Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια επειδη θα το αγορασω αυτη την εβδομαδα μπορειτε να μου απαντησετε σε 3 ερωτησεις?

1.αν κανει βιντεοκληση, δηλαδη αν εχει μπροστινη καμερα? (για τι με το c905 την πατησαμε)

2.αν το wifi λειτουργει κανονικοτατα? (για τι με το c905 την παλι πατησαμε)

3.ποσο καρτα μνημης εχει οταν το αγοραζεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1.Βιντεοκληση κανει κανονικα αρκει να το υποστηριζει ο παροχεας-δικτυο σου

2.wi-fi δουλευει κανονικα κ με καλη εμβελεια

3.το τηλεφωνακι ερχεται με 8gb καρτουλα ενσωματωμενη μεσα στο τηλεφωνο που περιεχει κ τους drivers αντι για cd-rom

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

1.Βιντεοκληση κανει κανονικα αρκει να το υποστηριζει ο παροχεας-δικτυο σου

2.wi-fi δουλευει κανονικα κ με καλη εμβελεια

3.το τηλεφωνακι ερχεται με 8gb καρτουλα ενσωματωμενη μεσα στο τηλεφωνο που περιεχει κ τους drivers αντι για cd-rom

σε ευχαριστω πολυ!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει διαθεσημη αναβαθμιση και αν υπαρχει κανενας τροπος να ανεβασουμε την ενταση του ηχειου.ευχαριστω:happy:
Link to comment
Share on other sites

Η πιο πρόσφατη είναι η R2AK006. Για την άλλη ερώτηση δεν ξέρω αν γίνεται με κάποιο κρυφό μενού ή τρικ.
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση νομίζω πως τακτοποιήθηκε και το θέμα με το πρόβλημα παραμόρφωσης του Bluetooth.

Κατά τη συνομιλία που είχα 2 φορές σήμερα και για αρκετή ώρα, είχα την ένταση στο τέρμα και δεν είχα τη βαβούρα που είχα στο παρελθόν.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

παιδια .. προκειται να φυγω τωρα για το πασχα και σκεφτομαι να φορτωσω μερικες ταινιες ... τι μορφη ειναι καλυτερα ???? 3gp ή mp4 ?? και με τι αναλυση θα ειναι καλυτερα ??? 480χ320,640χ480 ή 352χ288???? σας ρωταω αυτα τα λιγα για να μην καθομαι και κανω 3-4 φορες μετατροπη το avi γιατι ειναι και μεγαλουτσικο και κραταει ωρα

ευχαριστω και περιμενω συντομα απαντηση

Link to comment
Share on other sites

παιδια .. προκειται να φυγω τωρα για το πασχα και σκεφτομαι να φορτωσω μερικες ταινιες ... τι μορφη ειναι καλυτερα ???? 3gp ή mp4 ?? και με τι αναλυση θα ειναι καλυτερα ??? 480χ320,640χ480 ή 352χ288???? σας ρωταω αυτα τα λιγα για να μην καθομαι και κανω 3-4 φορες μετατροπη το avi γιατι ειναι και μεγαλουτσικο και κραταει ωρα

ευχαριστω και περιμενω συντομα απαντηση

 

Καλύτερα να τα ετατρεψεις σε mp4.

Η αναληση της οθονης ειναι 360x640

Edited by xploder
Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να τα ετατρεψεις σε mp4.

Η αναληση της οθονης ειναι 360x640

 

το ξερω οτι τοση ειναι η αναλυση της οθονης αλλα οι επιλογες που εχω για mp4 ειναι οι 2 πρωτες που εχω ποσταρει(η πρωτη ειναι για ipod touchscreen)

Link to comment
Share on other sites

Από την περασμένη εβδομάδα από το playnow μπορείτε να κατεβάσετε πρόγραμμα chat με το οποίο κάνετε ταυτόχρονα chat σε facebook, myspace, msn, skype, twitter, και άλλα. Πολύ καλό. Επίσης βγήκε στο playnow ένας equalizer με τον οποίο υπάρχουν όλες οι επιλογές που υπάρχουν στα walkman όπως και MEGA BASS !!!!!

