Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά είσαι τότε...Καλυμένος...

 

Απο HTC ναι αν το στειλω Αγγλια αλλα απο ACE Hellas OXI !:wacko::wacko::wacko:

 

Εστειλα και διευκρινιστικο email για την ACE αλλα τηλεφωνικα μου ειχαν πει οχι.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κλασσική ace hellas... Αλλά η εγγύηση είναι πανευρωπαϊκή.. Δηλαδή αν έρθει ένας άγγλος εδώ και του χαλάσει δεν θα του το φτιάξουν? Δεν καταλαβαίνω την λογική τους.. Ποια αιτιολογία σου παρουσιάζουν στην ace?
Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Κλασσική ace hellas... Αλλά η εγγύηση είναι πανευρωπαϊκή.. Δηλαδή αν έρθει ένας άγγλος εδώ και του χαλάσει δεν θα του το φτιάξουν? Δεν καταλαβαίνω την λογική τους.. Ποια αιτιολογία σου παρουσιάζουν στην ace?

 

Δεν φταιει η ACE...Το ιδιο μου λεει και η HTC...Αυτη την αφηνει να κανει τετοια

 

Αν ο Aγγλος ειχε αγγλικη αποδειξη και αγγλικο κινητο θα τον καλυπτε η ACE Hellas.

 

Αιτιολογια ???????????????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ότι να'ναι!!!!!!!!!! Ελπίζω να μην σου χρειαστεί ποτέ να το στείλεις για επισκευή...
Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

Δεν θελω να πιστευω οτι ειμαι ο μονος μαγκας ρε παιδια εδω μέσα αλλα ποιος ειπε οτι δεν υπαρχει και αλλη πληρης Ελληνικη ROM εκτος του STERNA-ARTEMIS?

Μονο εγω την βρηκα? Ειναι καταπλκτικη καθαρη, γρηγορη με αρκετα χρησιμα εργαλεια και ΝΟ 1 για τους λατρεις του μαυρου και οχι μονο!

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ 100% ΕΛΛΗΝΙΚΑ!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=656835

Κατεβαζετε την CleanEX DsE ROM Series και εχετε μια Ελληνικη ROM.........:D

Θα χρειαστειτε μονο και αυτα τα 2-3 cabs για την bottombar και το 3g common manager

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΤΗΝ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ! ZAXARAKI καντο μολις βρεις χρονο μετραει η γνωμη σου για μας και ας παραπονιεσε εσυ!:X

 

καλημερα σε ολους:)

 

Βασιλη φιλε μου δεν μπορω τα ελληνικα σε pda μου..αν ενοεις οτι γκρινιαζω για αυτο,ναι..

 

δεν δοκιμαζω ελληνικες ρομ,εκτος και αν οσοι εχουν δουλεψει μια τετοια,δινουν τοσο πολυ κολακευτικα σχολια,που θα με κανουν να την δοκιμασω,ετσι απο περιεργεια και μονο :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, το νεο Htc Lockscreen( αυτο που ξεκλειδωνει προς τα κατω), μόνο σε εμενα ξεκλειδωνει μονο του μεσα στην τσεπη? Γιατι βλεπω στους xda οτι οι περισσοτεροι το ζητανε απο τους cookers... Και το μπερδεμα ειναι οτι δεν μπορω να περασω διαφορετικο...Οποιο και αν εγκατεστησα, παραμενει το htc... Edited by halo

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

 

Χαίρεται ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝ..........,

 

Αγαπητέ Κύριε Γιαν......, Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με την HTC. Σχετικά με το ερώτημα σας η συσκέυή θεωρείτε εντός εγγύησης εφόσον η βλάβη που παρουσιάζει δεν είναι κατάχρηση,αλλίως θεωρείτε εκτός εγγύησης,ανεξάρτητα απο που είναι αγορασμένη. Μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 00800-126-878 για περισσότερες πληροφορίες. Σας ευχαριστούμε για άλλη μια φορά για την συνεχής υποστήριξη. Με εκτίμηση, Χριστίνα, HTC

