Jump to content

Τι βάρος έχετε;


nio1975
 Κοινοποίηση

Εσείς που ανήκετε;  

560 members have voted

  1. 1. Εσείς που ανήκετε;

    • Χοντρός-η
      58
    • Αδύνατος-η
      123
    • Κανονικός-ή
      262
    • Χοντρός αλλά παλιά ήμουν αδύνατος
      46
    • Αδύνατος αλλά παλιά ήμουν χοντρός
      46
    • Υπερυπερβαρος
      25


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

52 Κιλα!!!!

Δεν εβαλα γραμμαριο αυτες τις μερες αν και εφαγα λιγακι παραπανω!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

70 κιλα και 1,74 υψος μια χαρα ειμαι!:p
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα πω πόσα γιατί θα αρχίσουν αμέσως οι κοροιδίες αλλά θα πω πως Δευτέρα του Πάσχα η ζυγαριά με έδειξε συνολικά μείον 15 κιλά απο τότε που κάνω κανονική δίαιτα και συνεχίζω απτόητη :D
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αδιάκριτος , ε?:rolleyes: :rolleyes:

 

εγω 95 και ύψος(ευτυχώς) 1,91.

 

Εκανα edit τον τίτλο του θέματος γιατί ο τίτλος "Πόσα κιλά είστε?".... :whistle::lol:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Και γω το ένωσα με ίδιο θέμα που προϋπήρχε :p

 

Για ύψος επίσης έχουμε το : Τι ύψος έχετε; και είμαστε καλυμένοι από βάρος και ύψος :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ 1,60 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΑΣΑ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ 43.

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Ανέβηκα τώρα στη ζυγαριά μου και έπεσα από 45 στα 43.Καλά όχι ότι ζυγίζομαι και συχνά,είχα να ζυγιστώ κανά χρόνο...:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια γιατί πρέπει να υπάρχει στον τίτλο η φράση Χοντροί VS Αδύνατοι? Είναι κάπως άσχημο...

λέω εγώ η ευαίσθητη :p

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Οι στρουμπουλές (:p ) γιατι δε γράφουνε? Ολο για τα 45 κιλά της Βαλέριας διαβάζω, τα 43 της Ελίνας, τα 52 της Αντζελίνας.

Λοιπον εγώ ειμαι 69 κιλά και 1.62 ύψος. Αν λοιπον με φανταζοσαστε ψηλή, αδύνατη, ξανθιά και νεαρή, πλανάσθε πλάνην οικτράν!!:lol:

Καλά μεχρι τα 30 μου ήμουν 54 κιλά. Μετά το πρωτο παιδί, ψιλο(:p )πήρα, αλλα να σας πω την αλήθεια, δε μου καιγεται καρφί! Μετα απο όλες αυτες τις διαιτες και τα ψυχοβγαλτικά και το άγχος και τον ρατσισμό για δέκα κιλάκια παραπάνω, είπα ΦΤΑΝΕΙ! Σιγά! Σ' όποιον αρέσουμε. Για τους άλλους, δε θα μπορέσουμε (και με μεγάλη μας χαρά, μάλιστα!:rolleyes: ).

Link to comment
Share on other sites

Οι στρουμπουλές (:p ) γιατι δε γράφουνε? Ολο για τα 45 κιλά της Βαλέριας διαβάζω, τα 43 της Ελίνας, τα 52 της Αντζελίνας.

Λοιπον εγώ ειμαι 69 κιλά και 1.62 ύψος. Αν λοιπον με φανταζοσαστε ψηλή, αδύνατη, ξανθιά και νεαρή, πλανάσθε πλάνην οικτράν!!:lol:

Καλά μεχρι τα 30 μου ήμουν 54 κιλά. Μετά το πρωτο παιδί, ψιλο(:p )πήρα, αλλα να σας πω την αλήθεια, δε μου καιγεται καρφί! Μετα απο όλες αυτες τις διαιτες και τα ψυχοβγαλτικά και το άγχος και τον ρατσισμό για δέκα κιλάκια παραπάνω, είπα ΦΤΑΝΕΙ! Σιγά! Σ' όποιον αρέσουμε. Για τους άλλους, δε θα μπορέσουμε (και με μεγάλη μας χαρά, μάλιστα!:rolleyes: ).

