Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με Vodafone το πρόβλημα υπάρχει σε μένα και εξάλλου, εξ όσων γνωρίζω, το πρόβλημα δεν σχετίζεται με συγκεκριμένο πάροχο.

 

 

Συφωνω μαζί σου:D:D

 

ειναι πιο ομορφο το κλιμα ετσι Χρηστο για ολους μας :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γνώμη μου είναι ότι κάτι τέτοιο Δημήτρη δεν είναι ικανό να επηρεάσει το κλίμα εδώ μέσα. Ας μην το αναλύσουμε όμως άλλο μιας και υπάρχουν άλλα threads για παρέες και συζήτηση και ας επικεντρωθούμε εδώ σε ότι έχει να κάνει με το HD2.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον να ευθυνεται η συσκευη για την μη αποστολη των sms ? Δεν ειναι καθαρα θεμα δικτυου κινητης ???

 

Παιδια, δυστυχως το θεμα με τα μηνυματα ειναι το σοβαροτερο (κατ'εμε) bug που ταλανιζει αυτη τη στιγμη τη συσκευη.

Συμβαινει η θα συμβει καποια στιγμη (απροσδιοριστη, καθως δεν εχει βρεθει τροπος να αναπαραχθει το προβλημα) σε ολα τα HD2 (ενδεικτικα στην πρωτη συσκευη μου ειχε κανει 20 μερες να εμφανιστει), ανεξαρτητως δικτυου.

ΚΑΜΙΑ απο οσες ενεργειες εχουν προταθει στα φορα, αλλα και απο την ιδια την HTC μεσω του αναλογου φιξ, δεν λυνει μονιμα το προβλημα (παρα μονο παροδικα) κι η τελευταια το γνωριζει αυτο.

Η τελευταια ενημερωση ειναι πως εχει εντοπισει που οφειλεται και θα δωσει και νεο hotfix.

Για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, από σήμερα το πρωί είμαι κι εγώ ένας ευτυχής κάτοχος του HD2, έχω το iPhone από το πρώτο μοντέλο (2g) και επειδή το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς είπα να αλλάξω λίγο κλίμα και το Leo είναι η επιλογή μου για να ξεφύγω λίγο από το iPhone...:lol:

Πολλές οι σελίδες και λίγο δύσκολο να της διαβάσω όποτε αν έχω απορίες οι οποίες είναι απαντημένες μην με μαλώσετε ε?:p

 

Το πρώτο αρνητικό που εντόπισα από την πρώτη στιγμή είναι η αίσθηση του touch, εδώ το μήλο υπερτερεί, πάντως σε γενικές γραμμές είμαι αρκετά ευχαριστημένος με την επιλογή μου και τα 700 ευρώ που έδωσα.

 

Θα ήθελα αν γίνετε να κάνουν οι guru χρήστες ένα top ten με της must εφαρμογές που πρέπει να έχουμε για το κινητάκι μας:D

 

Sorry αλλά έχω χάσει πολλά επεισόδια για το τι παίζετε με της εφαρμογές για WM, plz Help:O

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας παιδια

μηπως ξερει κανενας καποιο προγραμμα για να μπορει να γυρνα η οθονη στο igo8?

ευχαριστω

 

Δεν αρκεί αυτό. Πρέπει να σετάρεις το ίδιο το πρόγραμμα εάν θες να δουλεύει σε portrait ή landscape. Δεν μπορείς να τα έχεις ταυτόχρονα και να τα εναλλάσσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως ρε παιδιά δεν το είχα ποτέ αυτό το προβλημα με τα μηνύματα!

 

Δυστυχως αργα η γρηγορα κι εφοσον χρησιμοποιεις το HTC messaging (τη default εφαρμογη της HTC δηλαδη) θα το αντιμετωπισεις...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

μηπως ξερει κανενας καποιο προγραμμα για να μπορει να γυρνα η οθονη στο igo8?

