Jump to content

Ποιο κινητό βγάζει τις καλύτερες φωτογραφίες; (Νο2)


 Κοινοποίηση

Ποια εταιρεία βγάζει τα καλύτερα cameraphones;  

1.622 members have voted

  1. 1. Ποια εταιρεία βγάζει τα καλύτερα cameraphones;

    • Alcatel
      6
    • Apple
      107
    • HTC
      44
    • LG
      102
    • Motorola
      13
    • Nokia
      551
    • Samsung
      290
    • Sony Ericsson
      376
    • ...άλλη εταιρεία
      58
    • ΔΞ/ΔΑ
      75


Recommended Posts

Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει το παραμικρο blur στα προσωπα...η καμερα εχει πετυχει το σκοπο της.

Μιλαμε για δυσκολες συνθηκες...προσωπα σε χαμηλο φως και χωρις φλας.

Τωρα εαν καποιος χτυπαει παλαμακια εκεινη την ωρα....ενταξει θαυματα δε γινονται.

 

Ε και η δικιά μου τον πέτυχε το σκοπό της και μάλιστα με το παραπάνω διοτι ο φωτισμός ήταν αρκετά χαμηλότερος απ οτι στη δικιά σου.

Εσένα μάλιστα ήταν και στημένοι γιατί ήξεραν οτι θα τους τραβήξεις ενω εμένα οχι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σου εβγαλε slider για hdr?

 

Χμμμ όχι αυτόματο το έχω αλλα δεν έβγαλε κάτι. Μάλλον δε μου χει τύχει ακόμα. Μάλλον άκυρο αυτό που είπα για HDR

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σε επίπεδο 950 συζητούμε ότι πέτυχε το σκοπό του να μη βγάλει blur ακίνητα ουσιαστικά πρόσωπα.....
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Διαβασε αυτο που εγραψε πιο πριν ο @navi...δεν θα σας ανοιγουμε τα ματια.

 

Eχεις κουρασει παοκ..νομιζω αλλα διαβαζεις και αλλα καταλαβαινεις.

Να δουμε τι ειπε ο navi οπως επικαλεισαι:

Στον δεξιά που μάλλον μοιράζει τα χαρτιά, το δεξί του χέρι είναι κουνημένο.

Από εκεί και έπειτα στην φωτογραφία του Ζ5 δεν έχει σημασία αν είναι στηριγμένο το κινητό στο τραπέζι. Αυτό έχει να κάνει καθαρά με τον σταθεροποιητή. Αυτό που βλέπει όμως ο φακός δεν πρόκειται να το παγώσει ο σταθεροποιητής. Είναι καθαρά θέμα ταχύτητας κλείστρου Η συγκεκριμένη φωτογραφία με λίγη προσοχή θα μπορούσε να βγει και στο χέρι.

 

Σου εξηγουμε τοσα ατομα που απλα κρινουμε αυτο που βλεπουμε οτι αυτη η τεχνολογια Two exposures in one shot που λες εδω

Ομως η καμερα του 950 διαθετει προηγμενες τεχνολογιες που δεν υπαρχουν αλλου.

Τα διαβαζεις αυτα που γραφω η μιλαω τζαμπα.

Two exposures in one shot

Κανει μια ληψη με γρηγορη εκθεση για να παγωσει την κινηση.Και μια με αργη ταχυτητα για να φωτισει την σκηνη.Μετα τις συνθετει κι εχεις αυτο που βλεπεις.Τωρα μην περιμενεις ενα αμαξι που τρεχει μεσα στη νυχτα να στο βγαλει ακινητο...:X

ενω στη θεωρια τα περιγραφεις ιδανικα δεν φαινεται να λειτουργει στην πραξη καθως οπως ολοι ειδαμε ενω εχουμε 4 στημενα ατομα τα 2 απο αυτα που κουνησαν το χερι τους εχουμε θολουρα. Δηλαδη καμια διαφορα με τη φωτο του Ζ5 στο παγωμα κι ας ειχε λιγοτερο φωτισμο αυτη του Ζ5. :X

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Eχεις κουρασει παοκ..νομιζω αλλα διαβαζεις και αλλα καταλαβαινεις.

