Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως ειναι ευκολο να ποσταρει καποιος link για το samsung new pc studio γιατι στο γοογλε βρισκω μονο απλο pc studio εκτος και ειναι το ιδιο!:wacko:

 

http://techblissonline.com/samsung-pc-studio-download/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kargalikos εχω το ιδιο προβλημα που ειχες με το partition! Πως το ελυσες τελικα? Aπο οταν την εβαλα στο κινητο με limo δεν την κανει partition!

 

Mε paragon partition manager φανηκε να λυνεται το προβλημα αλλα τελικα οχι!

 

HELP!

Edited by AthensFan
Link to comment
Share on other sites

Kargalikos εχω το ιδιο προβλημα που ειχες με το partition! Πως το ελυσες τελικα? Aπο οταν την εβαλα στο κινητο με limo δεν την κανει partition!

 

Mε paragon partition manager φανηκε να λυνεται το προβλημα αλλα τελικα οχι!

 

HELP!

 

δλδ με το partition master που εχω στο βιντεο δεν μπορεις να κανεις διαγραφη τα μερη που εχεις χωρισει τν καρτα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα ειχα χωρισα κανονικα την καρτα μολις την ειχα βγαλει απο το κουτι της και εκανα κανονικα partition! Μετα που εβγαλα τo android εκανα φορματ την καρτα και την εβαλα παλι στο κινητο ενω ειχα περασει παλι το limo! Απο εκει και περα δεν μπορω να κανω τιποτα στην καρτα μνημης καθως εχει μεινει fat32 που την εκανε το κινητο και δεν μπορω ουτε να σβησω ουτε τιποτα!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικα ειχα χωρισα κανονικα την καρτα μολις την ειχα βγαλει απο το κουτι της και εκανα κανονικα partition! Μετα που εβγαλα τo android εκανα φορματ την καρτα και την εβαλα παλι στο κινητο ενω ειχα περασει παλι το limo! Απο εκει και περα δεν μπορω να κανω τιποτα στην καρτα μνημης καθως εχει μεινει fat32 που την εκανε το κινητο και δεν μπορω ουτε να σβησω ουτε τιποτα!

 

βαλτην στο pc με το card reader μετα ανοξε το easus partiotion master και στειλε μου μια φωτο αν μπορεις

Link to comment
Share on other sites

format και τα σχετικα δοκιμασες?

 

Tα παντα! Και φως δεν ειδα! Ο kargalikos ειχε αναφερει το ιδιο προβλημα και θελω να δω τι εκανε! Ολα ξεκινησαν απο τη στιγμη που μπηκε στο κινητο με limo.. Κριμα και ηθελα να δοκιμασω μηπως δουλεψει κανονικα με αυτο http://www.freelimo.tk/viewtopic.php?f=4&t=286 γιατι με το αλλο που ειχες ανεβασει ολο No Service..με εχει κουρασει υπερβολικα αυτη η συσκευη

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι βρηκα λυση για το προβλημα του no service, αλλα για το αλλο δεν ξερω

 

πως?????????Κρεμομαι απο τα χειλη σου!

Link to comment
Share on other sites

αμα εχεις pin στν sim σου πρεπει να το βγαλεις (απο το limo) αν αυτο δεν πιασει υπαρχει μια πιο περιπλοκη λυση...
Link to comment
Share on other sites

αμα εχεις pin στν sim σου πρεπει να το βγαλεις (απο το limo) αν αυτο δεν πιασει υπαρχει μια πιο περιπλοκη λυση...

 

Θα το δοκιμασω οταν φτιαξω και την καρτα γιατι ειναι ολοκαινουρια και δε λεει να παρω αλλη! Α και αξιζει να αναφερω οτι πηρα class 6 λογω του οτι θα ειναι το λογισμικο εκει και οι ταχυτητεσ ηταν εντυπωσιακες

Link to comment
Share on other sites

πολλα προβληματα η 2.3.3 που φτιαχνουν με τον καιρο (αν και θελει να κανεις πολλα πειραγματα σε αρχεια συστηματος)

οι περισσοτεροι λενε οτι εχουν προβληματα με touchscreen, ο ηχος εχει ενα μικρο προβληματακι και κατι ακομα μικροπραγματα..

Link to comment
Share on other sites

19/5 βγαίνει το Meego 1.2. Ξέρετε αν θα μπορέσουμε να το βάλουμε στο Η1 μας? Άντε γιατί εδώ και κάτι μήνες θέλω να το πετάξω στον τοίχο και όλο το αναβάλλω. Και είναι και κρίμα γιατί η φωτογραφική του είναι φοβερή. Βέβαια τώρα με το Ν8 και η φωτογραφική του άχρηστη μου είναι.
Link to comment
Share on other sites

Kargalikos εχω το ιδιο προβλημα που ειχες με το partition! Πως το ελυσες τελικα? Aπο οταν την εβαλα στο κινητο με limo δεν την κανει partition!