Θα το δοκιμάσω και θα σας πω

;)

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι τοση ειναι η αναλυση της οθονης αλλα οι επιλογες που εχω για mp4 ειναι οι 2 πρωτες που εχω ποσταρει(η πρωτη ειναι για ipod touchscreen)

 

δεν γνωρίζω να σου απαντήσω σε αυτο..παντως σου προτείνω το Format Factory το οποίο εχει ρυθμιση να μετατρεπει το βιντεο συγκεκριμενα για το satio με υποτιτλους και αρκετα γρηγορα

 

ειναι δωρεα: http://www.formatoz.com/

 

Από την περασμένη εβδομάδα από το playnow μπορείτε να κατεβάσετε πρόγραμμα chat με το οποίο κάνετε ταυτόχρονα chat σε facebook, myspace, msn, skype, twitter, και άλλα. Πολύ καλό. Επίσης βγήκε στο playnow ένας equalizer με τον οποίο υπάρχουν όλες οι επιλογές που υπάρχουν στα walkman όπως και MEGA BASS !!!!!

Θα το δοκιμάσω και θα σας πω

;)

 

δεν ξερω για το chat, εγω χρησιμοποιω το ebuddy, αλλά το equalizer το χρησιμοποιησα και δεν είδα καμια αξιωσημειωτη βελτιωση στον ηχο

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα κ εγώ. Ο ήχος έχει διαφορά ΑΛΛΑ μόλις ενεργοποιείς τον equalizer ο ήχος χαμηλώνει.

Too bad...........

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι εχουν τo satio branded απο vodafone δεν εχουν κανενα προβλημα??? εγω το πηρα σημερα απο το σερβις για δευτερη φορα (επανεγκατασταση λογισμικου οπως και την πρωτη φορα) κ μου κολλαει παλι συνεχως. Αντικατασταση δεν μου κανουν γιατι μου λενε οτι ειναι θεμα λογισμικου και περιμενουν την αναβαθμιση που διορθωνει τα προβληματα. Να περιμενω η να το πεταξω? γιατι να το πουλησω δεν παιζει γιατι αυτος που θα το αγορασει θα με βριζει και με το δικιο του...
Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι εχουν τo satio branded απο vodafone δεν εχουν κανενα προβλημα??? εγω το πηρα σημερα απο το σερβις για δευτερη φορα (επανεγκατασταση λογισμικου οπως και την πρωτη φορα) κ μου κολλαει παλι συνεχως. Αντικατασταση δεν μου κανουν γιατι μου λενε οτι ειναι θεμα λογισμικου και περιμενουν την αναβαθμιση που διορθωνει τα προβληματα. Να περιμενω η να το πεταξω? γιατι να το πουλησω δεν παιζει γιατι αυτος που θα το αγορασει θα με βριζει και με το δικιο του...

 

branded δεν ξερω τι σημαινη αλλα τελος παντων εγω απο vodafone το πηρα κ ευτυχως δεν εχω κανενα προβλημα εδω κ δυο μηνες.

το μονο προβλημα που εχω ειναι πως η voda θα μας αφησει πασχαλιατικα χωρις την δευτερη αναβαθμιση,μην τραβηξουμε κ εμεις κανα βιντεο 16/9!!!.ντροπη τους!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι εχουν τo satio branded απο vodafone δεν εχουν κανενα προβλημα??? εγω το πηρα σημερα απο το σερβις για δευτερη φορα (επανεγκατασταση λογισμικου οπως και την πρωτη φορα) κ μου κολλαει παλι συνεχως. Αντικατασταση δεν μου κανουν γιατι μου λενε οτι ειναι θεμα λογισμικου και περιμενουν την αναβαθμιση που διορθωνει τα προβληματα. Να περιμενω η να το πεταξω? γιατι να το πουλησω δεν παιζει γιατι αυτος που θα το αγορασει θα με βριζει και με το δικιο του...

καλα ρε ποσα το πηρες και θες να το πεταξεις ??? εγω με προγραμμα στην κοσμοτε ειχα εκπτωση περιπου 100€ και το πηρα 400 κατι .... οποτε οτι και ελλατωμα να εχει δεν το πεταω !!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν το πληρωσα ευτυχως... επιδοτηση οικογενειακου προγραμματος. αλλα οπως και να το πηρα δεν δικαιολογειται να εχει τετοια προβληματα. τι να το κανω αν εχω ενα τουβλο των 570 ευρω???
Link to comment
Share on other sites

δεν το πληρωσα ευτυχως... επιδοτηση οικογενειακου προγραμματος. αλλα οπως και να το πηρα δεν δικαιολογειται να εχει τετοια προβληματα. τι να το κανω αν εχω ενα τουβλο των 570 ευρω???

