Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι αλλα πρεπει να σβησω το φακελο db η απλα να πεταξω το αρχειακι μεσα σε αυτο το φακελο?

 

καλησπερα φιλε μου για να σε προλαβω εγω εκανα οτι ελεγε κ τελικα εχασα τα ελληνικα κ βρεθηκα 2 version πισω κ πλεον μου το αναγνωριζει σαν ισπανικο στην θεση σου θα περιμενα να βγει κατι κενουριο

 

Δες εδω,γινετε και εγω το εκανα

 

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=194359&start=480

 

γεια σου φιλε μου εγω δοκιμασα κ τελικα κατι δεν εκανα μαλλον καλα κ τωρα απο αλληνικο ειναι πλεον ισπανικο ...δεν εχω καθολου ελληνικα μεσα ...μπορεισ να με βοηθησεις να βγαλω καμια ακρη

Edited by nervous
συνεχομενα μηνυματα,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σου φιλε μου εγω δοκιμασα κ τελικα κατι δεν εκανα μαλλον καλα κ τωρα απο αλληνικο ειναι πλεον ισπανικο ...δεν εχω καθολου ελληνικα μεσα ...μπορεισ να με βοηθησεις να βγαλω καμια ακρη

 

Θα βαλεις το αρχειο που λεει ανδριατικη αυτο εχει μεσα ελληνικα,το οτι σε πηγε δυο αναβαθμισεις πισω δεν λεει κατι μολις το βαλεις για αναβαθμιση θα περασει την καινουργια.απλα θελει δυο φορες να την κανεις την αναβαθμιση

 

κατι δεν εκανα μαλλον καλα κ τωρα απο αλληνικο ειναι πλεον ισπανικο ...δεν εχω καθολου ελληνικα μεσα ...μπορεισ να με βοηθησεις να βγαλω καμια ακρη

Τι προβλημα εχεις με τα ισπανικα?αν κρινω απο το nickname εισαι οκ :)

Edited by nervous
συνεχομενα μηνυματα,χρησιμοποιησε την Πολλαπλη Παραθεση
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι προβλημα εχεις με τα ισπανικα?αν κρινω απο το nickname εισαι οκ :)

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου ...εκανα οτι ειπες κ τωρα ολα καλα χωρις hack ομως ...:)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε μου ...εκανα οτι ειπες κ τωρα ολα καλα χωρις hack ομως ...:)

 

 

αν κανεις το hack οσο εισαι στην κατω εκδοση ισχυει και στην καινουργια.

αν δεν γινει δεν μπορεις μετα:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!ξερει κανενας αν υπαρχει theme creator για το satio?ξερω οτι υπαρχει το carbide.ui αλλα περα οτι ειναι πολυ πολυπλοκο δεν μπορω να το βρω μονο το trial για 20 μερες βρισκω μηπως ξερει κανεις κανα site να το κατεβασω ολοκληρο?εκτος αμα υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα καλυτερο....
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το SATIO

Λοιπον εχω ενα hands free itech clip(naro 601) και το εχω συνδεμενο στο satio οταν με καλουν δεν ακουω ΤΙΠΟΤΑ ακουγετε μια παραμορφοση σε σημειο να μην ακουω τιποτα ,χαμηλωνω την ενταση στο τηλ κ παλι τα ιδια χαμηλωνω την ενταση στο bluetooth παλι τα ιδια

και καμια φορα οταν απανταω απο το bluetooth o ηχος ακουγετε και απο το bluetooth και απο το τηλ σε ανοικτη ακροαση δηλ και απο τα δυο μαζι

 

please HELP τι να κανω εχω το τηλ μολις μια εβδομαδα

 

ΤΗΑΝΚS

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!ξερει κανενας αν υπαρχει theme creator για το satio?ξερω οτι υπαρχει το carbide.ui αλλα περα οτι ειναι πολυ πολυπλοκο δεν μπορω να το βρω μονο το trial για 20 μερες βρισκω μηπως ξερει κανεις κανα site να το κατεβασω ολοκληρο?εκτος αμα υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα καλυτερο....

Themes Creator 5.0.6.4 της sony ericsson.ειναι free...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μηπως εχει δουλεψει κανεις το dlna του satio ειναι εχω μια tv samsung με ασυρματο δυκτιο βρησκει κανονηκα το satio αλλα δεν μου εμφανηζει τιποτα ....

 

 

Υ.Γ τιποτα καινουριο για να χακαρουμε το τελευταιο λογισμικο υπαρχει ?

