Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω δεν μπορω να το βρω πουθενα να το δοκιμασω..Για να το αγορασω πρεπει οπωσδηποτε να το δουλεψω πρωτα και αν δεν το βρω,με βλεπω να παιρνω κανα iPhone 3GS γιατι βαρεθηκα να περιμενω και να ψαχνομαι ολη την ωρα...
Link to comment
Share on other sites

1. Μπορείς να βάλεις ότι υπάρχει στο menu έναρξη, αν δεν υπάρχει με resco explorer π.χ. μπορείς να περάσεις συντομεύσεις στο "εναρξη" και με το παραπάνω τρόπο στα κουτάκια

2.μενου/αφαιρεση γρηγορων συνδεσεων/επιλέγεις τι θες να αφαιρεσεις/πατάς κάτω αριστερα "τελος"

3.???

4.Ρυθμίσεις/μενου/περισσότερα

5. Οπως όλα τα προγράμματα, έτσι και αυτό (τι να το κάνεις άλλωστε) :O

 

Μπροστά στα μάτια μου! Ευχαριστώ.

Το copilot από που το κάνεις απεγκατάσταση?

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE GOLD

SONY Xperia Z white LOLLIPOP

Link to comment
Share on other sites

Μπροστά στα μάτια μου! Ευχαριστώ.

Το copilot από που το κάνεις απεγκατάσταση?

 

ρυθμίσεις/εφαρμογή/κατάργηση προγραμμάτων

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε εντοπίσει κάποιο μαγαζί να το έχει ανοιχτό για να το δούμε εκτός το Mall?

Όπου και να ρώτησα το έχουν κλειστό:cry:.

 

 

Πηγα σημερα και στο mall αλλα η γκαντεμια μου δεν εχει ορια....Χθες τους το ειχαν κλεψει !!!! Μαζι με ενα αλλο αλλη μαρκα !!!!

 

Σε Vodafone εχουν μονο το ψευτικο.Σαν αισθηση στο χερι καλο μου φανηκε αλλα δεν μου αρκει αν δεν το λειτουργησω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια πως θα επαναφερω το τηλεφωνω σαν να το πηρα σημερα

 

Start / Settings / Security / Security / Factory reset

 

η αν ξερει κανεις που υπαρχη ο καδος ανακικλοσης το τηλονου σας παρακαλω:): ειναι επιγον!!!!!!!

 

Βάλε το Resco Explorer που έχει δικό του κάδο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1. στα κουτάκια των συντομέυσεων στην αρχική οθόνη πως βάζουμε οποιαδήποτε συντόμευση θέλουμε? και όχι μονο κατι από τη λίστα του sense? Θέλω να βάλω μια για τη "Διαχείρηση εργασιών" καθώς και για το Destinator που έχω στην κάρτα, Το G-alarm κτλ.

3. Έχει το Sence ένα μενού με τα προγράμματα? Αν έχει εγώ δεν το βρίσκω.

5. Αυτό το CoPilot μπορεί να απεγκατασταθεί?

 

αυτά για την ώρα.

 

1. Ο task manager δεν είναι πλεόν εικονίδιο στo start και έτσι δεν μπορείς να το βάλεις. Για να φέρεις το εικονίδιο στο start, ψάξε στον φάκελο των windows για taskmgr.lnk και αντεγραψε το στο start menu/προγράμματα. Φέρνοντας συντόμευση του destinator στο start menu θα μπορεις να βάλεις κι αυτο

3. Οχι πια από το 2.5 (του leo) δεν έχει το tab προγράμματα

5. Δεν έχω ιδέα εγώ έσβησα τον φάκελο από το program files και τη συντόμευση από το start menu χειροκίνητα

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό http://twiinshop.gr/index.php?target=products&product_id=31067 το έχει προσέξει κανείς;;; Το σκέφτομαι γιατί το καπάκι της μπαταρίας μας (δλδ: η μισή πίσω όψη του κινητού), γλιστράει αρκετά από τα χέρια... :p

 

Δεν συνιστώ αυτές τις λύσεις. Για να κολλήσει αυτό το πράγμα συνοδεύεται από λιπαντική κόλλα. Κολλάνε και μετά ξεκολλάνε πολύ δύσκολα με το φόβο να αφήσουν σημάδια στη συσκευή. Εάν θέλεις προστασία, πάρε ένα κλασσικό screen protector και μια θήκη σιλικόνης και είσαι έτοιμος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να παρω το κινητο αλλα δεν ξερω αν το bluetooth του συνεργαστει με το ενσωματωμενο bluetooth της οθονης Kenwood 2 din που εχω στο αμαξι...Οπως καταλαβαινω δυσκολο να εχει αλλος εδω αυτο τον συνδιασμο δοκιμασμενο αλλα για μενα ειναι πολυ σημαντικος.

