Jump to content

Κινητά με Dual SIM, TV και Wi-Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και στα δύο ναι.το μοντέλο είναι το w009+++ για την ακρίβεια.

Το βρήκα και σε κάποιο site http://www.papayaone.com/w009-wifi-phone-quad-band-dual-cards-tv-java-touch-screen-p-6091.html

Edited by trackera

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γειά σας.

Ενδιαφέρομαι για ένα κινητό που να παίρνει 2 sim κάρτες μέσα (dual sim).

Δεν θέλω να έχει TV ή wifi παρα μόνον να είναι dual sim , να έχει φυσικά ελληνική υποστήριξη και να είναι ποιοτικό κατασκευαστικά.

Έχει κανείς κάτι να προτείνει;

πάρε ένα από τα Samsung που κυκλοφορούν.Είσαι σε εντελώς λάθος forum

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Πριν μερικές μέρες παρέλαβα το wg5, το κινέζικο...satio. Σήμερα το πρωί αποφάσισα να περάσω τον κατάλογο των τηλεφώνων απο το w910i. Ξέρει κάποιος απο εσάς κάποιο "pc suite" ώστε να περάσω τα τηλέφωνα μεσω υπολογιστή; Να πω εδώ οτι έχω περάσει τον τηλ κατάλογο στο "myphoneExplorer".

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά

 

έχω ψηθεί να πάρω το star x10.

Ποιά η γνώμη σας?

Αυτή την στιγμή έχω ένα g705 το οποίο μάλλον θα το δώσω στην αδερφή μου. Έτσι λέω να πάρω το star x10. Τι λέτε θα μείνω ικανοποιημένος σε σχέση με το g705?

Το κινητό το βρήκα εδώ http://www.chinabuye.com/gps-x10-3-7-quad-band-tv-wifi-phone-with-java-gps-and-2gb-tf-card-for-free-black . Όσοι το έχετε αγοράσει από που το πήρατε?

και τί λέτε να το πάρω;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Είχα το Star X10 χωρίς gps.Ωραίο κινητό,γενικά ξεφεύγει από αυτό το συνεχόμενο iphone στυλ σε εμφάνιση και εικονίδια αλλά είναι σχετικά μεγάλο σε μέγεθος.Σε σχέση με αυτό το κινητό που έχεις δεν ξέρω αν θα σε καλύψει,αυτό έχει να κάνει με τις ανάγκες σου.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Έχω συγκεκριμένο προμηθευτή από τον οποίο παίρνω όλα τα κινητά.Αν δεν γνωρίζεις κάποιον καλά δεν σου προτείνω αυτή τη διαδικασία.Πάρε το από εδώ http://www.e-mobilo.com/x10.html (αυτό είναι χωρίς gps) που είναι σίγουρο site

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτήσω,

επειδή βλέπω ότι εσύ ασχολήσε με αυτά τα κινητά ποιο πιστεύεις ότι είναι το καλύτερο που έχεις πάρει? Διάβασα πως πήρες και ένα κλώνο του iphone 4 αν θυμάμαι καλά. Αυτό πως σου φάνηκε?

Link to comment
Share on other sites

Το F073 (κλώνος του iphone 4) μου φάνηκε πολύ χοντρό και μεγάλο με κακής ποιότητας πλαστικά.Γενικά καλά χαρακτηριστικά από λειτουργίες πάντως και γρήγορο gps(το έχει ο αδερφός μου τώρα το κινητό).Δυστηχώς αλλά ένα χρόνο μετά αν πρέπει να προτείνω κάποιο κινέζικο,θα πρότεινα το k599

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

αχχ

είμαι σε δίλημα. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα!

Μου αρέσει πολύ το x10 αλλά ακούω πολύ καλά λόγια το k599.

