Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνε και αυτό...

 

Ευτυχώς δε χρειάστηκε hard reset, πατώντας στο κουμπάκι που σε πηγαίνει στο home screen, μου ζήτησε το PIN και όλα καλά έκτοτε...

 

 

Ουτε ετσι......:mad::mad::mad::mad::mad:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδες, ξερει κανεις καποιο data counter που να μην χρειαζεται να μπει στο today screen??

 

το πηρα και γω σημερα!!! (καλα, τελειο) αλλα εχω κανει κανα2 μ....ες και εχω χρεωθει kb...

 

αααααα,

1.copy-paste πχ. μεσα σε ενα μαιλ, κανει???

 

2. γιατι οταν το συνχρονισα με το yahoo μου, ενω εγω εχω 100 εισερχομενα ,αυτο μου δειχνει μονο 6????????????

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ετσι......:mad::mad::mad::mad::mad:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3014151#post3014151

 

15. How to Hard Reset your Phone

To hard reset your phone which means to delete ALL personal data and settings and have the phone in factory default conditions as if you turned on the phone for the first time after purchasing, press the following buttons:

 

1. With the device turned off, press and hold the VOLUME UP and VOLUME DOWN buttons, then briefly press the POWER button.

2. Continue pressing the VOLUME UP and VOLUME DOWN buttons until you see this message on the screen:

"This operation will delete all your personal data, and reset all settings to the manufacturer default settings. Press VolUp to restore manufacturer defaults, or press other keys to cancel."

3. Release the VOLUME UP and VOLUME DOWN buttons.

4. Press the VOLUME UP button to perform the hard reset, or press any other button to cancel the reset.

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3014151#post3014151

 

15. How to Hard Reset your Phone

To hard reset your phone which means to delete ALL personal data and settings and have the phone in factory default conditions as if you turned on the phone for the first time after purchasing, press the following buttons:

 

1. With the device turned off, press and hold the VOLUME UP and VOLUME DOWN buttons, then briefly press the POWER button.

2. Continue pressing the VOLUME UP and VOLUME DOWN buttons until you see this message on the screen:

"This operation will delete all your personal data, and reset all settings to the manufacturer default settings. Press VolUp to restore manufacturer defaults, or press other keys to cancel."

3. Release the VOLUME UP and VOLUME DOWN buttons.

4. Press the VOLUME UP button to perform the hard reset, or press any other button to cancel the reset.

 

 

 

Το κανω αλλα δεν βλεπω το "This operation will delete all your personal data, and reset all settings to the manufacturer default settings.

 

Παω παλι Πλαισο τωρα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

αυτο εδω γινεται και στα δικα μας free? ι πληρωνεις σε καποια εταιρεια? εχει επιλογη για GPS και Α-GPS? απο οτι ξερω το 1ο ειναι δωρεαν και το 2ο το πληρωνεις τι ισχυει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο επισιμο site στο support...εμεις που το αγορασαμε απο αγγλια ειμαστε στην κατηγορια EUROPE 2 για τα downloads?

 

Βασικα ποιες χωρες ειναι το EUROPE 1 και EUROPE 2?

 

Thx

 

EDIT:

 

Γιαυτους που εχουν Windows 7 64 bit...μπορειτε κανονικα να δειτε την storage card στην λειτουργια "Disk Drive"? Εγω δεν μπορω...!!! Απο την αλλη μπορω στα 32bit κανονικα...ξερει κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο επισιμο site στο support...εμεις που το αγορασαμε απο αγγλια ειμαστε στην κατηγορια EUROPE 2 για τα downloads?

 

Βασικα ποιες χωρες ειναι το EUROPE 1 και EUROPE 2?

 

Thx

 

 

Τα EUROPE 1 και EUROPE 2 είναι το ίδιο πράγμα...απλά είναι διαφορετικοί servers για να κάνεις download ....

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτους που εχουν Windows 7 64 bit...μπορειτε κανονικα να δειτε την storage card στην λειτουργια "Disk Drive"? Εγω δεν μπορω...!!! Απο την αλλη μπορω στα 32bit κανονικα...ξερει κανεις τι παιζει?

