Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα ισιδωρε,σου εστειλα ενα μηνυμα στο youtube αλλα σου στελνω κ εδω μηπως αντιμετωπιζουν κ αλλοι φιλοι μας τις ιδιες αποριες.

θελω να κοιταξεις το manual k να μου πεις τον δεικτη sar της συσκευης.

αν εχεις βαλει msn?

αν το wifi internet του ειναι τελικα αργο

αν το φλας εσενα προσωπικα σε ικανοποιει?

κ τελος αν το gps προλαβες να το δοκιμασεις κ αν εβαλες καποιον αλλον χαρτη.

αναμενω να με κατατοπισεις,.,

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ισιδωρε,σου εστειλα ενα μηνυμα στο youtube αλλα σου στελνω κ εδω μηπως αντιμετωπιζουν κ αλλοι φιλοι μας τις ιδιες αποριες.

θελω να κοιταξεις το manual k να μου πεις τον δεικτη sar της συσκευης.

αν εχεις βαλει msn?

αν το wifi internet του ειναι τελικα αργο

αν το φλας εσενα προσωπικα σε ικανοποιει?

κ τελος αν το gps προλαβες να το δοκιμασεις κ αν εβαλες καποιον αλλον χαρτη.

αναμενω να με κατατοπισεις,.,

ευχαριστω

Στην σελίδα 121 είναι!

0,941W/kg.

Στο αυτί:1.17!!!!!:blink:

MSN δεν έχω βάλει.Θα βάλω τώρα γιατί σε 2 ώρες πάω διακοπές!

Το Wi-Fi είναι αργό στον browser.Γενικά ο browser είναι αργός.

Ναι, το φλάς με ικανοποιεί!Είναι πολύ δυνατό!

Το GPS θα το χρησιμοποιήσω σε 2 ώρες!:)Έβαλα το wetravel αλλά θέλει και χάρτες.Ξεχωρηστά:(θα κοιτάξω και τον οδηγό χρήσης για το WisePilot.

Link to comment
Share on other sites

Οταν εννοει οτι ο File manager ειναι αργος...Για ποση αργοποροια μιλαμε?Εννοω θα βγαλω και 3ο βυζι μεχρι να τα διαβασει η θελει ξερω γω 5-6 Secs που για μενα ειναι αποδεκτος χρονος?

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως εχει αρκετα υψηλο δεικτη 1,17!!! θα καψουμε τον εγκεφαλο μας..

παιδια επειδη το εχω ψαξει μεχρι αηδιας αυτο το κινητο,δεν νομιζω πως υστερει καπου,για τα 235€ ειναι αψογο.

μετα σχεδον στα ιδια κυβικα ειναι της νοκια το 5800xpress music με 295€.

η LG μεγαλουργησε! .-

Link to comment
Share on other sites

τελικα το πηρα σημερα και ειναι ενα αρκετα καλο κινητο.εχει και ραδιο ειναι το 500 εμενα απο γερμανο.το sar με στεναχωρησε λιγο που ειδα αλλα κατα τα αλλα ειναι μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

Παίδες (αν και off-topic) όσο και να είναι το SAR ποτέ μα ποτέ δεν θα φτάσετε αυτή την τιμή. Για να γίνει αυτό πρέπει να έχεις GPS, Bluetooth, WiFi ανοιχτό να μιλάς στο τηλέφωνο και πάλι δεν θα πάει στο 1,17. Μην φοβάστε λεω εγώ. Στον κόσμο που ζούμε πλέον η τιμή 1,17 για εμένα είναι ένα τίποτα. Τώρα αν είναι 1,9 οκ δεν είναι πολύ καλό αλλά 1,1 δεν είναι και τίποτα.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

μπορουν 3-4 κατοχοι του κινητου να μας επιβεβαιωσουν απ το φυλλαδιο οδηγιων οτι οντως το sar ειναι 1,17? αν ειναι ετσι....Δευτερα κι ολας το γυρναω πισω! σημερα το απογευμα το πηρα και θα το αλλαξω με το smart viewty! δεν ανεχομαι με τιποτα τετοιο sar! οσα κινητα ειχα μεχρι τωρα δεν ξεπερνουσαν το 0.8
Link to comment
Share on other sites

