Jump to content

[iPhone FAQ] Απορίες «αρχάριων» χρηστών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στις εποχές του 2g το jail έκανε δουλεια σε πολλά και σε αυτό...το ζήτημα είναι τι κάνουμε τώρα χωρίς jail γιατί το βλέπω σε 2 μέρες να έχει γράψει στο usage 7,5MB χωρίς ουσιαστική χρήση και αρχίζω να φοβάμαι πως τα 500 τον μήνα δεν θα φτάνουν για beejive , facebook και κανα surf ....νορμαλ καταστασεις όμως.....

Τι λέτε να ανησυχώ ....βλέπετε απο το BB STORM μου άρεσε που μπορούσα να το κάνω on/off όποτε γούσταρα.....

 

Τι να κάνουμε, εφαρμόζουμε αυτό που γράφει το άρθρο στο link !!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Έχω μία απορία. Έχω ενεργοποιήσει το push για το Gmail και ενώ μου δείχνει κανονικά απευθείας στην εφαρμογή με ένα κυκλακι (badges) ότι έχω νέο email δεν μου εμφανίζει όμως επάνω στην οθόνη το μύνημα. Έχω κάνει κάτι λάθος ή αυτό γίνεται μόνο με εφαρμογές για email όπως το gmail? Επίσης το yahoo και το hotmail υποστιρίζουν push?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχω μία απορία. Έχω ενεργοποιήσει το push για το Gmail και ενώ μου δείχνει κανονικά απευθείας στην εφαρμογή με ένα κυκλακι (badges) ότι έχω νέο email δεν μου εμφανίζει όμως επάνω στην οθόνη το μύνημα. Έχω κάνει κάτι λάθος ή αυτό γίνεται μόνο με εφαρμογές για email όπως το gmail? Επίσης το yahoo και το hotmail υποστιρίζουν push?

 

Για κοίτα στο gmail στο iPhone στον φάκελο [Google Mail]-> All Mail εμένα εκεί εμφανίζει κάποια αδιάβαστα αν και στο δέντρο δεν εμφανίζει ότι έχω νέο email.

 

Δεν ξέρω γιατί λειτουργεί έτσι.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιήσει το push για το Gmail και ενώ μου δείχνει κανονικά απευθείας στην εφαρμογή με ένα κυκλακι (badges) ότι έχω νέο email

 

Σου λειτουργεί πάντα το push; Γιατί εμένα, 8 στις 10 περιπτώσεις ΔΕΝ λειτουργεί, ενώ και τις άλλες δύο το "push" γίνεται μετά από ώρες.

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Σου λειτουργεί πάντα το push; Γιατί εμένα, 8 στις 10 περιπτώσεις ΔΕΝ λειτουργεί, ενώ και τις άλλες δύο το "push" γίνεται μετά από ώρες.

 

Τα ίδια κι εδώ. 'Εφτιαξα το gmail αρχικά μόνο για mail από το appshopper οπότε δεν παίρνω και πολλά αλλά τα παίρνω είτε την ίδια μέρα ή την επόμενη. Και με το yahoo τα ίδια πότε τα παίρνω άμεσα και πότε όχι αν και τώρα τελυταία έχει βελτιωθεί πολύ το push του yahoo.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Σου λειτουργεί πάντα το push; Γιατί εμένα, 8 στις 10 περιπτώσεις ΔΕΝ λειτουργεί, ενώ και τις άλλες δύο το "push" γίνεται μετά από ώρες.

 

Όσα δοκίμασα τα έλαβα απευθείας.

 

Για κοίτα στο gmail στο iPhone στον φάκελο [Google Mail]-> All Mail εμένα εκεί εμφανίζει κάποια αδιάβαστα αν και στο δέντρο δεν εμφανίζει ότι έχω νέο email.

 

Δεν ξέρω γιατί λειτουργεί έτσι.

 

Δεν κατάλαβες τι εννοώ. Θέλω να φαίνεται στην οθόνη όπως όταν σου έρχεται sms.

