Jump to content

[Επίσημο] Nokia Χ6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έγινε.Ευχαριστώ :D

 

 

 

 

Και κάτι άσχετο.Επειδή δεν παίζει wifi αλλά ενσύρματο net στον υπολογιστή,μπορώ κάπως να συνδέσω το κινητό στο net?

(Με το καλώδιο USB)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έγινε.Ευχαριστώ :D

 

 

 

 

Και κάτι άσχετο.Επειδή δεν παίζει wifi αλλά ενσύρματο net στον υπολογιστή,μπορώ κάπως να συνδέσω το κινητό στο net?

(Με το καλώδιο USB)

 

δεν εχω δοκιμασει ποτε κατι τετιο .:!::)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Τι μπορούμε να κάνουμε για αυτό? :P

 

Πάνε σε ενα Nokia Care κατάστημα και μέσω εγγύησης πες τους να σου το αναβαθμήσουν

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Το μοντέλο των 8GB, 280€ σε Κωτσόβολο & ElectroWorld.

Για να πω τη μαύρη αληθεια, ψιλομετάνιωσα που πήρα το WildFire..

Απίστευτη η προπαγάνδα για το Android..

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

εχει την 21 αλλα δεν την βγαζει σε ολα τα τηλεφωνα.εγω που το πηρα απο wind και ελληνικο product code το βγαζει αλλος που το πηρε απο γερμανο δεν το βγαζει παλη με ελληνικο product code.

εγω μολις αλλαξα το product code σε 0589489 και πάλι δεν μου αναβαθμιζει στην εκδοση 21.

κανω κατι λαθος;;Mε ποιο product code θα μου βγαλει την αναβαθμιση ;

Γιατι με αυτα που αναφερονται στ F.A.Q. δεν βγαζει κανενα.

Edited by tsafou
Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα δεν είναι ακόμα διαθέσιμη μέσω N.S.U. οπότε θα πρέπει να περιμένεις λίγες μέρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις αλλαξα το product code σε 0589489 και πάλι δεν μου αναβαθμιζει στην εκδοση 21.

κανω κατι λαθος;;Mε ποιο product code θα μου βγαλει την αναβαθμιση ;

Γιατι με αυτα που αναφερονται στ F.A.Q. δεν βγαζει κανενα.

 

έχω αυτό το p.code από τότε που πήρα το τηλ.

η έκδοση 21.0.004 εμφανίστηκε για λίγες μέρες μόνο για αυτό το code (μέσω NSU και ΟΤΑ) όταν πρωτοβγήκε και εξαφανίστηκε μετά..

 

όσο για την 21.2.005 που αναφέρεται παραπάνω αυτή έχει βγεί μόνο για Αμερική προς το παρόν

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα δεν είναι ακόμα διαθέσιμη μέσω N.S.U. οπότε θα πρέπει να περιμένεις λίγες μέρες.

 

Οποτε εγω αλλαξα το product code της Cosmote σε 0589489 το οποιο να υποθέσω είναι ενα γενικό νούμερο;Τι συμβολίζει το συγκεκριμένο νούμερο και τι διαφορά έχω σε σχέση με αυτό της Cosmote?

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Είναι το product code για τις γνήσιες ελληνικές συσκευές χρώματος "Dark black".

Με τον όρο "γνήσιες" εννοώ πως έχουν το αυθεντικό λογισμικό της Nokia και όχι κάποιο customized από εταιρία κινητής τηλεφωνίας.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΖΩ ΝΕΟ ΓΡΑΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΟ (ΕΧΟ YAHOO.GR)!!! ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΟΚΙΜΗ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΠΑΤΑΟ ΟΧΙ ΤΟ "YAHOO" ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ.ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΑΘΟς ΚΩΔΙΚΟΣ Η ΑΛΛΑ ΑΡΝΙΤΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ.

 

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Σήμερα απέκτησα (επιτέλους) κι εγώ το X6.

Διαπίστωσα ότι υπάρχει μια παραμόρφωση στο αριστερό του ηχείο, σε σημείο που σε μεγάλη ένταση καταντάει εκνευριστικό.

Το αγόρασα από Κωτσόβολο.