μπορουν 3-4 κατοχοι του κινητου να μας επιβεβαιωσουν απ το φυλλαδιο οδηγιων οτι οντως το sar ειναι 1,17? αν ειναι ετσι....Δευτερα κι ολας το γυρναω πισω! σημερα το απογευμα το πηρα και θα το αλλαξω με το smart viewty! δεν ανεχομαι με τιποτα τετοιο sar! οσα κινητα ειχα μεχρι τωρα δεν ξεπερνουσαν το 0.8

 

Τόσο είναι. Το έχουμε αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μπορει κάποιος να μου δώσει οδηγείες για το we travel.

Το εχω κατεβασει αλλα πως θα το εγκαταστλησω?

 

΅Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

φιλε damierom ειχα ρωτησει τον χρηστη ισιδωρο να το κοιταξει στο βιβλιαρακι κ μου ειπε πως ειναι τοσο..1,17 στο κεφαλι..στο σωμα ειναι παντα μικροτερο οποτε δεν μας νοιαζει τοσο η τιμη του.

λογικα αυτη η τιμη θα ισχυει ..αλλα οπως ειπε κ ο φιλος ανδρεας ειναι η μεγιστη τιμη με μια μπαρα σημα κ αδεια μπαταρια..χαχα

αλλα σε μερικα site γραφει μικροτερεσ τιμες. επισης μην το δωσεις πισω ολα τα νεα κινητα αφης τα ιδια χαλια ειναι ακομα κ το iphone 0.88 εχει. ( με εξαιρεση το samsung gt8000 με sar 0.50)

Link to comment
Share on other sites

To iPhone αν θυμάμαι καλά έχει πάνω από 1. Τέσπα είμαστε off-topic!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

1.16 στο αυτι και 1.67 στο σωμα γραφει αλλα σε φουλ μετρισεις το μεγιστο που μπορει να παει και δεν λεει σε τι δυκτιο ?1800?900? γιατι αλλαζει
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...εχει ζωγραφικη? ή εστω απλα να γραψω με την πενα?? :worry: γιατι αν δεν εχει τοτε βρηκα το μεγαλο του μειονεκτημα :p Εχω ψαξει ολο τι κιν. και δεν υπαρχει πουθενα :blink:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα...σκέφτομαι κι εγώ να πάρω το κινητό, σε λίγες μέρες βγαίνει και η επιδότησή μου....Αυτό που θέλω να μάθω είναι η ταχύτητα του στο Ίντερνετ....Είναι αρκετά αργό?Σου σπάει τα νεύρα να περιμένεις?

Α!Γνωρίζει μήπως κανείς αν έχει έρθει στη Wind επιτέλους?

Ευχαριστώ πολύ...:)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το lg gw520 που ειχε βγει μαζι με το gt505 γιατι εχει s class και αυτο οχι??

 

Μα δεν έχει..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=qojvXLy04cA&feature=related]YouTube - Lg InTouch GW520 videoreview da telefonino.net[/ame]

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβληματακι με το κινητο,το παταω να ανηξει φορτωνει μεχρι εκει που λεει LG και αλλες φορες μου αναβοσβηνει σαν χριστουγενιατικο δεντρο με το σημα της LG ,αλλες φορες κλινει πριν μου εμφανισει να βαλω το pin.Επισης αυτο το παθαινω οταν στελνω μυνηματα,ειμαι στο ιντερνετ και γενικα :( μηπως ξερει κανενας τι ειναι?? Να το παω στα multirama μιας εχει και εγγυηση?? τι λετε?? :cry::cry::(:O:wacko: Αλλα οταν το βαλω να φορτιζει ανηγει κανονικα :s
Link to comment
Share on other sites

Ναι πάρε το δεν νομίζω να υπάρχει άλλος τρόπος.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

οι υπολιποι με LG εχετε κανενα παρομοιο προβλημα?? συνηθως μου το παθαινει οταν η μπαταρια ειναι στην μεση.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...