 

παιδια εχω ενα αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το SATIO

Λοιπον εχω ενα hands free itech clip(naro 601) και το εχω συνδεμενο στο satio οταν με καλουν δεν ακουω ΤΙΠΟΤΑ ακουγετε μια παραμορφοση σε σημειο να μην ακουω τιποτα ,χαμηλωνω την ενταση στο τηλ κ παλι τα ιδια χαμηλωνω την ενταση στο bluetooth παλι τα ιδια

και καμια φορα οταν απανταω απο το bluetooth o ηχος ακουγετε και απο το bluetooth και απο το τηλ σε ανοικτη ακροαση δηλ και απο τα δυο μαζι

 

please HELP τι να κανω εχω το τηλ μολις μια εβδομαδα

 

ΤΗΑΝΚS

 

αστο φιλε μην στεναχωριεσαι το bluetooth που πηρες ειναι λιγο ιδιαιτερο δεν συνεργαζεται με καποιες συσκευες κ πολλες απο αυτες sonyericsson ....οποτε πανε σε καποιο καταστημα μηπως μπορουν να βοηθησουν την κατασταση αλλιως κοιτα κανενα τησ ιδιασ τησ εταιριας...

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τελικα κυκλοφορησε η καινουργια εκδοση για vodafone? αν οχι ξερετε ποτε? προχτες που δοκιμασα ακομα δεν ειχε κυκλοφορησει τιποτα...

Κανενα νεο ρε παιδια?

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μηπως εχει δουλεψει κανεις το dlna του satio ειναι εχω μια tv samsung με ασυρματο δυκτιο βρησκει κανονηκα το satio αλλα δεν μου εμφανηζει τιποτα ....

 

 

Υ.Γ τιποτα καινουριο για να χακαρουμε το τελευταιο λογισμικο υπαρχει ?

 

οχι ,ακομα τιποτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αστο φιλε μην στεναχωριεσαι το bluetooth που πηρες ειναι λιγο ιδιαιτερο δεν συνεργαζεται με καποιες συσκευες κ πολλες απο αυτες sonyericsson ....οποτε πανε σε καποιο καταστημα μηπως μπορουν να βοηθησουν την κατασταση αλλιως κοιτα κανενα τησ ιδιασ τησ εταιριας...

 

ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου

ομως δοκιμασα και με ενα αλλο bluetooth ORBIT ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ

παραμορφωνε τοσο πολυ ακουγοταν TOSO δυνατα που δεν καταλαβαινα τι μου ελεγαν ,μαλλον πιστευω οτι φταιει το SATIO αν καποιος γνωριζει τι μπορει να φταιει please help

 

Ευχαριστω Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου

ομως δοκιμασα και με ενα αλλο bluetooth ORBIT ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ

παραμορφωνε τοσο πολυ ακουγοταν TOSO δυνατα που δεν καταλαβαινα τι μου ελεγαν ,μαλλον πιστευω οτι φταιει το SATIO αν καποιος γνωριζει τι μπορει να φταιει please help

 

Ευχαριστω Γιωργος

 

και σε μένα τι ίδιο συμβαίνει....

απλά χαμηλώνεις αισθητά την ένταση του bt ή της συσκευής και παρακαλάς να μην είσαι σε πολύ θορυβώδες περιβάλλον. Λάβε υπόψη ότι το bt που έχω είναι της ΣΕ.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!τωρα τελευταια εχω ενα προβληματακι!οταν θελω να μπω στο internet ειτε μεσω του opera ειτε μεσω browser του τηλεφωνου δεν μου εμφανιζει απο κατω την επιλογη αν θελω να περιηγηθω με wifi η με το ιντερνετ της εταιριας που εχω!επισης κ αλλες δυο εφαρμογες δεν δουλευουν!το youtube μου λεει error connection κ το facebook δεν κανει κατι!μιλαω γι αυτες τις δυο που μπηκαν μετα την αναβαθμιση!μονο με τον skyfire λειτουργει ετσι!υπαρχει μηπως καποια ρυθμιση που χρειαζεται να κανω για να φτιαξει παλι? Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλημέρα σας.Ήθελα να σας ρωτήσω ποια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού,και να κάνω update το firmware από wotan ή από davinciteam;;Κάνει κάτι κουλά στην εκκίνηση το τηλέφωνο,το brand animation της vodafone,κόβετε πριν ολοκληρωθεί η επίδειξη του.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας, έχω μια απορία. Πως γίνεται να δώ τους δοριφόρους τους οποίους συνδέεται το κινητό όταν το GPS είναι ενεργό;

 

Δοκίμασα με τις οδηγείες στο site της SE (http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/getthebestperformance/satio?cc=gr&lc=el) αλλά δε μπορώ να βρώ πουθενά την "Κατάστ. δορυφόρων" που λέει στο τρίτο βήμα. :mad:

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας, έχω μια απορία. Πως γίνεται να δώ τους δοριφόρους τους οποίους συνδέεται το κινητό όταν το GPS είναι ενεργό;

 

Δοκίμασα με τις οδηγείες στο site της SE (http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/getthebestperformance/satio?cc=gr&lc=el) αλλά δε μπορώ να βρώ πουθενά την "Κατάστ. δορυφόρων" που λέει στο τρίτο βήμα. :mad:

 

