Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τωρα που αποφασισα να το αποκτησω βλεπω οτι δεν υπαρχει. Το φερνει μονο η Vodafone και δεν το εχει σε αποθεμα. Μηπως αντικαθισταται με αλλο μοντελο? Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τωρα που αποφασισα να το αποκτησω βλεπω οτι δεν υπαρχει. Το φερνει μονο η Vodafone και δεν το εχει σε αποθεμα. Μηπως αντικαθισταται με αλλο μοντελο? Ευχαριστω.

 

Δεν έχει ανακοινωθεί κάποιος αντικαταστάτης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ανακοινωθεί κάποιος αντικαταστάτης.

Δυστυχώς... Και ούτε πρόκειται κατά τα φαινόμενα.

Link to comment
Share on other sites

καλά εγώ γιατί το είδα σε ένθετο της wind μέσα στις κυριακάτικες εφημερίδες..?? και μάλιστα σε χαμηλότερη τιμή απ'όσο το θυμόμουν, γύρω στα 250 ευρώ..:) για ρίξε μια ματιά πάλι..;)
Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν εχουν αποθεμα γιατι δινουν παρα πολλα σε εταιρικα προγραμματα,εμεις πχ πηραμε πανω απο 1000 Ε52 στην εταιρεια.
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς... Και ούτε πρόκειται κατά τα φαινόμενα.

 

Δεν βλέπω γιατί η Nokia να μην βγάλει συνεχιστή του Ε52 και του Ε55. Μια χαρά τα έχουν πάει, είναι προς το συμφέρον της να συνεχίσει την παράδοση. :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω γιατί η Nokia να μην βγάλει συνεχιστή του Ε52 και του Ε55. Μια χαρά τα έχουν πάει, είναι προς το συμφέρον της να συνεχίσει την παράδοση. :D

Άλλο θα έπρεπε κι άλλο τι φαίνεται ότι κάνει. Κι απ' ότι φαίνεται έχει εγκαταλείψει το S60v3 κι έχει στραφεί στα ^3 και ^4.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν εχουν αποθεμα γιατι δινουν παρα πολλα σε εταιρικα προγραμματα,εμεις πχ πηραμε πανω απο 1000 Ε52 στην εταιρεια.

 

Και εγώ έτσι απέκτησα το δικό μου ;) από εταιρικό πρόγραμμα...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν θα με χαλούσε ένα Ε53 Mode σε μαύρο χρώμα και τίγκα στις προεγκατεστημένες εφαρμογές και με touchschrolling κεντρικό πλήκτρο!!!!
Link to comment
Share on other sites

χθες πηρα το Ε52, πολυ καλο και καλη οθονη....

μια απορια εχω μονο.....σκρινσειβερς μπορει να παρει ? οπως το Ν78?

Δηλαδή? Εγώ εχω βάλει το large time. Για το Ν78 δεν ξέρω τι εννοείς!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Ειχα γραψει ενα μηνυμα σε greeklish αλλα δεν το βρισκω πουθενα. Λοιπον, εχω ενα προβλημα με το Nokia E52. Λογω μιας τουμπας που εφαγε απο τον δευτερο οροφο, το πισω μερος του κινητου και συγκεκριμενα η κατω αριστερη γωνια, η μερια δηλαδη στην οποια βρισκεται η memory card, "μπηκε" λιγο προς τα μεσα. Η καρτα μνημης δυαληθικε, το καπακι εχει κανει ενα βαθουλομα και δεν λειτουργουν τα bluetooth. Πηγα σε ενα καταστημα "Γερμανος" και μου ειπαν οτι αν κανω format θα ληθει το προβλημα. Αλλα φορματ λογικα μπορω να κανω και μονος μου με τον Η/Υ. Καρτα μνιμης πηρα καινουρια και ληθικε το προβλημα, καπακι περιμενω να μ στιλουν αλλα δεν μπορω να καταλαβω ποσ να κανω φορματ. Ενω εχω ψαξει σε αλλα φορουμ και στο site της Nokia δεν μπορω να το καταλαβω. Κατεβασα και το software update της Nokia προσπαθησα να το ξαναπερασω αλλα δεν εγινε τιποτα. Οποια βοηθεια δεκτη. Συχωρηστε με για καπια ορθογραφικα λαθοι αλλα λογο Αγγλου πατερα και πολλα χρονια διαμονις στην αγγλια μου ειναι λιγο δισκολα τα ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο φόρουμ.:)

Η απάντηση στο ερώτημά σου βρίσκεται στο FAQ της πρώτης σελίδας:Πως κάνω format στο κινητό και στη κάρτα μνήμης;

Σαν καινούργιος καλό είναι να διαβάσεις όλο το FAQ,θα σε βοηθήσει πολύ στα πρώτα σου βήματα καθώς τυχόν απορίες σου θα λυθούν μέσα από αυτό.

Για ότι άλλο χρειαστείς εδώ ήμαστε.

