Jump to content

[Επίσημο] Nokia N86


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν κατάφερα τίποτα με αυτά τα προγράμματα. Κριμα... Ευχαριστώ antheod. Δοκίμασα και άλλα πολλά προγράμματα undelete.

Τουλάχιστον ρε παιδιά αλλάξτε τις οδηγίες που δίνετε στο site μην την πατήσει κανένας άλλος σαν εμένα ακολουθώντας τες...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε μου μάλλον έκανες κάποιο λάθος! Τώρα δεν υπάρχει πρόχειρο Ν86 για να το δοκιμάσουμε. Μπορείς να το ξαναδοκιμάσεις (η όποιος μπορεί) για να είμαστε 100% σίγουροι πριν προχωρήσουμε στις απαραίτητες αλλαγές? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο λάθος θα έκανε ο φίλος.

Εγώ έχω κάνει 3-4 φορές φορμάτ στο Ν86 και ποτέ δεν σβήστηκε κάτι από την μαζική μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Κρατάω το κινητό μου σε αδράνεια προς το παρόν για να εξαντλησω τις πιθανότητες να ανακτήσω τα δεδομένα μου. Όταν τα παρατήσω θα βάλω μερικά αρχεία στη μαζική μνήμη και θα κανω την ίδια διαδικασία για να δω αν θα σβηστούνε. Θέλω να δω αν υπαρχει πιθανότητα να φταίει το pc suite, δηλαδή κατά την επαναφορά των δεδομένων από το backup να έγραψε τα δεδομένα στη μνήμη του τηλεφώνου και ταυτόχρονα να καθάρισε τη μαζική.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν υπαρχει περιπτωση να εχει γραφτει κατι λαθος εδωμεσα... ποιες οδηγιες ακολουθησες? Το φορματ γινεται απλα και γρηγορα πατωντας *#7370# τιποτα παραπανω, τιποτα λιγοτερο και δεν σβηνει τιποτα απο την μνημη του κινητου. Εσυ θα εκανες κανα λαθος οταν προσπαθουσες να σωσεις τα αρχεια. Και εγω εχω χασει 2 φορες τα νουμερα μου με το pc suite αλλα απο δικο μου λαθος...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπάθησα να σώσω κανένα αρχειο.Το τι έκανα και ποιες οδηγίες ακολούθησα μπορείς να το βρεις μερικά post πιο πάνω,δεν έκανα τίποτα περισσότερο.
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε παιδια? Την παρατησατε την κινηταρα?

 

Παντως πιστευω πως εκτος touch συσκευων, το Ν86 ειναι ο,τι καλυτερο υπαρχει στην αγορα.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μας παράτησε η Νόκια.

Ούτε μια αναβάθμιση ούτε τίπιοτα.

Αυτό το πρόβλημα με την μπαταρία εξακολουθεί να υπάρχει.

Δεν ξέρω αν είναι software ή hardware εγώ πάντως έχω αλλάξει 2 μπαταρίες και πάλι τα ίδια. :(

Link to comment
Share on other sites

Το εχω σε αχρηστια. Ποσο θα κοστιζει να αλλαξω προσοψη? μου εχει πολλες ρωγμες, αλλα δεν εχει βρει οθονη, πηρα μεσω ebay λευκη προσοψη αλλα δεν μπορεσα να την βαλω...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Ποσο την αγορασες φιλε TIM-RANGER την προσοψη ?

γιατι ψαχνω και εγω λευκη , κομπλε με τα κουμπια κτλ !

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Aπο ebay ακριβως αυτα ειχε http://cgi.ebay.com/Housing-cover-case-Nokia-N86-8MP-tools-white-/260735753485?pt=PDA_Accessories&hash=item3cb50fdd0d αλλα δεν το συνιστω καθολου... το ειχα ανοιξει κομπλε τελειως αλλα εφτασα σε ενα σημειο που η αυθεντικη προσοψη απο μεσα εχει κατι σιδερακια που εφαρμοζουνε με την μοναδα (και πανω στο ηχειο) η μουφα δεν τα ειχε, ενω και το τζαμακι δεν κολαγε καπως στην πανω μεταλικο σωμα, οποτε αδικως κοπος...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση! Θελω οποσδηποτε να το αλλαξω σε λευκο!

