper ευχαριστω

 

Υπάρχει αλλά αυτή τη στιγμή είναι προσωρινά μη διαθέσιμο το xda-devs για να σου δώσω το link.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να κανω απεγκατασταση σε καποιο προγραμμα που ειναι εγκατεστημενο στη μνημη του τηλ.Ευχαριστω. Edited by akis111
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τόσο δεν την πουλάνε ούτε μεταχειρισμένη.

Βασικά να ξέρεις δύο πράγματα derizio αν ψάχνεις για κάρτα στο HD2.

 

1) Την κλάση της κάρτας

2) Δεν ξέρω αν 32 gb κάρτα δουλεύει στο κινητό μας.

 

Όσον αφορά για Iphone τι να σου πω....σε ροζάκι αν βγει θα του ταιριάζει καλύτερα. Θα το βάλουνε και στην λαμπάδα της Barbie το Πάσχα.

Αν δεν βιάζεσαι να αγοράσεις πάντως κινητό περίμενε κανά 2 μήνες. Όλο και κάτι καλύτερο θα βγει μέχρι τότε

 

 

Αν θελετε πειτε μου μερικες πληροφοριες για τις καρτες... τι κλασης να διαλεξω. Μαλλον τελικα λεω αν καταληξω σε 8αρα ή 16αρα αναλογα το κοστος και την ποιοτητα που μαλλον πρεπει αν μαθω να ξεχωριζω.

Οσο για την συσκευη, χρειαζομαι μια τωρα.... πουλησα το 3gs γιατι ειχα παραγγειλει το 4, αλλα με ολα αυτα που διαβαζω ειπα να το αφησω λιγο ακομα, μετα ειπα να παρω ενα wildfire μεχρι αν δω τι θα γινει με το Iphone αλλα επειδη ειμαι παλιος φιλος της HTC μου αρεσε αρκετα το HD@2 και ειπα να καταληξω σε αυτο και βλεπουμε! Αλλα λιγο μου φαινεται περιεργο μαι τοσο ακριβη συσκευη να μην παρεχει μια καρτα μνημης τουλαχιστον μεσα, Ειμαι πολυ περιεργος για την μεταβαση απο iphone σε win mobile αλλα πιστευω οτι θα με κερδισει και παλι η HTC.

Edited by derizio
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ηταν απο τα mail που ειχαν αποθηκευτει στην συσκευη τα μετεφερα στην καρτα και εβαλα στις ρυθμησεις να αποθηκευονται στην καρτα. Τωρα εχω 94mb απο 45mb που ειχα πριν!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! οταν χρησιμοποιω το mp3 cutter και παω να αποθηκευσω το κομμενο τραγουδι, μου λεει οτι δεν υπαρχει επαρκης χωρος στη μνημη ενω εχω 102mb. κανω κατι λαθος η ειναι καποιο bug της energy?

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Θέλω να αποθηκεύσω τα γενέθλια ενός φίλου μου πχ.20 Μαρτίου και αντιμετωπίζω το εξής θέμα:

Ημερολόγιο -> δημιουργία συνάντησης -> 20 Μαρτίου->γενέθλια φίλου μου. Πατάω <ολοήμερο> , <επανάληψη> κάθε 20 Μαρτίου, <ειδοποίηση μια μέρα πριν> και πατάω <τέλος>.

1). Αντί να βρίσκεται η δημιουργία συνάντησης στις 20 Μαρτίου, την βρίσκω 20 Σεπτεμβρίου:confused:!!!!

2). Πατάω επεξεργασία στην συνάντηση και με ρωτάει επεξεργασία όλων των εμφανίσεων της περιοδικής συνάντησης ή μόνο αυτή:- όταν πατήσω <όλοι> μου βγαίνει επανάληψη κάθε 20 Μαρτίου. Όταν πατήσω <μία> μου βγαίνει επανάληψη κάθε 20 Σεπτεμβρίου.

Γιατί παιδιά τι κάνω λάθος:O? Στο εγχειρίδιο χρήσης δεν μπόρεσα να βρω βοήθεια.

Edited by zhukov
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Έχω πρόβλημα όταν πάω να τρέξω το Destinator 7. Είτε απλά εμφανίζει την πρώτη οθόνη με το Logo που δείχνει ότι "φορτώνει" το πρόγραμμα και μετά δεν κάνει απολύτως τίποτα και με πάει στην Home οθόνη του HTC Sense (αυτή με το ρολόι ),

Είτε απλά εμφανίζει την πρώτη οθόνη με το Logo που δείχνει ότι "φορτώνει" το πρόγραμμα και μετά κολλάει όλο το τηλέφωνο.Καμμιά ιδέα για τα παραπάνω?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα

-----------------------------------------

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Έχω πρόβλημα όταν πάω να τρέξω το Destinator 7. Είτε απλά εμφανίζει την πρώτη οθόνη με το Logo που δείχνει ότι "φορτώνει" το πρόγραμμα και μετά δεν κάνει απολύτως τίποτα και με πάει στην Home οθόνη του HTC Sense (αυτή με το ρολόι ),

Είτε απλά εμφανίζει την πρώτη οθόνη με το Logo που δείχνει ότι "φορτώνει" το πρόγραμμα και μετά κολλάει όλο το τηλέφωνο.Καμμιά ιδέα για τα παραπάνω?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

αν στα εισερχομενα μυνηματα σου εχεις καποιο mms που σου εχουν στειλει, καντο μια διαγραφη και ξαναδοκιμασε να ανοιξεις το destinator.

θα παιξει κανονικα !!!!

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...