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα ,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες τι εννοώ. Θέλω να φαίνεται στην οθόνη όπως όταν σου έρχεται sms.

 

κι εδώ τα ίδια.. πότε παίζει και πότε όχι..

Το yahoo ( δυστυχώς γιατί επαφές και ημερολόγιο τα έχω over the air στο google ) δουλεύει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες τι εννοώ. Θέλω να φαίνεται στην οθόνη όπως όταν σου έρχεται sms.

 

Οκ τώρα σε έπιασα. Δεν γίνεται κάτι τέτοιο στο mail.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλησπερα σας

 

μολις ενεργοποιησα το internet της Q στο 3G

 

η ερωτηση μου ειναι η εξης...βλεπω οτι αυτο τρεχει συνεχεια κ δε χρειαζεται να ενεργοποιησω καποια επιλογη...

 

εαν θελω να χρησιμοποιησω wifi κ συνδεθω...θα χρησιμοποιει το wifi?υπαρχει καποια προτεραιοτητα?

 

ευχαριστω

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλησπερα σας

 

μολις ενεργοποιησα το internet της Q στο 3G

 

η ερωτηση μου ειναι η εξης...βλεπω οτι αυτο τρεχει συνεχεια κ δε χρειαζεται να ενεργοποιησω καποια επιλογη...

 

εαν θελω να χρησιμοποιησω wifi κ συνδεθω...θα χρησιμοποιει το wifi?υπαρχει καποια προτεραιοτητα?

 

ευχαριστω

 

Ναι.. Πάντα προηγείται το wi-fi και μετά το 3G / Edge / Gprs.. Οπότε όταν έχεις ανοιχτό το wi-fi και συνδεθείς σε κάποιο δίκτυο, το iPhone θα συνδέεται με αυτό και όχι με 3G κτλ..

Link to comment
Share on other sites

thanks a lot!

 

το σκεφτηκα για να αποφυγουμε χειροτερες καταστασεις,καλυτερα να χρησιμοποιουμε wifi για κατεβασμα εφαρμογων κτλ..

 

το αφησα για υπνο κανενα 6-7 ωρες κ ειδα κατεβασε μονο του 2 kb.

 

ειναι μεσα στο προγραμμα αυτο?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

thanks a lot!

 

το σκεφτηκα για να αποφυγουμε χειροτερες καταστασεις,καλυτερα να χρησιμοποιουμε wifi για κατεβασμα εφαρμογων κτλ..

 

το αφησα για υπνο κανενα 6-7 ωρες κ ειδα κατεβασε μονο του 2 kb.

 

ειναι μεσα στο προγραμμα αυτο?

 

Καλημέρα, επειδή είναι κατά βάση μια ιντερνετική συσκευή, χρειάζεται να συνδέεται για διάφορους λόγους με το διαδίκτυο (π.χ. για να ελέγχει κατά τακτά διαστήματα αν έχεις λάβει mail σε λογαριασμούς που έχεις δηλώσει). Ειδικά όταν είναι σε "ύπνο" επειδή το wi-fi κύκλωμα δεν λειτουργεί, ότι τέτοια δραστηριότητα χρειάζεται γίνεται μέσω δικτύου δεδομενων.

 

Εδώ έχεις 2 επιλογές, ή να απενεργοποιήσεις τελείως τη χρήση δεδομένων και να την ενεργοποιείς όταν τη χρειάζεσαι συνειδητά, ή να πάρεις ένα πακέτο δεδομένων με πάγιο μηνιαίο κόστος (αν έχει η Q τέτοια πακέτα σε καλή τιμή).

 

Σε ότι αφορά την 1η επιλογή αυτό γίνεται με 2 τρόπους:

(α) αν η συσκευή είναι jailbroken (εδώ μπορεί να έχεις ένα θέμα γιατί τα τηλέφωνα τελευταίας παραγωγής - περίπου μετά τον Οκτώβριο 2009 - δεν μπορούν ακόμη να γίνουν πλήρως jailbroken αλλά πρέπει κάθε φορά που κλείνει εντελώς το τηλέφωνο να επαναλαμβάνεις μια απλή πάντως διαδικασία) αυτό γίνεται με τη χρήση μιας εφαρμογής (sbsettings).