 

Για να αποστείλετε μία απάντηση σε αυτό το μήνυμα ή για να με ενημερώσετε ότι έχω απαντήσει με επιτυχία στο ερώτημά σας συνδεθείτε στον ιστότοποContactUs

 

Με τιμή,

 

Demetres

 

HTC

 

Θέλετε να δείτε τι λένε οι άλλοι; Έχετε κάτι να ρωτήσετε τους άλλους οπαδούς της HTC;

 

Γίνετε οπαδός της HTC facebook.com/htc

Ακολουθήστε μας στο Twitter twitter.com/htc

Εγγραφείτε στο Κανάλι μας στο YouTube youtube.com/htc

 

Ανακαλύψτε τις πηγές ανάπτυξής μας developer.htc.com

 

χρησιμοποιώντας τη διεύθυνση email σας και τον αριθμό εισιτηρίου σας 10GRCW26E...........

 

 

Και το κερασακι στην τουρτα οταν ζητησα διευκρινηση αν με καλυπτει η ACE Hellas..

 

Χαίρεται ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑ......................,

 

Αγαπητέ Κύριε Γιαν................., Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με την HTC. Όπως σας είπα και στο προηγούμενο email είστε καλλυμένος απο την εγγύηση,αλλά θα ήθελα να σημειώσω οτι μετά απο έλεγχο του IMEI στο σύστημα μας η συσκευή σας είναι αγορασμένη απο UK οπότε θα είστε καλλύμενος απο την εγγύηση της UK,διότι λειτουργείτε σύμφωνα με τους όρους της παγκόσμιας εγγύησης. Μπορείτε να ελέγξτε επίσης σχετικά με τους όρους εγγύησης στην παρακάτω ιστοσελίδα μας :http://www.htc.com/europe/CA_Hotline.aspx?region=GWS Εάν θέλετε να επιβεβαιώσετε τις πληροφορίες σχετικά με το αν είστε καλλύμενος απο την ACE Hellas μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί τους στο:210-6068674. Μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 00800-126-878 για περισσότερες πληροφορίες. Σας ευχαριστούμε για άλλη μια φορά για την συνεχής υποστήριξη. Με εκτίμηση, Χριστίνα, HTC

 

Για να αποστείλετε μία απάντηση σε αυτό το μήνυμα ή για να με ενημερώσετε ότι έχω απαντήσει με επιτυχία στο ερώτημά σας συνδεθείτε στον ιστότοποContactUs

 

Με τιμή,

 

Demetres

 

HTC

 

Θέλετε να δείτε τι λένε οι άλλοι; Έχετε κάτι να ρωτήσετε τους άλλους οπαδούς της HTC;

 

Γίνετε οπαδός της HTC facebook.com/htc

Ακολουθήστε μας στο Twitter twitter.com/htc

Εγγραφείτε στο Κανάλι μας στο YouTube youtube.com/htc

 

Ανακαλύψτε τις πηγές ανάπτυξής μας developer.htc.com

 

χρησιμοποιώντας τη διεύθυνση email σας και τον αριθμό εισιτηρίου σας 10GRCW26................

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως και με το bluetooth του αυτοκινητου (kenwood) και με το plantronics 975 αλλά και με το I TECH CLIP D , το τηλέφωνο μένει ξεκλείδωτο μετά απο κλήση...

οπότε δεν είναι θέμα hands free όπως είπαν κάποιοι παλαιότερα...

Εχω βάλει την επίσημη ελληνική 1.66.To bt ακουστικό μου είναι ένα pnx-bth-6301.Προφανώς λόγω bt πρωτοκόλλου 1.2 δεν μπορώ να κάνω απευθείας κλήσεις πατώντας το κουμπί του ακουστικού, αλλά μπορώ να απαντώ κανονικά.Με cht 1.85 και το κανονικό κλείδωμα cht το κινητό δεν κλειδώνει μετά το τέλος της κλήσης.Μόλις έβαλα το cab για το cht κλείδωμα σε wm 6.1,μετά το τέλος της κλήσης κλειδώνει κανονικά.