 

Θα παρακαλουσα αν καποιος που μενει Αττικη Βορεια προαστεια και εχει το κινητο και εχει φυσικα την καλωσυνη να μου στειλει ενα pm να πηγαινα κατω απο το σπιτι του να το δοκιμαζαμε. Τρια λεπτα υποθεση ειναι.

 

Κριμα να δωσω τοσα λεφτα και να μην δουλευει.

 

Ευχαριστω προκαταβολικα και συγνωμη αν σας ζαλιζω...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη νομίζω ότι κάποιος σου έχει ήδη απαντήσει όταν είχες ξαναρωτήσει για ψάξε λίγο
Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω δεν μπορω να το βρω πουθενα να το δοκιμασω..Για να το αγορασω πρεπει οπωσδηποτε να το δουλεψω πρωτα και αν δεν το βρω,με βλεπω να παιρνω κανα iPhone 3GS γιατι βαρεθηκα να περιμενω και να ψαχνομαι ολη την ωρα...

 

Μήπως έχετε εντοπίσει κάποιο μαγαζί να το έχει ανοιχτό για να το δούμε εκτός το Mall?

Όπου και να ρώτησα το έχουν κλειστό:cry:.

 

Και στο καταστημα της Βουλής [ΠΛΑΙΣΙΟ] το έχει...

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη νομίζω ότι κάποιος σου έχει ήδη απαντήσει όταν είχες ξαναρωτήσει για ψάξε λίγο

 

Δεν βρισκω κατι.....Στραβομαρα μου ???? Ευχαριστω παντως.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχω το DNX-8220BT στο αυτοκίνητο και όλα μια χαρά, και συγχρονίστηκε αμέσως, και οι επαφές, και το history...όλα....προχώρα άφοβα....

 

Ορίστε απλά έκανα search για kenwood

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε απλά έκανα search για kenwood

 

 

Ευχαριστω παρα πολυ...Ακριβως την ιδια Kenwood εχω.

 

Φίλε μου έχω το DNX-8220BT στο αυτοκίνητο και όλα μια χαρά, και συγχρονίστηκε αμέσως, και οι επαφές, και το history...όλα....προχώρα άφοβα....

 

 

Αν και με καθυστεριση ευχαριστω πολυ.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Start / Settings / Security / Security / Factory reset

 

 

 

Βάλε το Resco Explorer που έχει δικό του κάδο.

 

σε ευχαριστω πολυ :):) αλλα και στο καδο του resco exploreren δεν εχει τιποτα μεσα και παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
στο καδο του resco exploreren δεν εχει τιποτα μεσα και παλι ευχαριστω

 

Ο κάδος είναι του resco. Μπαίνει εκεί ότι σβήνεις από το resco και μόνο. To λειτουργικό της συσκευής δεν έχει κάδο όπως έχουμε συνηθίσει στους υπολογιστές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο κάδος είναι του resco. Μπαίνει εκεί ότι σβήνεις από το resco και μόνο. To λειτουργικό της συσκευής δεν έχει κάδο όπως έχουμε συνηθίσει στους υπολογιστές.

 

κριμααααααααααα!!!! μηπος θα υπαρχη κανα προγραμμα στα 7 windows ξερεις τιποτα για αυτο;:blink:

Link to comment
Share on other sites

ρυθμίσεις/εφαρμογή/κατάργηση προγραμμάτων

 

Και όμως δεν είναι εκεί.

Εκεί έχει μόνο τα προγράμματα που έκανα εγκατάσταση εγώ.

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE GOLD

SONY Xperia Z white LOLLIPOP

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
κριμααααααααααα!!!! μηπος θα υπαρχη κανα προγραμμα στα 7 windows ξερεις τιποτα για αυτο;:blink:

 

Είναι πολλά που δεν γνωρίζουμε ακόμα για τα 7, πόσο μάλλον αυτό.

 

Και όμως δεν είναι εκεί.

Εκεί έχει μόνο τα προγράμματα που έκανα εγκατάσταση εγώ.

 

Ότι περιέχεται στην ROM δεν μπορεί να αφαιρεθεί. Κάνε αυτό που προτάθηκε παραπάνω. Σβήστο από την κάρτα μνήμης και σβήσε και το shortcut του προγράμματος από τον φάκελο /Windows/Start Menu/Programs.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...εχει δοκιμασει κανεις καμια official ROM νεοτερη απο την 1.48.405.2??

 

Αν ναι...αξιζει τον κοπο η αλλαγη?

 

Υπαρχουν διαφορες?

 

οεο? :p

 

Thx

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια...εχει δοκιμασει κανεις καμια official ROM νεοτερη απο την 1.48.405.2??

 

Δεν υπάρχει νεότερη αγγλική.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει νεότερη αγγλική.

 

Αυτη δεν ειναι? :worry:

 

Δεν κανει για μας? Αποτι διαβασα κανει...δεν ξερω γιαυτο και ειπα να ρωτησω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...