Jump to content

[Επίσημο] Nokia N86


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Με το δεξί πλήκτρο. Το γράφει και την στιγμή που σε καλούν.

2) Νομίζω με την δίεση.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με ποιο κουμπι μπορω να κανω σηγαση του ηχου κλησης οταν με καλουν? και πως κανουμε αντιγραφη-επικολληση στο Ν86?

 

Υπάρχει και ένας άλλος τρόπος να βάζεις μια κλήση σε σίγαση.

Πας Ρυθμίσεις/γενικές/Ρυθμ.Αισθητήρα.

Για δες το.

Link to comment
Share on other sites

και απ'οτι ειδα εχουν στα 179 το Ν95 8GB

Αυτο και αν ειναι φοβερη προσφορα

 

Ισχύει ακόμη κάτι τέτοιο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ακόμη κάτι τέτοιο?

 

1 μηνα μετα? χμμμ... χλωμο σε κοβω.

Αλλα μπες καλου κακου στο site του multirama να τσεκαρεις.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα χρόνο απροβλημάτιστης χρήσης έγινε το έξής περίεργο.

Ξαφνικά βλέπω το κινητό να μπαίνει σε λειτουργία φόρτισης!!!!!!!:blink::blink:

Δηλαδή ακούστηκε ο χαρακτηριστικός ήχος και η μπάρα ένδειξης της μπαταρίας άρχισε να ανεβοκατεβαίνει!!!!!!:confused::confused:

Εννοείται πως δεν είχα συνδεδεμένο φορτιστή και εννοείται πως δεν το είχα συνδέσει στον υπολογιστή.

Το έσβησα το ξανάνοιξα και μετά την επανεκκίνηση όλα καλά και τις δύο φορές.

 

Έχει τύχει αυτό σε κάποιον???? Κάποια Γνώμη για το τι μπορεί να το προκαλεί?????

 

Την πρώτη φορα πάντως έμεινα και το κοίταζα δεν το πίστευα:wacko::wacko::wacko:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα χρόνο απροβλημάτιστης χρήσης έγινε το έξής περίεργο.

Ξαφνικά βλέπω το κινητό να μπαίνει σε λειτουργία φόρτισης!!!!!!!:blink::blink:

Δηλαδή ακούστηκε ο χαρακτηριστικός ήχος και η μπάρα ένδειξης της μπαταρίας άρχισε να ανεβοκατεβαίνει!!!!!!:confused::confused:

Εννοείται πως δεν είχα συνδεδεμένο φορτιστή και εννοείται πως δεν το είχα συνδέσει στον υπολογιστή.

Το έσβησα το ξανάνοιξα και μετά την επανεκκίνηση όλα καλά και τις δύο φορές.

 

Έχει τύχει αυτό σε κάποιον???? Κάποια Γνώμη για το τι μπορεί να το προκαλεί?????

 

Την πρώτη φορα πάντως έμεινα και το κοίταζα δεν το πίστευα:wacko::wacko::wacko:

 

δεν μου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο, προφανώς αυτή η ανωμαλία εντάσσεται στο γενικότερο πρόβλημα με την ένδειξη της μπαταρίας στο ν86.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το Ν86 (αν το βρω) διότι είμαι πολύ απογοητευμένος με το Ε52. Το κινητό μου συνεχώς κολλούσε μέσα στην έκθεση ιδίως όταν γινόταν περιστροφή της οθόνης. Θα ήθελα να ρωτήσω αν συμβαίνει κάτι αντίστοιχο με το Ν86? Γενικά αξίζει η αγορά του ή να προτιμήσω κάποιο άλλο symbian κινητό?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το Ν86 (αν το βρω) διότι είμαι πολύ απογοητευμένος με το Ε52. Το κινητό μου συνεχώς κολλούσε μέσα στην έκθεση ιδίως όταν γινόταν περιστροφή της οθόνης. Θα ήθελα να ρωτήσω αν συμβαίνει κάτι αντίστοιχο με το Ν86? Γενικά αξίζει η αγορά του ή να προτιμήσω κάποιο άλλο symbian κινητό?

 

Να το παρεις χωρις δευτερη σκεψη. Το κινητο ειναι πολυ καλο και σταθερο. Ειδικα σε μια τιμη κοντα στα 300 θα ηταν ιδανικη περιπτωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Εχω ενα κινητο ν86 αλλα δεν εχει ελληνικα.Μπορω να βαλω?Αν ναι υπαρχει κανας οδηγος ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Εχω ενα κινητο ν86 αλλα δεν εχει ελληνικα.Μπορω να βαλω?Αν ναι υπαρχει κανας οδηγος ?

 

μπορείς αλλά θα πρέπει να αλλάξεις το product code. Στο θέμα των κινητών νοκια series 60 3rd edition θα βρεις οδηγό για το πως θα το κανείς.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτόν τον οδηγό μπορείς να ακολουθήσεις για να βάλεις έκδοση firmware που προορίζεται για Ελλάδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μολις του αλλξω τον κωδικο ,ποια εκδοση να κατεβασω η οποια να εχει και ελληνικα?Συγγνωμη για την ταλαιπορια.