μενου-υπηρεσιες εντοπισμου-τοποθεσια-δεδομενα gps-θεση

Link to comment
Share on other sites

Θα βαλεις το αρχειο που λεει ανδριατικη αυτο εχει μεσα ελληνικα,το οτι σε πηγε δυο αναβαθμισεις πισω δεν λεει κατι μολις το βαλεις για αναβαθμιση θα περασει την καινουργια.απλα θελει δυο φορες να την κανεις την αναβαθμιση

 

 

Τι προβλημα εχεις με τα ισπανικα?αν κρινω απο το nickname εισαι οκ :)

 

Φίλε μπορείς να μου πεις πώς κατέβασες το αρχείο που λέει ανδριατική? εννοείς το Satio debranding? πρέπει να γίνω μέλος για να το κατεβάσω αυτό και δε μου έρχεται το confirmation e-mail...

κατάφερες να το πας πίσω στο προηγούμενο firmware, να το χακάρεις και μετά να περάσεις τη νέα αναβάθμιση και να είσαι οκ??

σ'ευχαριστώ πολύ :) :)

-----------------------

Knowledge Is Power

Link to comment
Share on other sites

και σε μένα τι ίδιο συμβαίνει....

απλά χαμηλώνεις αισθητά την ένταση του bt ή της συσκευής και παρακαλάς να μην είσαι σε πολύ θορυβώδες περιβάλλον. Λάβε υπόψη ότι το bt που έχω είναι της ΣΕ.

 

Και εγώ έχω ΒΤ της SE αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα. Μάλλον πρέπει να τσεκάρεις το Satio.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα! Εχω το σατιο εδω κ 2 μερες κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος... Ομως εχω ενα θεμα κ θελω να μου πειτε αν ειναι προβλημα....

Στα μενου πηγαινω:

ρυθμισεις>τηλεφωνο>ρυθμ.αισθητηρα>ελεγχος με περιστροφη...

Ενω εχω τσεκαρισμενα κ τα τρια το μονο που μου δουλευει ειναι η αυτοματη περιστροφη... Η σιγαση κλησεων κ η αναβολη αφυπνισεων οσο κ αν περιστρεφω το τηλεφωνο δεν μου δουλευουν... :(

Γτ ρε παιδια μου το κανει αυτο? :worry:

Link to comment
Share on other sites

παιδια η μπαταρια με την αναβαθμιση ποσο σαν κραταει? εμενα μονο 1, μερα. υπαρχει περιπτωση να φταιει το garmin που εχω βαλει? εννοειτε χωρισ να τρεχει το προγραμμα απο πισω.. ρωταω γιατι υπηρχε ενα θεμα και με το i8910 που ειχα και το garmin....
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω ΒΤ της SE αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα. Μάλλον πρέπει να τσεκάρεις το Satio.

 

Εννοεις οτι ουδεποτε σου εκανε παραμορφοση ο ηχος στο ΒΤ οσο δυνατα και να ειχες την ενταση?

ειχες ποτε αλλο bt? σε ρωταω γιατι εχω bt εδω και 3 χρονια και ουδεποτε ειχα τετοιο προβλημα παραμορφωσης ηχου

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα με το satio ..το εχω 2 μηνες...εχω το εξης προβλημα...δεν εχω δονηση οταν μου ερχεται μηνυμα...:wacko:

εχω κανει ολεσ τις αναβα8μισεις αλλα και παλι τίποτα...στην αρχη μονο τησ τελευταιας αναβα8μισης δουλευε...τωρα παλι οχι...το κουλο ειναι πως αν βαλω τα μηνυματα να απο8ηκευονται στο κινητο και οχι στη καρτα μνημης εχω δονηση..παντοτε ειχα και πριν τις αναβα8μισεις !!!!!!!!!!!!τι στο καλο???????

κανεις να με βοη8ησει?δε με ψηνει η ιδεα να το στειλω για service ...

 

Υπενθύμιση από την Ο.Δ.: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Edited by zxr
Γραφή sms
Link to comment
Share on other sites

παιδια η μπαταρια με την αναβαθμιση ποσο σαν κραταει? εμενα μονο 1, μερα. υπαρχει περιπτωση να φταιει το garmin που εχω βαλει? εννοειτε χωρισ να τρεχει το προγραμμα απο πισω.. ρωταω γιατι υπηρχε ενα θεμα και με το i8910 που ειχα και το garmin....

 

Μπαααα... Και μένα μια μέρα( άντε μιάμιση το πολύ) κρατάει με σχετικά φυσιολογική χρήση( μισή ώρα mobile internet, 5-6 μηνύματα, 15-20 λεπτά ομιλία). Η μπαταρία αποδεικνύεται τελικά σχετικά ανεπαρκής.:down:

Link to comment
Share on other sites

μενου-υπηρεσιες εντοπισμου-τοποθεσια-δεδομενα gps-θεση

 

ευχαριστώ πολύ, δεν είναι συνδεδεμένο με κανενα δοριφόρο γιαυτό και δεν μου έδειχνε αυτην την επιλογη

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...