Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μην το σκεφτεσε φιλε το samsung ειναι πολυ μπροστα σε σχεση με το arena..:)

 

να ρωτησω κατι; εγω που δεν ειμαι στην vodafone, τι λειτουργιες δεν θα μπορω να εχω;

Τις κλασσικες, οπως αναπαραγωγη mp3, καμερα, wifi, αποστολη αρχειων με bluetooth κλπ δεν νομιζω να εχω καποιο προβλημα ε;

 

EDIT: Απ οτι φαινεται με την φιλη μας την kotsi88 απο πανω, εχουμε τις ιδιες "ανησυχιες"..

Edited by Ilias1908

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για να είμαι ειλικρινής, κι απο το 5800 που έχω δεν μπαίνω και πολυ στο msn..Αν και του έχω περάσει ένα προγραμματάκι..!

Σχετικά με το internet, μόνο μέσω wifi...!Οπότε, μάλλον πως ψήθηκα για το H1!!

 

Όσο για τα προβλήματα που είπα, απλά δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς παίζει με το 360, γι' αυτό και ρώτησα..! :)

λοιπον κοιτα τι γινετε με το 360. το 360 ειναι μια υπηρεσια της βονταφον δηλαδη μπορεις αμεσα να εχεις ολες της επαφες σου απο μσν, facebook κατευθειαν στο κινητο σου και αμεσα να τους στηλεις μηνυμα να δεις που βρισκονται να κανεις chat μαζι τους κτλ:). Χτυπατο το Η1 μην το σκεφτεσαι ειναι πολυ μπροστα απο το 5800 που εχεις σκεψου το λειτουργηκο του ειναι σφερα,16gb εσωτερικη μνημη Amoled οθονη με 16 εκατο.χρωματα 5mp camera με 720p καταγραφη βιντεο ,3.5 εξοδο ηχου κτλ Edited by toympas
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι; εγω που δεν ειμαι στην vodafone, τι λειτουργιες δεν θα μπορω να εχω;

Τις κλασσικες, οπως αναπαραγωγη mp3, καμερα, wifi, αποστολη αρχειων με bluetooth κλπ δεν νομιζω να εχω καποιο προβλημα ε;

 

EDIT: Απ οτι φαινεται με την φιλη μας την kotsi88 απο πανω, εχουμε τις ιδιες "ανησυχιες"..

Δεν θα μπορεις να εχεις την υπηρεσια 360 το shop της βονταφον και τους χαρτες. Ακριβος δεν θα εχεις κανενα προβλημα σε αυτα που αναφερεις :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπορεις να εχεις την υπηρεσια 360 το shop της βονταφον και τους χαρτες. Ακριβος δεν θα εχεις κανενα προβλημα σε αυτα που αναφερεις :)

 

φιλε μου διαβαζω οτι δεν θα μπορω να παιρνω η να στελνω mp3 με bluetooth, κ οτι δεν θα μπορω να αλλαξω ηχο μηνυματων κ κατι τετοια...

 

εχει κ αλλα τετοια "ξενερωτα" το τηλεφωνο;;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου διαβαζω οτι δεν θα μπορω να παιρνω η να στελνω mp3 με bluetooth, κ οτι δεν θα μπορω να αλλαξω ηχο μηνυματων κ κατι τετοια...

 

εχει κ αλλα τετοια "ξενερωτα" το τηλεφωνο;;

εγω ξερω οτι αυτα που λες μπορης να τα κανεις κανονηκα ακομα και αν δεν εισαι στο 360:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια το πηρα το κινητο.

Οντως mp3 δεν καταφερα να στειλω με bluetooth, οπως κ για ηχο μηνυματος επιλεγεις αναμεσα σε 3 του κινητου.

 

Αλλα κατα τα αλλα ειμαι προς το παρων τουλαχιστον ΥΠΕΡ ευχαριστημενος με το H1. Με τις αναφορες δεν εχω κανενα προβλημα, κ ολα δουλευουν ρολοι..

Ας ελπισω να μην μου βγουν προβληματα στην πορεια

 

 

Ερωτηση: Το 360 πιστευετε καποια στιγμη με καποιου ειδους flashαρισμα, θα μπορεσουμε να το διαολοστειλουμε εμεις η μη-vodafon χρηστες;;

Αυτο θα ειναι ολα τα λεφτα

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Το 360 πιστευετε καποια στιγμη με καποιου ειδους flashαρισμα, θα μπορεσουμε να το διαολοστειλουμε εμεις η μη-vodafon χρηστες;;

Αυτο θα ειναι ολα τα λεφτα

λογικά όχι καθώς απο οτι έχω καταλάβει το λογισμικό ειναι καθαρά δουλειά της βόνταφον και δεν ανακατευεται η σαμσουνγκ.

