Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημεριζω με πολυ καλα νεα καθως βγηκε καινουργια εκδοση android(0.5) στην οποια λειτουργουν τα εξης:

-τηλεφωνο

-sms(αν και τα εισερχομενα εμφανιζονται 4 φορες)

-wifi

-power management(διεαρκεια μπαταριας)

-ακουστικα (ηχος)

-καλη ανταποκριση της touchscreen

μπορει να ξεχναω και τπτ

 

still in progress

-3g

-camera

-gps

 

αντε να δουμε

Link to comment
Share on other sites

συναντησα ενα προβλημα στο Μ1 μου...μπαινω στο μηδενικο φειςμπουκ και δεν μου βγαζει ο browser το σημα του facebook...να κλεισω και να ξαναανοιξω το κινητο?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

καλημεριζω με πολυ καλα νεα καθως βγηκε καινουργια εκδοση android(0.5) στην οποια λειτουργουν τα εξης:

-τηλεφωνο

-sms(αν και τα εισερχομενα εμφανιζονται 4 φορες)

-wifi

-power management(διεαρκεια μπαταριας)

-ακουστικα (ηχος)

-καλη ανταποκριση της touchscreen

μπορει να ξεχναω και τπτ

 

still in progress

-3g

-camera

-gps

 

αντε να δουμε

 

Την δοκήμασες στο δικό σου τηλ? :blink:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και ενα χρονο περιπου το Samsung H1.Σαν κινητο εχει αρκετες δυνατοτητες ομως ειμαι πολυ δυσαρεστημενος με τις επιδοσεις του.Τα προβληματα και τα κολληματα εμφανιζονται το ενα μετα το αλλο με το κυριοτερο στα μηνυματα.Εχω εντοπισει οτι αν στειλω μηνυμα σε καποιες συγκεκριμενες επαφες μου δεν λαμβανω αναφορα παραδωσης,ενω λαμβανουν το μηνυμα,και οταν μου απαντανε πρεπει να κλεισω το κινητο και να το ξανανοιξω για να λαβω την απαντηση αλλιως μπορει να το λαβω και μετα απο 5 ωρες.Σημα εχω καμπανα και δεν ξερω τι μπορει να φταιει.Παρακαλω οποιος γνωριζει κατι να μου απαντησει

'Εχω και κάτι ακόμα να ρωτήσω σχετικά με τις αναβαθμίσεις.Αν το δώσω στην VODAFONE το κινητό για αναβάθμιση υπάρχει περίπτωση αυτή να ειναι διαφορετική απο εκείνη που κάνω μόνος μου με το PC STUDIO;

Edited by free2GO
Link to comment
Share on other sites

Καλησπλερα παιδια...Εχω το Samsung H1 εδώ και κάμποσο καιρό αλλά τώρα αποφάσισα να το χρησιμοποιήσω...Μήπως ξέρετε αν υπάρχουν εφαρμογές και που μπορώ να τις βρω??Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπλερα παιδια...Εχω το Samsung H1 εδώ και κάμποσο καιρό αλλά τώρα αποφάσισα να το χρησιμοποιήσω...Μήπως ξέρετε αν υπάρχουν εφαρμογές και που μπορώ να τις βρω??Ευχαριστώ

 

υπαρχουν στην εφαρμογη shop

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

πηγα το κινητο για service για το προβλημα με την οθονη την προηγουμενη πεμπτη και σημερα το πηρα στα χερια μου.το service εγινε δωρεαν αφου ηταν μεσα στην εγγυηση.

εγινε αλλαγη σε ενα εξαρτημα (προφανως πλακετα) και αναβαθμιση και το κινητο παει σαν σιφουνας.

το μονο τωρα ειναι οτι εχω να περασω παλι τα παντα μεσα στο κινητο απο την αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?Εμενα το SHOP στο H1 δεν μου το ανοιγει.Ξερει κανεις να βοηθησει? Edited by argi24
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?Εμενα το SHOP στο H1 δεν μου το ανοιγει.Ξερει κανεις να βοηθησει?