Να δουμε τι ειπε ο navi οπως επικαλεισαι:

 

 

Σου εξηγουμε τοσα ατομα που απλα κρινουμε αυτο που βλεπουμε οτι αυτη η τεχνολογια Two exposures in one shot που λες εδω

ενω στη θεωρια τα περιγραφεις ιδανικα δεν φαινεται να λειτουργει στην πραξη καθως οπως ολοι ειδαμε ενω εχουμε 4 στημενα ατομα τα 2 απο αυτα που κουνησαν το χερι τους εχουμε θολουρα. Δηλαδη καμια διαφορα με τη φωτο του Ζ5 στο παγωμα κι ας ειχε λιγοτερο φωτισμο αυτη του Ζ5. :X

 

Και που το ξερεις εσυ οτι ηταν στημενα τα ατομα? ησουνα παρων???

κι εγω σου λεω οτι και οι 4 ηταν σε κινηση.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τι συνεχίζετε? Αφήστε τον καθένα να έχει τη γνώμη του

Δεν χρειαζεται απαντήσεις επί απαντησεων

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα ένα πρώτο συγκριτικό 1020 vs 950. Όσοι πιστοί προσέλθετε και αφήστε τη γκρίνια...
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Και που το ξερεις εσυ οτι ηταν στημενα τα ατομα? ησουνα παρων???

κι εγω σου λεω οτι και οι 4 ηταν σε κινηση.

:lol:

 

Ο ένας κορδωνεται και κοιταζει το φακο

Ο αλλος λοξοκοιταζει προς το φακο ενω ειναι πλατη

Και ο αλλος απλα κοιταζει τον αλλον που κραταει τα φυλλα.

Η μοναδικη κινηση ηταν στα χερια αυτου με τα φυλλα και σε αυτον με το στυλο.

 

Και τι τεχνολογια ειναι αυτη που παγωνει τα προσωπα σε κινηση αλλα δεν παγωνει τα χερια σε κινηση??? πολυ επιλεκτικη ακουγεται:lol:

 

 

 

Δυστηχως εδω στο παραγειγμα σου δεν φαινεται να κανει κατι παραπανω η τεχνολογια Two exposures in one shot απο τις υπολοιπες συσκευες που υπαρχουν στην αγορα.

 

Απλα πεισε μας σε καποια συγκριση αν θες να μας δειξεις ποσο καλυτερη ειναι η τεχνολογια αυτη απο τις υπολοιπες και οχι να μας βγαλεις τρελους, εδω ειναι η ολη ενσταση μας σε οσους ασχοληθηκαν με τη φωτογραφια σου και τα εγκωμιαστικα σχολια σου για την ανωτεροτητα του 950.;)

 

 

 

 

Ανέβασα ένα πρώτο συγκριτικό 1020 vs 950. Όσοι πιστοί προσέλθετε και αφήστε τη γκρίνια...

Πούντο? :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Τέλος οι χαρακτηρισμοί και οι αντιπαραθέσεις. Ο επόμενος που θα κάνει κάτι τέτοιο θα πάρει ποινή.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

@THEO_LEGEND

παρε αλλη μια να χεις...εκτος απο τους χαρτοπαικτες εχει παγωσει και τους ποδοσφαιριστες στην τηλεοραση...check it out

24466803215_7478697031_c.jpg2016_01_18_22_30_05_ProShot by foxy4270, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

@THEO_LEGEND

παρε αλλη μια να χεις...εκτος απο τους χαρτοπαικτες εχει παγωσει και τους ποδοσφαιριστες στην τηλεοραση...check it out

24466803215_7478697031_c.jpg2016_01_18_22_30_05_ProShot by foxy4270, on Flickr

Ειδικα η εικονα της τηλεορασης, μου φαινεται πολυ θολη.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι αν κινούνται τα πρόσωπα ή το πως θα έβγαινε η φωτογραφία εάν έτρεμε το χέρι του paok; Διότι εκεί είναι που παίζει ρόλο ο σταθεροποιητής εικόνας. Προστατεύει από την θολούρα που μπορεί να προκαλέσει το χέρι του λήπτη και όχι από την θολούρα λόγω κίνησης του θέματος, ειδικά όταν έχουμε σχετικά υψηλό χρόνο κλείστρου. Το 640 που έχω δεν έχει σταθεροποιητή με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πάρω ποτέ 3 exposures in 1 με σωστό αποτέλεσμα (έτσι δουλεύει το HDR του proshot).