(β) αν η συσκευή δεν είναι jailbroken γίνεται ακολουθώντας τις οδηγίες εδώ που σου επιτρέπουν να ορίσεις 2 profiles για το τηλέφωνο, ένα με πρόσβαση στο δίκτυο δεδομένων και ένα χωρίς.

Υπάρχει και μια υποπερίπτωση της (β), αν οι ρυθμίσεις της Q σου επιτρέπουν να έχεις πρόσβαση στο πεδίου που ορίζει τη δ/νση APN (που είναι ο τρόπος με τον οποίο το τηλέφωνο συνδέεται με το δίκτυο δεδομένων του παρόχου) μπορείς να "σβήνεις" τη διεύθυνση αυτή και να την ξαναγράφεις σωστά όταν θέλεις να συνδεθείς. Δεν είναι πολύ κομψή λύση αλλά είναι άλλη μια εναλλακτική.

 

Μπορείς βέβαια να προσπαθήσεις να απενεργοποιήσεις κάθε λειτουργία που έχει πρόσβαση στο δίκτυο (π.χ. fetch email), αλλά τότε χάνεις ένα τεράστιο κομμάτι από την αξία ενός τέτοιου τηλεφώνου και αρχίζει να χάνει το νόημα η χρήση του.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Στο usage του τηλεφώνου υπολογίζει τα data που κατεβάζει μέσα απο το 3G/GPRS/EDGE?

 

Αν ναι παρατηρώ μια διαφορά σε σχέση με το download meter.....για να καταλάβεις το ένα μετράει 7,7 ΜΒ και το άλλο 12ΜΒ

 

Τι τελικά είναι αξιόπιστο......

Link to comment
Share on other sites

Στο usage του τηλεφώνου υπολογίζει τα data που κατεβάζει μέσα απο το 3G/GPRS/EDGE?

 

Αν ναι παρατηρώ μια διαφορά σε σχέση με το download meter.....για να καταλάβεις το ένα μετράει 7,7 ΜΒ και το άλλο 12ΜΒ

 

Τι τελικά είναι αξιόπιστο......

Εγώ φίλος χρεώθηκα κάπου 30€ κερατιάτικα επειδή ο μετρητής του iphone στο άθροισμα των ληφθέντων/σταλθέντων MB είχε κάπου 92ΜΒ (από μια προσφορά 100ΜΒ δώρο) και μέχρι και τώρα δεν γνωρίζω γιατί μου αφαίρεσαν αυτά τα €€. Από την Γουίντ μου είπαν απλά ότι ξεπέρασα το όριο των 100ΜΒ. :wacko: Δε ξέρω τι είναι τελικά αξιόπιστο και δε ξέρω επίσης και πώς βρίσκεις το δίκιο σου σε ενδεχόμενη υπερχρέωση όπως σε μένα... :down:

 

Υ.Γ. Στο usage που λες υπολογίζει μόνο τα ΜΒ από 3G/GPRS/EDGE, όχι το wifi.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλος χρεώθηκα κάπου 30€ κερατιάτικα επειδή ο μετρητής του iphone στο άθροισμα των ληφθέντων/σταλθέντων MB είχε κάπου 92ΜΒ (από μια προσφορά 100ΜΒ δώρο) και μέχρι και τώρα δεν γνωρίζω γιατί μου αφαίρεσαν αυτά τα €€. Από την Γουίντ μου είπαν απλά ότι ξεπέρασα το όριο των 100ΜΒ. :wacko: Δε ξέρω τι είναι τελικά αξιόπιστο και δε ξέρω επίσης και πώς βρίσκεις το δίκιο σου σε ενδεχόμενη υπερχρέωση όπως σε μένα... :down:

 

Υ.Γ. Στο usage που λες υπολογίζει μόνο τα ΜΒ από 3G/GPRS/EDGE, όχι το wifi.