Καλή παραμονή και καλή συνέχεια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι εχω ηδη κανει εκατονταδες φορες αυτο αλλα δεν καταφερα τιποτα. Το bluetooth σινεχιζει να μη λιτουργει. Καμια ιδεα ?
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτή την πτώση μπορεί το πρόβλημα να οφείλεται εκεί.Tο καλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να το πας σε κάποιο nokia care να το ελέγξουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το δοκίμασα..νομίζω ήταν το fring αυτό που κατέβασα..Θα δοκιμάσω τώρα το ebuddy..Επίσης ξέχασα να σας πω μια άλλη περιπέτεια που είχα και θέλω πάλι τη συμβουλή σας! Το κινητό το είχα αυτές τις μέρες σε Nokia Shop (δεν έχει σημασία σε ποιά πόλη μην εκθέσουμε κιόλας) για να μου κάνουν αντικατάσταση του ακουστικού μου το οποίο δεν δούλευε σχεδόν καθόλου καλά. Απ'ότι μου είπαν εχθές όταν μου το παρέδωσαν πίσω, μου είπαν ότι το πρόβλημα δημιουργήθηκε απο υγρασία :S Όλα καλά μέχρι 36 ευρω επισκευή, όχι μόνο για ακουστικό απ'ότι κατάλαβα κάναν κι άλλα πράγματα λόγο υγρασίας. Κι εκεί που είμαι μέσα στην τρελή χαρά που το πήρα στα χέρια μου, δεν προλαβαίνω να το ανοίξω και μόλις δέχομαι την πρώτη κλήση συνηδειτοποιώ ότι τα ηχεία "ξύνουν" αρκετά και βγάζουν πολύ ενοχλητικό ήχο! σαν να "κάηκαν" κατα κάποιο τρόπο! Αυτό το πρόβλημα δεν υπήρχε πρίν τους πάω το κινητό για επισκευή! Τώρα τι μπορώ να κάνω μιας και δεν έχω την πολυτέλεια να ξοδέψω άλλα λεφτά. Ξέρει κάποιος την πολιτική τους? Ίσως κάποιος εδώ που να δουλεύει σε κάποιο κατάστημα Νοκια. Μπορώ να κάνω claim ότι δεν υπήρχε το πρόβλημα? Έχω απογοητευτεί!
Link to comment
Share on other sites

φτανει πια η πιπιλα της υγρασιας.... ΦΤΑΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!

 

λοιπον, πηγαινε το πισω και απαιτησε να σου διορθωσουν το προβλημα. εννοειται χωρις να χρεωθεις.

το ακουστικο δε λειτουργουσε σωστα απο την αρχη?

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ακουγόταν σχεδόν καθόλου..αυτός ήταν ο λόγος που τους το πήγα..αλλα γενικά το κινητό δεν είχε κανένα άλλο πρόβλημα! Και απλά μ είπαν ότι είχε full υγρασία :S Μου άλλαξαν το ακουστικό αλλά μου χάλασαν τα ηχεία του..και είναι ότι πιο ενοχλητικό υπάρχει..Μόνο στο αθόρυβο το χρησιμοποιώ απο χθες που το παρέλαβα να φανταστείς!
Link to comment
Share on other sites

παίδες υπάρχει καμία ρύθμιση ή άλλο πρόγραμμα για την ομαλότερη-γρηγορότερη αυτόματη εναλλαγή μεταξύ orientation-landscape της οθόνης του κινητού όταν το γυρνάμε? Το λέω διότι εμένα η αλλαγή αυτή σκαλώνει και αργεί πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες, το πήρα και γω...

Το βασικό θέμα είναι με τις επαφές.

Εκανα sync με το outlook και ενώ σε κάποιες επαθές όταν με καλούν εμφανίζει το όνομα, σε κάποιες άλλες δείχνει μόνο το νούμερο.

Τι μπορεί να συμβαίνει;

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες, το πήρα και γω...

Το βασικό θέμα είναι με τις επαφές.

Εκανα sync με το outlook και ενώ σε κάποιες επαθές όταν με καλούν εμφανίζει το όνομα, σε κάποιες άλλες δείχνει μόνο το νούμερο.

Τι μπορεί να συμβαίνει;

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Μήπως είναι αποθηκευμένο 2 φορές το νούμερο αλλά με διαφορετικό όνομα? Αυτό το φαινόμενο εμφανίζεται όταν υπάρχουν 2 ονόματα για ένα μόνο νούμερο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

παίδες υπάρχει καμία ρύθμιση ή άλλο πρόγραμμα για την ομαλότερη-γρηγορότερη αυτόματη εναλλαγή μεταξύ orientation-landscape της οθόνης του κινητού όταν το γυρνάμε? Το λέω διότι εμένα η αλλαγή αυτή σκαλώνει και αργεί πολύ.

 

Με την τελευταία έκδοση 034.001 έχει βελτιωθεί πολύ η απόκριση στην περιστροφή της οθόνης...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

και εγώ την 034.001 έχω, άλλα η απόκριση του τηλεφώνου εξακολουθεί να είναι αργή. Γιαυτό αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κάνει αυτήν την δουλειά καλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχαν κάποτε τα rotateMe και LandscapePro. Δεν ξέρω όμως αν λειτουργούν ακόμα σε συσκευές Symbian S60 FP2. Μπορείς όμως να δοκιμάσεις, δεν πιστεύω ότι έχεις να χάσεις κάτι.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...