Θα ρωτηση σε νοκια καταστημα να ακουσω και εκει την τιμη και ελπιζω

να καταφερω να την αλλαξω εαν αγορασω τελικα!

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

'Έχω τα ovi maps v 3.04, αλλά αντιμετωπίζω πρόβλημα με την ψηφιακή πυξίδα..

Ενώ στην αρχική έκδοση των χαρτών μου δούλευε κανονικά, πλέον δεν λειτουργεί.. (το εικονίδιο παραμένει άσπρο κάτω δεξιά)..

Πώς μπορώ να το φτιάξω??

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παίδες καλησπέρα.....είμαι κάτοχος ενός nokia n86 και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα από προχθές : Λοιπόν...ξεκίνησε κάπως έτσι...εκεί που βρισκόταν σε κατάσταση αναμονής ανά τακτά διαστήματα φώτιζε η οθόνη χωρίς να δέχεται κάτι όμως (μήνυμα-κλήση κτλ) το έκλεισα, έβγαλα και την μπαταρία και όταν ενεργοποιήθηκε η μπαταρία είχε "πέσει" κατά πολύ..

..επανέλαβα την ίδια διαδικασία και η μπαταρία "έπεσε" τόσο ώστε να μπει σε κατάσταση εξοικονόμησης ενέργειας..!!

Μετά από λίγη ώρα έσβησε εντελώς και από τότε δεν ξανάνοιξε..το έβαλα να φορτίσει και μετά από ώρα όταν επιχείρησα να το ανοίξω δεν έγινε τίποτα..

Τοποθέτησα νέα μπαταρία και το μόνο που κάνει είναι να ανοίγει και κατόπιν να παγώνει στο logo της nokia ή κάποιες φορές ξεκινάει να παίζει και το εισαγωγικό βιντεάκι (εκείνο με τα χέρια) και πριν ολοκληρωθεί να σβήνει..!!

Τα φώτα σας παρακαλώ....δεν "καίγομαι" τόσο για την συσκευή όσο για τις επαφές που είχα αποθηκευμένες σε αυτή και κλασικά δεν έχω κάνει κανένα back-up.....!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε να ξεκινήσεις την συσκευή χωρίς κάρτα sim και χωρίς κάρτα μνήμης.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε να ξεκινήσεις την συσκευή χωρίς κάρτα sim και χωρίς κάρτα μνήμης.

Το έχω δοκίμασει και αυτό, όπως και να το αφήσω για λίγη ώρα χωρίς μπαταρία αλλά... τίποτα...!!! Το μόνο που έγινε ήταν να μπει στην κεντρική οθόνη παρακάμπτωντας το εισαγωγικό βίντεο και αμέσως πάγωνε εώς ότου να κλείσει από μόνο του.....Δεν το γλιτώνω το hard reset εεε..;;;;

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δοκίμασει και αυτό, όπως και να το αφήσω για λίγη ώρα χωρίς μπαταρία αλλά... τίποτα...!!! Το μόνο που έγινε ήταν να μπει στην κεντρική οθόνη παρακάμπτωντας το εισαγωγικό βίντεο και αμέσως πάγωνε εώς ότου να κλείσει από μόνο του.....Δεν το γλιτώνω το hard reset εεε..;;;;

Καλημέρα.

Δεν μου έρχεται κάτι άλλο στο μυαλό μήπως και γλιτώσεις το hard format. Μάλλον η μόνη λύση είναι το format.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.....είμαι κάτοχος ενός nokia n86 και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα από προχθές : Λοιπόν...ξεκίνησε κάπως έτσι...εκεί που βρισκόταν σε κατάσταση αναμονής ανά τακτά διαστήματα φώτιζε η οθόνη χωρίς να δέχεται κάτι όμως (μήνυμα-κλήση κτλ) το έκλεισα, έβγαλα και την μπαταρία και όταν ενεργοποιήθηκε η μπαταρία είχε "πέσει" κατά πολύ..