Για να μην τρέχω πάλι μέχρι σχεδόν αεροδρόμιο, μπορώ να απευθυνθώ κάπου αλλού, έτσι ώστε να το ελέγξουν, με την απόδειξη του Κώτσου;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλορίζικη η καινούργια συσκευή.:)

Αν όντως έχει πρόβλημα η συσκευή τότε δικαιούσαι εντός 7 ημερών αντικατάσταση από το κατάστημα-αλυσίδα από το οποίο την αγόρασες και εκεί θα πρέπει να απευθυνθείς.Δεν είναι απαραίτητο να πας στο κατάστημα από το οποίο έγινε η αγορά,αλλά σε κάποιο άλλο υποκατάστημα της συγκεκριμένης αλυσίδας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλορίζικη η καινούργια συσκευή.:)

Αν όντως έχει πρόβλημα η συσκευή τότε δικαιούσαι εντός 7 ημερών αντικατάσταση από το κατάστημα-αλυσίδα από το οποίο την αγόρασες και εκεί θα πρέπει να απευθυνθείς.Δεν είναι απαραίτητο να πας στο κατάστημα από το οποίο έγινε η αγορά,αλλά σε κάποιο άλλο υποκατάστημα της συγκεκριμένης αλυσίδας.

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Αν μου επιτρέπεις να ρωτήσω κάτι ακόμα;

Υπάρχει περίπτωση να μου πουν ότι θα το τσεκάρει το service και αν όντως βρουν πρόβλημα, θα μου το αντικαταστήσουν;

Το λέω, γιατί μόλις προχτές αντιμετώπισα παρόμοιο πρόβλημα με άλλο κατάστημα και η αλήθεια είναι ότι αποφεύγω τις αναμονές...

Link to comment
Share on other sites

παιδια η εκδοση του τηλ. ειναι 20.0.005

παω να κανω ενημερωση απο το pc και μου λεει οτι δεν υπαρχει αλλη εκδοση.

στο τηλ.ηρθε μυνημα για ενημερωση η οποια ειναι 21.0.004.

τελικα ποια ειναι η τελευταια εκδοση?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

@othon Λογικά υπάρχει τέτοια περίπτωση.Η συγκεκριμένη αλυσίδα όμως αμφιβάλλω αν έχει δικό της service και δεν γνωρίζω αν και με ποια εταιρία συνεργάζεται για τέτοιες περιπτώσεις.Προσωπικά αν ήμουν στην θέση σου θα ζητούσα προσωπική επαφή με κάποιο ανώτερο στέλεχος,γιατί δεν νομίζω ότι με κάποιον υπάλληλο θα μπορέσεις να βγάλεις άκρη.

@athl1 Αυτή είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού,για κάποιο όμως λόγο τον οποίο δεν γνωρίζουμε,δεν είναι διαθέσιμη για όλες τις χώρες.Εφόσον σου ήρθε μήνυμα το οποίο αναφέρει αυτή την έκδοση,δοκίμασε over the air να δεις μήπως εκεί την εμφανίζει,γιατί μέσω υπολογιστή δεν είναι διαθέσιμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

παιδια η εκδοση του τηλ. ειναι 20.0.005

παω να κανω ενημερωση απο το pc και μου λεει οτι δεν υπαρχει αλλη εκδοση.

στο τηλ.ηρθε μυνημα για ενημερωση η οποια ειναι 21.0.004.

τελικα ποια ειναι η τελευταια εκδοση?

ευχαριστω πολυ

 

Η τελευταία έκδοση είναι η 21.0.004 Κι εγώ μέσω του κινητού την εγκατέστησα.Αν θέλεις άλλαξε το product code σου με αυτό των BALKANS και θα στην εμφανίσει λογικά στο Software Updater.Εγώ το έβαλα τo product code μου από 0595388 σε 0596992 και τώρα μου την εμφανίζει στο Software Updater και μου λέει ότι έχω ήδη την τελευταία έκδοση λογισμικού και αν θέλω να την επαναγκαταστήσω ενώ πρίν μου εμφάνιζε ότι έχω ήδη την τελευταία έκδοση και δεν είχα την δυνατότητα να την επαναγκαταστήσω

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

@othon Λογικά υπάρχει τέτοια περίπτωση.Η συγκεκριμένη αλυσίδα όμως αμφιβάλλω αν έχει δικό της service και δεν γνωρίζω αν και με ποια εταιρία συνεργάζεται για τέτοιες περιπτώσεις.Προσωπικά αν ήμουν στην θέση σου θα ζητούσα προσωπική επαφή με κάποιο ανώτερο στέλεχος,γιατί δεν νομίζω ότι με κάποιον υπάλληλο θα μπορέσεις να βγάλεις άκρη.

