Jump to content

[Επίσημο] Nokia Χ6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ θα πεταχτώ μέχρι τη Λάρισα. Ελπίζω να υπάρχουν κομμάτια και εκεί. Θα τα κάνω τα update και αν είναι θα επιστρέψω με εντυπώσεις. Καλορίζικο το τηλέφωνό σου. Ελπίζω αύριο να ισχύει και για μένα :)
A man's dreams are an index to his greatness...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έπαιρνα τηλέφωνο από το άνοιγμα και πριν κανά τέταρτο που έβγαλα γραμμή έμαθα τα δυσάρεστα...το κινητό εξαντλήθηκε :(
A man's dreams are an index to his greatness...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση ,αν το παρω απο βονταφον υπαρχει περιπτωση να εχει μεσα vodafon live μενου?
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

To πιθανότερο, αλλά καλύτερα να τους ρωτήσεις σε ένα κατάστημα.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι κοκκινο το κουτι θα εχει σιγουρα vodafone live ετσι?αν εχει ειναι τιποτα σοβαρο στο μενου μεσα η μπορω μεσα απο τις ρυθμισεις να απομακρυνο ολα τα εικονιδια τις voda?εχει πανω και logo τις βονταφον?ευχαριστω :)

 

edit.

τελικα το κουτι ειναι κανονικο μπλε αλλα εχει ενα αυτοκολητακι πανω τις vodafone.το εχει παρει κανεις ετσι απο βονταφον για να δουμε αν ειναι με vodafone live μενου?το κουτι δεν λεει κατι αλλο απο εξω.στην vodafone πηγα δεν ηξεραν να μου απαντησουν και δεν μπορουσαν να ξεσφραγισουν καποιο για να το δουμε .θελω να το παρω απο καποιο παιδι αλλα οπως ειναι λογικο δεν θελουμε να το ανοιξουμε να το δουμε γιατι πολυ το θελουν σφραγισμενο να το αγορασουν.τωρα φυσικα αν εχει κατι μεσα στο μενου π/χ. συντομευσεις που μπορω να τις εξαφανισω απο της ρυθμισεις δεν με πειραζει πολυ .ευχαριστω!

Edited by lazman
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Nokia X6 Gets Software Update

http://symbianworld.org/8065-nokia-c6-and-nokia-x6-gets-software-update/

 

What’s new with Nokia X6 update?

 

  • Here and Now application
  • New Version of Web Browser
  • Updated Ovi Maps, Ovi Store, Ovi Contacts Chat

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει εμφανιστει ακομη στο κινητο μου

να υποθεσω οτι δεν ειναι η 3.06 εκδοση στο Update?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nokia X6 Gets Software Update

http://symbianworld.org/8065-nokia-c6-and-nokia-x6-gets-software-update/

 

What’s new with Nokia X6 update?

 

  • Here and Now application
  • New Version of Web Browser
  • Updated Ovi Maps, Ovi Store, Ovi Contacts Chat

 

Ειναι για την παραλλαγη (RM-551)

Link to comment
Share on other sites

για την αλλαγη του product code στο x6 πρεπει να προσεξω τιποτα αλλο εκτος απο τον γενικο οδηγο για τα sympian?ευχαριστω.:)

 

 

edit.. τελικα το εκανα ολα καλα ο οδηγος ειναι πολυ χρησημος απλος προσπερνας το βημα που λεει read και εισαι οκ.

Edited by lazman
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι κοκκινο το κουτι θα εχει σιγουρα vodafone live ετσι?αν εχει ειναι τιποτα σοβαρο στο μενου μεσα η μπορω μεσα απο τις ρυθμισεις να απομακρυνο ολα τα εικονιδια τις voda?εχει πανω και logo τις βονταφον?ευχαριστω :)

 

edit.

τελικα το κουτι ειναι κανονικο μπλε αλλα εχει ενα αυτοκολητακι πανω τις vodafone.το εχει παρει κανεις ετσι απο βονταφον για να δουμε αν ειναι με vodafone live μενου?το κουτι δεν λεει κατι αλλο απο εξω.στην vodafone πηγα δεν ηξεραν να μου απαντησουν και δεν μπορουσαν να ξεσφραγισουν καποιο για να το δουμε .θελω να το παρω απο καποιο παιδι αλλα οπως ειναι λογικο δεν θελουμε να το ανοιξουμε να το δουμε γιατι πολυ το θελουν σφραγισμενο να το αγορασουν.τωρα φυσικα αν εχει κατι μεσα στο μενου π/χ. συντομευσεις που μπορω να τις εξαφανισω απο της ρυθμισεις δεν με πειραζει πολυ .ευχαριστω!