..επανέλαβα την ίδια διαδικασία και η μπαταρία "έπεσε" τόσο ώστε να μπει σε κατάσταση εξοικονόμησης ενέργειας..!!

Μετά από λίγη ώρα έσβησε εντελώς και από τότε δεν ξανάνοιξε..το έβαλα να φορτίσει και μετά από ώρα όταν επιχείρησα να το ανοίξω δεν έγινε τίποτα..

Τοποθέτησα νέα μπαταρία και το μόνο που κάνει είναι να ανοίγει και κατόπιν να παγώνει στο logo της nokia ή κάποιες φορές ξεκινάει να παίζει και το εισαγωγικό βιντεάκι (εκείνο με τα χέρια) και πριν ολοκληρωθεί να σβήνει..!!

Τα φώτα σας παρακαλώ....δεν "καίγομαι" τόσο για την συσκευή όσο για τις επαφές που είχα αποθηκευμένες σε αυτή και κλασικά δεν έχω κάνει κανένα back-up.....!!!! :(

 

 

Εντάξει,back up στον υπολογιστή δεν έκανες.

Μήπως όμως είχες κάνει back up στην κάρτα μνήμης?

Για τις επαφές εννοώ.Να τις επιλέξεις όλες και να κάνεις αντιγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας ..

Τελικά λύση δεν βρέθηκε...επιχείρησα να κάνω hard format (3 πλήκτρα) αλλά δεν τα κατάφερα καθώς η συσκευή μόλις (εάν) άνοιγε έσβηνε αμέσως... Επίσης δεν φόρτιζε πλέον (δεν άναβε το led) έτσι το πήγα στο κατάστημα που το είχα προμηθευτεί καθώς είναι και μέσα στην εγγύηση για να το στείλουν στα κεντρικά..

Πολύ φοβάμαι όμως πως δεν θα φτιαχτεί απ' την εταιρεία. Με αυτά τα συμπτώματα πιστεύετε υπάρχει τρόπος να επιδιορθωθεί εσείς ; Εύχομαι πως δεν θα μου πουν την κλασσική δικαιολογία περί οξείδωσης πλακέτας κ.τ.λ. μιας και η συσκευή ήταν καλομεταχειρισμένη γενικά...

Όσο για το back-up στη κάρτα...εάν θυμάμαι καλά κάτι είχα σκαλίσει στο παρελθόν...θα κοιτάξω στο laptop που έχει card reader.

Τέλος πάντων...ίδωμεν....σε κάνα μήνα πιστεύω να έχω απάντηση μιας και οι 15 μέρες που λένε συνήθως ποτέ δεν είναι τόσες...!!!

Έχει αρχίσει να μου λείπει τελικά....:cry:... και πάλι ευχαριστώ....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε νομιζω θα ταν καλυτερο να το πας σε νοκια... και να μην φτιαχνεται το προβλημα, θα στο αλλαζαν με καινουργιο (μου αλλαξαν Ν78 που το προβλημα μου ηταν οτι οποτε εβαζα αλλο προφιλ εκτος γενικου το κινητο εκλεινε σε 5 λεπτα αν δεν ετρεχε η μουσικη) ενω εισαι και σιγουρος για το σερβις ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σας ξανά...πέρασαν οι μέρες και με ειδοποίησαν απτήν γνωστή αλυσίδα καταστημάτων Γ να πάω να παραλάβω το N86 μου που τους είχα αφήσει πριν μέρες για επισκευή της βλάβης που προανέφερα στο προηγούμενο pοst.

Όταν πήγα με το αποδεικτικό για την παραλαβή μου είπαν πως το κινητό δεν φτιάχτηκε και ήθελαν και 12Ε γιατί έτσι απαιτείται όταν το στέλνουν στα κεντρικά και τους το ξαναστέλνουν πίσω χωρίς να επισκευαστεί. Όπως με ενημέρωσε η πωλήτρια, θα έπρεπε να με είχαν ενημερώσει κάτι που φυσικά δεν έγινε..

