Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις μηδενιζει δεν θα επρεπε να δειχνει τους χαρτες?Δεν μου εμφανιζει καθολου χαρτες περιοχης πρεπει να κανω κατι extra εκτος απο αυτα που λες παραπανω?Και κατι ακομα γνωριζει καποιος πως γινεται να βαλω free msn στο κινητο?Το εχει η cosmote αλλα ζηταει και 2,5ε το μηνα αν δεν κανω λαθος!!Κανενας αλλος τροπος να κανουμε chat στο msn?

 

Για το MSN βαλε το ebuddy,με αυτό μπορείς να έχεις τις επαφές στο MSN και στο Facebook κλπ.

 

Κανονικά ναι.Σε εμένα με το που μηδενίζει (0klm/h) μετά από λίγο εμφανίζεται ο χάρτης στο σημείο που βρίσκομαι.Το μοναδικό έξτρα είναι να ρυθμίσεις το GPS απο το μενού του κινητού.Εγώ το έχω "υποβοηθούμενο GPS''.Ο φάκελος map που βρίσκεται μέσα στον φακελο του wetravel περιέχει τον ελληνικό χάρτη?

Στην επισημη σελίδα του wetravel υπάρχει ο ελληνικός χαρτης.

Επίσης υπάρχει Garmin Map για το we travel.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το MSN βαλε το ebuddy,με αυτό μπορείς να έχεις τις επαφές στο MSN και στο Facebook κλπ.

 

Κανονικά ναι.Σε εμένα με το που μηδενίζει (0klm/h) μετά από λίγο εμφανίζεται ο χάρτης στο σημείο που βρίσκομαι.Το μοναδικό έξτρα είναι να ρυθμίσεις το GPS απο το μενού του κινητού.Εγώ το έχω "υποβοηθούμενο GPS''.Ο φάκελος map που βρίσκεται μέσα στον φακελο του wetravel περιέχει τον ελληνικό χάρτη?

Στην επισημη σελίδα του wetravel υπάρχει ο ελληνικός χαρτης.

Επίσης υπάρχει Garmin Map για το we travel.

αυτον (τον Garmin) πως τον εγκαθιστουμε ?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

αυτον (τον Garmin) πως τον εγκαθιστουμε ?

 

Αντικαθιστούμε τον φάκελο Map του wetravel με τον φάκελο map του Garmin.

Link to comment
Share on other sites

Αντικαθιστούμε τον φάκελο Map του wetravel με τον φάκελο map του Garmin.

σε ευχαριστω φιλε μου για μια ακομα φορα...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Αντικαθιστούμε τον φάκελο Map του wetravel με τον φάκελο map του Garmin.

Ξέχασα ... Πριν την εγκατάσταση του we travel στο κινητό.Ίσως να λειτουργεί κανονικά αν το αλλαξεις στο εγκατεστημενο...δεν το γνωρίζω.Αλλα πρίν την εγκατάσταση σίγουρα λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα ... Πριν την εγκατάσταση του we travel στο κινητό.Ίσως να λειτουργεί κανονικά αν το αλλαξεις στο εγκατεστημενο...δεν το γνωρίζω.Αλλα πρίν την εγκατάσταση σίγουρα λειτουργεί.

ΟΚ Thanks....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Ρε παιδια ακολουθω τις οδηγιες αλλα στο τελευταιο βημα που ψαχνει για δορυφορο μου βγαζει NO MAP DATA.Το αφησα κανα 10λεπτο και τιποτα.Μηπως δεν εχει χαρτες?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ακολουθω τις οδηγιες αλλα στο τελευταιο βημα που ψαχνει για δορυφορο μου βγαζει NO MAP DATA.Το αφησα κανα 10λεπτο και τιποτα.Μηπως δεν εχει χαρτες?

