Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ν97 Mini


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες γνωρίζει κάποιος πώς μπορώ να απενεργοποιήσω τις κλήσεις μέσω του 'μιλήστε τώρα' που εμαφανίζεται πατώντας παρατεταμένα το πλήκτρο έναρξης κλήσης?

Χρόνια πολλά σε όλους εύχομαι με υγεία!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 962
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν μπορείς.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

οθόνη .. κόστος απο συνεργείο κάνα 100αρι

 

Αντικατάσταση lcd N7mini 62.50 στο nokia care Π.Φαλήρου.

Link to comment
Share on other sites

Αντικατάσταση lcd N7mini 62.50 στο nokia care Π.Φαλήρου.

 

α έπεσε τιμή ... και για touchscreen πόσο να θέλουν

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά παιδιά.

τι λέτε αυτό το κινητό θα με βολέψει για καθημερινά??

 

για ομιλία σμσ κ μειλ και ιντερνετ κ gps με αυτή την σειρα??

δεν θέλω κολλήματα κ το θέλω εύχρηστο κ πολύύ γρήγορο:)

σαν το e5 που είχα για λίγο.

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά παιδιά.

τι λέτε αυτό το κινητό θα με βολέψει για καθημερινά??

 

για ομιλία σμσ κ μειλ και ιντερνετ κ gps με αυτή την σειρα??

δεν θέλω κολλήματα κ το θέλω εύχρηστο κ πολύύ γρήγορο:)

σαν το e5 που είχα για λίγο.

 

Έχω και τα δύο κινητά αλλά το Ε5 είναι πολύ πιο εύχρηστο και και με την ίδια χρήση η μπαταρία διαρκεί σχεδόν διπλάσιο χρόνο

Link to comment
Share on other sites

πολύυυ καλό το ε5...............256 mb ram..........k sxetika γρηγορο..

αλλά ξηλώσαν καιράιες της voda στην περιοχή μου

κ ξαφνικά πονοκέφαλος,μόνο που το κουβαλώ...:wacko:

 

0.88 σαρ υποθέτω φταίει..

 

βλακεία κ έχω από το 2006 να ''κλειδώσω'' αμέσως με τηλέφωνο..........

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum.:)

Μια πολύ καλή ιστοσελίδα όπου μπορείς να βρεις συγκεντρωμένες όλες σχεδόν τις εφαρμογές που υπάρχουν είναι http://www.my-symbian.com

Για ότι άλλο έχει σχέση με εφαρμογές μπορείς να απευθυνθείς στο επίσημο θέμα [ΕΠΙΣΗΜΟ] Εφαρμογές Symbian OS 9.4

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω το εξης.. κατα ποσο ανθεκτικο ειναι το τηλεφωνο σε κακουχιες, πτωσεις, κλπ? η ειναι εντελως ευαισθητο και ευθραυστο??

ευχαριστω για την χρησιμη πληροφορια!

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα, είμαι καινούριος και δεν ξέρω και πολλά πράγματα γι'αυτό την κατανόηση σας!!

Λοιπόν στον τελευταίο λογαριασμό μου είχα μία χρέωση 9.48 Ευρώ για χρήση Ίντερνετ (κοντά 8 ώρες) αλλά εγώ δεν το χρησιμοποιώ καθόλου. Μπορεί να μου πει κάποιος πως θα κάνω απεγκατάσταση ή κάτι άλλο ώστα να μην μπαίνει μόνο του στο Ίντερνετ;;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω το εξης.. κατα ποσο ανθεκτικο ειναι το τηλεφωνο σε κακουχιες, πτωσεις, κλπ? η ειναι εντελως ευαισθητο και ευθραυστο??

ευχαριστω για την χρησιμη πληροφορια!

προσωπικα αρκετα γερο, πολλες τουμπες και ουτε μια γρατζουνια:)

Καλημέρα, είμαι καινούριος και δεν ξέρω και πολλά πράγματα γι'αυτό την κατανόηση σας!!

Λοιπόν στον τελευταίο λογαριασμό μου είχα μία χρέωση 9.48 Ευρώ για χρήση Ίντερνετ (κοντά 8 ώρες) αλλά εγώ δεν το χρησιμοποιώ καθόλου. Μπορεί να μου πει κάποιος πως θα κάνω απεγκατάσταση ή κάτι άλλο ώστα να μην μπαίνει μόνο του στο Ίντερνετ;;

 

δες τον συγχρονιζμο στα μειλ να μην τον κανει αυτοματα

τα widget της αρχικης να ειναι σε εκτος συνδεσης

αν ξερεις ποια ειναι η εφαρμογη που μπαινει και θες να την βγαλεις, πατας επεξεργασια στο μενου επιλογη και διαγραφη

αν δεν χρειαζεσαι το ιντερνετ διεγραψε το σημειο της κοσμοτε (τελευταια λυση)

 

και παντα οταν θα μπαινεις νετ με καποια εφαρμογη μετα να πατας απενεργοποιηση (καμια φορα μενει ανοιχτη η συνδεση)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω το εξης.. κατα ποσο ανθεκτικο ειναι το τηλεφωνο σε κακουχιες, πτωσεις, κλπ? η ειναι εντελως ευαισθητο και ευθραυστο??

ευχαριστω για την χρησιμη πληροφορια!