ευχαριστω

 

ριξε μια ματια http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=586150

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους. Έχω πάρει το HD2 από Vodafon με rom 1.48.482.4.

1)Προσπαθώ να περάσω επαφές στην ταχεία κλήση και μου βγάζει συνεχώς το μήνυμα: Παρουσιάστηκε πρόβλημα με το cprog.exe. Έχω κάνει hart reset γιατί αρχικά δεν είχε καθόλου την επιλογή για ταχεία κλήση.

2)Όταν έχω το album σε landscape και το κλείσω, εμφανίζεται για ελάχιστα η αρχική οθόνη(sense) σε landscape αλλά αμέσως επιστρέφει σε κατακόρυφη προβολή και δεν αλλάζει ποτέ προσανατολισμό με την κίνηση μέσω g sensor (τον έχω επαναπρογραμματίσει πολλές φορές).

3)Τέλος, θέλω να ρωτήσω αν αρκεί, για να απενεργοποιήσουμε τη λειτουργία 3g, να θέσουμε την επιλογή δικτύων στο "μη αυτόματο", ή αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος εκτός του cab. Αν κάποιο cab έχει δοκιμαστεί θα το εκτιμούσα να μου προτείνεται ποιο να επιλέξω που να υπερτερεί σε λειτουργικότητα.

Σας ευχαριστώ για τον κόπο της ανάγνωσης και φυσικά για όσα αλτρουιστικά προσφέρετε.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΠΡΙΝ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΟ HTC ΗD2 ...ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ SUPER.ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ.

1.ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ LUMOSWIZARD ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΩΝ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ...ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΟΘΟΝΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ.

logigal error -Rnge of sensor must be same or larger than range of backlight supported by device.Please recalibrate your sensor to defaults...ΔΗΛ.ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

2.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ BACKUP ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ...ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ..

3.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ DESTINATOR 7 ΑΠΟ ΤΟ MLS ΜΟΥ ΑΛΛΑ...ΠΟΥ Η ΟΘΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ "ΚΑΙΕΙ"ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΕΝΩ ΜΕ ΤΟ NDRIVE ΜΟΝΟ ΕΛΛΑΔΑ..

4.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΗΤC?:worry:

ΠΑΙΔΙΑ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ:worry::worry::worry::worry::worry:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ...

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως ρε παιδιά δεν το είχα ποτέ αυτό το προβλημα με τα μηνύματα!

 

Εχεις περασει το netFreamwork???

 

Ισως να ειναι η ιδεα μου,αλλα απο οταν περασα το netfreamwork εχει κολησει/παγώσει το κινητο 3-4 φορες(απο παγωμα μεχρι και να κανει softreset μονο του!) ειναι σχετικα πιο αργο(οχι πολυ αλλα είναι) και μου εμφανιστηκε το προβλημα με τα μυνηματα. Ηταν η προ τελευταια εφαρμογη που περασα(την τελευταια ενα finance manager το απεγκατεστησα).Λετε να ειναι αυτο ??? Οσοι εχετε το προβλημα εχετε και το netFreamwork?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οσοι εχετε το προβλημα εχετε και το netFreamwork?

Δε νομίζω το .netCF να είναι υπέυθυνο για τέτοιου είδους προβλήματα.

 

1.ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ LUMOSWIZARD ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΩΝ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ...ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΟΘΟΝΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ.

logigal error -Rnge of sensor must be same or larger than range of backlight supported by device.Please recalibrate your sensor to defaults...ΔΗΛ.ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

2.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ BACKUP ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ...ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ..

3.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ DESTINATOR 7 ΑΠΟ ΤΟ MLS ΜΟΥ ΑΛΛΑ...ΠΟΥ Η ΟΘΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ "ΚΑΙΕΙ"ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΕΝΩ ΜΕ ΤΟ NDRIVE ΜΟΝΟ ΕΛΛΑΔΑ..

4.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΗΤC?:worry:

ΠΑΙΔΙΑ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ:worry::worry::worry::worry::worry:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ...