Φίλε μου μέσα στον φάκελο του we travel υπαρχει ο φάκελος map.Δες εάν ειναι κενος η εαν έχει μέσα αρχεία.Στα παραπάνω μηνύματα γίνεται λόγος για τους χάρτες και πώς τους τοποθετούμε αλλα υπάρχουν και links για να τους κατεβάσεις.Η ένδειξη No map Data απο ότι είδα στο φορουμ του we travel εμφανίζεται όταν είναι κενός ο φάκελος Map.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Εγκατεστησα απ'την αρχη χαρτη Garmin και βρηκε δορυφορο αμεσως.Δεν καταφερα ομως να επιλεξω οδο η πολη που θελω να παω.Πως κανουμε αναζητηση στο μενου για αυτο?Η γλωσσα αλλαζει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Μετά από κάποιο πρόβλημα με τον browser του GT-505 το οποίο αναφέρω

στο παρακάτω λίνκ* έβαλα τον μίνι όπερα 5 !

Τι ρύθμιση θέλει ο όπερα για να μπαίνει στο ίντερνετ μόνο με Wi-Fi;

Με δυο δοκιμές που έκανα συνδέθηκε μόνος του με gprs!!

 

* http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=256389

Link to comment
Share on other sites

Έχω μεταφράσει τα περισσότερα μενού του We-travel στα ελληνικά. Υπάρχουν ατέλειες ειδικά στη μετάφραση τεχνικών όρων. Οποιος θέλει μπορεί να επισημάνει αλλαγές και διορθώσεις ώστε να γίνει πλήρη μετάφραση. Επισυνάπτω το αρχείο. Το αποσυμπιέζουμε και το αντιγράφουμε στο φάκελο Config του We-travel. Στη συνέχεια ανοίγουμε το πρόγραμμα, πηγαίνουμε Settings>Advanced>Screen Details και από Language επιλέγουμε το αρχείο Lang_GR πατάμε ΟΚ και τα μενού έχουν γίνει Ελληνικά.
Link to comment
Share on other sites

Έχω μεταφράσει τα περισσότερα μενού του We-travel στα ελληνικά. Υπάρχουν ατέλειες ειδικά στη μετάφραση τεχνικών όρων. Οποιος θέλει μπορεί να επισημάνει αλλαγές και διορθώσεις ώστε να γίνει πλήρη μετάφραση. Επισυνάπτω το αρχείο. Το αποσυμπιέζουμε και το αντιγράφουμε στο φάκελο Config του We-travel. Στη συνέχεια ανοίγουμε το πρόγραμμα, πηγαίνουμε Settings>Advanced>Screen Details και από Language επιλέγουμε το αρχείο Lang_GR πατάμε ΟΚ και τα μενού έχουν γίνει Ελληνικά.

εισαι αψογος ,ευχαριστουμε για την προσπαθεια

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Μετά από κάποιο πρόβλημα με τον browser του GT-505 το οποίο αναφέρω

στο παρακάτω λίνκ* έβαλα τον μίνι όπερα 5 !

Τι ρύθμιση θέλει ο όπερα για να μπαίνει στο ίντερνετ μόνο με Wi-Fi;

Με δυο δοκιμές που έκανα συνδέθηκε μόνος του με gprs!!

 

* http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=256389

 

Οι ρυθμίσεις έχουν ως εξής:

Μενού/Ρυθμίσεις/Συνδεσιμότητα/Προφίλ Ιντερνετ και πατάς Προσθήκη Προφίλ.

Το ονομάζεις WiFi και επιλέγεις σημείο πρόσβασης WiFi.

Έπειτα θα πας Μενου/Βοηθητικές εφαρμογές/Browser/Ρυθμίσεις/Προφίλ και επιλέγεις το Wifi.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλος, να σε ρωτήσω κάτι, όταν τρέχω το .jad αρχείο μου ζητάει να κάνω λήψη...γιατι?

1.Κάντε εξαγωγή του αρχείου WeTravel_Full_Screen_Greek_VoicePack_LG_GT505.rar απο τον υπολογιστή σας.

 

2.Συνδέστε το κινητό σας χρησιμοποιώντας το καλώδιο USB με τον υπολογιστή σας.Απο το Κινητό επιλέξτε Μαζική Αποθήκευση.

