Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aγαπητε PANACART μηπως επειδη εχω καρτα Mikrosd 2gb δεν μπορω να βαλω Αndroid? Χριαζεται μεγαλιτερη καρτα ή εγω τα κανω θαλασσα

 

ηρακλη χρειαζεσαι μεγαλυτερη καρτα θα σου σινηστουσα να παρεις 8 giga γιατι 2 giga μονο χρειαζεσαι για τα partition

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επειδή δεν έχω κάρτα και θέλω να περάσω το Android λέω να αγοράσω αυτή: http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=822283A84CFF1E49AD302FC9D00F1A11&pa=D2B14C310E870E4F831973CD9C8C5E05 (KINGSTON MICRO SDHC 16GB).

Με προβληματίζει το ότι είναι HC δηλαδή High Capacity και παρόλο που το τηλέφωνό μας υποστηρίζει μέχρι 16άρα κάρτα έχω μια μικρή αμφιβολία. Αν κάποιος έχει βάλει αντίστοιχη κάρτα ή γνωρίζει σίγουρα ας απαντήσει. Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγω το H1 Android αλλα η μπαταρια αδιαζει σε 4-5 ωρες και ενω οταν βγαλω τον φορτιστη απο το τηλεφωνο αυτο μου λεει να αποσυνδεσω τον φορτιστη Βοηθεια δεν ξερω τι να κανω Δεν θελω να το πεταξω γιατι το εχω συνιθιση Ευχαριστω πολυ

 

καλη χρονια φιλε και καλη επιτυχια με το android :)

Φιλε μου μου φαινετε πως θα το πεταξω να υσυχασω Η εκκινηση ελλατωματικη η μπαταρια τελειωνη σε 4-5 ωρες και ενω το εχω βγαλει απο την φωρτιση το σημα της μπαταριας ανεβοκατεβαινει και λεει αποσυνδεσε τον φορτιστη ενω τον εχω βγαλει Βοηθεια και ευχαριστω πολυ

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγω το H1 Android αλλα η μπαταρια αδιαζει σε 4-5 ωρες και ενω οταν βγαλω τον φορτιστη απο το τηλεφωνο αυτο μου λεει να αποσυνδεσω τον φορτιστη Βοηθεια δεν ξερω τι να κανω Δεν θελω να το πεταξω γιατι το εχω συνιθιση Ευχαριστω πολυ

 

 

Φιλε μου μου φαινετε πως θα το πεταξω να υσυχασω Η εκκινηση ελλατωματικη η μπαταρια τελειωνη σε 4-5 ωρες και ενω το εχω βγαλει απο την φωρτιση το σημα της μπαταριας ανεβοκατεβαινει και λεει αποσυνδεσε τον φορτιστη ενω τον εχω βγαλει Βοηθεια και ευχαριστω πολυ

 

φιλε ηρακλη μπορω να σου δωσω να περασεις ενα tar το οποιο ομως δεν εχει το android markert σε αυτο που θα σου δωσω η μπαταρια του κραταει πολυ και δεν θα εχεις προβλημα με την μπαταρια το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ανοιξεις το προγραμμα odin και να βαλεις αυτο το tar δοκιμασε πρωτα αυτο http://www.mediafire.com/?1yii21i8c6c3ouc και αν δεν σου παιξει μετα βαλε αυτο που σου ελεγα http://www.mediafire.com/?6sze5db46e5snsd πρεπει να εχεις υπομονη με το κινητο δεν γινεται ολα να ειναι τελεια :) εμενα μου παθαινε περισσοτερα προβληματα απο οτι εσενα και ποιο σοβαρα αλλα δεν το παραταγα συνεχιζα να το ψαχνω τελος παντως ελπιζω αυτη η εκδοση που σου εδωσα να σου ειναι μια χαρα:)

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

 

