Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

άστα να πάνε δλδ...με τέτοια οθόνη κ να μη παίζει όλες τι αναλύσεις?ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ...θα έδινα 50-70 παραπάνω κ θα έπαιρνα κάποιο που να τα κάνει όλα αυτά...

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ:Αν υπάρχει η όρεξη κ ο χρόνος,ας συνοψήσουν όλα τα θετικά κ όλα τα αρνητικά που έχουμε γράψει μέχρι τώρα όλοι όσοι το έχουμε χρησιμοποιήσει,στο πρώτο μήνυμα του θέματος,,για να γνωρίζουν οι μελλοντικοί κάτοχοι του κινητού αυτού με τι ακριβώς έχουν να κάνουν...

 

Αυτό με τη κλειδαριά που αναφέρει ποιο πάνω ο φίλος μας,δεν έχω καταλήξει ακόμα πότε βγάζει τη κλειδαριά στο πλάι κ πότε κλειδώνει κανονικά,νομίζω ότι έχει να κάνει με το αν τρέχει εφαρμογή ή είναι απλά στο μενού...

δοκιμασε mp4 σε αναλυση 320χ180( full screen) και θα σου αρεσει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

... ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ:Αν υπάρχει η όρεξη κ ο χρόνος,ας συνοψήσουν όλα τα θετικά κ όλα τα αρνητικά που έχουμε γράψει μέχρι τώρα όλοι όσοι το έχουμε χρησιμοποιήσει,στο πρώτο μήνυμα του θέματος,,για να γνωρίζουν οι μελλοντικοί κάτοχοι του κινητού αυτού με τι ακριβώς έχουν να κάνουν... ...

Δεν είναι αυτή η δουλειά των διαχειριστών. Οι διαχειριστές συντονίζουν τα θέματα σε ένα συγκεκριμένο forum που έχουν αναλάβει.

πχ: Διαγράφουν τα μηνύματα που είναι εκτός θέματος.

Μπορεί κάποιος να αποθηκεύσει ένα έγγραφο στον υπολογιστή του, να το αντιγράφει και να το επικολλάει σε νέο μήνυμα κάθε φορά που το ζητάει κάποιος. Ή κάποιο link.

Για σκέψου όολα αυτά τα κινητά που υπάρχουν!

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα με το youtube και εμενα κανει επανεκινηση και μαλιστα αργει λιγο να ανοιξει σαν να κολλαει!!Δεν υπαρχει κανενας αλλος τροπος να βλεπουμε βιντεο απο youtube ρε παιδια??:O

 

Το δικό μου θα έρθει να το πάρει αύριο courier απεσταλμένη από την LG να το

πάει στα κεντρικά της εταιρίας στην Αθήνα να το κάνουν αναβάθμιση λογισμικού!

 

Είδωμεν............λοιπόν θα δω πως θα δουλεύει μετά το update και θα ενημερώσω

την παρασκευή που θα έρθει πίσω!!! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου θα έρθει να το πάρει αύριο courier απεσταλμένη από την LG να το

πάει στα κεντρικά της εταιρίας στην Αθήνα να το κάνουν αναβάθμιση λογισμικού!

 

Είδωμεν............λοιπόν θα δω πως θα δουλεύει μετά το update και θα ενημερώσω

την παρασκευή που θα έρθει πίσω!!! :worry:

Να μας πεις και λογισμικό θα "φοράει".

Link to comment
Share on other sites

Να μας πεις και λογισμικό θα "φοράει".

 

 

Τι εννοείς?? Υπάρχει κάνας κωδικός να δούμε τι firmware έχει τώρα για να το τσεκάρουμε και μετά την αναβάθμιση?????

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς?? Υπάρχει κάνας κωδικός να δούμε τι firmware έχει τώρα για να το τσεκάρουμε και μετά την αναβάθμιση?????

Μενού - Ρυθμίσεις - Ρυθμίσεις τηλεφώνου - Πληροφορίες - Πληροφορίες Τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Μενού - Ρυθμίσεις - Ρυθμίσεις τηλεφώνου - Πληροφορίες - Πληροφορίες Τηλεφώνου.

