Jump to content

Android - προτάσεις: Γενικές Εφαρμογές


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν πάλι πας να γράψεις κενό μήνυμα, ο μόνος τρόπος να το βρεις είναι να πας μέσω της default εφαρμογής.

 

Όχι μπορείς να γράψεις και με το handcent, απλά πατάς ένα space και το στέλνεις... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι μπορείς να γράψεις και με το handcent, απλά πατάς ένα space και το στέλνεις... :)

 

Όχι βρε, δεν εννοώ αυτό!! Εννοώ αν πας να γράψεις ένα μήνυμα και δεν έχεις ορίσει παραλήπτη (πες ότι θες να εκφράσεις τις σκέψεις σου και να τις μελετήσεις τις ώρες περισυλλογής!), αν βγεις θα σου πει ότι πήγε στα Drafts αλλά ο μόνος τρόπος να το δεις είναι από τα Πρόχειρα της default! :)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το skype αλλά δεν μου κάνει login το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

το εκανα και εγω install αλλα δεν μπορω να κανω login μηπως φταιει οτι εχω το galaxy s

Link to comment
Share on other sites

Το λέει και στην περιγραφή στο market ότι δεν υποστηρίζεται το Galaxy S ακόμα.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το πολυ γνωστο σε όλους μαγαζάκι IPMA*T.com εβαλε λουκετο ..... Ξέρει κανεις κανα άλλο ?

http://www.lafkos.de/Muhle_1.gif

Where are you going Karamitro ??

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το πολυ γνωστο σε όλους μαγαζάκι IPMA*T.com εβαλε λουκετο ..... Ξέρει κανεις κανα άλλο ?

 

Ναι ρε παιδια τι εγινε?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το πολυ γνωστο σε όλους μαγαζάκι IPMA*T.com εβαλε λουκετο ..... Ξέρει κανεις κανα άλλο ?

 

Το χτύπησε κι αυτό η κρίση !!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ξέρει κανείς, αν υπάχει κανένα widget για το facebook ,που να "ρολλάρει"κατι σαν αυτό που είχε το Ν97?

 

Αν καταλαβα καλα τι εννοεις και βλεποντας το avatar σου, υπαρχει το stock widget της samsung, feeds and updates λεγεται. Ελπιζω να εννοεις αυτο, γιατι δεν εχω n97.

Οσο για το μαγαζακι ειτε εβαλε λουκετο, ειτε εκλεισε προσωρινα οπως εχει ξανακανει καποιες φορες στο παρελθον. Παντως δεν ηταν μονοπωλειο και καποιοι εργαζομενοι εκει πουλανε τα ειδη τους και αλλου ;)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα τι εννοεις και βλεποντας το avatar σου, υπαρχει το stock widget της samsung, feeds and updates λεγεται. Ελπιζω να εννοεις αυτο, γιατι δεν εχω n97.

Οσο για το μαγαζακι ειτε εβαλε λουκετο, ειτε εκλεισε προσωρινα οπως εχει ξανακανει καποιες φορες στο παρελθον. Παντως δεν ηταν μονοπωλειο και καποιοι εργαζομενοι εκει πουλανε τα ειδη τους και αλλου ;)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση...οχι δεν είναι ακριβώς ετσι το widget που λεω,:)

Link to comment
Share on other sites

από τα windows mobile είχα συνηθήσει το eWallet σε συνδυασμό βέβαια με την desktop εφαρμογή για συγχρονισμό. το ίδιο συνεχίζω και στο android με την διαφορά ότι εδώ η εφαρμογή για το κινητό είναι μονο viewer και δεν επιτρέπει να κάνεις edit το αρχείο. ελπίζω στο μέλλον να το διορθωθεί.

για να συγχρονίσει με το desktop το κινητό πρέπει να συνδεθεί σε disk drive mode.

Και εγω σαν πρωην χρηστης του winmo χρησιμοποιουσα το ewallet για τα password μου. Η εφαρμογη εκανε συχρονισμο με το desktop για να κρατας backup μονο ή οχι? Τσπ καινουργιος σε adroid κατεβασα το Password safe πληρως παραμετροποιησιμο με πολλες επεκτασεις για να φτιαξεις την δικια σου ομαδα με κωδικους και πληρωσα 3$ και κατεβασα την πληρη εκδοση που μου δινει το δικαιωμα να εξαγω backup ολους τους κωδικους σε text ή database. Με εχει βολεψει αφανταστα το μονο προβλημα που ειχα ειναι οτι ξαναπερασα τους κωδικους με το χερι.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σαν πρωην χρηστης του winmo χρησιμοποιουσα το ewallet για τα password μου. Η εφαρμογη εκανε συχρονισμο με το desktop για να κρατας backup μονο ή οχι? Τσπ καινουργιος σε adroid κατεβασα το Password safe πληρως παραμετροποιησιμο με πολλες επεκτασεις για να φτιαξεις την δικια σου ομαδα με κωδικους και πληρωσα 3$ και κατεβασα την πληρη εκδοση που μου δινει το δικαιωμα να εξαγω backup ολους τους κωδικους σε text ή database. Με εχει βολεψει αφανταστα το μονο προβλημα που ειχα ειναι οτι ξαναπερασα τους κωδικους με το χερι.

 

Δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα την ερώτηση σου!!

την πρώτη φορά που κάνει συγχρονισμό περνάει το αρχείο wallet από το desktop στο κινητό. από κει και πέρα μπορείς να το ανοίγεις από το κινητό κανονικά αλλά όχι να το επεξεργάζεσαι ή να προσθέτεις νέα στοιχεία. αν θέλω κάποια αλλαγή την κάνω στο desktop και στη συνέχεια με συγχρονισμό περνάει και στο κινητό

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το πολυ γνωστο σε όλους μαγαζάκι IPMA*T.com εβαλε λουκετο ..... Ξέρει κανεις κανα άλλο ?

 

Εγώ εδώ και καιρό χρησιμοποιώ ένα άλλο site το οποίο το θεωρώ εξίσου καλό!όποιος θέλει pm!!!:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Mόνο σε Froyo...

 

και σε μενα σημερα εκανε login , αλλα με το που πηγα να κανω κληση μου κολλησε ολο το κινητο

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις καμια εφαρμογη για να παιζουν live stream αρχεια (m3u & asx)

 

Μηπως εχεις βγει τιποτα γιαυτο?

 

*(καποιος καποια στιγμη ειπε για αλλο σιτε σαν το ιπμα...αλλα δε ξερω που το ειδα...αν ξερει καποιος...)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. Προσπαθω να εγκαταστησω την zougla στο HTC HD2 και μου δινει συνεχεια μηνυμα για ανεπιτυχη εγκατασταση...
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. Προσπαθω να εγκαταστησω την zougla στο HTC HD2 και μου δινει συνεχεια μηνυμα για ανεπιτυχη εγκατασταση...

 

HD 2?Έχεις flashάρει android?Πιθανόν να υπάρχει κάποια ασυμβατότητα με την cooked.

 

HTC Desire/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο προγραμματάκι αντίστοιχο του Handcent Sms αλλά για κλήσεις?

 

Τίποτα??? :cry:

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...