 

δεν νιώθει τίποτα μου έχει πέσει πολλές φορές σε τέτοια μέρη και με τέτοιο τρόπο που θα έσπαγε οθόνη 100% άλλα δεν έσπασε τίποτα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες!

Καταρχήν πριν ρωτήσω αυτά που θέλω να πω οτι ήδη το έχω ψάξει άπειρα και δεν έχω βγάλει άκρη!

Λοιπόν έχω το Ν97 mini/v.11.0.102/RM-555 αγορασμενο απο vodafone απο τον αύγουστο που μας πέρασε και θέλω να μαθω ΑΝ hack-αρεται και αν ναι με πιο τρόπο...

(Αντε μπας και βαλουμε καμια εφαρμογη να γουσταρουμε! :D)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες!

Καταρχήν πριν ρωτήσω αυτά που θέλω να πω οτι ήδη το έχω ψάξει άπειρα και δεν έχω βγάλει άκρη!

Λοιπόν έχω το Ν97 mini/v.11.0.102/RM-555 αγορασμενο απο vodafone απο τον αύγουστο που μας πέρασε και θέλω να μαθω ΑΝ hack-αρεται και αν ναι με πιο τρόπο...

(Αντε μπας και βαλουμε καμια εφαρμογη να γουσταρουμε! :D)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

θες απλα να βαζεις εφαρμογες που δεν ειναι υπογεγραμμενες?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

@fanis87 Η συσκευή σου χακάρεται.Επειδή όμως είναι branded σε πάροχο θα πρέπει πρώτα να αλλάξεις το product code για να περάσεις την τελευταία έκδοση firmware.Μπορείς να το κάνεις αυτό είτε απευθυνόμενος σε κάποιο nokia care ή ακολουθώντας τις οδηγίες που υπάρχουν στο faq Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής

(αλλαγή product code)

Εφόσον γίνουν αυτές οι ενέργειες τότε οδηγίες για έναν από τους τρόπους που υπάρχουν για χακάρισμα μπορείς να βρεις εδώ S60 5th - Hacks & Patches

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
@fanis87 Η συσκευή σου χακάρεται.Επειδή όμως είναι branded σε πάροχο θα πρέπει πρώτα να αλλάξεις το product code για να περάσεις την τελευταία έκδοση firmware.Μπορείς να το κάνεις αυτό είτε απευθυνόμενος σε κάποιο nokia care ή ακολουθώντας τις οδηγίες που υπάρχουν στο faq Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής

(αλλαγή product code)

Εφόσον γίνουν αυτές οι ενέργειες τότε οδηγίες για έναν από τους τρόπους που υπάρχουν για χακάρισμα μπορείς να βρεις εδώ S60 5th - Hacks & Patches

 

καλα ρε παιδια το κινητο το εχω εδω και εναμιση χρονο και εχω παρει μονο μια αναβαθμιση, τι να πω, κριμα..ηταν που θα το υποστηριζε η νοκια, ισωσ ειναι το πρωτο κινητο που πηρε μονο μια αναβαθμιση απο τοτε που βγηκε, λεσ και το συγκεκριμενο μοντελο δεν το εβγαλε ποτε η νοκια....τι να πω ολο υποσχεσεισ ειναι η νοκια.. ετσι εχω παψει να ελπιζω....και θα το ξανασκεφτω αν παρω νοκια, ισωσ και ποτε ξανα....

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια το κινητο το εχω εδω και εναμιση χρονο και εχω παρει μονο μια αναβαθμιση, τι να πω, κριμα..ηταν που θα το υποστηριζε η νοκια, ισωσ ειναι το πρωτο κινητο που πηρε μονο μια αναβαθμιση απο τοτε που βγηκε, λεσ και το συγκεκριμενο μοντελο δεν το εβγαλε ποτε η νοκια....τι να πω ολο υποσχεσεισ ειναι η νοκια.. ετσι εχω παψει να ελπιζω....και θα το ξανασκεφτω αν παρω νοκια, ισωσ και ποτε ξανα....

 

φιλε... εχω και γω το κινητο και εχω παρει 2-3 αναβαθμισεις... πολυ απλα το κινητο σου ειναι branded και η κοτε/βοντα/wind δεν θελει να παρεις την αναβαθμιση... στην πρωτη σελιδα νομιζω υπαρχει οδηγος...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

εγω 2 φόρες έκανα μονο και μετα το S3 δεν έχει τίποτα μαλών το παράτησαν και ασχολούνται με S^3
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

@nikosvis πες μας ποια εκδοσή λογισμικού έχεις : Πως βλέπω την έκδοση λογισμικού της συσκευής μου;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

@nikosvis πες μας ποια εκδοσή λογισμικού έχεις : Πως βλέπω την έκδοση λογισμικού της συσκευής μου;

 

την 12.0.010 εχω,,

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

επειδή δεν βρήκα πουθενά... ξέρει κανείς πως γινεται να εμφανιζεται η ημερομηνία και ώρα επάνω στην φωτο???

εάν υπάρχει κανένα "κόλπο" για να πετύχουμε αυτό η ακομα και καποιο app για αυτη την δουλεια????

Thnks..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Updates to Symbian 3.2 and 5.0

 

Νεο update και για το Ν97 mini δηλαδη.

Με σημαντικες βελτιωσεις

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άργησαν, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ. ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...