 

Καταρχήν θα σε παρακαλούσα να μην γράφεις με κεφαλαία γιατί στον κόσμο των forum είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους κανόνες.

 

2. Sprite backup ή Spb backup.

3. Χρειάζεσαι το κατάλληλο skin για την ανάλυση της οθόνης σου. Δες στο σχετικό thread για το Destinator.

4. Προγράμματα προεγκατεστημένα δεν μπορείς να αφαιρέσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βάλτο αν θέλεις. Δεν θα έχεις πρόβλημα. Όσον αφορά την οθόνη... με ένα απλό πανάκι κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου.

 

Πολύ σωστός !!!

Ας μου επιτραπεί να προσθέσω ότι ο υπερβολικός καθαρισμός μιας οθόνης είναι ίσως ακόμα και επικίνδυνος. Όλοι μπορεί να είχαμε στο παρελθόν μια τέτοια κακή εμπειρία.

(Ακόμα και τη μηχανή του αυτοκινήτου σας ΜΗΝ την πλύνετε ποτέ, εκτός του χώρου γύρω από τη μπαταρία και είναι σίγουρο ότι δεν θα το μετανοιώσετε).

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα υπαρχει κανενας emulator να δοκιμαζουμε πρωτα τις διαδορεσ εφαρμογες στο pc και εαν αρεσουν να τις βαζω στο τηλεφωνο.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αν γίνετε να κάνουν οι guru χρήστες ένα top ten με της must εφαρμογές που πρέπει να έχουμε για το κινητάκι μας:D

 

Sorry αλλά έχω χάσει πολλά επεισόδια για το τι παίζετε με της εφαρμογές για WM, plz Help:O

 

Καλώς μας ήρθες και Χρόνια Πολλά καταρχήν.

Top Ten εφαρμογών δεν θα σου δώσω γιατί κυκλοφορούν άπειρες οπότε είναι δύσκολο να διαλέξεις top ten.

Θα σου πώ μερικές όμως που χρησιμοποιώ εγώ και είμαι πολύ ικανοποιημένος και μέχρι στιγμης δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα. Μερικά επι πληρωμή να ξέρεις

 

BsB Tweaks 1.6

MoDaCo NoData

HTC Addicts CleanRAM

Spb Backup

Spb Wireless Monitor

Resco Explorer

Ranster Device Reset

NetCF 3.5

Finger Keyboard 2.1 WVGA

Swype WVGA (Αν γράφεις κείμενα στα Αγγλικά όμως γιατί δεν έχει ελληνικά.)

 

Αυτά νομίζω είναι πολύ καλα για αρχή... δες και στους xda θα βρείς πολλές λύσεις και ιδέες.

 

Και όταν τελειώσεις κάνε ένα full backup και κράτα το στο PC σου.

 

Καλήμέρα.

Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημερα υπαρχει κανενας emulator να δοκιμαζουμε πρωτα τις διαδορεσ εφαρμογες στο pc και εαν αρεσουν να τις βαζω στο τηλεφωνο.

Ευχαριστω

http://www.downloadsquad.com/2008/03/02/microsoft-device-emulator-lets-you-run-windows-mobile-6-on-your/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

 

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος αντιμετωπισε προβλημα με τα sms; Μπορει να γραψω ενα μυνημα, και αυτο να μην το στειλει καθολου.... μου το εχει κανει τωρα 3-4 φορες... Για να σταλλουν τα sms πρεπει να κλεισω το κινητο, να αφαιρεσω την sim και τοτε ολα τα μυνηματα φευγουν..

 

Εχω παρει τηλεφωνο τον παροχεα και μου εχουν αλλαξει την καρτα sim.. Αν και μου ειχαν πει οτι μια χαρα και ηταν η τελευται εκδοση....

 

Το προβλημα το ειχα και πριν βαλω οποαδηποτε εφαρμογη .. Οπως ηρθε απο την εταιρεια!