 

ουτε με το xp mode?

Link to comment
Share on other sites

Your Company Name Your Application... χωρίς να είμαι πολύ σίγουρος.

τι εννοείς ακριβώς?

Είναι το πρόγραμμα που πρέπει να βγάλεις για να έχεις πάλι στο start menu από 4 σε 3.

Link to comment
Share on other sites

Είναι το πρόγραμμα που πρέπει να βγάλεις για να έχεις πάλι στο start menu από 4 σε 3.

 

ααα δηλαδή το εμφανίζει? απλά μερικά προγράμματα δεν τα εμφανίζει με το όνομα που περιμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

Το κανω αλλα δεν βλεπω το "This operation will delete all your personal data, and reset all settings to the manufacturer default settings.

 

Παω παλι Πλαισο τωρα.

 

 

 

Μου εκαναν αμμεση αντικατασταση μετα απο ελεγχο 30 λεπτων.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα με win7 x64 δουλευει μια χαρα σαν disk drive παντως.

 

+1. Και σε εμένα παίζει μια χαρά και με mobile center αλλα και σαν disk drive

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

ουτε με το xp mode?

 

δεν το αναγνωριζει καν...ωστε να παω σε xp mode....

 

Σε εμενα με win7 x64 δουλευει μια χαρα σαν disk drive παντως.

 

+1. Και σε εμένα παίζει μια χαρά και με mobile center αλλα και σαν disk drive

 

Thx! Τοτε μαλλον φταει ο υπολογιστης μου... :(

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά παίζει και εδώ σε win 7 64bit. Οπότε Nicotine, τσεκαρέ το καλύτερα, να δεις τι φταίει.

www.innerwish.gr

www.youtube.com/innerwish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως μπορω να διαγραψω ολες τις επαφες και να τις συγχρονησω παλι απο outlook γιατι περαστηκαν και απο sim και καποιες ειναι διπλες. ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως μπορω να διαγραψω ολες τις επαφες και να τις συγχρονησω παλι απο outlook γιατι περαστηκαν και απο sim και καποιες ειναι διπλες. ευχαριστω.

 

Από το manila>people>all people>menu>delete contacts

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Από το manila>people>all people>menu>delete contacts

 

Μιας και δεν το εχω συνιθησει στα ελληνιαμ πως πρεπει να ειναι ???? Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν το εχω συνιθησει στα ελληνιαμ πως πρεπει να ειναι ???? Ευχαριστω.

 

Είναι στο tab του sense (αρχική οθόνη) που προσθέτεις συντομεύσεις για τις "αγαπημένες" σου επαφές!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Είναι στο tab του sense (αρχική οθόνη) που προσθέτεις συντομεύσεις για τις "αγαπημένες" σου επαφές!

 

 

Ευχαριστω.Τις εσβησα απο παντου αλλα δεν μπορω να τις ξαναπαρασω απο το κεντρο συσκευων των windows 7

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Τις εσβησα απο παντου αλλα δεν μπορω να τις ξαναπαρασω απο το κεντρο συσκευων των windows 7

 

Υποθέτω ότι έχεις διαγράψει τη σύνδεση τόσο από τη συσκευή όσο και από τον υπολογιστή και έκανες restart και στα δύο για να δημιουργήσεις μια καινούρια σύνδεση?

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι έχεις διαγράψει τη σύνδεση τόσο από τη συσκευή όσο και από τον υπολογιστή και έκανες restart και στα δύο για να δημιουργήσεις μια καινούρια σύνδεση?

 

Οχι δεν εκανα κατι τετοιο....Το βλεπει το κινητο το προγραμμα οπως το ειχα ονομασει.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εκανα κατι τετοιο....Το βλεπει το κινητο το προγραμμα οπως το ειχα ονομασει.

 

Διαγράφεις και από το κινητό (activesync) και από τον υπολογιστή τη συνεργασία (σύνδεση) που είχες δημιουργήσει, restart και στα δύο και στη συνέχεια δημιουργείς μια καινούρια συνεργασία και είσαι έτοιμος!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...