 

3.Τοποθετήστε τον φάκελο We Travel στην κάρτα μνήμης της συσκευής σας.

 

4.Πατήστε “Έξοδος” στην οθόνη του κινητού σας.

 

5.Πηγαίνετε στον φάκελο We Travel που βρίσκεται στην κάρτα μνήμης (Μενού/Ψυχαγωγία/Αρχεία/Κάρτα Μνήμης... )

 

6.Ανοίξτε το αρχείο WeTravel.jad.Θα ξεκινήσει η διαδικασία εγκατάστασης του προγράμματος.Μετά την εγκατάσταση θα ζητηθει να κάνετε εκκίνηση η να συνεχίσετε την περιήγηση.Μην επιλέξετε εκκίνηση αλλα επιλέξτε να συνεχίσετε την περιήγηση.

 

7.Πηγαίνετε στις εφαρμογές (Μενού/Ψυχαγωγία/Αρχεία/Εφαρμογές) και επιλέξτε το εικονίδιο επιλογών (βρίσκεται πάνω αριστερά) και επιλέξτε “Ορισμός άδειας”.Έπειτα επιλέξτε να ορίσετε άδεια στο WeTravel Midlet Suite.

 

8.Στα ακόλουθα επιλέξτε “Να επιτρέπεται πάντα” :

- Τοπική Σύνδεση

- Ανάγνωση πρόσβασης δεδομένων χρήστη

- Καταγραφή πρόσβασης δεδομένων χρήστη

- Τοποθεσία

 

9.Ανοίξτε την εφαρμογή.Θα ζητήσει να γίνει Search root. Πατήστε Yes. Μόλις τελειώσει η αναζήτηση θα σας εμφανίσει: "Use this as wetravel root? (Others/Wetravel). Πατήστε Yes.

 

10.Μετά θα σας ζητηθεί να βάλετε την πόλη και τον δρόμο σας.Πληκτρολογήστε το αρχικό γράμμα της πόλης και του δρόμου σας.Εάν δεν τα βρίσκει αφηστέ κενό και πατήστε Ok.

 

11.Μόλις ξεκινήσει το πρόγραμμα θα εμφανιστεί μία μπέζ οθόνη με ένα πράσινο βέλος και την ένδειξη 64Klm/H με την ώρα.Σημαίνει πως ψάχνει Δορυφόρο.Πατήστε Menu/Setting/GPS επιλέξτε Internal GPS και πατήστε Save.

 

12.Πατήστε Menu/settings/Advanced και κατεβείτε κάτω.Θα βρείτε την επιλογή Touchscreen. Επιλέξτε το ώστε να τικαριστεί το κουτάκι, μετα πατήστε το Αριστερό κουμπί επιλογής, και επιλέξτε Save.

 

13.Πατήστε Menu/Screen και επιλέξτε Fullscreen και εάν το επιθυμείτε επιλέξτε 3D απεικόνιση.

 

14.Κάντε έξοδο απο το πρόγραμμα και επανεκκινήστε το.Πλέον οι ρυθμίσεις σας εχουν εφαρμοστεί.

 

15.Για να μπορείτε να βρίσκετε σήμα πρέπει να είστε σε ανοιχτό χώρο και να έχετε υπομονή καθώς θα χρειαστούν λίγα λεπτά.Όταν η ένδειξη 64klm/h γίνει 0klm/h σημαίνει πως έχετε βρεί δορυφόρο.Εάν ο φόντος γίνει καφέ σημαίνει πως βρίσκεστε σε περιοχή που δεν υπάρχει χαρτογράφηση.

 

Αρχύτας ο Ταραντίνος

Υ.Γ. Το Greek VoicePack βελτιώθηκε με τη συμβολή του basher.

Αντικαταστήστε τον υπάρχον φάκελο Voice με τον νέο φάκελο Voice στην συσκευή σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλος, να σε ρωτήσω κάτι, όταν τρέχω το .jad αρχείο μου ζητάει να κάνω λήψη...γιατι?