 

Σε αλλο κινητο (diamond) δουλευε μια χαρα, πριν την μεταφερω στο HD2....

 

εχει καποιος αλλος απρομοιο προβλημα ή καμια εισηγηση;

 

Το προβλημα το ειχα και πριν βαλω οποαδηποτε εφαρμογη .. Οπως ηρθε απο την εταιρεια!

 

Αρχισα παντων να σκεφτωμαι οτι ειναι προβλημα του κινητου...

Ένα κοινό έχει το National Geographic με το Playboy: Bλέπεις διάφορα μέρη που ποτέ δε θα επισκεφτείς.
Link to comment
Share on other sites

Δεν αρκεί αυτό. Πρέπει να σετάρεις το ίδιο το πρόγραμμα εάν θες να δουλεύει σε portrait ή landscape. Δεν μπορείς να τα έχεις ταυτόχρονα και να τα εναλλάσσεις.

κι όμως υπάρχει τρόπος απλά αλλάζοντας μερικοί στοιχεία στο sys.txt να επιτύχεις περιστροφή της οθόνης μέσω των επιλογών προσανατολισμού του προγράμματος. Ακόμα το τεσταρω, θα ανεβάσω τις ρυθμίσεις σύντομα.

Δυστυχως αργα η γρηγορα κι εφοσον χρησιμοποιεις το HTC messaging (τη default εφαρμογη της HTC δηλαδη) θα το αντιμετωπισεις...

Τότε θα έχω σπάσει το ρεκόρ... το έχω έτσι από 10 Νοέμβρη με την αρχική wwe ROM και χωρις καν hard reset!

Εχεις περασει το netFreamwork???

 

Ισως να ειναι η ιδεα μου,αλλα απο οταν περασα το netfreamwork εχει κολησει/παγώσει το κινητο 3-4 φορες(απο παγωμα μεχρι και να κανει softreset μονο του!) ειναι σχετικα πιο αργο(οχι πολυ αλλα είναι) και μου εμφανιστηκε το προβλημα με τα μυνηματα. Ηταν η προ τελευταια εφαρμογη που περασα(την τελευταια ενα finance manager το απεγκατεστησα).Λετε να ειναι αυτο ??? Οσοι εχετε το προβλημα εχετε και το netFreamwork?

ναι το έχω... δεν νομίζω να αλλάζει κάτι!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

κι όμως υπάρχει τρόπος απλά αλλάζοντας μερικοί στοιχεία στο sys.txt να επιτύχεις περιστροφή της οθόνης μέσω των επιλογών προσανατολισμού του προγράμματος. Ακόμα το τεσταρω, θα ανεβάσω τις ρυθμίσεις σύντομα.

 

Τότε θα έχω σπάσει το ρεκόρ... το έχω έτσι από 10 Νοέμβρη με την αρχική wwe ROM και χωρις καν hard reset!

 

Χρόνια πολλά Γιωργο

 

Αν σου δουλέψει χαράς ευαγγέλια

Ομοίως το 1ο μου winmo στο οποίο δεν έχω κάνει hardreset εδώ και ένα μηνα! :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

 

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος αντιμετωπισε προβλημα με τα sms; Μπορει να γραψω ενα μυνημα, και αυτο να μην το στειλει καθολου.... μου το εχει κανει τωρα 3-4 φορες... Για να σταλλουν τα sms πρεπει να κλεισω το κινητο, να αφαιρεσω την sim και τοτε ολα τα μυνηματα φευγουν..

 

Εχω παρει τηλεφωνο τον παροχεα και μου εχουν αλλαξει την καρτα sim.. Αν και μου ειχαν πει οτι μια χαρα και ηταν η τελευται εκδοση....

 

Το προβλημα το ειχα και πριν βαλω οποαδηποτε εφαρμογη .. Οπως ηρθε απο την εταιρεια!