Δεν είναι τόσο το θέμα των 12Ε αλλά το ότι το κινητό μου βρίσκεται ακόμα στην διετή εγγύηση και με χρέωσαν ένα συμβολικό ποσό χωρίς να το φτιάξουν..!!!!!! Όταν τους ζήτησα τα ρέστα μου είπαν να πάω αύριο που θα είναι και ο τεχνικός καθώς έλειπε σήμερα...

Ρε παιδιά στην προκειμένη περίπτωση εγώ είμαι ο περίεργος ή αυτοί έχουν τα χάλια τους...τώρα που ήδη το έλεγξαν αυτοί μπορώ να το πάω στη νόκια ή δεν θα μου πιάσουν την εγγύηση καθώς λογικά θα το έχουν ανοίξει..;;;!!!Τι με συμβουλεύετε να κάνω..?? Να τους ζητήσω να το ανοίξουν μπροστά μου..?? (Είμαι Ηλεκτρολόγος μηχανικός και γνωρίζω από πλακέτες- στην περίπτωση που μου πουν για διαβρώσεις κ.τ.λ.) να πάω στον συνήγορο του καταναλωτή..??τι να κάνω ..???:cry:

Δεν μπορεί να βρίσκεται μέσα στην εγγύηση και να με κοροϊδέψουν έτσι...!!!και ξαναλέω το κιν...ήταν καλοδουλεμένο και σενάρια περί υγρασίας κ.τ.λ. μόνο επιστ. φαντασίας είναι...!!!

Εάν κάποιος έχει κάποια παρόμοια εμπειρία ή κάτι ανάλογο ας μου προτείνει κάτι....ευχαριστώ εκ των προτέρων.!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το πηγες στον Γερμανο?

 

Επρεπε να πας στη Νοκια. ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΣΑΖΩΝΤΕΣ!

 

Η εν λογω "αλυσιδα" ειναι γνωστη για την αθλια εξυπηρετηση πελατων και το service της (ξερω που το λεω)

 

Τωρα... ή δινεις τα 12ευρω και λες απο μεσα σου "να παει να γ..", ή το τραβας παραπερα με ΙΝΚΑ κλπ κλπ

Μακρια απο το συγκεκριμενο franchise παιδια...ειναι μονο για παιδακια που δεν γνωριζουν και ατομα τριτης ηλικιας.

 

Σορυ αλλα αυτη ειναι η αληθεια. Ελπιζω να βρεις ακρη.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν χρόνια είχα πάει ένα K700i και με είχαν ταλαιπωρήσει αφάνταστα για μια βλάβη αναβάθμισης. 3 βδομάδες είχαν κάνει από 3 μέρες που μου είχαν πει, ακόμη το θυμάμαι που τους έπερνα κάθε μέρα τηλέφωνο. Σε κάποιο σημείο μου είπαν ακόμη και ότι δεν έχουν το κινητό και ότι μου το παραδώσανε επισκευασμενο. Το μόνιμη καλό για τότε ήταν ότι μου είχαν δώσει μια συσκευή να κάνω την δουλειά μου όσο θα κρατήσει το service. Από τότε όλα μου τα προβλήματα στις αντιπροσωπείες της εκάστοτε εταιρίας και μόνο.

 

Πάντως αυτό για την χρέωση των 12€ μπορεί να έχουν δίκιο εφ' όσον η συσκευή καλύπτεται με εγγύηση αντιπροσωπείας.

Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ξανά...πέρασαν οι μέρες και με ειδοποίησαν απτήν γνωστή αλυσίδα καταστημάτων Γ να πάω να παραλάβω το N86 μου που τους είχα αφήσει πριν μέρες για επισκευή της βλάβης που προανέφερα στο προηγούμενο pοst.

Όταν πήγα με το αποδεικτικό για την παραλαβή μου είπαν πως το κινητό δεν φτιάχτηκε και ήθελαν και 12Ε γιατί έτσι απαιτείται όταν το στέλνουν στα κεντρικά και τους το ξαναστέλνουν πίσω χωρίς να επισκευαστεί. Όπως με ενημέρωσε η πωλήτρια, θα έπρεπε να με είχαν ενημερώσει κάτι που φυσικά δεν έγινε..