Φιλε μου μου φαινετε πως θα το πεταξω να υσυχασω Η εκκινηση ελλατωματικη η μπαταρια τελειωνη σε 4-5 ωρες και ενω το εχω βγαλει απο την φωρτιση το σημα της μπαταριας ανεβοκατεβαινει και λεει αποσυνδεσε τον φορτιστη ενω τον εχω βγαλει Βοηθεια και ευχαριστω πολυ

 

φιλε ηρακλη μπορω να σου δωσω να περασεις ενα tar το οποιο ομως δεν εχει το android markert σε αυτο που θα σου δωσω η μπαταρια του κραταει πολυ και δεν θα εχεις προβλημα με την μπαταρια το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ανοιξεις το προγραμμα odin και να βαλεις αυτο το tar δοκιμασε πρωτα αυτο http://www.mediafire.com/?1yii21i8c6c3ouc και αν δεν σου παιξει μετα βαλε αυτο που σου ελεγα http://www.mediafire.com/?6sze5db46e5snsd πρεπει να εχεις υπομονη με το κινητο δεν γινεται ολα να ειναι τελεια :) εμενα μου παθαινε περισσοτερα προβληματα απο οτι εσενα και ποιο σοβαρα αλλα δεν το παραταγα συνεχιζα να το ψαχνω τελος παντως ελπιζω αυτη η εκδοση που σου εδωσα να σου ειναι μια χαρα:)

 

Ευχαριστω φιλε Γιωργο θα το δοκιμασω το βραδυ και θα σε ενημερωσω

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Γιωργο θα το δοκιμασω το βραδυ και θα σε ενημερωσω

 

τιποτα φιλε ηρακλη με την υπομονη ολα γινονται:)

η πρωτη εκδοση που σου εδωσα δουλευει μια χαρα σε μενα την δοκιμασα σημερα εχει και το market θελω να δω και ποσω διαρκη η μπαταρια

την 2 την ειχα δοκιμασει και κραταγε πολυ η μπαραρια αλλα δεν ειχε το market αλλα κραταγε πολυ η μπαταρια αλλα ξεκιναει με την κινεζικη γλωσσα και πρεπει να πας στις ρυ8μισεις στο εικονιδια Α και επιλεγεις το πρωτο και αλλαζεις την γλωσσα στα ελληνικα στο λεω για να γνωριζεις αμα θες να βαλεις την δευτερη εκδοση και θα σου στειλω ενα λινκ για να κανεις αν θες το μενου του κινητου σαν το iphone εγω το εχω βαλει και μου αρεσει αν θες δοκιμασετο κατα την γνωμη μου ειναι ποιο ωραιο http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=1064&t=285792&hilit=iphone ριξε μια ματια εδω ειναι οπως και στην εικονα και μπορεις να αλλαξεις και αλλα θεματα ;)

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιωργο γιασου Πρεπει να εισαι πολυ υπομονετικος για να ακους εμας με της ερωτησεις μας περνω το θαρος να σε ρωτησω και παλι σχετικα με το h1 ολλα καλα μονο το FM radio ξεκιναει και αμεσως μετα σταματαει Μηπως εχει καμια εσωτερικη ρηθμιση το κινητο η δεν δουλευει σε αυτην την εκδοση Ευχαριστω πολυ για την υπομονη σου
Link to comment
Share on other sites

πρωτα απο ολα χρονια πολλα καλη χρονια :)

το ιδιο πραγμα φοβομουν στην αρχη αλλα πιστεψε με αξιζει να το δοκιμασεις χαραμιζεται το κινητο μας στην limo εκδοση