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

@THEO_LEGEND

παρε αλλη μια να χεις...εκτος απο τους χαρτοπαικτες εχει παγωσει και τους ποδοσφαιριστες στην τηλεοραση...check it out

24466803215_7478697031_c.jpg2016_01_18_22_30_05_ProShot by foxy4270, on Flickr

 

εκτος οτι οι μισοι παικτες ειναι θολοι, ο διαιτητης εχει δωσει πλαγιο και δεν τρεχουν, αν ζουμαρεις φαινεται και το τεντωμενο χερι διαιτητη και εποπτη και οτι οι μισοι κοιτανε το προς τα εκει. Επομενως δεν εχει παγωσει και καμια σπουδαια κινηση.

Δευτερον, δεν ειπαμε μαπα το κινητο, ειπαμε απλα οτι αφου ειναι ακινητοι τι να παγωσει, εκει που υπαρχει κινηση, στο χερι, δεν εχει κανει δουλεια, τοσο απλα. Και στο Ζ5 επισης ειναι πιο σκοτεινη η φωτογραφια και δεν υπαρχει blur. Και εκει θα μπορουσε να ισχυριστει ο φιλος οτι ολοι κουνιοντουσαν. Τελος παντων, αρκετα ασχοληθηκαμε με το θεμα.. και για το Ζ3 ελεγες τι φοβερο ειναι που παταει κατω Note 4 Κτλ και μαλιστα χωρις σταθεροποιητη μεχρι να το δωσεις. Δεν χρειαζεται να κολαμε λοιπον με τις συσκευες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Aυτο που ψαχνουμε να βρουμε αν εχει κουνηθει το χερι της κυρα μαριγως με ξεπερναει.

χαλαρώστε ρε παιδιά .

Σιγα μην βγαλει ακουνητο μεγαλη κινηση σε χαμηλες συνθήκες φωτισμου το 950 και το καθε 950 που εκει θες ταχυτητα κλειστρου 1/80και βαλε αναλογα και με τον φακο βεβαια .Το + του 950 ειναι το μαζευει περισσότερο φως λόγω φακού οποτε το αφήνει να παιζει σε καλύτερες συνθήκες το shuter speed ωστε να μην βγει η φώτο θεοσκότεινη και οσο γίνεται λιγότερο blur στις κινησεις.

Εδω επαγγελματιες με μηχανες των 3000 και βαλε περνουν φλας πανάκριβα για να κάνουν σωστά την δουλειά τους.

Edited by Fredometrios
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς, πολλά κινητά και παλαιότερα μπορούν να βγάλουν φωτογραφία σαν αυτή παραπάνω, παίζουν ρόλο περισσότερο οι συνθήκες φωτισμού, λήψης, κλπ, και η στιγμή για το πως θα πετύχει να δουλέψει το hardware της συσκευής, το οποίο όσο καλύτερο είναι, τόσο καλύτερα αποτελέσματα θα δώσει, αλλά δεν μπορεί να κάνει και θαύματα. Η διαφορά είναι στην ποιότητα πια, και όχι στο υποτιθέμενο "πάγωμα".

Για παράδειγμα, η φωτογραφία με την κάποτε ναυαρχίδα Samsung Galaxy S2, μπορεί κάποιος να φανταστεί οτι ο Ρουβάς και η Φουρέιρα ήταν εντελώς ακίνητοι;

 

20487795276_b56d75325b_b.jpg

Edited by caldo66
Link to comment
Share on other sites

@CALDO66, συγκρινεις ανομοια πραγματα. Η φωτο που ανεβασες εχει χρονο 1/100, προφανως ειχε αρκετο φως το κεντρο. Αν ηταν με 1/13 που ηταν του 950 θα ειχε βγαλει μια μουτζουρα το S2.

Φιλε Fredometrios, προφανως το καναμε μεγα ζητημα, και επειδη εγω το ξεκινησα βλεπντας οτι ο φιλος Paok κολλησε στο οτι η φωτο του Ζ5 δεν ειναι "χερατη", ανοιξα το θεμα γιατι θεωρησα υπερβολικο να κολλαμε εκει, ενω στην φωτο του 950 να το εκθιαζουμε και να λεμε τι φοβερο το κινητο που τους ακινητοποιει ολους, ενω αυτο ειναι ψεμα, αφου ειναι ακινητοι και στημενοι, φαινονται ξεκαθαρα, ενω 2 χερια με μικρη κινηση, που δεν ειναι παλαμακια, δεν εχει καταφερει να τα φτιαξει. Τοσο απλα. Τωρα το να λεμε 50 φορες τα ιδια προφανως κατανταει κουραστικο, αλλα πρεπει ολοι να ειμαστε αντικειμενικοι και να βοηθαμε τα μελη που ενδιαφερονται για την ουσια να παιρνουν σωστα αποτελεσματα και να ξερουν την αληθεια για τις μελλοντικες τους επιλογες και αγορες.