Δεν είναι τόσο το θέμα των 12Ε αλλά το ότι το κινητό μου βρίσκεται ακόμα στην διετή εγγύηση και με χρέωσαν ένα συμβολικό ποσό χωρίς να το φτιάξουν..!!!!!! Όταν τους ζήτησα τα ρέστα μου είπαν να πάω αύριο που θα είναι και ο τεχνικός καθώς έλειπε σήμερα...

Ρε παιδιά στην προκειμένη περίπτωση εγώ είμαι ο περίεργος ή αυτοί έχουν τα χάλια τους...τώρα που ήδη το έλεγξαν αυτοί μπορώ να το πάω στη νόκια ή δεν θα μου πιάσουν την εγγύηση καθώς λογικά θα το έχουν ανοίξει..;;;!!!Τι με συμβουλεύετε να κάνω..?? Να τους ζητήσω να το ανοίξουν μπροστά μου..?? (Είμαι Ηλεκτρολόγος μηχανικός και γνωρίζω από πλακέτες- στην περίπτωση που μου πουν για διαβρώσεις κ.τ.λ.) να πάω στον συνήγορο του καταναλωτή..??τι να κάνω ..???:cry:

Δεν μπορεί να βρίσκεται μέσα στην εγγύηση και να με κοροϊδέψουν έτσι...!!!και ξαναλέω το κιν...ήταν καλοδουλεμένο και σενάρια περί υγρασίας κ.τ.λ. μόνο επιστ. φαντασίας είναι...!!!

Εάν κάποιος έχει κάποια παρόμοια εμπειρία ή κάτι ανάλογο ας μου προτείνει κάτι....ευχαριστώ εκ των προτέρων.!!!

 

 

Θα πας μονο σε Nokia Care.

Και να στο ανοιξαν που δεν νομιζω, παλι σε Νοκια να πας.

Ολα τα αλλα ειναι σεναρια που ο μονος χαμενος θα εισαι εσυ.

Οποτε Νοκια και ποτε ξανα τετοια λαθη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά μόλις έφυγα από το κατάστημα....και η γνωμάτευση ήταν οξείδωση πλακέτας και πως χρειάζονταν 358Ε για την επισκευή της. Ο Αγενής υπάλληλος πρώτον μου είπε πως "καλά με 358Ε ήθελες και να στο έφτιαχναν;;" και όταν με είδε με γυαλισμένο μάτι μου πρότεινε να το στείλω ξανά πίσω για να μου στείλουν φωτογραφικό υλικό με την βλάβη.

Δεν ξέρω εάν έκανα καλά αλλά αυτή την ενέργεια προώθησα και εγώ...δεν ξέρω βέβαια ακόμα πως θα υποστηριχτεί το αν είναι η ίδια η πλακέτα της φωτογραφίας με την πραγματική...αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως όταν ζήτησα την συσκευή και την πήρα στα χέρια μου , έλεγξα τις βίδες στην πίσω πλευρά και δεν είχαν ίχνη κατσαβιδιού torx πάνω τους όπως και στα αυτοκόλλητα κάτω από την μπαταρία ήταν ανέγγιχτα αν και νομίζω πως για να ανοίξει η συσκευή μία βίδα βρίσκεται κάτω από αυτά ως δικλείδα προστασίας για να ελέγχουν εάν το κινητό έχει ανοιχτεί από κάποιον άλλον...(χωρίς να είμαι σίγουρος για αυτό)....

Όταν λέτε πως θα ήταν να το πήγαινα σε ένα κατάστημα της ίδιας της NOKIA αυτοί δεν το πηγαίνουν στην nokia για srvice...;; τουλάχιστον έτσι μου είπαν όταν τους ρώτησα....Δεν ξέρω τι να κάνω , μου έχουν σπάσει τα νεύρα πάντως...προς το παρών θα περιμένω τις φωτογραφίες.....σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά....!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...