Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Zaharaki πόσο δίκιο έχεις που φωνάζεις '΄ ΚΡΑΤΆΤΕ ΚΑΛΌ BACKUP''.

Όποιος δεν έχει μυαλό, έχει στήσημο απο την αρχή ( πχ εγώ :blink: )

Λέω ,έλα μωρέ ένα cab είναι σιγά, με το που φρίκαρε το τηλ το θυμήθηκα αλλά ήταν πλέων αργά ..... καλό μου στήσιμο

Σίμος
Link to comment
Share on other sites

Zaharaki πόσο δίκιο έχεις που φωνάζεις '΄ ΚΡΑΤΆΤΕ ΚΑΛΌ BACKUP''.

Όποιος δεν έχει μυαλό, έχει στήσημο απο την αρχή ( πχ εγώ :blink: )

Λέω ,έλα μωρέ ένα cab είναι σιγά, με το που φρίκαρε το τηλ το θυμήθηκα αλλά ήταν πλέων αργά ..... καλό μου στήσιμο

 

Δεν μας λες και ποιο είναι αυτό το cabακι μην τρελαθεί και το δικό μας ??

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Αυτό με τα sms (160 χαρ.)το είχα και εγώ στις 2 topix (1.2-1.3) και με τα δυο πληκτρολόγια, μάλιστα όταν έβαλα την 1.3 το δοκίμασα πριν βάλω οτιδήποτε άλλο αλλά δεν.

Το θεώρησα τυχαίο γεγονός μιας και δεν είχε αναφερθεί ξανά αλλά απ'οτι φαίνεται υπάρχει και άλλο περιστατικό.

Δεν έχω δοκιμάσει κάποια άλλη wwe μιας και η συσκευή μου είναι Ελληνική αλλά με 1.48 και 1.66 δεν είχα πρόβλημα ούτε και με την Artemis τώρα.

 

Με τις 1.48, 1.66 και Artemis δεν έχεις πρόβλημα γιατί είναι ελληνικές.

Το θέμα είναι με τις WWE τι γίνεται...

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=5570956&postcount=1

αυτη εδω τι λεει την εχει ακουστα κανεις??

 

Βασίζεται απο οτι λέει σε WWE, αλλά πρέπει να είναι Ταϋλανδέζικη...

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=5570956&postcount=1

αυτη εδω τι λεει την εχει ακουστα κανεις??

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=629033

 

αυτου του τυπου τι λενε??

 

Γιατι βασανιζεστε???

Αν θελετε να πειραματιστειτε εχει καλως περαστε οτι βρειτε μπροστα σας. Αλλα αν θελετε τηλεφωνο σταθερο, λειτουργικο για καθημερινη χρηση τοτε Topix 1.2 δαγκωτο με ραδιο 2,07.

Το εχουμε πει πολλες φορες και ο Δημητρης και ο Κωστας αλλα και εγω. Δεν θα βρειτε κατι πιο σταθερο και γρηγορο.

 

Με μια αναζητηση στο νιμα θα βρειτε και πληροφοριες για τη ρομ και απο που να τη κατεβασετε.

 

Παρεπιπτοντως το δικο μου μπηκε για service. Υγρασια στο μεσο της οθονης και προβλημα διαροης του backlight με αποτελεσμα ξεθωριασμα και εντονη φωτεινοτητα λιγο πιο κατω απο το κεντρο της οθονης.

Edited by vanzelvoul
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις παρέλαβα το HD2 και έδωσα το Omnia2, μπορεί κάποιος να μου στείλει ένα πμ με λινκσ για το iGo για HD2 ώστε να παίξει απευθείας από κάρτα ; Εννοείται με το sys αρχείο για HD2 για να μην πειραματίζομαι και χαλάσω το τηλέφωνο. Ειδάλλως πείτε μου σας παρακαλώ η έκδοση για Omnia 2 θα παίξει; Στο2 δεν μου γύρναγε η οθόνη !! Ευχαριστώ πολύ !
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Κάνει το ίδιο iGO που είχες στην προηγούμενη συσκευή σου.

 

Το θέμα είναι ότι είχα βάλει ένα sys file που ήταν για Omnia 2, θα παίξει ή θέλει κάτι άλλο ; Επίσης, ποιά είναι η βέλτιστη ρύθμιση για το GPS (port, baud rate) ?

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το synchrotime κ ενω βρησκει την ωρα απο το internet δεν μπορει να την περασει στο ρολοι του hd2.εχω την topix 1.3.1 τι κανω τωρα??
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι είχα βάλει ένα sys file που ήταν για Omnia 2, θα παίξει ή θέλει κάτι άλλο ; Επίσης, ποιά είναι η βέλτιστη ρύθμιση για το GPS (port, baud rate) ?

 

Το στελνω απο το Leo. Αντε να κανεις επισυναψη απο iPhone:)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κάποιος το συγκεκριμένο κινητό από το e-shop και αν το μενού είναι ελληνικό.

 

Ευχαριστώ.

Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 3
Link to comment
Share on other sites

μαλλον κουτη έρωτηση θα κάνω...αλλα backup πως παίρνουμε???? Καποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα????

 

Sprite backup ή SPB Backup. Εγώ συνήθως προτιμάω το πρώτο, το οποίο δουλεύει καλά στο Leo.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λες και ποιο είναι αυτό το cabακι μην τρελαθεί και το δικό μας ??

 

 

Πειραματιζόμουν με 1 για το κλείδωμα του τηλεφώνου.

Σίμος
Link to comment
Share on other sites

Γιατι βασανιζεστε???

Αν θελετε να πειραματιστειτε εχει καλως περαστε οτι βρειτε μπροστα σας. Αλλα αν θελετε τηλεφωνο σταθερο, λειτουργικο για καθημερινη χρηση τοτε Topix 1.2 δαγκωτο με ραδιο 2,07.

Το εχουμε πει πολλες φορες και ο Δημητρης και ο Κωστας αλλα και εγω. Δεν θα βρειτε κατι πιο σταθερο και γρηγορο.

 

Με μια αναζητηση στο νιμα θα βρειτε και πληροφοριες για τη ρομ και απο που να τη κατεβασετε.

 

Παρεπιπτοντως το δικο μου μπηκε για service. Υγρασια στο μεσο της οθονης και προβλημα διαροης του backlight με αποτελεσμα ξεθωριασμα και εντονη φωτεινοτητα λιγο πιο κατω απο το κεντρο της οθονης.

Κατα την γνωμη μου ο καλυτερος συνδιασμος,εαν και δεν μμπορεσα να την κρατησω αρκετο καιρο...ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ βλεπεις,προτιμησα την official 1.66!!!

Ξερει κανεις με ποιο Radio δουλευει καλυτερα η 1,66?

Link to comment
Share on other sites

Στην official, το δικό της θεωρώ.

 

Σχετικά με το πληκτρολόγιο του Δημήτρη...

Παιδιά μη βαράτε, ΔΕΝ είχα δει πως στο κουμπί των αριθμών είναι τα γράμματα για sms!!! :cry::O

Και δεν μου το είπε και κανείς... :X

Τέλος καλό, όλα καλά! :):p

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.μετα απο πολυ καιρο αναμονης ειμαι και εγω επιτελους κατοχος του λεοντα.επειδη εχω χασει λιγο την μπαλλα την καρτα μνημης πρεπει να την αλαξω σε fat 32 δεν χρειαζεται?μολις εβαλα την rom 1.66 ell

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από εμένα....έχω αφιερώσει πολλές ώρες διαβάσματος όλων αυτών των σελίδων...αλλά έχω μια ερώτηση.Πώς μπορώ να αλλάξω τον ήχο στα μηνύματα με έναν δικό μου;(σε ποιο φάκελο πρέπει να βάλω το αρχείο που θέλω;)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Everything is touchable...
Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου ο καλυτερος συνδιασμος,εαν και δεν μμπορεσα να την κρατησω αρκετο καιρο...ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ βλεπεις,προτιμησα την official 1.66!!!

Ξερει κανεις με ποιο Radio δουλευει καλυτερα η 1,66?

Βάλε κάποιο 2.07.χχ.χχ

Στην official, το δικό της θεωρώ.

 

Σχετικά με το πληκτρολόγιο του Δημήτρη...

Παιδιά μη βαράτε, ΔΕΝ είχα δει πως στο κουμπί των αριθμών είναι τα γράμματα για sms!!! :cry::O

Και δεν μου το είπε και κανείς... :X

Τέλος καλό, όλα καλά! :):p

:p:lol::lol:

παιδια καλησπερα.μετα απο πολυ καιρο αναμονης ειμαι και εγω επιτελους κατοχος του λεοντα.επειδη εχω χασει λιγο την μπαλλα την καρτα μνημης πρεπει να την αλαξω σε fat 32 δεν χρειαζεται?μολις εβαλα την rom 1.66 ell

Δεν την βλέπει την κάρτα σου τώρα;;;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κάποιος το συγκεκριμένο κινητό από το e-shop και αν το μενού είναι ελληνικό.

 

Ευχαριστώ.

 

Φιλε μου εγω απο το eshop το πηρα και ναι εχει ελληνικο μενου και ειναι Ace hellas!

 

Kων/νος

"Ποτε μην πιστευεις αυτο που πιστευεις, γιατι μπορει να πιστεψεις αυτο που δεν πιστευεις"... (Κωνσταντινος):p

Emulator games στο HD2-> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3106354#post3106354

Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα στο IGO 8. Οταν παταω στα κυαλια για να γραψω διευθυνση και πηγαινω στην πολη κτλ. τα γραμματα δεν εμφανιζονται... μου βγαζει κατι τρελα...

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Βάλε κάποιο 2.07.χχ.χχ

 

:p:lol::lol:

 

Δεν την βλέπει την κάρτα σου τώρα;;;

 

κανονικα την βλεπει απλα νομιζα οτι πρεπει πρωτα να την γυρισουμε σε fat 32 και μετα να περασουμε οποια προγραματα θελουμε

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...