 

Εδώ μια στρουμπουλή....καλά καλά...παχουλή....

καλά μη φωνάζετε...παχύσαρκη ελαφρώς...

το θέμα είναι οτι όλοι εμείς που έχουμε πρόβλημα υγείας λόγω των κιλών μας πρέπει να τα χάσουμε για την υγεία μας και μόνο γιαυτήν, για κανέναν άλλον.

Και έχεις δίκιο σε όποιον αρέσουμε. Πάνω απολα να αρέσουμε στον εαυτό μας. Όσοι φωνάζουν και αγωνιούν για 2-3-8 παραπάνω κιλάκια για σκεφτείτε πως πρέπει να αισθάνεται ένας άνθρωπος που έχει 30 παραπάνω κιλά που έχει φάει όλη του την ζωή προσπαθώντας να τα χάσει? Να αυτοκτονήσει?

Τέλος πάντων, να προσέχουμε όλοι αυτά που τρώμε. Όχι στις στερήσεις, όχι στις δίαιτες πείνας, όχι σε πειραματισμούς και εξουθενώσεις του οργανισμού.

Ναι σε διατροφή με μέτρο πάνω απόλα. Και αν σας έρθει η όρεξη για ένα κομματάκι σοκολάτα ξαφνικά στην δουλειά, φάτε ένα κομματάκι. Γιατί άμα δεν το φάτε αργότερα θα θέλετε ολόκληρο κιλό σοκολάτα να σας σβήσει την δίψα.

Πολλά είπα πάλι ε?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα πω πόσα γιατί θα αρχίσουν αμέσως οι κοροιδίες αλλά θα πω πως Δευτέρα του Πάσχα η ζυγαριά με έδειξε συνολικά μείον 15 κιλά απο τότε που κάνω κανονική δίαιτα και συνεχίζω απτόητη :D

Συγχαρητήρια απο εμένα :D

Εγω πάντως το τελευταίο καιρό πήρα... φαίνεται πως η φοιτιτική ζωή παχαίνει στην αρχή.:p Αλλα απο σήμερα προσοχή...

Link to comment
Share on other sites

ημουν 105 και πλεον στα 77 ειμαι μια χαρα...

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

1.93 και 80 κιλα . Αναλογα με το ποσο τρωω κυμαινομαι αναμεσα στα 78 και 81 κιλα.

Ειμαι ομως υπερκινητικος σαν ανθρωπος . Δεν μπορω να κατσω ησυχος/ακινητος καθολου.

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

@7020029 πως το κανες αυτο ρε συ??

@M_daVinci γιατι κανεις <αντιθεση> αφου τα κιλα σου ειναι μια χαρα..σαν να μας λες οτι νομιζεις οτι εισαι υπερβαρος..ετσι το ελαβα εγω..τουλαχιστον..

Link to comment
Share on other sites

με διαιτα φιλε kostakiss

183 ειμαι και ξεκινησα απο τα 105 κιλα, στα 82 ξεκινησα συντηρηση και στα 79 τη σταματησα. ε μετα εχασα και αλλα 2-3 κιλα...νομιζω τωρα οτι ειμαι μια χαρα..ολα ειναι εγκεφαλικα. μια αποφαση ειναι! τωρα την παλευω με διαδρομους και οργανα να σφιξω κιολας!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

ετσι ετσι ..να ακουω για αθλητισμο ,διατροφες ..

μπραβο σου..ευχομαι να σε ανταμειψαν οι προσπαθειες σου :happy:

το πιο ομορφο πραγμα στη ζωη μου ειναι ο αθλητισμος..δεν τον βαριεμε ποτε,τον ζω καθημερινα :)

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι τον βαριεμαι. αν τρελλαινομαι για 2 αθληματα ειναι για ρακετες και ταβλι (και τα δυο πανε πακετο με αμμουδια -βλεπε ζαχαρω ηλειας- και φρεντο..)

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...