 

 

Ok κατάλαβα.....το νού μας μην την πατήσουμε.....500mb όριο....όχι πάνω απο 400 χρήση αν τα φτάνουμε και αυτά....

 

Να είσαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, επειδή είναι κατά βάση μια ιντερνετική συσκευή, χρειάζεται να συνδέεται για διάφορους λόγους με το διαδίκτυο (π.χ. για να ελέγχει κατά τακτά διαστήματα αν έχεις λάβει mail σε λογαριασμούς που έχεις δηλώσει). Ειδικά όταν είναι σε "ύπνο" επειδή το wi-fi κύκλωμα δεν λειτουργεί, ότι τέτοια δραστηριότητα χρειάζεται γίνεται μέσω δικτύου δεδομενων.

 

Εδώ έχεις 2 επιλογές, ή να απενεργοποιήσεις τελείως τη χρήση δεδομένων και να την ενεργοποιείς όταν τη χρειάζεσαι συνειδητά, ή να πάρεις ένα πακέτο δεδομένων με πάγιο μηνιαίο κόστος (αν έχει η Q τέτοια πακέτα σε καλή τιμή).

 

Σε ότι αφορά την 1η επιλογή αυτό γίνεται με 2 τρόπους:

(α) αν η συσκευή είναι jailbroken (εδώ μπορεί να έχεις ένα θέμα γιατί τα τηλέφωνα τελευταίας παραγωγής - περίπου μετά τον Οκτώβριο 2009 - δεν μπορούν ακόμη να γίνουν πλήρως jailbroken αλλά πρέπει κάθε φορά που κλείνει εντελώς το τηλέφωνο να επαναλαμβάνεις μια απλή πάντως διαδικασία) αυτό γίνεται με τη χρήση μιας εφαρμογής (sbsettings).

(β) αν η συσκευή δεν είναι jailbroken γίνεται ακολουθώντας τις οδηγίες εδώ που σου επιτρέπουν να ορίσεις 2 profiles για το τηλέφωνο, ένα με πρόσβαση στο δίκτυο δεδομένων και ένα χωρίς.

Υπάρχει και μια υποπερίπτωση της (β), αν οι ρυθμίσεις της Q σου επιτρέπουν να έχεις πρόσβαση στο πεδίου που ορίζει τη δ/νση APN (που είναι ο τρόπος με τον οποίο το τηλέφωνο συνδέεται με το δίκτυο δεδομένων του παρόχου) μπορείς να "σβήνεις" τη διεύθυνση αυτή και να την ξαναγράφεις σωστά όταν θέλεις να συνδεθείς. Δεν είναι πολύ κομψή λύση αλλά είναι άλλη μια εναλλακτική.

 

Μπορείς βέβαια να προσπαθήσεις να απενεργοποιήσεις κάθε λειτουργία που έχει πρόσβαση στο δίκτυο (π.χ. fetch email), αλλά τότε χάνεις ένα τεράστιο κομμάτι από την αξία ενός τέτοιου τηλεφώνου και αρχίζει να χάνει το νόημα η χρήση του.

 

χιλια ευχαριστω για τη μακροσκελη απαντηση!!!

 

σκοπευω να κανω το τελευταιο γιατι ακομα jb δε την εχω κανει τη συσκευη...

 

θορυβηθηκα απ το παραπανω ποστ με τη διαφορα στη καταναλωση..ακουγα παλαιοτερα οτι ο μετρητης του κινητου ειναι ακριβεστατος...δεν ειναι τελικα?υπαρχει καποιο καλυτερο προγραμμα να κατεβασουμε?