 

εχεις καρτα 3g???για να μπορεσεις να συνδεθεις στο 360

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και ενα χρονο περιπου το Samsung H1.Σαν κινητο εχει αρκετες δυνατοτητες ομως ειμαι πολυ δυσαρεστημενος με τις επιδοσεις του.Τα προβληματα και τα κολληματα εμφανιζονται το ενα μετα το αλλο με το κυριοτερο στα μηνυματα.Εχω εντοπισει οτι αν στειλω μηνυμα σε καποιες συγκεκριμενες επαφες μου δεν λαμβανω αναφορα παραδωσης,ενω λαμβανουν το μηνυμα,και οταν μου απαντανε πρεπει να κλεισω το κινητο και να το ξανανοιξω για να λαβω την απαντηση αλλιως μπορει να το λαβω και μετα απο 5 ωρες.Σημα εχω καμπανα και δεν ξερω τι μπορει να φταιει.Παρακαλω οποιος γνωριζει κατι να μου απαντησει

'Εχω και κάτι ακόμα να ρωτήσω σχετικά με τις αναβαθμίσεις.Αν το δώσω στην VODAFONE το κινητό για αναβάθμιση υπάρχει περίπτωση αυτή να ειναι διαφορετική απο εκείνη που κάνω μόνος μου με το PC STUDIO;

Γεια σας

Παρόμοιο πρόβλημα με τα μηνύματα αντιμετωπίζω κι εγώ σε Μ1. Υπάρχει κάποιος που να το αντιμετώπισε και να το έχει διορθώσει για να μας βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Για να μην υπάρχει πρόβλημα πρέπει να απενεργοποιηθεί τελείως η αναφορά παράδοσης από το κινητό, και να χρησιμοποιείτε την αναφορά δικτύου, βάζοντας *# κενό και το μήνυμα. (Φυσικά ο παραλήπτης δε θα δει *#).
Link to comment
Share on other sites

Για να μην υπάρχει πρόβλημα πρέπει να απενεργοποιηθεί τελείως η αναφορά παράδοσης από το κινητό, και να χρησιμοποιείτε την αναφορά δικτύου, βάζοντας *# κενό και το μήνυμα. (Φυσικά ο παραλήπτης δε θα δει *#).

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Δεν ξέρεις πόσο με είχε εκνευρίσει αυτό το πράγμα!Όμως μπορείς να μου πείς,αν ξέρεις,τι διαφορά υπάρχει μεταξύ της αναβάθμισης που κάνω μόνος μου με το Pc Studio και της αναβάθμισης που θα μου κάνουν στη Vodafone;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωρίζω 100%, αλλά από τη στιγμή που υπάρχουν επίσημες version, υποθέτω ότι και στο service τις ίδιες περνάνε. Αυτό θα το ξέρουμε σίγουρα μόνο αν κάποιος που το έχει στείλει στο service μας πει ποια version "φοράει" τώρα το κινητό του.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι.

εχω το Η1 αρκετο καιρο τωρα περιπου 10 μηνες.

αν και δεν το χρεισημοποιω πολυ(μονο τηλ μην και wifi) εμενα μου φαινεται καλο!

δεν εχω βεβαια και τρελη εμπειρια απο κινητα ομως θελω να ρωτησω τι πρεπει να κανω μηπως και αναβαθμιστει λιγακι και αν υπαρχει καποιο free gps ωστε να μην χρεωνομαι!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι.

εχω το Η1 αρκετο καιρο τωρα περιπου 10 μηνες.

αν και δεν το χρεισημοποιω πολυ(μονο τηλ μην και wifi) εμενα μου φαινεται καλο!