 

Ζητάει να κάνει λήψη του .JAR αρχείου ώστε να ολοκληρωθεί η διαδαδικασία της εγκατάστασης.Το wetravel.jar βρίσκεται μέσα στον ίδιο φάκελο οπότε ουσιαστικά δεν κάνει σύνδεση με το ίντερνετ αλλά κάνει αναζήτηση στην κάρτα μνήμης να βρεί το .jar όπως λέει και ο κώδικας του .jad

 

MIDlet-Jar-Size: 362139 < Το μέγεθος που κάνει λήψή

 

MIDlet-Jar-URL: WeTravel.jar < Η διεύθυνση απο όπου γίνεται ή λήψη

 

Όπως βλέπεις δεν υπάρχει διευθυνση ιντερνετ αλλα διαδρομή μέσα στη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.Έψαξα το ανώτερω θέμα που αφορά το κινητό μου,αλλα δεν βρήκα κάτι για το πρόβλημα αυτό.

 

1)Αναφέρει ότι αναπαραγεί αρχεία DivX k Xvid ,αλλα σε οποιοδήποτε φορμάτ κ να πετατρέψω τα αρχεία βίντεο,ακόμα κ σε Mp4,δεν τα αναπαράγει (Μήνυμα σφάλματος:Δεν υποστηρίζεται!) παρά μόνο αν τα μετατρέψω σε 3gp ,όπου αλλειώνεται κατα πολύ η ποιότητα τους.....

 

2) Ευχαριστώ πολύ όποιον ανέβασε τον οδηγό για το Wetrevel,το εγκατέστησα με επιτυχία αλλα αργεί πολύ να βρεί σήμα κ προς το παρόν το παράτησα.Επίσης μου εμφανίζεται ενα εικονίδιο στη γραμμή εργασιών πάνω,το οποίο μοιάζει με το εικονίδιο "πολλάπλών εργασιών" που διάβασα στο εγχειρίδιο αλλα δε ξέρω αν είναι αυτό.Μοιάζει σαν αυτό:http://img101.imageshack.us/img101/3447/24899607.jpg

 

Ξέρει κανείς τι είναι κ αν χρεώνει?

Link to comment
Share on other sites

Έχω μεταφράσει τα περισσότερα μενού του We-travel στα ελληνικά. Υπάρχουν ατέλειες ειδικά στη μετάφραση τεχνικών όρων. Οποιος θέλει μπορεί να επισημάνει αλλαγές και διορθώσεις ώστε να γίνει πλήρη μετάφραση. Επισυνάπτω το αρχείο. Το αποσυμπιέζουμε και το αντιγράφουμε στο φάκελο Config του We-travel. Στη συνέχεια ανοίγουμε το πρόγραμμα, πηγαίνουμε Settings>Advanced>Screen Details και από Language επιλέγουμε το αρχείο Lang_GR πατάμε ΟΚ και τα μενού έχουν γίνει Ελληνικά.

 

Μπράβο gsoum!

 

Το μενού του We Travel στα Ελληνικά με την συμβολή του gsoum. - Λήψη

Εξάγετε τον φάκελο Config και τοποθετήστε τον μέσα στον φάκελο του We Travel στην

συσκευή σας.Ανοίξτε το πρόγραμμα και πηγαίνετε Settings\Advanced\Screen Details

Στην επιλογή Language επιλέξτε το Lang_GR και το Ελληνικό μενού είναι έτοιμο

 

GT 505 Tools

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.Έψαξα το ανώτερω θέμα που αφορά το κινητό μου,αλλα δεν βρήκα κάτι για το πρόβλημα αυτό.

 

1)Αναφέρει ότι αναπαραγεί αρχεία DivX k Xvid ,αλλα σε οποιοδήποτε φορμάτ κ να πετατρέψω τα αρχεία βίντεο,ακόμα κ σε Mp4,δεν τα αναπαράγει (Μήνυμα σφάλματος:Δεν υποστηρίζεται!) παρά μόνο αν τα μετατρέψω σε 3gp ,όπου αλλειώνεται κατα πολύ η ποιότητα τους.....

