Jump to content

Θήκες κινητών τηλεφώνων


PDAmaniac
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 252
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα ηθελα να μου προτεινετε απο που να αγορασω θηκη για το νεο μου αποκτημα Huawei U8800 IDEOS X5 Pro.... να ειναι λεπτουλα κ ευκολη στη χρηση αλλα να το προστατευει καλα.....
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Alcatel One Touch 995 Ultra. Ψάχνοντας στο ebay βρήκα μόνο θήκη για την πίσω μεριά κάνουν τπτ; γιατί πολλούς βλέπω να τις έχουν(κυρίως χρήστες iphone) ή είναι για λόγους αισθητικής; θα μου προτείνατε να πάρω μία τέτοια ή μία κανονική θήκη(που ολόκληρο το κινητό προστατεύεται). Χρησιμεύουν όντως οι θήκες ή πλέων δεν χρειάζονται;
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται ένας παίκτης του μπάσκετ την προστατευτική "μασέλα"; Μπορεί χρόνια να παίζει μπάσκετ και να μην πάθει τίποτα και μια φορά να φάει μια αγκωνιά και να σπάσει τα δόντια του. Είναι ενοχλητική αλλά το θέμα είναι αν θέλεις να πάρεις το ρίσκο.
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Αυτές που πιάνουν μόνο την πίσω μεριά και τα πλαϊνά είναι ο καλύτερος συμβιβασμός ανάμεσα σε μια υποτυπώδη παραπάνω προστασία και στην διατήρηση των διαστάσεων της συσκευής. Στο lenovo σου χρειάστηκε ή όχι θήκη;
Link to comment
Share on other sites

μια φορά μου είχε πέσει.... με την θήκη και δεν έπαθε τπτ.... αλλά και ένας φίλος που έχει το omnia 2 του έπεσε χωρίς θήκη και δεν έπαθε τπτ.... της αδερφής βέβαια το vivaz έπεσε και ράγισε η οθόνη.... γενικά από ότι φαίνεται είναι τύχη.... σε εσάς έχουν προκληθεί ζημιές από πεσίματα; που μπορώ να βρω "κανονική" θήκη για το κινητό μου;
Link to comment
Share on other sites

μια φορά μου είχε πέσει.... με την θήκη και δεν έπαθε τπτ.... αλλά και ένας φίλος που έχει το omnia 2 του έπεσε χωρίς θήκη και δεν έπαθε τπτ.... της αδερφής βέβαια το vivaz έπεσε και ράγισε η οθόνη.... γενικά από ότι φαίνεται είναι τύχη.... σε εσάς έχουν προκληθεί ζημιές από πεσίματα; που μπορώ να βρω "κανονική" θήκη για το κινητό μου;

 

Το πέσιμο από μόνο του δεν λέει τίποτα....Εμένα το παλιό μου είχε πέσει πάρα πολλές φορές αλλά η τελευταία ήταν όλη δική του καθώς έπεσε με την οθόνη στην άσφαλτο. Μπορεί να το πετάξεις από τον 3όροφο και να μην πάθει τίποτα και μπορεί να σου φύγει από τα χέρια και να το κλαις....Η λογική λέει ότι με θήκη είσαι καλύτερα προετοιμασμένος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παίδες έχω αγοράσει μια θήκη tpu για το καινούργο sole μου!! και θέλω να ρωτήσω κάτι , μου κακοφαίνεται λίγο που είναι αφύλαχτη η οθόνη...μια θήκη κλασική που τυλίγει όλο το κινητό θα παρέχει πιο πολύ ασφάλεια η η θήκη tpu μπορεί να απορροφήσει κραδασμούς και ακόμα και αν αφήνει ακάλυπτη την οθόνη είναι καλύτερη , θξ :happy::happy:

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ψαχνω τη συγκεκριμενη θηκη ζωνης η οποια δεν ειναι για κινητο τηλεφωνο και εκει ακριβως εχω το προβλημα.....

 

Ξεκινησα απο καταστημα NOKIA CARE, με στειλανε στην ARVATO στον Κηφισσο, απο εκει μου δωσανε τηλεφωνο της NOKIA (0080044144300)..... Παντου πηρα την ιδια απαντηση...."Εμεις εχουμε σχεση μονο με αξεσουαρ για κινητα τηλεφωνα...." και κανενας δεν ηξερε να με κατευθυνει....Ακομα και στο LIVE CHAT της NOKIA μπηκα και μιλησα με υπευθυνο ο οποιος μου απαντησε το ιδιο.....

 

Δηλαδη μια τοσο μεγαλη εταιρεια οπως η ΝΟΚΙΑ για το μονο που μπορει να δωσει υποστηριξη ειναι για κινητα τηλεφωνα στην Ελλαδα?????