 

Αλλά το κινητό αυτό αν δεν έχεις το 360 δεν έχεις και τιποτα για να δικαιολογήσεις τα λεφτά του.

Link to comment
Share on other sites

λογικά όχι καθώς απο οτι έχω καταλάβει το λογισμικό ειναι καθαρά δουλειά της βόνταφον και δεν ανακατευεται η σαμσουνγκ.

 

Αλλά το κινητό αυτό αν δεν έχεις το 360 δεν έχεις και τιποτα για να δικαιολογήσεις τα λεφτά του.

Δηλαδη πληρονεις 480ε για να πεις εχω την υπηρεσια 360?:wacko: . Δηλαδη το κινητο ειναι μαπα απο δυνατοτητες:lol:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω το Η1 και είμαι υπερευχαριστημένος, δουλεύει άψογα εκτός του προβλήματος με τα μυνήματα που πιστεύω ότι θαλυθεί αλλά όπως και να χει υπομονή μέχρι να λυθεί και αυτό το πρόβλημα.

Από ότι είδα έχει βγει ενημέρωση για το Η1 τουλάχιστον μέσω PC Studio καλό είναι να το δοκιμάσετε ώστε να δούμε τις διορθώσεις.

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω το Η1 και είμαι υπερευχαριστημένος, δουλεύει άψογα εκτός του προβλήματος με τα μυνήματα που πιστεύω ότι θαλυθεί αλλά όπως και να χει υπομονή μέχρι να λυθεί και αυτό το πρόβλημα.

Από ότι είδα έχει βγει ενημέρωση για το Η1 τουλάχιστον μέσω PC Studio καλό είναι να το δοκιμάσετε ώστε να δούμε τις διορθώσεις.

φιλε μου ποτε βγηκε η ενημερωση μεσω Pc studio?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πληρονεις 480ε για να πεις εχω την υπηρεσια 360?:wacko: . Δηλαδη το κινητο ειναι μαπα απο δυνατοτητες:lol:
Δεν ειπα πουθενά οτι πληρώνω, και ναι το κινητό πέρα απο τα χαρακτηριστικά και τις υπηρεσίες της vf ειναι μάπα.

 

χωρίς VF

-δεν δουλευει το 360 (άρα πάει στράφι το social networking)

-δεν έχεις το shop και τις έστω λίγες εφαρμογες του

-δεν έχεις χάρτες, έστω αυτούς τους βασικούς που έχει

-δεν έχεις music shop και κυρίως music unlimited

 

Να το δουλέψεις με άλλο δίκτυο για ποιό λόγο? Για να κάνεις κλήσεις/sms και να σερφάρεις με τον οχι και τοσο σταθερό όπερα?

 

Το κάνουν δεκάδες άλλα κινητά αυτό και πολλά περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Για σερφαρισμα στο νετ μεσω wifi καλυτερα με τον browser του κινητου, η να κατεβασω τον οπερα μινι η καποιον αλλον;;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ποτε βγηκε η ενημερωση μεσω Pc studio?

 

Άνοιξα το PC STUDIO στην ενημερωση υλικολογισμικού και είδα ότι έχει βγει ενημέρωση την Πέμπτη, δεν ξέρω από πότε είναι όμως.

 

Τα στοιχεία είναι τα εξής:

 

Vodafone 360 Samsung H1

 

Τρέχουσα έκδοση:

Έκδοση -PDA : I8320BUIJ4

-Phone : I8320BUIJ3

 

Ενημέρωση έκδοσης -PDA : I8320BUIJ6

-Phone : I8320BUIJ5

 

Λόγω του ότι απαιτείται η μπαταρία να είναι πλήρως φορτισμένη δεν το έχω κάνει ακόμα. σε κανα 3ωρο πιστεύω θα το έχω.

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξα το PC STUDIO στην ενημερωση υλικολογισμικού και είδα ότι έχει βγει ενημέρωση την Πέμπτη, δεν ξέρω από πότε είναι όμως.

 

Τα στοιχεία είναι τα εξής:

 

Vodafone 360 Samsung H1

 

Τρέχουσα έκδοση:

Έκδοση -PDA : I8320BUIJ4

-Phone : I8320BUIJ3

 

Ενημέρωση έκδοσης -PDA : I8320BUIJ6

-Phone : I8320BUIJ5

 

Λόγω του ότι απαιτείται η μπαταρία να είναι πλήρως φορτισμένη δεν το έχω κάνει ακόμα. σε κανα 3ωρο πιστεύω θα το έχω.

