Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως έχεις πρόβλημα με το πιστοποιητικό σου; Χρειάζεται πιστοποιητικό 17 capabilities.

 

To ξαναδοκίμασα με άλλο τρόπο λήψης πιστοποιητικού από εδώ

http://cer.opda.cn/en/index.php?module=index&action=login

και κάνει τα ίδια... Βγάζει σφάλμα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To ξαναδοκίμασα με άλλο τρόπο λήψης πιστοποιητικού από εδώ

http://cer.opda.cn/en/index.php?module=index&action=login

και κάνει τα ίδια... Βγάζει σφάλμα!

Τι να πω... Σε μένα δουλεύει ρολόι... Δοκίμασε να το εγκαταστήσεις στο τηλέφωνο και όχι στην κάρτα και αν δε δουλέψει πάλι κατέβασε κάποια άλλη έκδοση ή από άλλο site.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Παιδια, για να μην διαβαζω τοσες σελιδες πισω, πειτε μου τι λεει το κινητο στα εξης:

 

- ακουστικο, ειναι καθαρο και δυνατο?

- φωτογραφια και βιντεο αξιοπρεπεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Παιδια, για να μην διαβαζω τοσες σελιδες πισω, πειτε μου τι λεει το κινητο στα εξης:

 

- ακουστικο, ειναι καθαρο και δυνατο?

- φωτογραφια και βιντεο αξιοπρεπεις?

 

To ακουστικό είναι μια χαρά.

Για να αγοράζεις αυτό το κινητό σημαίνει ότι βάζεις σε δεύτερη μοίρα τη φωτογραφία και το βίντεο. Παρόλα αυτά είναι και αυτά μια χαρά για τα δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

To ακουστικό είναι μια χαρά.

Για να αγοράζεις αυτό το κινητό σημαίνει ότι βάζεις σε δεύτερη μοίρα τη φωτογραφία και το βίντεο. Παρόλα αυτά είναι και αυτά μια χαρά για τα δεδομένα.

 

Σαφως και δεν περιμενω να ειναι φωτογραφικο Ν86... Απλα να μην ειναι για γελια σ'αυτο το θεμα.. :)

 

Εναν συγχρονο αντικαταστατη του φοβερου 6310i ψαχνω, και για αυτο το σκεφτομαι..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Το κινητό έχει πάρα πολύ ακουστικό και η ποιότητα είναι πολύ καθαρή και ποιοτική. Δεν έχω κανένα προβλημα σε αυτό τον τομέα.

 

Οσο αφορά photo/videο για την κατηγορία που ανήκει πιστευω ότι είναι πάνω από το μέτριο και τα επίπεδα ποιότητας είναι πολυ ικανοποιητικά. Δεν θα σε απογοητεύσει και σε αυτό τον τομέα.

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου άποψη είναι η εξής πάντως:

Όσον αφορά στις φωτογραφικές του δυνατότητες, μπορεί κάποιος να πει ότι είναι ικανοποιητικές μόνο σε εξωτερικούς χώρους και μόνο κατά τη διάρκεια της ημέρας. Σε κάθε άλλη περίπτωση οι φωτογραφίες είναι πολύ κάτω του μετρίου (παρά τα 3mp). Η ποιότητα είναι πολύ άσχημη χωρίς φλας (κόκκος, θόρυβος) ενώ με φλας αλλιώνονται τα χρώματα προς το μπλε! Το γεγονός ότι δεν υφίσταται autofocus δεν το σχολιάζω... Δεν μπορείς να πάρεις μια καθαρή φωτογραφία ούτε ένα έγγραφο πχ σε μια ώρα ανάγκης.

 

Ωστόσο, οι δυνατότητες στη λήψη βίντεο είναι τελείως διαφορετικές. Τραβάει σε mpeg4 μεγάλα αρχεία με ποιότητα αξιοζήλευτη και εφάμιλλη αυτής, συσκευών που το δυνατό τους σημείο είναι η multimedia χρήση. Πάντα σε χώρους όπου το φως περισσεύει ωστόσο!!!

Ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

Εγκαθιστώντας το firmware v.034.001, παρατήρησα ότι απενεργοποιήθηκε η "προεπιλογή" αριθμού, σε επαφές με περισσότερους του ενός τηλεφωνικού αριθμού (πχ Κινητό, Τηλέφωνο οικίας, κ.ά.).