 

Σωστός!:)

 

Η τρέχουσα έκδοση στο δικό μου είναι [GT505-V10b]

 

Θα δούμε τι θα γίνει με τη νέα έκδοση (αν υπάρχει):!:

Link to comment
Share on other sites

Σωστός!:)

 

Η τρέχουσα έκδοση στο δικό μου είναι [GT505-V10b]

 

Θα δούμε τι θα γίνει με τη νέα έκδοση (αν υπάρχει):!:

Η πρώτη είναι αυτή. Αυτή που έχουμε όλοι.

Εγώ περιμένω αναβάθμιση για να λυθεί το θέμα με το GPS. Αν λυθεί.

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη είναι αυτή. Αυτή που έχουμε όλοι.

Εγώ περιμένω αναβάθμιση για να λυθεί το θέμα με το GPS. Αν λυθεί.

 

 

Δοκίμασα το wetravel και σαν gps δούλεψε χωρίς υποβοήθηση τώρα το ότι δεν

μπορώ να βάλω προορισμό είναι άλλο θέμα και θα το δω μετά από την αναβάθμιση!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΕΙΔΑ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΛΟΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ.

 

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ LG GT500 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΣΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΙΚΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

 

ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ NAVIGATOR.

 

ΠΗΡΑ ΣΤΗΝ LG ΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ. ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΧΡΕΩΣΗ.

 

Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ

 

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ NAVI ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ?

 

ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ (WeTravel_LG)

 

ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ?

 

Η ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ LG500-V10a

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Flash Player πως το κάνεις εγκατάσταση ;;; Δε μου παίζει Flashakia στον Browser στο LG gt 505 εννοείται; Ξέρει κανείς να βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΕΙΔΑ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΛΟΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ.

 

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ LG GT500 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΣΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΙΚΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

 

ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ NAVIGATOR.

 

ΠΗΡΑ ΣΤΗΝ LG ΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ. ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΧΡΕΩΣΗ.

 

Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ

 

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ NAVI ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ?

 

ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ (WeTravel_LG)

 

ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ?

 

Η ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ LG500-V10a

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ

Καταρχήν καλώς ήρθες.Θα σε παρακαλέσω να μη γράφεις με κεφαλαία , είναι σαν να φωνάζεις. :) Για αυτό που ρωτάς θα σου απαντήσουν τα παιδιά εδώ, δες και πιο πίσω σελίδες, έχει αναφερθεί.

Παιδιά το Flash Player πως το κάνεις εγκατάσταση ;;; Δε μου παίζει Flashakia στον Browser στο LG gt 505 εννοείται; Ξέρει κανείς να βοηθήσει;

Και ούτε πρόκειται να σου παίξει.Σε όλα τα κινητά της LG o browser δεν έχει υποστήριξη flash.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

... ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ? ...

Το αποθηκεύεις στον κύριο φάκελο της κάρτας μνήμης.

(Για τα κεφαλαία σε ενημέρωσε ο Spidey)

Παιδιά το Flash Player πως το κάνεις εγκατάσταση ;;; Δε μου παίζει Flashakia στον Browser στο LG gt 505 εννοείται; Ξέρει κανείς να βοηθήσει;

... Και ούτε πρόκειται να σου παίξει.Σε όλα τα κινητά της LG o browser δεν έχει υποστήριξη flash.

Γενικότερα, κανένα κινητό δεν έχει Flash Player.

Link to comment
Share on other sites

Ζητάω προκαταβολικά συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός γιατί το ίδιο μήνυμα έγραψα και χθες αλλά επειδή δεν πήρα απάντηση είπα να κάνω άλλη μια προσπάθεια. Το μήνυμα είναι αυτό:

 

" Στη δεξιά πλευρά του κινητού το δεύτερο κουμπί από κάτω έχει πάνω μια κλειδαριά. Έχω απενεργοποιημένο το αυτόματο κλείδωμα του πληκτρολογίου. Στην αρχή όταν πατούσα αυτό το κουμπί έβγαινε από το πλάι μια κλειδαριά πάνω στην οθόνη και κλείδωνε το κινητό. Όταν το ξαναπατούσα στιγμιαία έφευγε η κλειδαριά και ξεκλείδωνε. Για κάποιο περίεργο λόγο,πλέον, δεν γίνεται αυτό. Όταν το πατάω κλειδώνει χωρίς, όμως, να εμφανίζεται η κλειδαριά και όταν θέλω να το ξεκλειδώσω μου ζητάει να πατήσω παρατεταμένα το συγκεκριμένο κουμπί."

