Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κακαταφερα ολα καλλα με το outlook

 

ευκολο τελικα αλλα ηθελε τον τροπο του:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει γεμίσει το μετρό διαφημίσεις της συσκευής. Μήπως θυμάται κάποιος να μου πει πόσο περίπου στοιχίζει σκέτη συσκευή γιατί την είδα λαχταριστή όπως την παρουσιάζουν;;;
Τα παπάκια μια φορά, πως χορεύανε τρελα, μες της λίμνης τα νερα... :X
Link to comment
Share on other sites

Έχει γεμίσει το μετρό διαφημίσεις της συσκευής. Μήπως θυμάται κάποιος να μου πει πόσο περίπου στοιχίζει σκέτη συσκευή γιατί την είδα λαχταριστή όπως την παρουσιάζουν;;;

 

 

http://www.skroutz.gr/s/78664/Sony-Ericsson-Satio-Idou.html?keyphrase=satio+sony+ericsson :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,σημερα που ερευνουσα τις διαφορες λειτουργιες του κινητου παρατηρησα οτι μου εχουν τελιωσει οι μερες που ειχα για trial στο abode και quick office καμια λυση ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να κατεβασω δωρεαν εφαρμογες και παιχνιδια?

κανε search στο google symbian s60 5th edition applications-games και θα βρεις οτι λαχταρα η ψυχη σου οτι εφαρμογη ειναι για 5800 δουλευει αψογα παντος...

Link to comment
Share on other sites

πως ακριβος γινετε,μπορεις να μας πεις;;

 

ανιγουμε το pc suite και κανουμε συνχρονισμο μετα παμε ρυθμισεις μετα επιλογη προσοπικον δεδομενων και αλαζουμε σε outlook την εκιλογη μαρκαρουμε τισ επαφες μονο και παταμε οκ κανουμε συνχρονισμο απο το παλιο soni και η επαφες καρεβενουν σε μορφη outlook μετα βαζουμε το σατιο και μεταφερουμε απο τον υπολογιστι στο σατιο τις επαφες.

ελπιζω να το καταλαβατε:)

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο κινητο ειναι καλο, τα αξειζει τα λεφτα του;;

αμα ειναι πρωτεινετε μου και καποιο, αλλα στα ιδια λεφτα;;

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά το κινητό δεν λειτουργεί χωρίς κάρτα σιμ? Βρήκα το κινητό την έπεισα την κοπελιά να μου το ανοίξει να το δω. Και μου λέει βάλτε κάρτα σιμ.αλλά μάλλον θα το χτυπήσω:)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πήρε ενας φίλος μου σήμερα. Σκεφτόμουν να το πάρω και γώ γιατί έχω επιδότηση αλλά δεν μου άρεσε και μου φάνηκε αρκετά αργό.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πήρε ενας φίλος μου σήμερα. Σκεφτόμουν να το πάρω και γώ γιατί έχω επιδότηση αλλά δεν μου άρεσε και μου φάνηκε αρκετά αργό.

 

φιλε μου το εχω 3 μερες κ το εχω ξεσκισει να το επεξεργαζομε,εχω περασει παιχνιδια κ οποτε βρισκω ευκαιρια παιζω συνεχεια,το κινητο δε παιζετε φυσαει με το καινουριο λογισμικο ειναι πολυ πιο γρηγορο,η δε καμερα τα σπαει!ειναι πολυ καλη, για μενα ειναι το 2 κορυφαιο κινητο που υπαρχη αυτη τι στιγμη στιν αγορα μετα το iphone.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανεις υπ'οψην του τι γινεται απο πλευρας θεματων?εχω δοκιμασει να βρω στο νετ αλλα πουθενα.παρολο που υπαρχουν για symbian 5th και για το 5800 δεν αντικαθιστουνται ολα τα εικονιδια στο menu και δεν ειναι ωραιο αισθητικα...!

εχω τρελα με τα θεματα και δυστυχως δεν εχω κανενα περα απο αυτα που ηταν προεγκατεστημενα..!:mad:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το εχω 3 μερες κ το εχω ξεσκισει να το επεξεργαζομε,εχω περασει παιχνιδια κ οποτε βρισκω ευκαιρια παιζω συνεχεια,το κινητο δε παιζετε φυσαει με το καινουριο λογισμικο ειναι πολυ πιο γρηγορο,η δε καμερα τα σπαει!ειναι πολυ καλη, για μενα ειναι το 2 κορυφαιο κινητο που υπαρχη αυτη τι στιγμη στιν αγορα μετα το iphone.

