Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν πειραματίζομαι ξανά.. Είπα να κάνω τα στραβά... αυτιά με την όλη ιστορία που πέρασα με το service του e-shop και την υπερθέρμανση στο ακουστικό, αλλά όχι και με την οθόνη τώρα.. Πάω Motorola κατευθείαν.

 

Να ρωτήσω: έχουμε κανένα σχετικό τηλέφωνο της Motorola (για Αθήνα);

 

@ivyhae: Όχι, είναι η ίδια συσκευή..

 

EDIT: Άκυρο, το βρήκα το τηλ. Θα τους το στείλω σε λίγο με courier στην Αργυρούπολη. Άντε, ς περάσει απο τα χέρια μερικών ακόμα τεχνικών. Κινητό 30 ημερών και 400 ευρώ εχει περάσει απο τόσα χέρια και τόσα ταξίδια... Τι ξενέρα.

Οντως φιλε μεγαλη ξενερα ειναι να μην σου τυχει.

 

Sent from my HTC Magic using Tapatalk

www.androidgreece.gr

TWITTER: http://twitter.com/manom18x

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια να ρωτησω κατι : τα κινητα που ειναι ΑΤ&Τ (π.χ.) γιατι πωλουνται φθηνοτερα? Ειναι υποτιμημένα? Λέει για παραδειγμα Motorola Milestone ΑΤ&Τ 150$, γιατί?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα αναφερονται σε συμβολαια-ανανεωσεις.Οι αμερικανοι ειναι πολυ πιο κλειστη ως προς τις επιλογες τους.Τυπου : διετες συμβολαιο,μονο μια εταιρεία καλύπτει την περιοχή σου, μονο αυτή φέρνει την ταδε συσκεθή κλπ.Οποτε η τιμη παιζει να αναφερεται σε ηδη συνδρομητες της συγκεκριμενης

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά! Σας έτυχε να αποθηκεύσετε μια νέα επαφή και αυτή να μην εμφανίζεται στον κατάλογο αλλά όταν σας καλούν ή όταν καλέσετε εσείς την επαφή με το νούμερο να εμφανίζεται στην οθόνη του dialer κανονικά.

 

Έχω την τελευταία GOLD του kalagas.

 

P.S. Δεν μου εμφανίζεται ούτε στην αναζήτηση. Μπορώ μόνο να την βρω χρησιμοποιώντας το Contact Remover.

Συμβουλές δεν δέχομαι από κανένα...

Μ@λ@κ!3ς μπορώ να κάνω και μόνος μου...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε μεσα απο το Google Contacts και δες μηπως κατα λαθος την εχεις βαλει σε καποια ομαδα επαφων κ δεν φαινεται και φροντισε να ειναι στην ομαδα "οι επαφες μου"
Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε μεσα απο το Google Contacts και δες μηπως κατα λαθος την εχεις βαλει σε καποια ομαδα επαφων κ δεν φαινεται και φροντισε να ειναι στην ομαδα "οι επαφες μου"

 

Γεια! Αν εννοείς από το account μου στο gmail και όχι μέσα από το κινητό τότε να σου πω ότι δεν κάνω sync τα contacts μου με το gmail. Όλα τα contacts είναι μόνο στο κινητό και αυστηρά μόνο στο κινητό.

Συμβουλές δεν δέχομαι από κανένα...

Μ@λ@κ!3ς μπορώ να κάνω και μόνος μου...:cool:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εχεις καποιος κανει ρουτ το κινητο (εχω το milestone 2.1 απο e-shop) σε windows-7 να με καθδηγησει ??? για να μην γεμιζουμε to thread ας απαντησει με pm..ευχαριστω.!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Γεια! Αν εννοείς από το account μου στο gmail και όχι μέσα από το κινητό τότε να σου πω ότι δεν κάνω sync τα contacts μου με το gmail. Όλα τα contacts είναι μόνο στο κινητό και αυστηρά μόνο στο κινητό.

 

Κι αν χασεις το κινητο?? :confused:

 

Λυπαμαι αλλα δεν μπορω να σε βοηθησω αλλιως... σορυ!

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Κι αν χασεις το κινητο?? :confused:

 

Λυπαμαι αλλα δεν μπορω να σε βοηθησω αλλιως... σορυ!

 

Τα έχω αλλού backup. Δεν μπορώ να καταλάνω τι γίνεται. Κανένας άλλος να μας διαφωτίσει.

Συμβουλές δεν δέχομαι από κανένα...

Μ@λ@κ!3ς μπορώ να κάνω και μόνος μου...:cool:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εχεις καποιος κανει ρουτ το κινητο (εχω το milestone 2.1 απο e-shop) σε windows-7 να με καθδηγησει ??? για να μην γεμιζουμε to thread ας απαντησει με pm..ευχαριστω.!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=268909

 

στο τελευταίο post ο calagas έχει δώσει πολύ αναλυτικές οδηγίες... πριν λίγες μέρες έκανα εγώ root σε windows 7!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έχω το εξής πρόβλημα με το gprs! Έχω what's up και έχω ενεργοποιημένο το μηνιαίο πάσο!Το gprs(wap) λειτουργεί συνέχεια ακόμα και χωρίς το προφίλ με τις ρυθμίσεις που μου είχε δώσει η cosmote ακόμα και όταν δεν χρησιμοποιώ το ίντερνετ. Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιείται όταν θέλω εγώ; Φοβάμαι μην με χρεώνει συνέχεια και μου εξαφανίζει το υπόλοιπο της κάρτας!