Μπορεί να βοηθήσει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Όταν το πατάω κλειδώνει χωρίς, όμως, να εμφανίζεται η κλειδαριά και όταν θέλω να το ξεκλειδώσω μου ζητάει να πατήσω παρατεταμένα το συγκεκριμένο κουμπί."

Μπορεί να βοηθήσει κανείς;

 

 

Σωστό είναι αν στο κάνει αυτό και ας μην εμφανίζει την κλειδαριά στην οθόνη!

 

Παρατεταμένο πάτημα θέλει για να ξεκλειδώσει όχι στιγμιαίο!

 

(κατάλαβα κάτι λάθος??) :!:

Link to comment
Share on other sites

3.Τοποθετήστε τον φάκελο We Travel στην κάρτα μνήμης της συσκευής σας.

 

 

 

Αν δεν έχω την επεκτάσιμη μνήμη; γίνεται να αποθηκεύσω σε αυτήν του κινητού;

Link to comment
Share on other sites

3.Τοποθετήστε τον φάκελο We Travel στην κάρτα μνήμης της συσκευής σας.

 

 

 

Αν δεν έχω την επεκτάσιμη μνήμη; γίνεται να αποθηκεύσω σε αυτήν του κινητού;

Αν εμφανίζεσαι στον υπολογιστή σου αποθήκευσε το εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Αν εμφανίζεσαι στον υπολογιστή σου αποθήκευσε το εκεί.

 

Εμφανίζεται αλλά μπορώ να αποθηκελυσω μόνο αρχεία, όχι ολόκληρο φάκελο. Και αν κάνω μαζική αποθήκευση μου λέει μήνυμα ότι "τοποθετήστε κάρτα μνήμης για σύνδεσησε μαζ. αποθ. "

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίζεται αλλά μπορώ να αποθηκελυσω μόνο αρχεία, όχι ολόκληρο φάκελο. Και αν κάνω μαζική αποθήκευση μου λέει μήνυμα ότι "τοποθετήστε κάρτα μνήμης για σύνδεσησε μαζ. αποθ. "

Τότε δεν μπορείς. Αγόρασε μια κάρτα μνήμης microSD. 4GB στα 15,9 € κάνει. Μικρή η ζημιά.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τότε δεν μπορείς. Αγόρασε μια κάρτα μνήμης microSD. 4GB στα 15,9 € κάνει. Μικρή η ζημιά.:rolleyes:

 

Αυτό θα έκανα! Thanx!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά επειδή ακούγονται πολλές ιστορίες, και να μην αποπροσανατολίζονται τα παιδιά που διαβάζουν το φόρουμ.

 

Το GT505 καθώς και το KP500 παίζουν *.mp4 videos με κωδικοποίηση XviD.

Δοκίμασα video ανάλυσης 400x240, όσο και η οθόνη δηλαδή του κινητού, και το παίζει μια χαρά.

Το θέμα είναι στην κωδικοποίηση, δηλαδή στον ποιο ακριβώς codec χρησιμοποιείς.

Πάντως όσα βιντεο μετέτρεψα σε 400x240 με το Total Video Converter, δουλεύουν μια χαρά στο κινητό.

Εν ολίγοις, παίζει DivX και mpeg4.

Link to comment
Share on other sites

2-3 ερωτησούλες προς τους κατόχους, γιατί ενδιαφέρεται να το αγοράσει δικός μου άνθρωπος και προσωπικά δεν το έχω δουλέψει πολύ.Θέλει το GT500 από cosmote.

Το κινητό είναι γενικά γρήγορο στο μενού;Στη σύνταξη μηνυμάτων;Εμφανίζει κάποια καθυστέρηση (lag) μέσα στο μενού;

Το ραδιόφωνό του είναι εντάξει;Φαντάζομαι rds έχει.

Οι φωτογραφίες όπως έχω δει σε συνθήκες ημέρας είναι αρκούντως ικανοποιητικές, οπότε φαντάζομαι τη διαβεβαίωσα σωστά ότι δε θα έχει πρόβλημα.