 

Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΒΙΝΤΕΟ!

Εχω δοκιμασει ολα τα φορματα, mpeg4,msmpeg4,msmpeg4v2,divx,xvid,mpeg1,mpeg2 και δεν αναπαράγει ΤΙΠΟΤΑ!

 

Μπορεί κανείς να βοηθήσει;!

 

Έλεος κινητό που υποστηρίζει 8GB κάρτα μνήμης να μην μπορεί να αναπαράγει βιντεο;!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Συγχαρητήρια για τη φοβερή δουλειά που κάνετε. Είμαι και εγώ κάτοχος του lg gt500 εδώ και 5 μέρες (πείστηκα από εσάς)και δηλώνω απολύτως ευχαριστημένος. Μέχρι τώρα είχα συμβατικά κινητά και ήθελα μια συσκευή με οθόνη αφής και wifi κυρίως. Εχω μόνο δυο προβλήματα(κια):

 

- Εγκατέστησα το wetravel με βάση τις οδηγίες που αναφέρονται εδώ μέσα και δουλεύει μια χαρά. Το άνοιξα στην εθνική, και αν και πήγαινα με 130 βρήκε σήμα μέσα σε 3 λεπτά. Όταν όμως θέλω να βρώ ένα δρόμο μέσα στην πόλη και πηγαίνω στο "navigate to" δεν γίνεται τίποτα. Βάζω τα αρχικά της πόλης (Θεσσαλονίκη), βάζω ολόκληρη την πόλη, σε ελληνικά και αγγλικά, πατάω ok και δεν κάνει τίποτα. Καμιά γνώμη;

- Αυτό μπορεί να σας φανεί αστείο. Στη δεξιά πλευρά του κινητού το δεύτερο κουμπί από κάτω έχει πάνω μια κλειδαριά. Έχω απενεργοποιημένο το αυτόματο κλείδωμα του πληκτρολογίου. Στην αρχή όταν πατούσα αυτό το κουμπί έβγαινε από το πλάι μια κλειδαριά πάνω στην οθόνη και κλείδωνε το κινητό. Όταν το ξαναπατούσα στιγμιαία έφευγε η κλειδαριά και ξεκλείδωνε. Για κάποιο περίεργο λόγο,πλέον, δεν γίνεται αυτό. Όταν το πατάω κλειδώνει όντως χωρίς όμως να εμφανίζεται η κλειδαριά και όταν θέλω να το ξεκλειδώσω μου ζητάει να πατήσω παρατεταμένα το συγκεκριμένο κουμπί. Δεν έχει ιδιαίτερη σημασία αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει.

Συγχαρητήρια και πάλι και ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

Οι ρυθμίσεις έχουν ως εξής:

Μενού/Ρυθμίσεις/Συνδεσιμότητα/Προφίλ Ιντερνετ και πατάς Προσθήκη Προφίλ.

Το ονομάζεις WiFi και επιλέγεις σημείο πρόσβασης WiFi.

Έπειτα θα πας Μενου/Βοηθητικές εφαρμογές/Browser/Ρυθμίσεις/Προφίλ και επιλέγεις το Wifi.

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου φίλε Αρχύτα ο όπερα στο GT-505 δούλεψε κανονικά!

Το πρόβλημα όμως είναι ότι και με τον όπερα πάλι μου κάνει το ίδιο δηλαδή

εξακολουθεί να μην παίζει τα περισσότερα βίντεο από το youtube!

Και μόλις πάω ένα βήμα πίσω το τηλέφωνο κολλάει και μετά από λίγο κάνει επανεκκίνηση!

Θα τηλεφωνήσω αύριο με το service μιας μέχρι πριν λίγες μέρες δούλευε σωστά

μάλλον κάτι άλλο θα θέλει ίσως μια αναβάθμιση λογισμικού ας πούμε!