Κάνοντας προβολή της επαφής, ο προεπιλεγμένος αριθμός φαίνεται υπογραμμισμένος. Όταν, όμως, πιέζω το κουμπί για κλήση, μου βγάζει τη λίστα των αριθμών, για να επιλέξω...

Το έχει παρατηρήσει κανείς;

Πού σε πονεί και πού σε σφάζει...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Το πηρα κι εγω.

Εκανα ομως μια μ@λακια.. Εσβησα κατα λαθος τα επιπλεον - και τα καλυτερα - θεματα που ειχε στην καρτα μνημης...:cry::X

 

Παιδια, γινεται καποιος απο εσας να μου τα στειλει σε email? ( δεν ξερω αν ειναι εφικτο κιολας..)

Ευχαριστω προκαταβολικα οποιον προθυμοποιηθει!!!

Edited by antonio_r
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Το πηρα κι εγω.

Εκανα ομως μια μ@λακια.. Εσβησα κατα λαθος τα επιπλεον - και τα καλυτερα - θεματα που ειχε στην καρτα μνημης...:cry::X

 

Παιδια, γινεται καποιος απο εσας να μου τα στειλει σε email? ( δεν ξερω αν ειναι εφικτο κιολας..)

Ευχαριστω προκαταβολικα οποιον προθυμοποιηθει!!!

 

olympus2930@gmail.com

 

It's your lucky day :p

 

http://www.brthemes.com/e52-original-themes/

Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω!

 

Αλλα, ανοιγει μια σελιδα με κινεζικα κανοντας κλικ... :)

 

ΑΚΥΡΟ !!!!

 

Το αρχειο ανοιξε κανονικα με το mozilla.... Ηταν προβλημα της Opera

 

Ευχαριστω πολυ !!!

Edited by antonio_r
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!

 

Αλλα, ανοιγει μια σελιδα με κινεζικα κανοντας κλικ... :)

 

πανω εκει που πατας και σου βγαζει κινεζικα αντι να το πατησεις κανε δεξι κλικ και κανε save as και θα στο σωσει συμπιεσμενο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο Ε52, εχει πουθενα ρυθμιση '' καθαροτητα φωνης '', οπως στα 40ρια?

 

Δεν εχει γιατι δεν χρειαζεται.

Ειναι στα καλυτερα επιπεδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το e52 μπορω να το χρησιμοποιησω σαν μοντεμ για να εχω internet στο pc?

 

Ναι. Όταν το συνδέσεις στο pc επέλεξε "Σύνδεση του υπολογιστή στο διαδίκτυο" και θα μπεις. Ωστόσο θα ισχύουν οι χρεώσεις wap του δικτύου σου!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα να ενημερώσω οτι εμφανίστηκαν μαυρα κ λευκα ε52 στο κατάστημα Mr Mobi πανεπιστημίου 65,σε navi εκδόσεις(μπλέ κουτιά κ βάση για αμάξι δωρεάν).
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα να ενημερώσω οτι εμφανίστηκαν μαυρα κ λευκα ε52 στο κατάστημα Mr Mobi πανεπιστημίου 65,σε navi εκδόσεις(μπλέ κουτιά κ βάση για αμάξι δωρεάν).

Τιμούλα είδες;

Link to comment
Share on other sites

To πήρα και εγω, λιγο που το δούλεψα το τηλέφωνο φαινεται τέλειο εχει φοβερή αίσθηση στο χερι και πολυ καλη ποιότητα.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα να ενημερώσω οτι εμφανίστηκαν μαυρα κ λευκα ε52 στο κατάστημα Mr Mobi πανεπιστημίου 65,σε navi εκδόσεις(μπλέ κουτιά κ βάση για αμάξι δωρεάν).
Πουλάει και προσόψεις ή μπα? Επίσης είναι όλο μαύρο ή το μεταλλικό γύρω γύρω είναι ασημί?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Πουλάει και προσόψεις ή μπα? Επίσης είναι όλο μαύρο ή το μεταλλικό γύρω γύρω είναι ασημί?

 

nokia.com

Το εχει φωτο και ειναι τελειο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...