 

αστο καπου να το βλεπεις και να λες : "καποτε ειχα για κινητο ενα τουβλο των 570" :P

τα ιδια λεφτα κανει να το πεταξεις και να το βαλεις καπου... στο κατω κατω .... κανει και για ξυπνητηρι :P

 

αμα εχει βρει κανενας κανα προγραμμα απο την sony για να φτιαχνει θεματα για το satio ας μου στειλει ενα πμ να μου πει την εκδοση .... done

(αμα εχει βρει κανεις και παιχνιδια που να παιζουν με πληρης οθονη στο σατιο ας μου στειλει επισης πμ) done

αμα καποιος ξερει κανα προγραμμα με προσωμοιωση κιθαρας ας ποσταρει το ονομα ....

Edited by ksipos
Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται για το service menu

 

κόκκινο –πράσσινο – κόκκινο – κόκκινο –πράσινο – κόκκινο

- - - -

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει προγραμμα για ενεργοποιηση του flash (για να λειτουργει σαν φακος γιατι οταν τραβαει η καμερα λειτουργει στιγμιαια)???
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα!!!!το κηνιτο τα σπαει...ευτηχως δεν εχει bugs και ολα μια χαρα!!!!!!αντε τςρα να το μαθω!!!! :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει προγραμμα για ενεργοποιηση του flash (για να λειτουργει σαν φακος γιατι οταν τραβαει η καμερα λειτουργει στιγμιαια)???

 

Έχω την εντύπωση ότι υπάρχει ένα πρόγραμμα το οποίο θα βρεις αν κοιτάξεις στο θέμα για τις εφαρμογές Symbian ΟS v9.4 & v9.5 πρέπει να είναι μάλιστα στην πρώτη σελίδα και να λέγεται Phone Torch; Αν και δεν ξέρω κατά πόσο είναι συμβατό με τη συσκευή μας μιας και δεν το έχω χρησιμοποιήσει...:D

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Μια "πρόχειρη" λύση πάντως που έχω δοκιμάσει όταν μου χρειάστηκε σαν φακός, είναι να το έχω στο βίντεο με ενεργό το φωτάκι. Απλά δεν πατώ το "rec".:)
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι υπάρχει ένα πρόγραμμα το οποίο θα βρεις αν κοιτάξεις στο θέμα για τις εφαρμογές Symbian ΟS v9.4 & v9.5 πρέπει να είναι μάλιστα στην πρώτη σελίδα και να λέγεται Phone Torch; Αν και δεν ξέρω κατά πόσο είναι συμβατό με τη συσκευή μας μιας και δεν το έχω χρησιμοποιήσει...:D

δεν το βρικα το τοπικ που ειπες :/

Link to comment
Share on other sites

δεν το βρικα το τοπικ που ειπες :/

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=219853

Αναφέρεται και πιο πριν στο συγκεκριμένο topic. Άλλωστε το satio σαν symbian λογισμικό που φέρει μοιράζεται τις ίδιες (πάνω κάτω) εφαρμογές με άλλα που φέρουν την S60 πλατφόρμα. Θα βρεις πολλά καλούδια εκεί πάντως

 

Όπως λέει και ο συνονόματος.. κι εγώ όταν το χρειάστηκα το ίδιο έκανα, το έβαλα στο video:ninja:

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=219853

Αναφέρεται και πιο πριν στο συγκεκριμένο topic. Άλλωστε το satio σαν symbian λογισμικό που φέρει μοιράζεται τις ίδιες (πάνω κάτω) εφαρμογές με άλλα που φέρουν την S60 πλατφόρμα. Θα βρεις πολλά καλούδια εκεί πάντως

 

Όπως λέει και ο συνονόματος.. κι εγώ όταν το χρειάστηκα το ίδιο έκανα, το έβαλα στο video:ninja:

μαλλον αυτο θα κανω τελικα και εγω ...

κανα προγραμμα battery life εχετε βρει ή να κατσω να ψαξω??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...