εγω που το εβαλα μου δουλευουν ολα μια χαρα δηλαδη δουλευει: καμερα,wifi,gps, μπορεις να κανεις κλησεις και να σου κανουν το μονο προβλημα ειναι οτι πρεπει να βγαλεις τον κωδικο pin που εχεις στην καρτα σου γιατι μετα δεν εχεις σημα αλλα αν βγαλεις το pin σου δουλευει μια χαρα... δουλευει το bluetooth συνδεεται με τον υπολογιστη ως μαζικη αποθηκευση την διαρκεια της μπαταριας δεν την εχω υπολογισει ακομα αλλα διαρκει πολυ απο οτι εχω καταλαβει την αλλη φορα που το λειτουργουσα ασταματητα μου κρατησε καπου στις 5-6 ωρες σε αδρανεια θα διαρκει καπου στις 12 ωρες το μονο κακο ειναι οτι μεχρι στιγμης δεν θα εχουμε την εσωτερικη μας μνημη πρεπει να παρεις εξωτερικη καρτα μνημης για να περασεις τα android εγω πειρα 4 giga και πρεπει να εχεις ενα kart reader για να περασεις τα android οι επαφες αν το κανεις android θα χαθουν απο το τηλεφωνο και θα πρεπει να τις ξαναπερασεις απο οτι διαβασα το κανεις με συνχρονισμο με το gmail για να περασεις τις επαφες αν σκοπευεις να περασεις τα android να πας να κανεις ena backup στο samsung pc studio εχει περασμενο και το android market για να μπορεις να περασεις χιλιαδες εφαρμογες και παιχνιδια εγω προσωπικα εχω ενθουσιαστει με το λογισμικο μου η γνωμη μου ειναι να το δοκιμασεις δεν εχεις να χασεις τιποτα και θα καταλαβεις τι μπορει πραγματικα να κανει αυτο το κινητο μετα η διαφορα ειναι τεραστια απο το limo και αν δεν σου αρεσει η εκδοση android (που δεν το νομιζω) μπορεις να ξανα επιστρεψεις στο limo ελπιζω να σε βοηθησα :-)

 

Αδερφέ βάλε μια τελεία, ένα κόμμα, κάτι τέλος πάντων. Το έχω διαβάσει 5 φορές και δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιωργο γιασου Πρεπει να εισαι πολυ υπομονετικος για να ακους εμας με της ερωτησεις μας περνω το θαρος να σε ρωτησω και παλι σχετικα με το h1 ολλα καλα μονο το FM radio ξεκιναει και αμεσως μετα σταματαει Μηπως εχει καμια εσωτερικη ρηθμιση το κινητο η δεν δουλευει σε αυτην την εκδοση Ευχαριστω πολυ για την υπομονη σου

 

ηρακλη εμενα το ραδιο παζει κανονικα παντος το μονο που εχεις να κανεις ειναι να κατεβασεις απο το μαρκετ το ραδιο δεν ειναι τιποτα αυτο οριστε το λινκ δοκιμασε οποιο σου αρεσει

https://market.android.com/search?q=radio&c=apps

 

βρηκα κολπακι για να μην τελειωνει γρηγορα η μπαταρια του κινητου με αυτο το προγραμμα https://market.android.com/details?id=com.advancedprocessmanager&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hZHZhbmNlZHByb2Nlc3NtYW5hZ2VyIl0.

οταν το ανοιξεται πατατε για αρχη quick boost αυτη η επιλογη ειναι κατω αριστερα μετα πατε στο tools πανω δεξια το επιλεγεται και μετα πατατε στο πανω πανω δεξια το save battery settings βγαζεται ολα τα τικ και την φωτηνοτητα της οθονης(brightness) την επιλεγετε στο 23% εγω τα εκανα αυτα και τωρα το κινητο μου ειναι σε λειτουργια εδω και 6 ωρες και 15 λεπτα και εχω ακομα 65% μπαταρια κανει δουλεια το προγραμμα ;-)

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Αρχικά χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Διαβάζοντας τα μηνύματα που αφορούν τις συγκεκριμένες συσκευές έχω χαθεί λίγο. Θα ήθελα εάν είναι δυνατόν να με ενημερώσετε γιατί έχω μείνει λίγο πίσω. Έχω ένα καινούργιο (το χρησιμοποίησα μόνο 1 μήνα καθώς με απογοήτευσε οικτρά το menu του) Samsung Vodafone 360 M1 λευκού χρώματος. Από αναβαθμίσεις κλπ όπως είναι ευνόητο δεν έχει πειραχθεί καθόλου. Ωστόσο όπως είπα και πριν διαβάζοντας το forum διαπίστωσα ότι υπάρχει δυνατότητα να αναβαθμιστεί σε android.