 

Επισης εγκατεστησα το νεμεσις και το nokia upadater ,αλλα ενω εχω συνδεσει την συσκυη το upadater αρνειτε να την δει[και φυσικα δεν βλέπει και το nemesis οταν παταω read].Τι να κανω?

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Δεν επιλέγεις ποια έκδοση να κατεβάσεις.Εφόσον έχει αλλαχτεί το product code τότε περνάς την έκδοση που σου δείχνει ότι είναι διαθέσιμη.

Το Nokia PC Suite το έχεις εγκατεστημένο στον υπολογιστή σου;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχω.Μεσα απο το nokia sofware update θα το κανω?Εβαλα σαν κωδικο τον κωδικο που δινατε σε ενα αλλο θεμα για ignito ελληνιικα[εναν κωδικο ειχε],σωστα ,ετσι?

 

το updater το ειχα εγκαταστησει πριν αλλξω τον κωδικο.Αλλαξα μετα τον κωδικο στην συσκυη και ετρεξα το nokia updater που μου βρηκε αναβαθμιση[δεν γραφει βεβαια για ελληνικα].Τωρα κανει εγκατασταση.Θα σας πω σε λιγο.

 

ΟΛΑ ΟΚ:):):)

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα χρόνο απροβλημάτιστης χρήσης έγινε το έξής περίεργο.

Ξαφνικά βλέπω το κινητό να μπαίνει σε λειτουργία φόρτισης!!!!!!!:blink::blink:

Δηλαδή ακούστηκε ο χαρακτηριστικός ήχος και η μπάρα ένδειξης της μπαταρίας άρχισε να ανεβοκατεβαίνει!!!!!!:confused::confused:

Εννοείται πως δεν είχα συνδεδεμένο φορτιστή και εννοείται πως δεν το είχα συνδέσει στον υπολογιστή.

Το έσβησα το ξανάνοιξα και μετά την επανεκκίνηση όλα καλά και τις δύο φορές.

 

Έχει τύχει αυτό σε κάποιον???? Κάποια Γνώμη για το τι μπορεί να το προκαλεί?????

 

Την πρώτη φορα πάντως έμεινα και το κοίταζα δεν το πίστευα:wacko::wacko::wacko:

 

συνεχεια το παθενει το δικο μου.. ουυυυ μου χει τυχει πανω απο 10 φορες..

ενταξει καλο δεν ειναι να φορτιζει το κινητο απο μονο του? παγκοσμια καινοτομια, ποιο αλλο το κανει αυτο? τι λες τωρα? σουπερ :p

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
κατεβασα στο pc κατι βιντεο τραβηγμενα απο iphone με σκοπο να τα περασω στο ν86 αλλα μου λεει ο τυπος αρχειου δν υποστηριζεται απ την συσκευη.ειναι δυνατον να μην μπορει να τα παιξει το κινητο?μηπωσ πρεπει να κατεβασω καποιο προγραμμα?νομιζω εχουν καταληξη .MΟV
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα στο pc κατι βιντεο τραβηγμενα απο iphone με σκοπο να τα περασω στο ν86 αλλα μου λεει ο τυπος αρχειου δν υποστηριζεται απ την συσκευη.ειναι δυνατον να μην μπορει να τα παιξει το κινητο?μηπωσ πρεπει να κατεβασω καποιο προγραμμα?νομιζω εχουν καταληξη .MΟV

 

Γιατι δεν τα μετατρεπεις σε mp4 με καποιο προγραμμα στον υπολογιστη και μετα να τα περασεις στην συσκευη;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο ανάλογο θέμα που υπάρχει για τα 5th edition

[ΟΔΗΓΟΣ] Μετατροπή ταινιών για συσκευές Symbian S60 5th Edition

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καμιά αναβάθμιση για μας θα βγάλουν?

Όχι οτι έχει κάποιο πρόβλημα το κινητό αλλά για να ξέρουμε αν μας θυμούνται εκεί στη Νόκια. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σκευτομαι και εγω να αγορασω το Ν86 συντομα..

Κανενας κατοχος του απο εσας παιδια εχει καποιο προβλημα με το τηλεφωνο ?

Καποιο ελλατωμα..?

Αξιζει να το παρω ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Σκευτομαι και εγω να αγορασω το Ν86 συντομα..

Κανενας κατοχος του απο εσας παιδια εχει καποιο προβλημα με το τηλεφωνο ?

Καποιο ελλατωμα..?

Αξιζει να το παρω ?

 

όλες οι συσκευές έχουν μειονεκτήματα έτσι και το ν86. Προσωπικα θα σε προέτρεπα να αγοράσεις την συσκευή χωρίς δεύτερη σκέψη. Ειδικά στην μειωμένη τιμή που μπορείς να το βρεις τώρα συγκριτικά με την τιμή που το αγόρασα όταν είχε πρωτοβγει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...