Στην τελικη, αν εκει τους εβγαλε ακουνητους, τοτε το G4 εδω:

23747657183_28509df8b6_c.jpg20160113_205243 by xrhstos x, on Flickr

 

να ρωτήσω και εγώ όλοι με το <<μαμά>> πρόγραμμα τραβάτε τις φωτογραφίες? έχει κάποιος κάποιο άλλο να προτείνετε και να έχει και πολλές ρυθμίσεις?

 

αυτό το έχει δοκιμάσει κανείς? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riseupgames.proshot2&hl=en

 

εχει κανει θαυμα που τοση ωρα τις γιαγιαδες τις εχει τοσο καθαρες..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παοκ με καλυψαν οι απαντησεις των υπολοιπων..πολυ καλο το 950 αλλα δεν φαινεται να ειναι μπροστα απο τον ανταγωνισμο στην πραξη. Ολα με μικροδιαφορες ειναι. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώντας τη συζήτηση που κάνετε και έχοντας κάποιες μέρες πλέον το 950 πρέπει να πω κάτι.

Όλη η ουσία και το πλεονέκτημα του 950 είναι η απίστευτη δυνατότητα απορρόφησης φωτός με ελάχιστο ISO και μεγάλη ταχύτητα κλείστρου. Αυτό μόνο αν δεις τα στοιχεία exif μπορείς να καταλάβεις τι πράγμα έχουν καταφέρει. Δε ξέρω αν ο παοκ υπερβάλλει σε κάτι, αλλά τα exif και τα μάτια μας λένε μάλλον την αλήθεια. Επίσης όταν τραβάς τη φωτό πριν προλάβει να κάνει το processing βλέπεις στιγμιαία οτι το φως δεν έχει ενταθεί μετά το processing αλλά όντως ο φακός δεσμευει αρκετό. Δε ξέρω αν κάνω λάθος.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώντας τη συζήτηση που κάνετε και έχοντας κάποιες μέρες πλέον το 950 πρέπει να πω κάτι.

Όλη η ουσία και το πλεονέκτημα του 950 είναι η απίστευτη δυνατότητα απορρόφησης φωτός με ελάχιστο ISO και μεγάλη ταχύτητα κλείστρου. Αυτό μόνο αν δεις τα στοιχεία exif μπορείς να καταλάβεις τι πράγμα έχουν καταφέρει. Δε ξέρω αν ο παοκ υπερβάλλει σε κάτι, αλλά τα exif και τα μάτια μας λένε μάλλον την αλήθεια. Επίσης όταν τραβάς τη φωτό πριν προλάβει να κάνει το processing βλέπεις στιγμιαία οτι το φως δεν έχει ενταθεί μετά το processing αλλά όντως ο φακός δεσμευει αρκετό. Δε ξέρω αν κάνω λάθος.

 

Aυτο ακριβως ειπα πιο πανω.

Οτι το 950 μαζεύει αρκετό φως λόγω φακού οπότε το αφηνει να παίξει μπάλα με καλες ταχυτητες κλείστρου σε χαμηλες συνθηκες φωτισμού που συγχρονος με το καλο ois του βγαζει μια πολυ ικανοποιητικη φωτο.

Τωρα αν παιξω εγω με τον σκυλο ετσι πως παιζουμε να δω αν θα με βγαλει κουνημενο ή οχι χωρις φλας :p

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώντας τη συζήτηση που κάνετε και έχοντας κάποιες μέρες πλέον το 950 πρέπει να πω κάτι.