Edit

Το cht 1.85 κάνει κάποια κολλήματα στην 1.66.Οποτε έβαλα το 1.7.1 που λειτουργεί κανονικά.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Nαι το κλείδωμα του cht με το styl του hd mini.Kαι μου λειτουργούσε έτσι και σε άλλες ρομ που δοκίμασα(indie,athineos,energy).Eννοείται ότι έχω απενεργοποιήσει το κλείδωμα των wm για να μην το ξεκλειδώνω 2 φορές και δεν έχω pin στην κάρτα sim. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Δυσρυχώς το εφαρμόζουν, μόλις προχθές μου ήρθε ο λογαριασμός με 180 ευρώ γιατί είχα 5.5 γίγα χρήση.

Δεν το ήξερα αυτό και σερφάριζα στο γραφείο μου στον υπολογιστή μέσω του κινητού.

Πρόσέξτε μην την πατήσετε και εσείς.

Αμάν! :shock:

ΟΚ, θα το έχω υπόψη μου! :scared:

 

Πάντως πιστεύω πως είναι δύσκολο (αλλά όχι ακατόρθωτο) να ρουφήξεις 3 GB σε ένα μήνα με το HD2. Μάλλον την έπαθες λόγω σερφαρίσματος με το κανονικό PC μέσω του κινητού όπως λες. Υποθέτω πως χρησιμοποίησες τη λειτουργία Wi-Fi Router του HD2.

 

Το εντυπωσιακό με το mobile internet είναι ότι ακόμα κι όταν είσαι σε κίνηση αλλάζει αυτόματα κυψέλη (όπως με το κλασικό φωνητικό GSM) και επιλέγει αυτόματα τα διάφορα modes (HSDPA, 3G, EDGΕ, GPRS), ανάλογα με τη διαθεσιμότητα. Ο χρήστης απλά παρατηρεί την αυξομείωση της ταχύτητας αλλά δεν χάνει ποτέ τη σύνδεση. Εργάζομαι αρκετά μακρυά απ' το σπίτι μου και είναι πολύ cool να έχω αδιάλειπτη παροχή intenet σε όλη τη διαδρομή. :cool:

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ξερει καποιος που μπορω να κατεβασω την παλια αναβαθμιση (HTC_HD2_RUU_Leo_HTC_ELL_1.48.482.4_Radio_Signed_15.28.50.07 U_2.05.51.05_2_Ship.rar). Ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ξερει καποιος που μπορω να κατεβασω την παλια αναβαθμιση (HTC_HD2_RUU_Leo_HTC_ELL_1.48.482.4_Radio_Signed_15.28.50.07 U_2.05.51.05_2_Ship.rar). Ευχαριστω!!!

να την κανεις τι την παλια???

επιτελους εφθασε.... http://www.xda-developers.com/windows-mobile/xda-market-a-completely-free-appstore/

Edited by koklas
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Φιλε bbb να σε ρωτησω αν οταν σου κλειδωνη το κινητο μετα απο κληση αν μενει το κινητο στην επιλογη τηλέφωνο για να κανεις κληση. γιατι σε εμενα οταν κλειδωνη το κινητο αν το ξεκλειδωσω εχει ανοιχτη η επιλογη τηλεφωνο για να κανουμε κλιση! Και κατι αλλο απο τοτε που εγκατεστησα τον cht 1.85 μου απενεργοποιησε το lock screen τον windows ενω το ενεργοποιω απο την ταχεια λιστα τον windows το κλειδωμα δεν Ενεργοποιειτε με το πλικτρο hold ακομα και οταν απεγκατεστησα το cht παλι τα ιδια!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

Δεν θελω να πιστευω οτι ειμαι ο μονος μαγκας ρε παιδια εδω μέσα αλλα ποιος ειπε οτι δεν υπαρχει και αλλη πληρης Ελληνικη ROM εκτος του STERNA-ARTEMIS?