@athl1 Αυτή είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού,για κάποιο όμως λόγο τον οποίο δεν γνωρίζουμε,δεν είναι διαθέσιμη για όλες τις χώρες.Εφόσον σου ήρθε μήνυμα το οποίο αναφέρει αυτή την έκδοση,δοκίμασε over the air να δεις μήπως εκεί την εμφανίζει,γιατί μέσω υπολογιστή δεν είναι διαθέσιμη.

Τελικά κάποιες φορές με εκπλήσει ευχάριστα ο Κωτσό.

Όχι μόνο μου έκαναν αντικατάσταση, αλλά σχεδόν μου επέβαλλαν να δοκιμάσω την καινούργια, για να μην ταλαιπωρούμαι σε περίπτωση που ξαναεμφανιστεί πρόβλημα.

Μου έκανε δε μεγάλη εντύπωση το γεγονός πως ούτε καν μπήκαν στον κόπο να το τσεκάρουν αν όντως έχει πρόβλημα.

Πάντως impreza σ' ευχαριστώ πολύ για την πολύτιμη βοήθειά σου.

Αν δεν έπαιρνα τέτοιου τύπου απάντηση, ίσως και να έμενα με το προηγούμενο.

Να 'σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση είναι η 21.0.004 Κι εγώ μέσω του κινητού την εγκατέστησα.Αν θέλεις άλλαξε το product code σου με αυτό των BALKANS και θα στην εμφανίσει λογικά στο Software Updater.Εγώ το έβαλα τo product code μου από 0595388 σε 0596992 και τώρα μου την εμφανίζει στο Software Updater και μου λέει ότι έχω ήδη την τελευταία έκδοση λογισμικού και αν θέλω να την επαναγκαταστήσω ενώ πρίν μου εμφάνιζε ότι έχω ήδη την τελευταία έκδοση και δεν είχα την δυνατότητα να την επαναγκαταστήσω

 

και μεσω του κινητου μου μου λεει πως δεν ειναι συμβατη με το τηλ.

πως αλλαζω το product code του κινητου μου? ειναι 0589489

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 5th Edition Platform FAQ

Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής

(αλλαγή product code)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εβαλα το freesigner για να υπογραφονται οι εφαρμογες που εχω και συνηθψς τις στελων με ΒΤ απο το φορητο μου. Μπορειτε να μου πειτε οταν απο αυτη την εφαρμογη ανοιγω την διαχιεριση αρχειων που βρισκονται τα inbox μηνυματα στο κινητο γιατι δεν τα βρισκω?
Link to comment
Share on other sites

Τα εισερχόμενα δεν φαίνονται από τη διαχείριση αρχείων διότι είναι φάκελος συστήματος.

Εγκατέστησε έναν file explorer (πχ Xplore) και θα έχεις πρόσβαση πανεύκολα στα εισερχόμενα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα απέκτησα (επιτέλους) κι εγώ το X6.

Το αγόρασα από Κωτσόβολο.

 

Καλημέρα φίλε!

Στη συσκευασία υπάρχουν ελληνικό εγχειρίδιο

& λοιπά χαρτιά από την ελληνική αντιπροσωπία?

Με έχει μπερδέψει λιγάκι το θέμα της παραεισαγωγης

& του product code της συσκευής.

Τι ακριβώς ισχύει?

Ποιός είναι ο ελληνικός κωδικος της συσκευής (αν υπάρχει)?

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα παρά-εισαγωγής διάβασε το Περί παράλληλων εισαγωγών...

Τα Ελληνικά product codes αναφέρονται στην πρώτη σελίδα του θέματος στο πρώτο post.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε!

Στη συσκευασία υπάρχουν ελληνικό εγχειρίδιο

& λοιπά χαρτιά από την ελληνική αντιπροσωπία?

Με έχει μπερδέψει λιγάκι το θέμα της παραεισαγωγης

& του product code της συσκευής.

Τι ακριβώς ισχύει?

Ποιός είναι ο ελληνικός κωδικος της συσκευής (αν υπάρχει)?