Πρώτον : Υπάρχει τέτοια δυνατότητα ?

Δεύτερον: Εάν ναι πως μπορώ να το πραγματοποιήσω χωρίς να είμαι καταρτισμένος ικανοποιητικά?

Τρίτον: Είναι εύκολο με κάποιον τρόπο (Mail - Private message) να μάθω τη διαδικασία και τα σχετικά Link κλπ

Τέταρτον: Γίνεται τέλος πάντων να το φορμάρω και να φύγει εντελώς αυτό το καταραμένο vodafone 360 λογισμικό ώστε επιτέλους να χρησιμοποιήσω το κατά τα άλλα συμπαθητικό κινητό?

Ευχαριστώ πάντως για κάθε φιλότιμο αναγνώστη που θα μπει έστω στη διαδικασία να διαβάσει το μήνυμά μου.

«Οποιος ελεύθερα συλλογάται, συλλογάται καλά» :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Αρχικά χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Διαβάζοντας τα μηνύματα που αφορούν τις συγκεκριμένες συσκευές έχω χαθεί λίγο. Θα ήθελα εάν είναι δυνατόν να με ενημερώσετε γιατί έχω μείνει λίγο πίσω. Έχω ένα καινούργιο (το χρησιμοποίησα μόνο 1 μήνα καθώς με απογοήτευσε οικτρά το menu του) Samsung Vodafone 360 M1 λευκού χρώματος. Από αναβαθμίσεις κλπ όπως είναι ευνόητο δεν έχει πειραχθεί καθόλου. Ωστόσο όπως είπα και πριν διαβάζοντας το forum διαπίστωσα ότι υπάρχει δυνατότητα να αναβαθμιστεί σε android.

Πρώτον : Υπάρχει τέτοια δυνατότητα ?

Δεύτερον: Εάν ναι πως μπορώ να το πραγματοποιήσω χωρίς να είμαι καταρτισμένος ικανοποιητικά?

Τρίτον: Είναι εύκολο με κάποιον τρόπο (Mail - Private message) να μάθω τη διαδικασία και τα σχετικά Link κλπ

Τέταρτον: Γίνεται τέλος πάντων να το φορμάρω και να φύγει εντελώς αυτό το καταραμένο vodafone 360 λογισμικό ώστε επιτέλους να χρησιμοποιήσω το κατά τα άλλα συμπαθητικό κινητό?

Ευχαριστώ πάντως για κάθε φιλότιμο αναγνώστη που θα μπει έστω στη διαδικασία να διαβάσει το μήνυμά μου.

 