:):):)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι η οχι αξιοπιστος ο μετρητης δεδομενων εχει παρατηρησει κανεις?? οκ 100 ΜΒ δεν ειναι και μικρος ογκος .. αλλο να ξεφευγεις 5-10 ΜΒ αλλα 100???Υπαρχει καποια δωρεαν εφαρμογη στο store που μετραει ακριβως τα δεδομενα GRPRS/3g ??? Επειδη και γω το εχω λιγες μερες στα χερια μου ... και δεν γνωριζω πολλα ο μηδενισμος των μετρητων γινεται στις ρυθμισεις ---> χρηση ->> επαναφορα στατιστικων????
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι η οχι αξιοπιστος ο μετρητης δεδομενων εχει παρατηρησει κανεις?? οκ 100 ΜΒ δεν ειναι και μικρος ογκος .. αλλο να ξεφευγεις 5-10 ΜΒ αλλα 100???Υπαρχει καποια δωρεαν εφαρμογη στο store που μετραει ακριβως τα δεδομενα GRPRS/3g ??? Επειδη και γω το εχω λιγες μερες στα χερια μου ... και δεν γνωριζω πολλα ο μηδενισμος των μετρητων γινεται στις ρυθμισεις ---> χρηση ->> επαναφορα στατιστικων????

 

Δεν είναι αξιόπιστος αλλά δεν ξέρω και τι αποκλήσεις έχεις γιατί η ενημέρωση από την Cosmote που είμαι είναι με καθυστέρηση κάποιων ημερών. Η επαναφορά γίνεται από κει που λες. Εφαρμογή για μέτρηση των χρόνων δεν υπάρχει ούτε δωρεάν ούτε και αξιόπιστη.

Αν έχεις Cosmote στέλνε EY με αγγλικούς χαρακτήρες στο 1256.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αξιόπιστος αλλά δεν ξέρω και τι αποκλήσεις έχεις γιατί η ενημέρωση από την Cosmote που είμαι είναι με καθυστέρηση κάποιων ημερών. Η επαναφορά γίνεται από κει που λες. Εφαρμογή για μέτρηση των χρόνων δεν υπάρχει ούτε δωρεάν ούτε και αξιόπιστη.

Αν έχεις Cosmote στέλνε EY με αγγλικούς χαρακτήρες στο 1256.

 

Εχω βονταφον βασικα και με συμβολαιο μονο απο το 13830 μπορω να μαθω...αλλα με το νοκια που ειχα πριν δεν ειχα προβλημα..παντως δεν μπορει να "χανει" τοσο πολυ οσο ελεγε ενας φιλος 100ΜΒ ειναι μεγαλος ογκος ωστε να ξεφυγεις τοσο πολυ...

 

θα παρω ενα τηλ την τελευταια μερα του μηνα στο 13830 και θα δω τι θα μου πουνε ποσο ογκο εχω καταναλωσει και θα δω και στον μετρητη τι εχει γραψει μεχρι τοτε...νομιζω ειναι ο καλυτερος τροπος για να δουμε αν γραφει καλα ο μετρητης . :happy:

Link to comment
Share on other sites

Θελω τη βοηθεια σας γιατι ειμαι ασχετος

1)Πως μπορω να βαλω μια ταινια στο iphone απο τον υπολογιστη μου πχ .avi παν στι itunes και δεν τα καταφερνω παω να κανω αντγραφη και επικολληση στο iphone και δεν γινεται τη πρεπει να κανω???

2)Αν τελικα μεταφερω την ταινια την βλεπω απο το ipod???

3)Ποιο προγραμμα μπορω να κατεβασω για να ανοιγω αρχεια οffice και pdf και αν δεν υπαρχει στο itunes απο που???

Link to comment
Share on other sites

Θελω τη βοηθεια σας γιατι ειμαι ασχετος

1)Πως μπορω να βαλω μια ταινια στο iphone απο τον υπολογιστη μου πχ .avi παν στι itunes και δεν τα καταφερνω παω να κανω αντγραφη και επικολληση στο iphone και δεν γινεται τη πρεπει να κανω???

2)Αν τελικα μεταφερω την ταινια την βλεπω απο το ipod???

3)Ποιο προγραμμα μπορω να κατεβασω για να ανοιγω αρχεια οffice και pdf και αν δεν υπαρχει στο itunes απο που???

ολα αυτα που ρωτας γινονται με το itunes.

βαζεις στον φακελο movies ο,τι ταινια θελεις και κανεις συγχρονισμο.

οταν τελειωσει, θα μπορεις να παρακολουθησεις κανονικα την ταινια σου.

