Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia II (I8000)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Όπως και να έχει, θα παρακαλούσα να μην μπούμε στην διαδικασία σύγκρισης με το όποιο iphone αλλά και στην λογική του "ποιο είναι καλύτερο". Εδώ συζητάμε αποκλειστικά για το Omnia II.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παίδες να ρωτήσω πως καταλαβαίνουμε, πριν το αγοράσουμε αν το κινητό είναι ελληνικής αντιπροσωπείας η όχι ?:( όταν ανοίξω την συσκευασία λογικά το menu πρέπει να είναι στα ελληνικά σωστά?

γιατί μου είπανε ότι αν δεν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας δεν έχει εγγύηση,δηλαδή αν είναι εκτος euroelectronics που είναι και η επίσημη αντιπροσωπεία δεν καλύπτεται ισχύει κάτι τέτοιο?:(

επίσης αν ξέρει κάποιος αν έχει μέσα ελληνικό manual το ελληνικής η αν το έχουν όλα ?

thanks :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

το manual ειναι ελληνικο,οπως και το cd ειναι σε ελληνικα.

 

οποτε αν δω ελληνικό manual και ελληνικό cd είμαι ok σωστά? :D και το menu του στα ελληνικά φαντάζομαι :P

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδεια , να πώ και γω τη γνώμη γι αυτο που συζητούσαται παραπάνω. το omnia έχει σαφώς πολυ καλυτερη χρωματικη αποτυποση σε σχεση με το iphone.Ωστοσο αληθεια ειναι οτι υστερει σε ταχυτητα του menu αλλα και των διαφορων εφαρμογων. επιπλεον για το iphone υπαρχουν απειρες πραγματικα εφαρμογες , ενω για το omnia με τα βίας βρικα καποιες ελαχιστες.Οποιος γνωριζει που υπαρχουν παιχνιδια εφαρμογες κτλ, λιγη βοηθεια......
Link to comment
Share on other sites

Κυριοι συγχαρητήρια για το ζωντανό και ενημερωτικό forum σας.

Λογω επαγγελματος η ηχογράφηση κλήσεων είναι must στο κινητό που θα επιλέξω.

Συγκεκριμένα χρησιμοποιώ το vito audio notes.

Επειδή κατά καιρούς έχω αγοράσει windows mobile κινητά που δεν λειτουργούσε η συγκεκριμένη εφαρμογή , παρακαλώ αν μπορεί κάποιος που έχει το omnia ii να μου πει αν λειτουργεί το Vito Audio Notes.Κάπου διάβασα ότι δουλεύει με winmo 6.1 και δεν δουλεύει με winmo 6.5

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι συγχαρητήρια για το ζωντανό και ενημερωτικό forum σας.

Λογω επαγγελματος η ηχογράφηση κλήσεων είναι must στο κινητό που θα επιλέξω.

Συγκεκριμένα χρησιμοποιώ το vito audio notes.

Επειδή κατά καιρούς έχω αγοράσει windows mobile κινητά που δεν λειτουργούσε η συγκεκριμένη εφαρμογή , παρακαλώ αν μπορεί κάποιος που έχει το omnia ii να μου πει αν λειτουργεί το Vito Audio Notes.Κάπου διάβασα ότι δουλεύει με winmo 6.1 και δεν δουλεύει με winmo 6.5

Ευχαριστώ

το Vito Audio Notes δεν γνωριζω αν δουλευει αλλα το resco audio recorder λειτουργει αψογα στα WINMO 6.5.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καποιο εορτολογιο υπαρχει να κατεβασουμε? free...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=126784

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=178634

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Το πρωτο που μου δινεις ειναι .exe

Το εγκαθιστω στο τηλ οπως το .cab?

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο που μου δινεις ειναι .exe

Το εγκαθιστω στο τηλ οπως το .cab?

 

το exe σου το τρέχεις από το pc σου μέσω active sync :)

Link to comment
Share on other sites

Και πως γινετε αυτο?

 

κατεβάζεις το activesync απο εδω http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/eulas/eula_activesync45.mspx?ProductID=76 συνδέεις το omnia με το pc μέσω του καλώδιου και απλά τρέχεις το exe από το pc σου.Αυτο θα σου χρειαστεί γενικά για τύπους exe αλλά και αν θέλεις να συγχρονίσεις τις επαφές σου με το outlook :happy:

Link to comment
Share on other sites

κατεβάζεις το activesync απο εδω http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/eulas/eula_activesync45.mspx?ProductID=76 συνδέεις το omnia με το pc μέσω του καλώδιου και απλά τρέχεις το exe από το pc σου.Αυτο θα σου χρειαστεί γενικά για τύπους exe αλλά και αν θέλεις να συγχρονίσεις τις επαφές σου με το outlook :happy:

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ και καλημερα, να σαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Και σε .cab αν το θέλεις...

 

http://www.myphone.gr/forum/images/attach/zip.gif Papadimitriou Hellenic Callendar.zip

 

(Αποσυμπιέζεις το .zip, περνάς το cab στη συσκευή σου και το τρέχεις εκεί.)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν είναι κάτι το δύσκολο να κάνεις σύζευξη με το ActiveSync (εάν έχεις Windows XP στο PC σου). Γιατί αλλιώς (σε Windows Vista ή 7) χρειάζεσαι το Windows Mobile Device Center.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό.

 

Θα το ψαξω να το μαθω, thanks. Με εχεις βοηθησει πολυ και σιγουρα θα χρειαστω παλι την βοηθεια σου.

Link to comment
Share on other sites

το Vito Audio Notes δεν γνωριζω αν δουλευει αλλα το resco audio recorder λειτουργει αψογα στα WINMO 6.5.

 

Ρε παιδιά αφού το Ο2 με WM6.5 έχει εγγραφή συνομιλίας απο την "μάνα" του η οποία μάλιστα δουλεύει άψογα! Γιατί ψάχνετε για άλλες εφαρμογές;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 μερες μπορω να πω οτι το κινητο ειναι τρομερο τηλεφωνο.θα ηθελα να ρωτησω μπορω να βλεπω με το οικιακο δυκτιο αρχεια στον υπολογιστη και πως.κααπιο ποργραμα πλοηγησης για το κινητο?υπαρχει τροπος να μην φορτιζει η μπαταρια οταν το συνδεω με το κομπιουτερ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...