Μονο εγω την βρηκα? Ειναι καταπλκτικη καθαρη, γρηγορη με αρκετα χρησιμα εργαλεια και ΝΟ 1 για τους λατρεις του μαυρου και οχι μονο!

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ 100% ΕΛΛΗΝΙΚΑ!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=656835

Κατεβαζετε την CleanEX DsE ROM Series και εχετε μια Ελληνικη ROM.........:D

Θα χρειαστειτε μονο και αυτα τα 2-3 cabs για την bottombar και το 3g common manager

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΤΗΝ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ! ZAXARAKI καντο μολις βρεις χρονο μετραει η γνωμη σου για μας και ας παραπονιεσε εσυ!:X

 

Περίεργο αλλά στις εκδόσεις ManiMore δεν έχει ελληνικά. Μόνο στις ManiLess.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ξερει καποιος που μπορω να κατεβασω την παλια αναβαθμιση (HTC_HD2_RUU_Leo_HTC_ELL_1.48.482.4_Radio_Signed_15.28.50.07 U_2.05.51.05_2_Ship.rar). Ευχαριστω!!!
εδω http://rapidshare.com/files/315311985/RUU_Leo_HTC_WWE_1.48.405.2_Radio_Signed_15.28.50.07U_2.05.51.05_2_Ship.exe
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Φιλε bbb να σε ρωτησω αν οταν σου κλειδωνη το κινητο μετα απο κληση αν μενει το κινητο στην επιλογη τηλέφωνο για να κανεις κληση. γιατι σε εμενα οταν κλειδωνη το κινητο αν το ξεκλειδωσω εχει ανοιχτη η επιλογη τηλεφωνο για να κανουμε κλιση! Και κατι αλλο απο τοτε που εγκατεστησα τον cht 1.85 μου απενεργοποιησε το lock screen τον windows ενω το ενεργοποιω απο την ταχεια λιστα τον windows το κλειδωμα δεν Ενεργοποιειτε με το πλικτρο hold ακομα και οταν απεγκατεστησα το cht παλι τα ιδια!

Αν τερματίσω εγώ την κλήση από το κουμπί του ακουστικού,τότε μόλις το ξαναξεκλειδώσω βγαίνει στην αρχική οθόνη.Αν το κλείσει ο καλών,τότε κλειδώνει στην οθόνη του τηλεφώνου και μετά από 2-3sec από το ξεκλείδωμα,επιστρέφει μόνο του στην αρχική οθόνη.Με ποια rom είσαι;To 1.85 δημιουργεί προβλήματα στην rom 1.66(ο λόγος που την ξαναέβαλα ήταν απλά για κάτι τέτοιες δοκιμές) και έτσι το απεγκατέστησα και έβαλα το 1.7.1.Το κλείδωμα των wm με το hold του κουμπιού τερματισμού,δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Δυσρυχώς το εφαρμόζουν, μόλις προχθές μου ήρθε ο λογαριασμός με 180 ευρώ γιατί είχα 5.5 γίγα χρήση.

Δεν το ήξερα αυτό και σερφάριζα στο γραφείο μου στον υπολογιστή μέσω του κινητού.

Πρόσέξτε μην την πατήσετε και εσείς.