 

εγω το εχω αγωρασει απο vodafone και ειχε στο μενου το σημα τις vodafone και καποιες υπηρεσιες της ομως νομιζω πως γινεται απο τις ρυθμισεις να τις αφερεσεις. εμενα στο δικο μου δεν υπαρχουν πλεον και νομιζω πως αυτο εγινε με αλλαγη του product code(δεν το εκανα εγω και δεν ειμαι σιγουρος αν εγινε ετσι)

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω αγωρασει απο vodafone και ειχε στο μενου το σημα τις vodafone και καποιες υπηρεσιες της ομως νομιζω πως γινεται απο τις ρυθμισεις να τις αφερεσεις. εμενα στο δικο μου δεν υπαρχουν πλεον και νομιζω πως αυτο εγινε με αλλαγη του product code(δεν το εκανα εγω και δεν ειμαι σιγουρος αν εγινε ετσι)

 

ναι και γω το αλλαξα τωρα και εννοειτε πως καθαρισε απο την βονταφον.:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση:

Τα ποστ που αναφέρονται σε cfw μεταφέρθηκαν εδώ:[ΕΠΙΣΗΜΟ] S60 5th - Hacks & Patches όπου είναι καλύτερο να συνεχιστεί η συγκεκριμένη συζήτηση.

Επίσης αφαιρέθηκαν κάποια ποστ που ήταν off topic.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

εγω δυο 16αρια ειχα κανενα δεν ειχε τζογο το καπακι.

 

Σου εκατσε η παρτιδα.Εγω 3 φορες τους το πηγα πισω επειδη ειχε τζογο το καπακι.Και αυτο που εχω τωρα δεν ειναι και πολυ σοο.η ταπα του USB απο πανω δεν κλεινει καλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι επαρχία δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να το πάρω;

Το βρήκε κανείς σε χρώμα άλλο από μαύρο;

 

Ο γαμπρός μου που το αγόρασε από vodafone το βρήκε σε άσπρο-ασημί.Που στην ουσία καθαρά είναι άσπρο.Και προσωπικά μου άρεσε πολύ.Ήδη έκανα παραγγελία από Nokia να μου αλλάξουν παντελώς την συσκευή απο Black Red σε White-White.Αντικαθιστούν όλα μα όλα τα πλαστικά,τα frames ,τα καπάκια κ.τ.λ. με αυτά της άσπρης συσκευής

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Ο γαμπρός μου που το αγόρασε από vodafone το βρήκε σε άσπρο-ασημί.Που στην ουσία καθαρά είναι άσπρο.Και προσωπικά μου άρεσε πολύ.Ήδη έκανα παραγγελία από Nokia να μου αλλάξουν παντελώς την συσκευή απο Black Red σε White-White.Αντικαθιστούν όλα μα όλα τα πλαστικά,τα frames ,τα καπάκια κ.τ.λ. με αυτά της άσπρης συσκευής

 

ναι, αλλά το θέμα ήταν αν μπορούσε κάποιος από επαρχία να το πάρει με την τιμή των 179...

Η vodafone πόσο του το χρέωσε?

Link to comment
Share on other sites

ναι, αλλά το θέμα ήταν αν μπορούσε κάποιος από επαρχία να το πάρει με την τιμή των 179...

Η vodafone πόσο του το χρέωσε?

 

H Vodafone ξερω στα σιγουρα πως εχει στα δειγματα την εκδοση των 16gb και κοστιζει 350 ευρω!!!!! Εγω φιλε μου αγορασα το 8gb με 230 ευρω απο το e-shop!!!! Επισης δεν νομιζω να υπαρχει πλεον σε πολλα Media Markt αυτη η προσφορα....θα εξαντληθηκε...

Link to comment
Share on other sites

η προσφορα ηταν λεει μεχρι 5 του μηνος αρα μεχρι και σημερα ...μετα ανεβενη παλη η τιμη.οντως η voda εχει 354 το 16αρι και 299 το 8αρι.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

η προσφορα ηταν λεει μεχρι 5 του μηνος αρα μεχρι και σημερα ...μετα ανεβενη παλη η τιμη.οντως η voda εχει 354 το 16αρι και 299 το 8αρι.

 

299 το 8αρι???? Στο e-shop κανονικα το ειχανε 276 ευρω αλλα το βγαλανε προσφορα 230 ευρω....νομιζω συμφερει παρα πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και κάλη χρονιά. μου έκαναν δώρο το έν λόγω κινητο προσπαθω να ρυθμίσω το e-mail Μου αλλά πάτα με βάζει στο δύκτιο της κάρτα δεν μπορεί να λειτουργήσει το e-mail με χρήση δυκτίου από wifi ?

 

Ευχαριστώ!

 

Πάντως όμορφο κινητο είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

299 το 8αρι???? Στο e-shop κανονικα το ειχανε 276 ευρω αλλα το βγαλανε προσφορα 230 ευρω....νομιζω συμφερει παρα πολυ!!!!

που είναι αυτή η προσφορά; Δεν το βρίσκω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...