Δυστυχως φιλε μου δεν μπορεις να κανεις τιποτα για το M1, και δεν πιστευω οτι θα ασχοληθει κανενας με αυτο στο μελλον.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ κάθε μέρα την εξέλιξη στο θέμα της αλλαγής από το άχρηστο Limo στο καταπληκτικό Android και ακόμα δεν τολμώ να κάνω αυτή την "αλλαγή" διότι πιστεύω ότι με τέτοια τραγικά χαμηλή διάρκεια μπαταρίας (η οποία χρειάζεται και βοηθητικά προγράμματα για να φτάσει γύρω στις 12-14 ώρες λειτουργίας) θα καταλήξω να έχω ένα τηλέφωνο που θα χρειάζεται διαρκώς φόρτιση αφού ξέρουμε πολύ καλά όλοι μας ότι για να έχουμε το κινητό μας σε ετοιμότητα θα πρέπει να το φορτίσουμε και λίγο πριν φτάσει προς το τέλος της μπαταρίας. Τουλάχιστον όπως είναι τώρα μπορώ να το αφήσω χωρίς φόρτιση πάνω από 2-3 μέρες και με μπαταρία ήδη διετίας !! Το σχόλιο αυτό το παραθέτω με πολύ σεβασμό προς όλους αυτούς που πασχίζουν για να μας διευκολύνουν για την καλύτερη λειτουργία του κινητού μας και θέλω να τους ευχαριστήσω ακόμα μια φορά.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ κάθε μέρα την εξέλιξη στο θέμα της αλλαγής από το άχρηστο Limo στο καταπληκτικό Android και ακόμα δεν τολμώ να κάνω αυτή την "αλλαγή" διότι πιστεύω ότι με τέτοια τραγικά χαμηλή διάρκεια μπαταρίας (η οποία χρειάζεται και βοηθητικά προγράμματα για να φτάσει γύρω στις 12-14 ώρες λειτουργίας) θα καταλήξω να έχω ένα τηλέφωνο που θα χρειάζεται διαρκώς φόρτιση αφού ξέρουμε πολύ καλά όλοι μας ότι για να έχουμε το κινητό μας σε ετοιμότητα θα πρέπει να το φορτίσουμε και λίγο πριν φτάσει προς το τέλος της μπαταρίας. Τουλάχιστον όπως είναι τώρα μπορώ να το αφήσω χωρίς φόρτιση πάνω από 2-3 μέρες και με μπαταρία ήδη διετίας !! Το σχόλιο αυτό το παραθέτω με πολύ σεβασμό προς όλους αυτούς που πασχίζουν για να μας διευκολύνουν για την καλύτερη λειτουργία του κινητού μας και θέλω να τους ευχαριστήσω ακόμα μια φορά.

 

Λογικο να δισταζεις με οσα ακουγονται για την μπαταρια αλλα σε διαβεβαιωνω οτι αξιζει και με το παραπανω να το κανει καποιος android.Το χρησιμοποιω σε καθημερινη βαση και ακολουθω την εξελιξη πολλους μηνες και εχω να πω για να την μπαταρια,οτι οντως κραταει 5-6 ωρες αν το λιωσεις με παιχνιδια και wifi , αλλα σε Normal λειτουργια κραταει πανω απο μια μέρα.Εκτος απο αυτο που σιγουρα θα υπαρξει εξελιξη και θα βελτιωθει κι'αλλο, αξιζει να μετατρεψει καποιος μια αχρηστα ουσιαστικα συσκευη σε μια συσκευη που εχεις αμετρητες εφαρμογες και η οποια κινητα οπως το wildfire s που κοστιζουν 200+ ευρω τα παταει κατω. Πχ. Με το quadrant benchmark το h1 score 1024 οταν το wildfire s ειναι 717. Γνωμη μου απο οσα βλεπω, οτι σε ενα μηνα το project θα εχει ολοκληρωθει και θα εχουμε ενα android τηλ χωρις το παραμικρο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα πάλι ρε παιδιά ποτέ δεν έπαιξε καλά το android. Όποια έκδοση και να βάλω, ότι κάρτα και να χρησιμοποιήσω (4 gb class10, 8gb class4, 1gb class2) μου παρουσιάζει παγώματα κάποιων δευτερολέπτων ή μπορεί να δουλεύει κανονικά και μετά από λίγο η οθόνη δεν ανταποκρίνεται στα αγγίγματα. Ύστερα επανέρχεται και μετά ότι και να πατήσω μου κατεβάζει την οθόνη κατάστασης. Αν το αφήσω λίγο επανέρχεται και για λίγη ώρα παίζει κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος γιατι εβαλα τα android με καρτα αλλα θελω να το γυρισω οπως ηταν στην αρχη μπορει να μου πει καποιος τι να κανω??? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω προβλημα με την εγκατασταση του android.βαζω το κιν σε downloading mode και το συνδεω με το pc αλλα δεν μου αναγνωριζει την συσκευη μου γραφει cannot instull this hardware.τι κανω?μπορώ να βρω τους drivers του h1 πουθενά???