υπαρχουν στο επισημο App Store free εφαρμογες για office και pdf.

απλα κανε μια αναζητηση μεσω του itunes και θασ ου βγαλει αρκετες.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ολα αυτα που ρωτας γινονται με το itunes.

βαζεις στον φακελο movies ο,τι ταινια θελεις και κανεις συγχρονισμο.

οταν τελειωσει, θα μπορεις να παρακολουθησεις κανονικα την ταινια σου.

υπαρχουν στο επισημο App Store free εφαρμογες για office και pdf.

απλα κανε μια αναζητηση μεσω του itunes και θασ ου βγαλει αρκετες.

 

ευχαριστω για την απαντηση αλλα δεν μπορω να βαλω ταινια στο φακελο movies

ακολουθω την παρακατω διαδικασια και δεν μπαινουν οι ταινιες

file---> add file to library--->επιλεγω την ταινια --->μετα παταω open και δεν γινεται τπτ δεν μπορω να καταλαβω τι κανω λαθος

Link to comment
Share on other sites

Θελω τη βοηθεια σας γιατι ειμαι ασχετος

1)Πως μπορω να βαλω μια ταινια στο iphone απο τον υπολογιστη μου πχ .avi παν στι itunes και δεν τα καταφερνω παω να κανω αντγραφη και επικολληση στο iphone και δεν γινεται τη πρεπει να κανω???

2)Αν τελικα μεταφερω την ταινια την βλεπω απο το ipod???

3)Ποιο προγραμμα μπορω να κατεβασω για να ανοιγω αρχεια οffice και pdf και αν δεν υπαρχει στο itunes απο που???

 

ευχαριστω για την απαντηση αλλα δεν μπορω να βαλω ταινια στο φακελο movies

ακολουθω την παρακατω διαδικασια και δεν μπαινουν οι ταινιες

file---> add file to library--->επιλεγω την ταινια --->μετα παταω open και δεν γινεται τπτ δεν μπορω να καταλαβω τι κανω λαθος

 

 

 

Καλησπέρα :)

 

Μάλλον θα πρέπει για αρχή να κάνεις μια βόλτα από αυτή την ανακοίνωση γιατί είναι κάποια βασικά πράγματα που βλέπω πως δεν δικαιολογούνται να τα ρωτάμε. ;)

Τα βήματα καλά είναι αυτά που ακολουθείς αλλά μόνο αρχεία .mp4 μπορεί να κάνει αναπαραγωγή η συσκευή και γι αυτό δεν μπορεί να στην "φορτώσει" το iTunes , εκτός αν το κάνεις JB που με αυτό τον τρόπο θα μπορείς να αναπαράγεις με το iPhone όποιας μορφής αρχείο θέλεις.

 

Προτείνω το Quickoffice Mobile Suite , το οποίο για κάποιο διάστημα κιόλας προσφέρεται σε εκπτωτική τιμή των 5,99€ και με το οποίο μπορείς και να κάνεις επεξεργασία των αρχείων.

 

Φιλικά πάντα :cool:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :)

 

Μάλλον θα πρέπει για αρχή να κάνεις μια βόλτα από αυτή την ανακοίνωση γιατί είναι κάποια βασικά πράγματα που βλέπω πως δεν δικαιολογούνται να τα ρωτάμε. ;)

Τα βήματα καλά είναι αυτά που ακολουθείς αλλά μόνο αρχεία .mp4 μπορεί να κάνει αναπαραγωγή η συσκευή και γι αυτό δεν μπορεί να στην "φορτώσει" το iTunes , εκτός αν το κάνεις JB που με αυτό τον τρόπο θα μπορείς να αναπαράγεις με το iPhone όποιας μορφής αρχείο θέλεις.

 

Προτείνω το Quickoffice Mobile Suite , το οποίο για κάποιο διάστημα κιόλας προσφέρεται σε εκπτωτική τιμή των 5,99€ και με το οποίο μπορείς και να κάνεις επεξεργασία των αρχείων.

 

Φιλικά πάντα :cool:

 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...