 

Mε paragon partition manager φανηκε να λυνεται το προβλημα αλλα τελικα οχι!

 

HELP!

 

φιλε μου και εγω δεν εβγαλα ακρη με την καρτα και δοκιμασα μετα μια 2gb που ειχα γιατι την 16gb που ειχα δεν μπορουσα να την χωρισω..

Link to comment
Share on other sites

Βαζεις την καρτα μεσα στο κινητο και το συνδεεις με το pc χρησιμοποιωντας την επιλογη mass storage to memory card. Ανοιγεις το Μini Tool Partition Wizard Home edition και κανεις κανονικα partition!!!! Με σωσε ενα παιδι απο το freelimo

Οριστε το λινκ για το προγραμματακι http://www.mediafire.com/?bbtra288c4w3fuf

Link to comment
Share on other sites

Βαζεις την καρτα μεσα στο κινητο και το συνδεεις με το pc χρησιμοποιωντας την επιλογη mass storage to memory card. Ανοιγεις το Μini Tool Partition Wizard Home edition και κανεις κανονικα partition!!!! Με σωσε ενα παιδι απο το freelimo

Οριστε το λινκ για το προγραμματακι http://www.mediafire.com/?bbtra288c4w3fuf

 

ευχαριστω athensfan αλλα δεν μου λες,ξερεις πως θα το λειτουργησω με καρτα Q?το προσπαθησα και δεν μου την χωρισεισ την 16gb λεει οτι την χωριζει αλλα δεν παω κανω κανονικα το ghost και οταν βαζω το odin δεν το κανει,φορτωνει και δεν ανοιγει το κινητο βγαζει μονο το samsung.

Edited by kargalikos
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω athensfan αλλα δεν μου λες,ξερεις πως θα το λειτουργησω με καρτα Q?το προσπαθησα και δεν μου την χωρισεισ την 16gb λεει οτι την χωριζει αλλα δεν παω κανω κανονικα το ghost και οταν βαζω το odin δεν το κανει,φορτωνει και δεν ανοιγει το κινητο βγαζει μονο το samsung.

 

Απο οσο ξερω με καρτα Q δε λειτουργει οπως ουτε και με Wind στην οποια ανηκει η Q.Δοκιμασε παντως να απενεργοποιησεις το pin lock καθως και το sim lock

Κοιτα εγω τι εκανα ακριβως και λειτουργησε το partition:

1) Συνδεω το κινητο με limo στο pc μεσω της επιλογης mass storage to memory card

2)Ανοιγω το προγραμμα και κανω το partition

3) Βγαζω την καρτα απο το κινητο και τη βαζω στο card reader

4) Βαζω το card reader στο pc και ανοιγω το ghost και περνάω το h1droid

5)Βαζω την καρτα στο κινητο ενω πρωτα το εχω κλεισει και το βαζω σε download mode

6)Συνδεω το κινητο ανοιγω το odin και περναω το .tar

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω με καρτα Q δε λειτουργει οπως ουτε και με Wind στην οποια ανηκει η Q.Δοκιμασε παντως να απενεργοποιησεις το pin lock καθως και το sim lock

Κοιτα εγω τι εκανα ακριβως και λειτουργησε το partition:

1) Συνδεω το κινητο με limo στο pc μεσω της επιλογης mass storage to memory card

2)Ανοιγω το προγραμμα και κανω το partition

3) Βγαζω την καρτα απο το κινητο και τη βαζω στο card reader

4) Βαζω το card reader στο pc και ανοιγω το ghost και περνάω το h1droid

5)Βαζω την καρτα στο κινητο ενω πρωτα το εχω κλεισει και το βαζω σε download mode

6)Συνδεω το κινητο ανοιγω το odin και περναω το .tar

 

εκανα ακριβως τα ιδια αλλα τιποτα,μπορει επειδη ειναι 16Gb η καρτα μου..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν προλαβαίνω να το φορτίζω από τότε που του έβαλα android. Ακόμα και στην αναμονή που το έχω χωρίς να το δουλεύω πάλι καταναλώνει πολύ...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θεουλη το βιντεακι σου ηταν κλρυφη αλλα εχω μια απορια αν και ολα λειτουργουν ρολοι με το που ανοιγει τo κινητο με android δεν με αφηνε ι να παρω τηλεφωνο καπου διαβασα κατι για pin αλλα δεν καταλαβα τι πρεπει να κανω

για την ακριβεια μου γραφει mobile network not available !!

 

sorry αν σπαμαρω αλλα απο που κατεβαζω προγραμματα για android? κανει οποιοδηποτε προγραμμα που κανει για android η επειδη ειναι σπασμενο θελει συγκεκριμενα κριτηρια?

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

απο το μαρκετ που εχει μεσα..

 

θενξ και παλι! αφοτου περασα android εβγαλα την καρτουλα για να περασω μουσικη και τωρα δεν ανοιγει καν! το android τρεχει απο την memmory card? δεν γινεται να τρεξει απο την μνημη της συσκευης?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...