Καλημέρα.

Το κινητό φαίνεται να προέρχεται από παραεισαγωγή.

Μέσα στο κουτί έχει το original manual και το cdrom στα Γερμανικά, καθώς και ένα φωτοτυπημένο αλλά σε πολύ καλή ποιότητα οφείλω να ομολογήσω manual στα Ελληνικά.

Επειδή αυτή τη στιγμή κάνω την πρώτη φόρτιση στο τηλέφωνο, θα προσπαθήσω να σε ενημερώσω αργότερα για το product code, αν και είναι ολοφάνερο ότι πρόκειται για τηλέφωνο παραεισαγωγής, αφού και στο κουτί του, είναι πίτα γραμμένο στα Γερμανικά.

 

Edit:

Μετά από παρότρυνση του stendor, ανακάλυψα ότι τελικά το κινητό είναι όντως παραεισαγώμενο.

Τα μπλε μαρκαρισμένα είναι οι διαπιστώσεις του δικού μου κινητού.

 

Πως μπορώ να διακρίνω αν μια συσκευή είναι επίσημης εισαγωγής, δηλαδή ελληνική ή παράλληλης;

Εύκολα, αρκεί να διαπιστώσετε μια από τις παρακάτω περιπτώσεις:

 

* Από τη ταινία ασφαλείας.

Στις μη ελληνικές συσκευασίες η ταινία ασφαλείας της συσκευασίας είναι απλά λευκή χωρίς να αναγράφεται κάτι. Στις συσκευασίες της Ελληνικής αντιπροσωπείας η ταινία είναι λευκή και αναγράφει με ανάγλυφα ιριδίζοντα γράμματα NOKIA SEALED.

Το δικό μου έχει απλά λευκή ταινία, χωρίς να αναγράφεται τίποτα.

* Από το πληκτρολόγιο.

Όλες οι ελληνικές συσκευές φέρουν στο πληκτρολόγιο και ελληνικούς χαρακτήρες εκτός από λατινικούς.

Λόγω οθόνης αφής, δεν υπάρχει η δυνατότητα να ελεγθεί σε αυτό το σημείο.

* Από το product code.

Το product code θα πρέπει να είναι το ελληνικό. Κατάλογος των ελληνικών product codes καθώς και που το βλέπουμε, βρίσκεται εδώ.

Εδώ συναντάται το ύποπτο της υπόθεσης, καθώς το product code δείχνει να είναι Ελληνικό! (RM559).

* Από τα εγχειρίδια χρήσης και τα λοιπά έντυπα που περιέχονται στη συσκευασία.

Αν δείτε οι οδηγίες χρήσης να είναι πρόχειρες φωτοτυπίες ή/και τα λοιπά φυλλάδια να είναι γραμμένα σε άλλη γλώσσα τότε έχετε πέσει θύμα παράλληλης εισαγωγής.

Όπως ανέφερα και πιο πάνω, υπάρχουν στα Ελληνικά μόνο φωτοτυπίες.

* Τέλος, δηλώνοντας το IMEI.

Με ένα απλό τηλεφώνημα σε οποιοδήποτε Nokia Care μπορείτε ανά πάσα στιγμή να σιγουρευτείτε για τη προέλευση της συσκευής σας. Τηλέφωνα καθώς και διευθύνσεις των Nokia Care μπορείτε να βρείτε εδώ. Το ΙΜΕΙ της συσκευής αναγράφεται στο πακέτο αγοράς καθώς και σε μία ειδική ετικέτα που βρίσκεται κάτω από την μπαταρία.

Αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να το τσεκάρω.

Σύμφωνα με τα παραπάνω, ένας πιο ειδικός μπορεί να μας διαφωτίσει.

Edited by othon
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Το κινητό φαίνεται να προέρχεται από παραεισαγωγή.

Μέσα στο κουτί έχει το original manual και το cdrom στα Γερμανικά, καθώς και ένα φωτοτυπημένο αλλά σε πολύ καλή ποιότητα οφείλω να ομολογήσω manual στα Ελληνικά.

Επειδή αυτή τη στιγμή κάνω την πρώτη φόρτιση στο τηλέφωνο, θα προσπαθήσω να σε ενημερώσω αργότερα για το product code, αν και είναι ολοφάνερο ότι πρόκειται για τηλέφωνο παραεισαγωγής, αφού και στο κουτί του, είναι πίτα γραμμένο στα Γερμανικά.