 

ακυρο εβαλα το pc studio και μπήκαν οι drivers.τωρα εχω αλλο προβλημα εβαλα android και το κιν μου δεν ανοιγει μου διχνει το ανθρωπάκι της android να χαιρεταει και ενα βελος που γυρνάει γυρο γυρο και γράφει cyanogen (mod) 7. τι κανω τωρα????sos

Edited by Sol_Ballads
Link to comment
Share on other sites

ακυρο εβαλα το pc studio και μπήκαν οι drivers.τωρα εχω αλλο προβλημα εβαλα android και το κιν μου δεν ανοιγει μου διχνει το ανθρωπάκι της android να χαιρεταει και ενα βελος που γυρνάει γυρο γυρο και γράφει cyanogen (mod) 7. τι κανω τωρα????sos

 

Κατι κανεις λαθος στην διαδικασια.Αυτο το κανει συνηθως οταν δεν εχουμε με την σειρα τα partitions στην καρτα μνημης.

Link to comment
Share on other sites

panakart μηπως ξερεις πως να ενεργοποιησω την εσωτερικη μνημη ετσι ωστε να εχω 16 giga?

γιατι απο το αλο σιτε δεν καταλαβαινω τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Κατι κανεις λαθος στην διαδικασια.Αυτο το κανει συνηθως οταν δεν εχουμε με την σειρα τα partitions στην καρτα μνημης.

 

Panakart sos δεν εχω κινητο τωρα δεν μπορω να ξαναφτιάξω τα partitions στην καρτα γιατι τωρα δεν δουλευει η συσκευη μου και δεν συνδεεται με το pc δεν μου την αναγνωρίζει!!! SOS SOS

 

Ολα λειτουργούν τέλεια!!!! Αλλαξα την σειρά στα partitions!!! τα 16g τωρα πάνε? δεν υπάρχει τρόπος να τα ενεργοποιήσουμε???

 

Να ρωτήσω και κατι τελ. τις επαφές μου τις εχω στην sim πως μπορώ να της περάσω στο κιν μου? δεν τις βρίσκω καν.!!!!

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

panakart μηπως ξερεις πως να ενεργοποιησω την εσωτερικη μνημη ετσι ωστε να εχω 16 giga?

γιατι απο το αλο σιτε δεν καταλαβαινω τιποτα

 

Για να ενεργοποιησης της emmc απλα γραφεις στην γραμμη εντολων του κινητου enable_emmc,πραγμα για το οποιο δεν ειμαι υπερ.Αν ενοεις να τρεχεις το λειτουργικο μονο απο την εσωτερικη μνημη χωρις καρτα μνημης ειναι σχετικα απλο ,χεριαζεται μονο ενα συγκεκριμενο tar αρχειο που παλι δεν συνιστω.

Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοποιησης της emmc απλα γραφεις στην γραμμη εντολων του κινητου enable_emmc,πραγμα για το οποιο δεν ειμαι υπερ.Αν ενοεις να τρεχεις το λειτουργικο μονο απο την εσωτερικη μνημη χωρις καρτα μνημης ειναι σχετικα απλο ,χεριαζεται μονο ενα συγκεκριμενο tar αρχειο που παλι δεν συνιστω.

 

για ποιο λογο λες να μην το βαλω? τι προβληματα βγαζει?

Link to comment
Share on other sites

για ποιο λογο λες να μην το βαλω? τι προβληματα βγαζει?

 

Υπαρχει πιθανοτητα να σου κρασαρι την εσωτερικη μνημη και μετα να μην μπορεις να επιστρεψεις σε Limo.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...