 

επειδη εχω κ εγω μια παρομοια ιστορια με τη βονταφον θα την αναφερω προς γνωσην.. εχω το πακετο 3 γιγα δωρεαν κ ξαφνικα τον ενα μηνα μου ηρθε λογαριασμος 450 ευρω διοτι ειχα κανει χρηση 7 γιγα ιντερνετ με το κινητο...η συνηθης μηνιαια μου χρηση κυμαινετε το πολυ πολυ σε ενα γιγα...φυσικα πηρα τη βοντα κ τους τα εχωσα κανονικα αφου μαλιστα 5 γιγα τα ειχα κανει σε μια μερα..κ με πηρε μια κοπελα απο τεχνικη υποστηριξη μετα απο 2 εβδομαδες να μου πουλησει υποχρεωση πως η βονταφον απο καλη θεληση δεν θα με χρεωσει 340 ευρω για τα 4 εξτρα γιγα...φυσικα η κοπελιτσα δεν ελεγε να εννοησει πως κανενα κινητο στο κοσμο δεν δυναται να κανει χρηση 5 γιγα μεσα σε μια μερα οτι κ να του κανεις γιατι κ κατεβασμα να κανεις δεν προλαβαινεις 5 γιγα σε λιγες ωρες με τις ταχυτητες που πιανουν...ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ...αν δεν ελεγα τιποτα θα πληρωνα σα βλακας...

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Σήμερα το κινητό μου έκλεισε απο μπαταρία.

Προσπαθησα να το ανοιξω και δεν άνοιγε γιατι προφανώς η μπαταρία είχε εξαντληθεί.

Το έβαλα στον φορτιστή και δοκίμασα να το άνοιξω.Από τότε κάνει συνεχόμενα reboots.Δηλαδή ανοίγει, φτάνει μέχρι την λευκή οθόνη που γράφει "HTC" με πράσινα γράμματα και από κάτω με μαύρα "Quietly Brilliant".....Και μετά πάλι τα ίδια....και restart....και restart......

 

Έχω μείνει χωρίς κινητό...και έχω τα πάντα εκεί μέσα.....πώς μπορώ να το ανοίξω.......?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα

-----------------------------------------

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Σήμερα το κινητό μου έκλεισε απο μπαταρία.

Προσπαθησα να το ανοιξω και δεν άνοιγε γιατι προφανώς η μπαταρία είχε εξαντληθεί.

Το έβαλα στον φορτιστή και δοκίμασα να το άνοιξω.Από τότε κάνει συνεχόμενα reboots.Δηλαδή ανοίγει, φτάνει μέχρι την λευκή οθόνη που γράφει "HTC" με πράσινα γράμματα και από κάτω με μαύρα "Quietly Brilliant".....Και μετά πάλι τα ίδια....και restart....και restart......

 

Έχω μείνει χωρίς κινητό...και έχω τα πάντα εκεί μέσα.....πώς μπορώ να το ανοίξω.......?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

βαλτο στο φορτιστη και δες αν αναβει το φωτακι που δειχνει οτι φορτιζει.αν δεν αναβει,σημαινει οτι δεν εχει αρκετη μπαταρια για να μπουταρει.αν ο φορτιστης σου αποτελειται απο τρια μερη που κουμπωνουν σαν τον δικο μου,δες αν εχει ξεκουμπωσει ενα απο αυτα και δεν φορτιζει.

αν ολα ειναι ενταξει εδω,βγαλε τη μπαταρια και ελεγξε τις επαφες μηπως εχουν στραβωσει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα φιλε bbb με το 1.7.1 δουλευει κανονικα με το δικό του κλείδωμα αλλα μενει το κινητο στην επιλογη τηλεφωνο οταν το ξεκλειδωσω αλλα δεν με πειραζει και πολυ αλλα απο τοτε που ειχα βαλει να δοκιμασω το 1.85 μου απενεροποιησε το κλειδωμα απο το κουμπι hold απλος με τον cht 1.7.1 εχει την επιλογη να το ενεργοποιω το κλειδωμα τον wm αλλα οταν απεγκατεστησα τον cht δεν λειτουργουσε το κλειδωμα ουτε και οταν το ενεργοποιουσα το κλειδωμα απο την ταχεια λιστα. Να πω οτι ειμαι με την Ελληνικη 1.66 rom
Link to comment
Share on other sites