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έχω το εξής πρόβλημα με το gprs! Έχω what's up και έχω ενεργοποιημένο το μηνιαίο πάσο!Το gprs(wap) λειτουργεί συνέχεια ακόμα και χωρίς το προφίλ με τις ρυθμίσεις που μου είχε δώσει η cosmote ακόμα και όταν δεν χρησιμοποιώ το ίντερνετ. Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιείται όταν θέλω εγώ; Φοβάμαι μην με χρεώνει συνέχεια και μου εξαφανίζει το υπόλοιπο της κάρτας!

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Δοκιμασε το προγραματακι toggle data.κανει αυτο που θες

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το προγραματακι toggle data.κανει αυτο που θες

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

 

ευχαριστώ πολύ!είναι αυτό ακριβώς που ήθελα!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Sorry ρε παιδια, δεν θελω να το παιξω εξυπνος και φυσικα δεν ειμαι στην τσεπη κανενος, αλλα αυτο το θηριακι παει χαμενο χωρις data plan. Αν δεν κανεις synch με το google, δεν εχεις push email, αν δεν παιρνεις Facebook κ Twitter notifications, δεν εισαι online συνεχεια στο gtalk (και συντομα κ skype), δεν ειναι καλυτερο το android απο το symbian. Χανεται...

Αποψη μου παντα..

Φιλικα

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Sorry ρε παιδια, δεν θελω να το παιξω εξυπνος και φυσικα δεν ειμαι στην τσεπη κανενος, αλλα αυτο το θηριακι παει χαμενο χωρις data plan. Αν δεν κανεις synch με το google, δεν εχεις push email, αν δεν παιρνεις Facebook κ Twitter notifications, δεν εισαι online συνεχεια στο gtalk (και συντομα κ skype), δεν ειναι καλυτερο το android απο το symbian. Χανεται...

Αποψη μου παντα..

Φιλικα

Δεν θελω να σε στεναχωρησω, αλλα ολα οσα λες τα κανω και με το symbian.

 

Παντως η τοποθετηση σου με βρισκει συμφωνο.

Το τηλεφωνα σημερα χωρις data plan ειναι σαν αυτοκινητα χωρις abs. Δηλαδη κουτσα αλογα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα υπαρχει καποιο apps για να ακουμε τους σταθμους της αθηνας ;

 

Υπάρχει και λέγεται RADIOTIME κανε μια αναζήτηση στο google και θα το βρείς.

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραία που είναι η Wind F2G με 1,5GB τον μήνα free :P

Όποιος το πρόλαβε θα καταλαβαίνει πολύ καλά τι εννοώ!

Πλέον δεν κάνω τον κόπο να δω τα email μου στο pc...

Όλα από το κινητό!

θεϊκό το Μilestone!

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραία που είναι η Wind F2G με 1,5GB τον μήνα free :P

Όποιος το πρόλαβε θα καταλαβαίνει πολύ καλά τι εννοώ!

Πλέον δεν κάνω τον κόπο να δω τα email μου στο pc...

Όλα από το κινητό!

θεϊκό το Μilestone!

 

1.5gb η 100mb??????? ειχα ενεργοποιησει το νουμερο την τελευταια μερα της προσφορας.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανενα προγραμα η κανενα κολπο που να μπορουμε να μπουμε σε κλειδωμενα δικτυα wifi .
Link to comment
Share on other sites

παιδια σε εσας κανει ζοομ στην καμερα? στην φωτογραφικη κανει ζοομ αλλα στην καμερα οχι παρεξενο μου φενεται
Link to comment
Share on other sites

1.5gb η 100mb??????? ειχα ενεργοποιησει το νουμερο την τελευταια μερα της προσφορας.....

Έχω και από τα 1500 και από τα 100 :P

Τσάμπα megabytes, να μην πάρω? :P

παιδια υπαρχει κανενα προγραμα η κανενα κολπο που να μπορουμε να μπουμε σε κλειδωμενα δικτυα wifi .

Ψάξε στο android market για το Penetrate, βρίσκει default codes.

Για πραγματικό σπάσιμο WEP δεν νομίζω να υπάρχει κάτι, ούτως ή αλλιώς θα τελείωνε η μπαταρία μέχρι να το βρει :P.

παιδια σε εσας κανει ζοομ στην καμερα? στην φωτογραφικη κανει ζοομ αλλα στην καμερα οχι παρεξενο μου φενεται

Όχι δεν κάνει zoom αλλά στην τελική, πολλά smartphone το έχουν αυτό, δηλαδή να μην κάνουν zoom in/out στην κάμερα (το Blackberry που είχα δεν έκανε zoom in). Πιστεύω ότι με κάποιο hack θα λύνεται και αυτό :P (τα καλά του open source :) ), μάλιστα διάβασα ότι κάποιοι μάγκες έβγαλαν patch για το Nexus One, ώστε να τραβάει σε HD! :)

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα το ψηφιακό ζούμ.

Οπότε, κάνει , δεν κάνει, το ίδιο κάνει:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα το ψηφιακό ζούμ.

Οπότε, κάνει , δεν κάνει, το ίδιο κάνει:p

True...

Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει η κάμερα τόσο πολύ, δηλαδή αν θέλω να έχω καλή ποιότητα, θα πάρω μαζί μου την ψηφιακή...

Όποιος βέβαια θέλει κάμερα και κινητό μαζί, ας δοκιμάσει το Pixon12... (Samsung ΜΠΛΙΑΧΧΧΧ!!!!)

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...