να σε ρωτήσω το e-mobilo.com έχει καμία σχέση με Ελλάδα? Στο payment έχει και ελληνική γλώσσα και στα βίντεο στα κινητά με tv δείχνει ελληνικά κανάλια.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να πάρω ένα τηλεφωνάκι με tv και dual sim. Ποιο προτείνεται? Και αν μπορείται κάποιο λινκ από κάποιον έμπορο? Ευχαριχτω΄...
Link to comment
Share on other sites

Με 3 κάρτες και wifi δεν νομίζω να υπάρχει κανένα.

Με 3 κάρτες υπάρχουν εδώ και 1,5 χρόνο αλλά είναι άθλιας ποιότητας τα περισσότερα και σε αυτά είναι ενεργές οι 2 κάρτες πάντα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

Μια γνώμη μεταξύ k599 και zoho w7000d.

 

Ποιο λέτε να πάρω; Υπάρχουν κάποιες αισθητές διαφορές;

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω μιας και περασαν και τα δυο κινητα απο τα χερια μου οτι το w7000d ειναι πιο καλη συσκευη.Το πιο καλη το λεω οχι για τις εφαρμογες μιας και εχουν ιδια-παρομοια πλακετα.Μου αρεσε κατα πολυ περισσοτερο η οθονη αφης του, εχει αρκετά πιο μικρό μέγεθος απο το Κ599 και πρέπει να έχει καλύτερο σήμα στην αναλογική τηλεόραση.

 

Το μειωνέκτημα του W7000D είναι ότι για να φορτίσεις την μπαταρία του κινητού ή για να το συνδέσεις στο pc πρέπει να αφαιρέσεις το πίσω καπάκι. Αν πιάνουν τα χέρια σου και θέλεις να κάνεις κάποιου είδους πατέντα καλώς.Εγώ το είχα αφήσει όπως ήταν.

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το μειωνέκτημα του W7000D είναι ότι για να φορτίσεις την μπαταρία του κινητού ή για να το συνδέσεις στο pc πρέπει να αφαιρέσεις το πίσω καπάκι.

 

Μα πως το κάνανε αυτό; :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα πως το κάνανε αυτό; :wacko:

 

Μακαρι να ηξερα..μεγαλη μ@λ@κι@ εχουν κανει.Αν το κινητο δεν ειχε αυτο το ελλατωμα με αριστα το 10 θα το εβαζα 9.Εμενα προσωπικα μου αρεσε γενικα σαν συσκευη παρα πολυ.

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη βοήθεια...

Από μπαταρία πως τα πάει; Με μέση χρήση κρατάει 2-3 μέρες;

 

Βλέπω ότι είναι παρόμοιο και το zoho g500. Μήπως αυτό δεν έχει το ίδιο θέμα με τη φόρτηση; Γνωρίζει κάποιος;

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη βοήθεια...

Από μπαταρία πως τα πάει; Με μέση χρήση κρατάει 2-3 μέρες;

 

Περίπου 2-3 μέρες θα κρατάει η μπαταρία.Ανάλογα την χρήση βέβαια.

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι. Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας... Ευχαριστώ...

Λέω να το πάρω από e-mobilo. Είναι οκ σαν site φαντάζομαι.

 

Δεν πιστεύω να υπάρχει κάποιο θέμα...;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
youtube με την εφαρμογη bolt μπορεις να δεις μια χαρα.εγω με το Κ599 εβλεπα,αλλα η αναλυση δεν ηταν οτι και το καλυτερο.

 

εγω εχω το X-10 εδω και μια βδομαδα,εχω δοκιμασει

mini opera 5.0 και 4.1

bolt και τον Lite και τον bitstream

ton μανησιο browser και δεν μπορω με τιποτα να δω video απο το youtube

εχω κατεβασει και την εφαρμογη youtube αλλα τιποτα

καμια ιδεα?

 

(με wifi μπαινω)

Link to comment
Share on other sites

@aDo ποιο μοντέλο ακριβώς έχεις? Δώσε κάποιο link.

Φαντάζομαι δεν εννοείς το κανονικό.

 

:lol: οχι δεν ειναι το κανονικο,ειναι το κινεζικο αυτο εδω χωρις gps

http://solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3800

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...