Όλη η ουσία και το πλεονέκτημα του 950 είναι η απίστευτη δυνατότητα απορρόφησης φωτός με ελάχιστο ISO και μεγάλη ταχύτητα κλείστρου. Αυτό μόνο αν δεις τα στοιχεία exif μπορείς να καταλάβεις τι πράγμα έχουν καταφέρει. Δε ξέρω αν ο παοκ υπερβάλλει σε κάτι, αλλά τα exif και τα μάτια μας λένε μάλλον την αλήθεια. Επίσης όταν τραβάς τη φωτό πριν προλάβει να κάνει το processing βλέπεις στιγμιαία οτι το φως δεν έχει ενταθεί μετά το processing αλλά όντως ο φακός δεσμευει αρκετό. Δε ξέρω αν κάνω λάθος.

 

Aυτο ακριβως ειπα πιο πανω.

Οτι το 950 μαζεύει αρκετό φως λόγω φακού οπότε το αφηνει να παίξει μπάλα με καλες ταχυτητες κλείστρου σε χαμηλες συνθηκες φωτισμού που συγχρονος με το καλο ois του βγαζει μια πολυ ικανοποιητικη φωτο.

Τωρα αν παιξω εγω με τον σκυλο ετσι πως παιζουμε να δω αν θα με βγαλει κουνημενο ή οχι χωρις φλας :p

Και πολυ σωστα τα λετε,ειναι πλεονεκτημα του φακου οπως και στο g4 με παρομοια χαρακτηριστικα φακου.

Η ολη κουβεντα γινεται για την υπερβολη του παοκ οτι υπερεχει το 950 σε αυτο που εχω μαρκαρει με bold. Δεν φαινεται κατι τετοιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Aυτο ακριβως ειπα πιο πανω.

 

Οτι το 950 μαζεύει αρκετό φως λόγω φακού οπότε το αφηνει να παίξει μπάλα με καλες ταχυτητες κλείστρου σε χαμηλες συνθηκες φωτισμού που συγχρονος με το καλο ois του βγαζει μια πολυ ικανοποιητικη φωτο.

 

Τωρα αν παιξω εγω με τον σκυλο ετσι πως παιζουμε να δω αν θα με βγαλει κουνημενο ή οχι χωρις φλας :p

 

 

Συμφωνώ και με το προηγούμενο μήνυμα σου και μ αυτό.

Άλλωστε το έγραψα κι εγώ για τους επαγγελματίες που εκτός απο πανάκριβα φλας χρησιμοποιούν και προβολείς πχ σε μια βάπτιση.

 

Εδώ κάνουμε αμάν να παγώσουμε τον σκύλο με xenon, θα παγώσει με 1/12 και 1/15;

Υπάρχουν όρια.

 

Αυτό που ενδιαφέρει τους χρήστες κάμερας κινητού, ειναι να μπορούν να τραβήξουν σωστά χωρίς θόρυβο και blur, στημένα πρόσωπα σε μέτριο φωτισμό αφού τα led φλας δεν επαρκούν για αποστάσεις πάνω απο 1,5-2 μέτρα.

Αυτό πλέον το κάνουν αρκετές συσκευές και θα το κάνουν όλες οι ναυαρχίδες του '16 γιατί έχουν δώσει την προσοχή τους ακριβώς σ αυτόν τον τομέα.

 

Ένα κατακλείδι δεν υπαρχει σήμερα η ανάγκη να υπομείνει κάποιος τα WP για να έχει καλή καμερα, όπως συνέβαινε πει εποχής 1020.

Ναι το 950 λαμβάνει με κάποιο τροπο περισσότερο φως απ οτι άλλες συσκευές με παρόμοιες ρυθμίσεις, αλλα δεν απασχολεί τον χρήστη όταν μπορεί να πετύχει το ίδιο αποτέλεσμα πχ με το G4 αλλα με διαφορετικές ρυθμίσεις. Σε λιγο δεν θα ειναι μόνο το G4. Θα προστεθεί και S7 και ίσως το HTC M10.

Για το iPhone 7 δεν ευελπιστώ γιατί τα πλάνα τους διαμορφώνονται με την πλειονότητα. Δηλαδή αυτούς που ανεβάζουν φωτο στο FB που αν τις δεις σε λιγο μεγαλύτερη ανακυςη, ειναι γεμάτες θόρυβο και έλλειψη ευκρίνειας.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εν τέλη δε νομίζω να λέγεται το θέμα ποιο κινητό έχει το καλύτερο ois.

 

Νομίζω οτι πλέον είναι κομμάτι της κάμερας ανασπόσταστο, άρα επηρεάζει και την αξιολόγησή της σε κάθε περίπτωση...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...