 

Και αν δεν μπορουν στην Ελλαδα δεν υπαρχει κανενας τροπος να βρεθει η συγκεκριμενη θηκη? Εστω απο το ιντερνετ?

 

Μπορει να μου δωσει κανενας καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει. Ψάχνεις μια θήκη την οποία παράγει η ΝΟΚΙΑ αλλά δεν είναι για κινητά; (υποθέτω ότι είναι για κάποιο άλλο είδος συσκευής)

Στο ebay κοίταξες μιας κι από ότι φαίνεται ξέρεις την ονομασία της.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει. Ψάχνεις μια θήκη την οποία παράγει η ΝΟΚΙΑ αλλά δεν είναι για κινητά; (υποθέτω ότι είναι για κάποιο άλλο είδος συσκευής)

Στο ebay κοίταξες μιας κι από ότι φαίνεται ξέρεις την ονομασία της.

 

Ακριβως φιλε μου.....ψαχνω μια θηκη NOKIA αλλα δεν ειναι για κινητο αλλα για το NOKIA THR880i TETRA.....στο ebay με τον κανονικο κωδικο της θηκης δεν μου εμφανιζει τιποτα......

Link to comment
Share on other sites

για όσους ψάχνουν ποιοτική και οικονομική θήκη για iphone, βρήκα πρόσφατα μια θήκη σιλικόνης στο Triton στο αεροδρόμιο (Ελ. Βενιζέλος) με κόστος 10€.
Link to comment
Share on other sites

Θήκη για το GALAXY SIII???

ή καλύτερα κάποιο site γιατι στο ελλαντα δεν....

Gamer - gadgetακιας ετων...37

XBOX LIVE: BOSS the DRAGON

IKARIAM kappa κόσμος: ΔΙΑΣ_7

Samsung Galaxy S ΙΙΙ...ενας ερωτας γεννηθηκε.

και προσοχή...ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ..ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΥ:mad:

Link to comment
Share on other sites

Για θήκες Katinkas δες εδώ....
-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θήκη για το GALAXY SIII???

ή καλύτερα κάποιο site γιατι στο ελλαντα δεν....

Γιατί δε βλέπεις αυτό το site : http://twiinshop.gr/index.php?target=categories&category_id=515

 

τι λετε αξίζει http://www.expansys.com.gr/otterbox-defender-case-for-motorola-razr-black-224616/ για το motorola razor

Γιατί δεν βλέπεις αυτήν σε δερμάτινη; http://www.noreve.com/langue/en/product/Motorola_RAZR_XT910_Tradition_leather_case.html

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Θέλω να πάρω θήκη για το sole γιατί συνέχεια μου πέφτουν τα κινητά από το χέρι και γενικά είμαι απρόσεκτος.

Έχει δοκιμάσει κάποιος καμιά καλή που να μου την προτείνει;

Θα αγοράσω το λευκο sole και σκεφτόμουν να πάρω αυτήν σε μπλε http://www.ebay.co.uk/itm/S-Line-Wave-Gel-Case-Cover-For-SONY-SOLA-Xperia-Sola-Screen-Protector-/150799674751?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item231c5c6d7f αλλά έχει τελειώσει:mad::mad::mad::mad::mad:

Τι έχετε να προτείνετε που να ταιριάζει στο sole;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...ψαχνω για θηκη-πουγκι για το nexus s που εχω...εχετε κατι καλο και οικονομικο να προτεινετε???ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...ψαχνω για θηκη-πουγκι για το nexus s που εχω...εχετε κατι καλο και οικονομικο να προτεινετε???ευχαριστω...

 

διαλεχτε http://search.eim.ebay.gr/?kw=nexus+s+case&ect=&elc=3&ec=&eb=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7

 

μην πας να παρεις απο Ελλαδα το κλεψιμο παει συννεφο

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
θα ηθελα θηκες για το XPERIA S και αν γινεται απο e-shop βασικα δεν γνωριζω διαστασεις κα δεν ξερω ποιες ειναι συμβατες...θα ηθελα να ειναι σαν "σακουλακι":)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
θα ηθελα θηκες για το XPERIA S και αν γινεται απο e-shop βασικα δεν γνωριζω διαστασεις κα δεν ξερω ποιες ειναι συμβατες...θα ηθελα να ειναι σαν "σακουλακι":)

 

Τη δική σας χρήση περίπτωση Xperia Arc s,Εξαιρετικά λεπτό μινιμαλιστικό, τέλεια πρόσφυση, το λεπτότερο πάχος 0,99 χιλιοστά, με ένα μήνα εξακολουθούν να προτιμούν

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έχει δοκιμάσει κανείς παρόμοια θήκη για το sole η άλλο smartphone? http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=54738
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...