 

εγω παντος 8α ελεγα πως ειναι η καλυτερη συσκευη αυτη τη στιγμη στην αγορα ειναι ποιο ολοκλιρομενο απο iphone σιγουρα....τωρα απο πλευρας disign οτι αρεσει στον καθενα και πραγματικα ειναι το μονο σημειο που το iphone ειναι πολυ μπροστα σε αυτον τον τομεα ασχετος αν δε θα το επερνα ποτε μου :p

Link to comment
Share on other sites

το flash player το εχει μεσα; η πρεπει να το κατεβασω

 

το flash player το εχει μεσα ετοιμο αλλα δε παιζει παραμοναχα τα video του yutube.....

 

ποιο ειναι καλυτερο το σονυ ερικσον σατιο ή το νόκια 5800

 

δε νομιζω να υπαρχει μετρο συγκρισης αθτον τον δυο σε καμια περιπτωση satio σε ολα εχτος απο το ηχειο του αν δε κανω λαθος το 5800 ειναι ποιο δυνατο.....:)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια προσπαθω να βαλω το garmin και κολισα στην αντιγραφη τον αρχιον αντεγραψα τον φακελο garmin και τους αλλους μου λει οτι το τηλεφονο δεν εχει αρκετο χορο η καρτα μου εντομεταξει ειναι αδια δεν εχω περασει μεσα τιποτα μπορει να βοηθησει καπιος? ευχαριστο:(
Link to comment
Share on other sites

Γειααααααα

Για να αντιγράψεις τα αρχεία πρέπει πρώτα να hackάρεις τη συσκευή σου (όπως όλοι μας):

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2298233#post2298233

 

Διάβασε επίσης αυτά είναι πολύ σημαντικά!!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=256050&page=5

 

Με γειαα το κινητοοοό!!

-----------------------

Knowledge Is Power

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να υπαρχει μετρο συγκρισης αθτον τον δυο σε καμια περιπτωση satio σε ολα εχτος απο το ηχειο του αν δε κανω λαθος το 5800 ειναι ποιο δυνατο.....:)

 

Από πλευράς λειτουργιών, υπερτερεί - έστω ελαφρώς - το Satio.

 

Στα κοινά τους μειονεκτήματα (οθόνη και ποιότητα κατασκευής) είναι πάνω-κάτω το ίδιο χάλια :p

Link to comment
Share on other sites

για οσους ενδιαφερονται υπαρχει η εφαρμογη deviceinfo η οποια σου λεει ποσοστο μπαταριας και μεγεθος μνημηςδουλευει σε σιμπιαν 60/5 δεν την εχω δοκιμασει γιατι ακομα δεν εχω παρει το τηλ απλα εχω το ν97 και την εχω περασμενη.

το σατιο εχει δυο ηχεια η ενα????????

μετα την αναβαθμηση εχει προβληματα?????

 

για οτι και αν ψαχνετε απλα παντε στο google και γραψτε αυτο που θελετε.υπαρχουν τα παντα. το nimbuzz ειναι μια πολυ καλη εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται (με συσκευές που είναι πειραγμένες από vodafone ; )υπάρχει διαθέσιμο update.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Είμαι κάτοχος του κινητού. Το πήρα απο Vodafone λόγω επιδότησης.Δεν έχει κανένα πρόβλημα. Ούτε κολλήματα.Μια χαρά μου βγήκε η συσκευή!Οσο για την εγκατάσταση εφαρμογών όπως garmin...task manager Κλπ....πρεπει να είσαι προγραμματιστής για να τα κάνεις ή να καθίσεις καμια βδομάδα να κάνεις hack την συσκευή ή να περάσεις πιστοποιητικά στα προγράμματα...Το μόνο που δεν μπορεσα να βρω είναι που λέει το υπόλοιπο της μπαταρίας και πως συνδέω Bluetooth HandsFree. Ενώ το βρίσκει κανονικά στο C905 που έχω στο Satio δεν θέλει να εμφανιστεί!!!
Sony Ericsson For Ever!!!!:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...