μολης εκανα την αναβαθηση και το κινητο πεταει..:D:D
Link to comment
Share on other sites

μολης εκανα την αναβαθηση και το κινητο πεταει..:D:D

 

πες μου ότι δοκίμασες και τα μυνήματα με αναφορά παράδοσης και είναι οκ?

 

Εισαι συνδεδεμένος στο 360 κανονικά ή το χρησιμοποιείς χωρίς την υπηρεσία? youtube μπας και παίζει με web player??

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

ας μην είμαστε υπερβολικοί.

Μάλλον δεν είναι καμια νέα έκδοση, εγώ αυτή έχω και ο όπερα κρασάρει συχνά.

 

Μήπως είχατε την πιο παλιά έκδοση που σας επέτρεπε πάνω απο 3 ήχους στα sms?

 

το web player όπως έχω αναφέρει και στο παρελθόν παίζει αλλά η ποιότητα του είναι άθλια.

Link to comment
Share on other sites

πες μου ότι δοκίμασες και τα μυνήματα με αναφορά παράδοσης και είναι οκ?

 

Εισαι συνδεδεμένος στο 360 κανονικά ή το χρησιμοποιείς χωρίς την υπηρεσία? youtube μπας και παίζει με web player??

για τα μυνηματα δεν μπορω να σου απαντησω γιατι ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα αλλα κατα 90% θα το εχουν διωρθοσει!! ναι ειμαι κανονηκα στο 360. Υοutube με web player παιζει μονο με Wifi αλλα μπορεις να ανοιξεις κανονηκα το youtube και να πεξεις τα βιντεακια οπως στο PC σου ειτε εχεις 3G+ σημα ειτε WIFI:D:D
Link to comment
Share on other sites

μου λεει συνεχεια οτι θελει γεματη μπαταρια ενω γεμισε ηδη στο pc....
σου εχει γραψει πληρη φωρτηση? εγω το φωρτησα με τον φωρτηστη και μου εγραψε πληρης φωρτηση
Link to comment
Share on other sites

ναι...αλλα και σε αυτο bug εχει :p

 

αυτο εκανα και δουλεψε:

switch the phone off, take out the cable from the pc (keep it hooked to the phone still), switch phone back on again, re-connect cable back onto pc and try again

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να σας ρωτησω αν στο Η1 στα μηνυματα εχετε βαλει δικο σας ηχο?

Αν ναι,επειδη κι εγω ειχα βαλει εναν ηχο που ειχα φτιαξει - καποια στιγμη ηθελα να τον αλλαξω επειδη εφτιαξα νεο ηχο αλλα ενω τον αλλαζα κανονικα οταν ερχοταν καποιο μηνυμα δεν ειχε ηχο απλα αναβε ο φωτισμος απο κατω.

Εχετε καποια λυση ?? Το παρουσιαζει και σ εσας??

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παω να κανω το update με γεματη μπαταρια και μολις φτασει στο σταδιο της ενημερωσης μου λεει οτι απετυχε μηπως ξερετε γιατι.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα με vodafone a la carte σας δουλευει το vodafone 360? γιατι εγω δεν μπορεσα με κανενα τροπο να το κανω να δουλεψει!!!!!!! Επισης διπλα στις γραμμες του σηματος που βγαζει 3g, gprs κλπ δεν μου βγαζει τιποτα!!!! Ευχαριστω εκ των προτερων για την οποια βοηθεια.

Ericsson GH197,GH337,GH668, T18, T28s, T39, T66, T68.

Sony-Ericsson T68i, T610, P910, W810, P1.

Nokia 2110, 6600.Samsung SGH600.Motorοla StarTac 80.

Panasonic GD92.Siemens S25, S35.HTC P3300, TyTN II, Diamond.Apple iPhone 3Gs 16Gb.ZTE Blade.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Δεδομένης της απουσίας wi-fi από το Μ1 αναρωτιέμαι εάν υπάρχει λόγος να αγοράσει κάποιος το Μ1 εάν φυσικά έχει πρόγραμμα που δεν περιλαμβάνει mobile internet από τη Vodafone.

Έχω δίκιο σε αυτό που αναφέρω?

 

(Έχω ένα παλιό πρόγραμμα της Vodafone - 4 ώρες με 30 ευρώ πάγιο - και δεν θέλω να το αλλάξω. Οπότε το συγκεκριμένο κινητό άχρηστο δεν μου είναι?

Link to comment
Share on other sites

βασικά και το Η1 που έχει wifi δεν μπορείς να το χρησιμοποιείς για το 360,μόνο για τον πλοηγο.

Μπορείς στο υπάρχον πρόγραμμα να βάλεις επιπρόσθετο πρόγραμμα δεδομένων αν θέλεις, με το αζημίωτο βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...