 

Σε αλλο κινητο (diamond) δουλευε μια χαρα, πριν την μεταφερω στο HD2....

 

εχει καποιος αλλος απρομοιο προβλημα ή καμια εισηγηση;

 

Το προβλημα το ειχα και πριν βαλω οποαδηποτε εφαρμογη .. Οπως ηρθε απο την εταιρεια!

 

Αρχισα παντων να σκεφτωμαι οτι ειναι προβλημα του κινητου...

 

Καλημερα. Αν κανεις τον κοπο να διαβασεις μολις λιγα ποστ παραπανω αναφερεται αυτο ακριβως το προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
κι όμως υπάρχει τρόπος απλά αλλάζοντας μερικοί στοιχεία στο sys.txt να επιτύχεις περιστροφή της οθόνης μέσω των επιλογών προσανατολισμού του προγράμματος. Ακόμα το τεσταρω, θα ανεβάσω τις ρυθμίσεις σύντομα.

 

Γνωρίζω ότι μπορεί να γίνει μιας και δίνεται η εν λόγω δυνατότητα μέσα από το μενού του προγράμματος. Απλά όπως είπα στον φίλο, δεν εξαρτάται από τη συσκευή αλλά θέλει λίγο παραπάνω πείραγμα το ίδιο το πρόγραμμα. Θέλει όμως λίγο ψάξιμο γιατί αυτό με τη σειρά του επηρεάζει άλλα μέρη του προγράμματος. Το καλό με το iGO είναι ότι είναι πολύ παραμετροποιήσιμο, αλλά μπελάς για έναν άπειρο χρήστη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα ειδα τα πιο πριν στα αλλα ποστ, αλλα εμενα οι πιο πολλοι αναφερονταν για την πρωτοχρονια... Εχω παρει το κινητο απο τισ 15 /12... και το προβλημα μου το ειχε κανει απο τις πρωτες μερες.... Δεν ηταν για αυτες τις μερες που αναφερομουν εγω..
Ένα κοινό έχει το National Geographic με το Playboy: Bλέπεις διάφορα μέρη που ποτέ δε θα επισκεφτείς.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος αντιμετωπισε προβλημα με τα sms; Μπορει να γραψω ενα μυνημα, και αυτο να μην το στειλει καθολου.... μου το εχει κανει τωρα 3-4 φορες... Για να σταλλουν τα sms πρεπει να κλεισω το κινητο, να αφαιρεσω την sim και τοτε ολα τα μυνηματα φευγουν..

 

Έχεις περάσει στη συσκευή σου το σχετικό επίσημο update (hot fix) της htc; Στο πρώτο post θα τα βρεις όλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα ειδα τα πιο πριν στα αλλα ποστ, αλλα εμενα οι πιο πολλοι αναφερονταν για την πρωτοχρονια... Εχω παρει το κινητο απο τισ 15 /12... και το προβλημα μου το ειχε κανει απο τις πρωτες μερες.... Δεν ηταν για αυτες τις μερες που αναφερομουν εγω..

 

Ποια πρωτοχρονια...? :blink:

Δες εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3033151#post3033151

 

Αρχικό μήνυμα από athanaso77

Έχεις περάσει στη συσκευή σου το σχετικό επίσημο update (hot fix) της htc; Στο πρώτο post θα τα βρεις όλα.

Δυστυχως, ουτε το hot fix, ουτε καποια αλλο απο τα προσωρινα remedies που αναφερονται στα φορα (επιλογη GSM στον τροπο αποστολης, αλλαγη κεντρου μηνυματων κλπ) λυνει το προβλημα (φυσικα το προβλημα εμφανιζει σποραδικα και προσωπικα το εχω δει μονο 2-3 φορες μετα απο δεκαδες μηνυματα και μονο οταν εχω ενεργο το HTC Sense και την εφαρμογη HTC messaging ).

Η HTC το παραδεχτηκε κι ετοιμαζει νεο hotfix...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...