 

Αυτό που είναι ενοχλητικό δεν είναι ότι δεν αναπαράγει όλα τα βίντεο του tube

το απόλυτα σπαστικό είναι ότι κολλάει και μετά κάνει restart!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου φίλε Αρχύτα ο όπερα στο GT-505 δούλεψε κανονικά!

Το πρόβλημα όμως είναι ότι και με τον όπερα πάλι μου κάνει το ίδιο δηλαδή

εξακολουθεί να μην παίζει τα περισσότερα βίντεο από το youtube!

Και μόλις πάω ένα βήμα πίσω το τηλέφωνο κολλάει και μετά από λίγο κάνει επανεκκίνηση!

Θα τηλεφωνήσω αύριο με το service μιας μέχρι πριν λίγες μέρες δούλευε σωστά

μάλλον κάτι άλλο θα θέλει ίσως μια αναβάθμιση λογισμικού ας πούμε!

 

Αυτό που είναι ενοχλητικό δεν είναι ότι δεν αναπαράγει όλα τα βίντεο του tube

το απόλυτα σπαστικό είναι ότι κολλάει και μετά κάνει restart!

 

Το ιδιο προβλημα με το youtube και εμενα κανει επανεκινηση και μαλιστα αργει λιγο να ανοιξει σαν να κολλαει!!Δεν υπαρχει κανενας αλλος τροπος να βλεπουμε βιντεο απο youtube ρε παιδια??:O

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΒΙΝΤΕΟ!

Εχω δοκιμασει ολα τα φορματα, mpeg4,msmpeg4,msmpeg4v2,divx,xvid,mpeg1,mpeg2 και δεν αναπαράγει ΤΙΠΟΤΑ!

 

Μπορεί κανείς να βοηθήσει;!

 

Έλεος κινητό που υποστηρίζει 8GB κάρτα μνήμης να μην μπορεί να αναπαράγει βιντεο;!!!!!

το κινητο παιζει mp4 βιντεακια μεχρι 320χ240 αναλυση! οτιδηποτε παραπανω σου βγαζει το μυνημα που λες!Οσο για divx μαλλον δεν παιζει παρολο που αναφερει κατι για divx certified devices εγω δεν τα εχω καταφερει!εκτος αν εννοει divx (ή αλλιως xvid) με κωδικοποιηση mp4, γιατι υπαρχει και αυτο!!!

Link to comment
Share on other sites

το κινητο παιζει mp4 βιντεακια μεχρι 320χ240 αναλυση! οτιδηποτε παραπανω σου βγαζει το μυνημα που λες!Οσο για divx μαλλον δεν παιζει παρολο που αναφερει κατι για divx certified devices εγω δεν τα εχω καταφερει!εκτος αν εννοει divx (ή αλλιως xvid) με κωδικοποιηση mp4, γιατι υπαρχει και αυτο!!!

 

άστα να πάνε δλδ...με τέτοια οθόνη κ να μη παίζει όλες τι αναλύσεις?ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ...θα έδινα 50-70 παραπάνω κ θα έπαιρνα κάποιο που να τα κάνει όλα αυτά...

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ:Αν υπάρχει η όρεξη κ ο χρόνος,ας συνοψήσουν όλα τα θετικά κ όλα τα αρνητικά που έχουμε γράψει μέχρι τώρα όλοι όσοι το έχουμε χρησιμοποιήσει,στο πρώτο μήνυμα του θέματος,,για να γνωρίζουν οι μελλοντικοί κάτοχοι του κινητού αυτού με τι ακριβώς έχουν να κάνουν...

 

Αυτό με τη κλειδαριά που αναφέρει ποιο πάνω ο φίλος μας,δεν έχω καταλήξει ακόμα πότε βγάζει τη κλειδαριά στο πλάι κ πότε κλειδώνει κανονικά,νομίζω ότι έχει να κάνει με το αν τρέχει εφαρμογή ή είναι απλά στο μενού...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...