δεν εχω βεβαια και τρελη εμπειρια απο κινητα ομως θελω να ρωτησω τι πρεπει να κανω μηπως και αναβαθμιστει λιγακι και αν υπαρχει καποιο free gps ωστε να μην χρεωνομαι!

 

μέσω του προγράμματος samsung pc studio μπορείς να δεις αν υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση, αφού συνδέσεις το κινητό στον υπολογιστή σου πρώτα. για gps χωρίς σύνδεση στον ιστό δεν πιστεύω να γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βάψτε το μπλε και πεταξτετο στη θάλασσα :D.... ειναι ενα απο τα πιο άχρηστα κινητα... το εχω ενα χρονο και ανυπομονώ να ερθει η επιδότηση να το σουτάρω...!

ποτε ξανα vodafone 360 κινητα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βάψτε το μπλε και πεταξτετο στη θάλασσα :D.... ειναι ενα απο τα πιο άχρηστα κινητα... το εχω ενα χρονο και ανυπομονώ να ερθει η επιδότηση να το σουτάρω...!

ποτε ξανα vodafone 360 κινητα...

 

Δεν έχεις και πολύ άδικο! Εδώ η ίδια η vodafone το κοστολογεί μεταχειρισμένο 42€. Πάντως αν τυχόν τα καταφέρουν τα αλάνια και βάλουν android που να δουλεύει κανονικά, τότε ξαφνικά θα πάρει αξία. Οπότε λίγο υπομονή πριν το ...... πετάξεις!

Link to comment
Share on other sites

μέσω του προγράμματος samsung pc studio μπορείς να δεις αν υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση, αφού συνδέσεις το κινητό στον υπολογιστή σου πρώτα. για gps χωρίς σύνδεση στον ιστό δεν πιστεύω να γίνεται

 

ετσι θα χασω καποια πραγματα ομως η οχι?

δηλαδη επαφες φωτο κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Διαβάζω προσεκτικά τα post και τελικά δεν ξέρω πραγματικά τι θέλει ο καθένας μας, το ένα σέρνεται, το άλλο θα το σουτάρω, και αλλά πολλά τα οποία δεν θα έπρεπε να αναφερθούν.

Αυτή η δυνατότητα κατασκευάστηκε για πραγματικές λύσεις και εδώ τα περισσότερα που διαβάζονται είναι ο κύριος αρνητισμός προς την εταιρία του 360, χωρίς να σημαίνει ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, ας δώσουμε λύσεις για να το κάνουμε καλύτερο.

Προσωπικά τα κινητά είναι να εξυπηρετούν την επικοινωνία και όλα τα υπόλοιπα πάνε να σταματήσουν τον ανθρώπινο εγκέφαλο.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα! Όταν βγήκε το τηλέφωνο κόστιζε 450 ευρώ και σου το πλάσαραν σαν smartphone. Κανένας δεν είπε πως το hardware είναι μάπα. Αντιθέτως!!!Αλλά όταν δίνεις τόσα λεφτά και βλέπεις πως το πιο smart που μπορεί να κάνει είναι το παιχνίδι angry birds, ε τότε είναι μάπα το καρπούζι. Για κινητό των 200 (και πολλά λέω) καλό είναι. Αλλά τι θα πεις σε αυτόν που το πλήρωσε 450?
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν προβλημα με τα μηνυματα κυριως,μπορουν να καλεσουν τη vodafone για να κανουν την αναβαθμιση αν δεν την εχουν κανει.Εγω εχω το Μ1 και μου ελυσε το προβλημα.

Οσο για την ποιοτητα του κινητου αυτου,σχετικα μ αυτα που λετε απο πανω να πω απλως οτι πηρα πριν απο καιρο το samsung galaxy 3 200€ και απλα δεν υπαρχει συγκριση.

Link to comment
Share on other sites

χτες που ειχα παει καραισκακη ο διπλανος μου ειχε το Η1 και λεω τον καημενο και αυτος επεσε στην παγιδα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...