Εμενα φιλε bbb με το 1.7.1 δουλευει κανονικα με το δικό του κλείδωμα αλλα μενει το κινητο στην επιλογη τηλεφωνο οταν το ξεκλειδωσω αλλα δεν με πειραζει και πολυ αλλα απο τοτε που ειχα βαλει να δοκιμασω το 1.85 μου απενεροποιησε το κλειδωμα απο το κουμπι hold απλος με τον cht 1.7.1 εχει την επιλογη να το ενεργοποιω το κλειδωμα τον wm αλλα οταν απεγκατεστησα τον cht δεν λειτουργουσε το κλειδωμα ουτε και οταν το ενεργοποιουσα το κλειδωμα απο την ταχεια λιστα. Να πω οτι ειμαι με την Ελληνικη 1.66 rom

 

Παίδες καλησπέρα, τελικά δεν ήμουν μόνος με πρόβλημα με το cht 1.8?

Υπάρχει κάποιος που είχε πρόβλημα με το 1.8 και τώρα με το 1.8.5 να είναι ΟΚ?

Γιά να μην το δοκιμάζω τσάμπα. Με το 1.7.1 που ξαναπέρασα δουλεύουν όλα μια χαρά ακόμη και το κλείδωμα με Bluetouth μιας και το έχω σε θήκη ζώνης. Να σημειώσω ότι το ίδιο συμβαίνει και με τα 3 ΒΤ (Samsung 410, Plantronics Arrow, Nokia 105), ενώ όταν ήμουν με τον CHT 1.6, όσο το είχα στην θήκη, εάν δεν το έβγαζα εγώ, έπαιρνε τηλ. όποιον γούσταρε και όποτε γούσταρε το κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, τελικά δεν ήμουν μόνος με πρόβλημα με το cht 1.8?

Υπάρχει κάποιος που είχε πρόβλημα με το 1.8 και τώρα με το 1.8.5 να είναι ΟΚ?

Γιά να μην το δοκιμάζω τσάμπα. Με το 1.7.1 που ξαναπέρασα δουλεύουν όλα μια χαρά ακόμη και το κλείδωμα με Bluetouth μιας και το έχω σε θήκη ζώνης. Να σημειώσω ότι το ίδιο συμβαίνει και με τα 3 ΒΤ (Samsung 410, Plantronics Arrow, Nokia 105), ενώ όταν ήμουν με τον CHT 1.6, όσο το είχα στην θήκη, εάν δεν το έβγαζα εγώ, έπαιρνε τηλ. όποιον γούσταρε και όποτε γούσταρε το κινητό.

εμενα φιλε μου με το i-clip vibrate δεν μου εχει δουλεψει το αυτοματο κλειδωμα μετα απο κληση σε καμια εκδοση του cookie. μονο με το 1.8.5 δεν το εχω δοκιμασει ακομα. θα το δοκιμασω και θα σου πω.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι επειγοντως συμβουλή για το τι να κανω. Με καλεσαν σημερα απο την wind το μεσημερι απο το τμημα υπερογκων χρεωσεων και με ενημερωσαν για 674 ευρώ χρεωσεις Internet. Εχω to hd2 και το εχω μολις ενα μηνα. Που μπορω να δω το ιστορικο του ιντερνετ ρε παιδια? Εγω δεν εχω μπει καθολου στο Internet. μονο wifi εχω χρησιμοποιησει. Κοντευω να παθω εγκεφαλικό.
Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι επειγοντως συμβουλή για το τι να κανω. Με καλεσαν σημερα απο την wind το μεσημερι απο το τμημα υπερογκων χρεωσεων και με ενημερωσαν για 674 ευρώ χρεωσεις Internet. Εχω to hd2 και το εχω μολις ενα μηνα. Που μπορω να δω το ιστορικο του ιντερνετ ρε παιδια? Εγω δεν εχω μπει καθολου στο Internet. μονο wifi εχω χρησιμοποιησει. Κοντευω να παθω εγκεφαλικό.

το nodata το εχεις βαλει???

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...