 

Edit:

Μετά από παρότρυνση του stendor, ανακάλυψα ότι τελικά το κινητό είναι όντως παραεισαγώμενο.

Τα μπλε μαρκαρισμένα είναι οι διαπιστώσεις του δικού μου κινητού.

 

Πως μπορώ να διακρίνω αν μια συσκευή είναι επίσημης εισαγωγής, δηλαδή ελληνική ή παράλληλης;

Εύκολα, αρκεί να διαπιστώσετε μια από τις παρακάτω περιπτώσεις:

 

* Από τη ταινία ασφαλείας.

Στις μη ελληνικές συσκευασίες η ταινία ασφαλείας της συσκευασίας είναι απλά λευκή χωρίς να αναγράφεται κάτι. Στις συσκευασίες της Ελληνικής αντιπροσωπείας η ταινία είναι λευκή και αναγράφει με ανάγλυφα ιριδίζοντα γράμματα NOKIA SEALED.

Το δικό μου έχει απλά λευκή ταινία, χωρίς να αναγράφεται τίποτα.

* Από το πληκτρολόγιο.

Όλες οι ελληνικές συσκευές φέρουν στο πληκτρολόγιο και ελληνικούς χαρακτήρες εκτός από λατινικούς.

Λόγω οθόνης αφής, δεν υπάρχει η δυνατότητα να ελεγθεί σε αυτό το σημείο.

* Από το product code.

Το product code θα πρέπει να είναι το ελληνικό. Κατάλογος των ελληνικών product codes καθώς και που το βλέπουμε, βρίσκεται εδώ.

Εδώ συναντάται το ύποπτο της υπόθεσης, καθώς το product code δείχνει να είναι Ελληνικό! (RM559).

* Από τα εγχειρίδια χρήσης και τα λοιπά έντυπα που περιέχονται στη συσκευασία.

Αν δείτε οι οδηγίες χρήσης να είναι πρόχειρες φωτοτυπίες ή/και τα λοιπά φυλλάδια να είναι γραμμένα σε άλλη γλώσσα τότε έχετε πέσει θύμα παράλληλης εισαγωγής.

Όπως ανέφερα και πιο πάνω, υπάρχουν στα Ελληνικά μόνο φωτοτυπίες.

* Τέλος, δηλώνοντας το IMEI.

Με ένα απλό τηλεφώνημα σε οποιοδήποτε Nokia Care μπορείτε ανά πάσα στιγμή να σιγουρευτείτε για τη προέλευση της συσκευής σας. Τηλέφωνα καθώς και διευθύνσεις των Nokia Care μπορείτε να βρείτε εδώ. Το ΙΜΕΙ της συσκευής αναγράφεται στο πακέτο αγοράς καθώς και σε μία ειδική ετικέτα που βρίσκεται κάτω από την μπαταρία.

Αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να το τσεκάρω.

Σύμφωνα με τα παραπάνω, ένας πιο ειδικός μπορεί να μας διαφωτίσει.

 

Φίλε κοίτα να δείς.Κι εγώ που το αγόρασα απο κατάστημα Nokia Care το κουτί γράφει Made In Hungary.Έχει την άσπρη ταινία ασφαλείας και με μπλέ γράμματα γράφει Nokia Connecting People.Επίσης έχει το εγχειριδιο που λές εκτυπωμένο στα ελληνικά και το άλλο στα γερμανικά.Όταν πήγα και ρώτησα στην Nokia για το Product Code μήπως είναι παρα-εισαγωγής το κινητό επειδή δεν είχα το 0595388 μου είπαν ότι τα product codes είναι "χιλιάδες" δεν σημαίνει ότι είναι παρα εισαγωγής.Σημασία όμως έχει οτι δεν είχα κάποιο πρόβλημα με την συσκευή όσο αφορά τις ενημερώσεις λογισμικού κ.τ.λ. Να φανταστείς εγώ είχα αλλάξει το product code σε 0595388 και τώρα το άλλαξα σε 0596992(Όπου είναι η έκδοση λογισμικου BALKANS) Με λίγα λόγια μην αγχώνεσαι για το θέμα παρα εισαγωγής κ.τ.λ. αν το κινητό σου είναι σωστό σε όλα του

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...