Όπως θυμάμαι έχει equalizer το mp3 του.Ο ήχος από τα ακουστικά είναι ικανοποιητικός;

Δε με ενδιαφέρει μετατροπή ταινιών,GPS κλπ.Είναι γυναίκα και δε θα τα ψάξει αυτά.Την ενδιαφέρει να είναι οκ στη συγγραφή μηνυμάτων, να είναι γρήγορο στο μενού.Επίσης σημαντική ερώτηση, η ποιότητα ήχου στη συνομιλία είναι εντάξει;

Ευχαριστώ παίδες.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

2-3 ερωτησούλες προς τους κατόχους, γιατί ενδιαφέρεται να το αγοράσει δικός μου άνθρωπος και προσωπικά δεν το έχω δουλέψει πολύ.Θέλει το GT500 από cosmote.

Το κινητό είναι γενικά γρήγορο στο μενού;Στη σύνταξη μηνυμάτων;Εμφανίζει κάποια καθυστέρηση (lag) μέσα στο μενού;

Το ραδιόφωνό του είναι εντάξει;Φαντάζομαι rds έχει.

Οι φωτογραφίες όπως έχω δει σε συνθήκες ημέρας είναι αρκούντως ικανοποιητικές, οπότε φαντάζομαι τη διαβεβαίωσα σωστά ότι δε θα έχει πρόβλημα.

Όπως θυμάμαι έχει equalizer το mp3 του.Ο ήχος από τα ακουστικά είναι ικανοποιητικός;

Δε με ενδιαφέρει μετατροπή ταινιών,GPS κλπ.Είναι γυναίκα και δε θα τα ψάξει αυτά.Την ενδιαφέρει να είναι οκ στη συγγραφή μηνυμάτων, να είναι γρήγορο στο μενού.Επίσης σημαντική ερώτηση, η ποιότητα ήχου στη συνομιλία είναι εντάξει;

Ευχαριστώ παίδες.

Πολύ γρήγορο. Επίσης γρήγορη σύνταξη. Καμία καθυστέρηση.

Το ραδιόφωνο είναι πολύ καλό και έχει RDS.

equalizer έχει. Ο ήχος καλός είναι. Τα ακουστικά δεν είναι.

Ο ήχος της συνομιλίας is absolutely perfect και πολύ δυνατός.

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις φίλε SakisVolos,καλά κατάλαβες.Απλά με βόλευε για λόγους συντομίας.Αν ήταν εξ'αρχής έτσι δεν θα με προβλημάτιζε καθόλου.Το θέμα είναι οτι δεν μπορώ να καταλάβω τι έγινε.Το άλλαξα εγώ καταλάθος ή άλλαξε από μόνο του;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σήμερα το πήρα και το ψάχνω ενδελεχώς.. Θα πω τα καλά, τα κακά αλλά θα ζητήσω και συμβουλή...

 

1ο πρόβλημα - Λύθηκε

παρουσιάστηκε όταν έκανα import ένα αρχείο csv με τον τηλεφωνικό κατάλογο.. Τα ονόματα περάστηκαν στην μνήμη του κινητού εμφανιζόντουσαν στην λίστα και μπορούσα να τα καλέσω κανονικά.

ΑΛΛΑ

όταν γράφω ένα μύνημα δεν μπορώ με τίποτα να εντοπίσω ένα όνομα για να το στείλω. Τελικά πέρασα τα ονόματα με άλλης μορφής αρχείο (δεν χρησιμοποιώ επαφές στην κάρτα sim) και το πρόβλημα λύθηκε..

 

2ο πρόβλημα.. Εκρεμμει

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ sms.. Γράφει μύνημα λάθους ότι η αποστολή sms απέτυχε χωρίς περαιτέρω διευκρινήσεις. Έλεγξα όλες τις ρυθμίσεις και το κέντρο μυνημάτων (συνδρομητής συμβολαίου vodafone). Λάβετε υπόψην ότι δεν πείραξα καμία ρύθμιση μέχρι που είδα ότι δεν μπορώ να στείλω sms καθόλου...

 

Τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά όπως αναφέρουν όλοι οι υπόλοιποι στο forum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...