Jump to content

Sony Ericsson W395


johnthegreek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://gallery.techarena.in/data/619/se-w395-pics.jpg

Το W395 προσφέρει εκπληκτικό ήχο σε όσους βρίσκονται τριγύρω - δυναμώστε την ένταση και απολαύστε τη μουσική σας από τα ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία.

 

Βαθιά μπάσα και ρυθμίσεις ισοσταθμιστή κατάλληλες για οποιοδήποτε τύπο μουσικής σας αρέσει: το W395 είναι ένα κομψό slider τηλέφωνο, προορισμένο αποκλειστικά για να σας χαρίσει μια εμπειρία ήχου που θα θέλετε να ζείτε ξανά και ξανά.http://www.myphone.gr/cws/file/1.601188.1233897313/W395_product_quality_image_2.png

 

http://www.sonyericsson.com/news/images/Button_Banner/2009/LAUNCH/W395/GL_GL_BU_pijlBlack.gif Δείτε το W395

 

. Ισχυρά και κομψά στερεοφωνικά ηχεία με πολύ δυναμικά μπάσα. http://www.sonyericsson.com/news/images/Button_Banner/2009/LAUNCH/W395/GL_GL_BU_spacer.gif . Μια ολοκληρωμένη εμπειρία μουσικής με το Walkman™ player, το TrackID™ , το PlayNow™ και τα στερεοφωνικά ακουστικά HPM-64. http://www.sonyericsson.com/news/images/Button_Banner/2009/LAUNCH/W395/GL_GL_BU_spacer.gif . Κομψό και λεπτό. Παρ' όλα αυτά, υπάρχει ακόμα χώρος για μια πεντακάθαρη οθόνη 2.0". http://www.sonyericsson.com/news/images/Button_Banner/2009/LAUNCH/W395/GL_GL_BU_spacer.gif . Κάμερα 2.0 megapixel - φωτογραφίστε, στείλτε και μοιραστείτε τη ζωή σας με εικόνες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 101
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλο φαινεται! κυκλοφορει ηδη? τιμη ξερουμε?

Το έχει ήδη το eShop.gr στη τιμή των 134.90€.:)

Υπάρχει ήδη και Preview από τον MsK.:)

Link to comment
Share on other sites

όπως λέει και στο preview του Myphone έχει χαμηλή ανάλυση αλλά για SMS και τηλέφωνα είναι σούπερ και σε πολύ καλή τιμή!!!!
Link to comment
Share on other sites

ενταξει, για καποιον που δεν εχει τρελες απαιτησεις ειναι μια χαρα! ή για δευτερο κινητο!

βασικα το εχει κανεις να μας πει πως παει σε ποιοτητα μουσικης? γιατι μπορει να αρχισω να το σκεφτομαι για δευτερη συσκευη!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το κινητό δεν λέω από ήχο είναι τέλειο αλλά το ποιο αστείο είναι ότι δεν υποστηρίζει PCSuite ,my phone explorer,ούτε καν να μπορώ να περάσω τις επαφές από Memorystic + ούτε με αποστολή όλα από άλλο Ericsson....

Είπαμε να δώσουν βάση στην μουσική αλλά να μην αφαιρέσουν και τόσο βασικά πράματα....Αστείο γελάει ο κόσμος μαζί τους!:lol:

Δείτε το ιστολόγιο μου που ασχολείται με την Τεχνολογία και όχι μόνο!!!

http://misios2.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν λέω από ήχο είναι τέλειο αλλά το ποιο αστείο είναι ότι δεν υποστηρίζει PCSuite ,my phone explorer,ούτε καν να μπορώ να περάσω τις επαφές από Memorystic + ούτε με αποστολή όλα από άλλο Ericsson....

Είπαμε να δώσουν βάση στην μουσική αλλά να μην αφαιρέσουν και τόσο βασικά πράματα....Αστείο γελάει ο κόσμος μαζί τους!:lol:

 

Εχει δικιο ........ αντε πειτε τωρα πως να στειλουμε τις 600 επαφες που εχω στο w810i.

Πειτε μου μια γνωμη σας παρακαλώ.

Ουτε καν με αποστολη ολων δεν δεχεται τις επαφες μου............. ελεος ρε παιδια.

Τι κανουμε τωρα???

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο κινητο και σε πολυ καλη τιμη!

Φυσικα μοιαζει πολυ με ολα τα υπολοιπα αυτου του τυπου(595 κλπ)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο κινητο και σε πολυ καλη τιμη!

Φυσικα μοιαζει πολυ με ολα τα υπολοιπα αυτου του τυπου(595 κλπ)

 

Aς μην γελιομαστε... Η τιμη ειναι αρκετα εως πολυ καλη για αυτα που δινει. Εχω επιδοτηση και μαλλον θα το τσιμπησω το κινητακι σαν δευτερο μετα το k800. Ετσι και αλλιως αν ο χρηστης το θελει να ακουει μουσικη και λοιπα ομορφα πραγματα ειναι μια χαρα...

Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι εχουμε θεσει τοσο ψηλα τον πηχη για μερικα κινητα.... Για 130 ευρω περιπου εχει 2mpx καμερα (δεν εχει autofocus και flash βεβαια αλλα και αλλα πιο ακριβα δεν τα εχουν αυτα ειδικα το flash...), ραδιο, επεκταση μνημης μεχρι 4gb, 262.000 χρωματα, και ειναι και πολυ ομορφο! Ε, τι αλλο πια; Στην ιδια τιμη δεν νομιζω οτι υπαρχουν και πολλες επιλογες.... Το V3i το οποιο καταργηθηκε; το samsung S3600; Το motorola w510; Δεν νομιζω... Καποια ΝΟΚΙΑ ισως;;; Τοσο ομορφα δεν νομιζω.... Παρτε για παραδειγμα τα εντελως υπερεκτιμημενα κατ'εμε Motorola V series. Ειχαν και εχουν κακιστο μενου, μετριες επιεικως καμερες, ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ και λιγες δυνατοτητες στην επεκταση μνημης. Και παλι τιμουνται πανω απο 180€ αλλα ουδεις δεν λεει τιποτα γιατι ειναι πολυ μουρατα... Εμ δεν παει ετσι.........

Το μονο κακο δυστυχως ειναι οτι η sony ericsson τωρα τελευταια δεν μας τα λεει καθολου καλα με την ποιοτητα κατασκευης και τα συνεχη προβληματα που παρουσιαζουν τα κινητα της....

Ας ειναι ομως... Αν θελαμε γερο κινητο θα μεναμε με το 3210 και το Θ-Ε-Ι-Κ-Ο T39....

Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το κινητό δεν λέω από ήχο είναι τέλειο αλλά το ποιο αστείο είναι ότι δεν υποστηρίζει PCSuite ,my phone explorer,ούτε καν να μπορώ να περάσω τις επαφές από Memorystic + ούτε με αποστολή όλα από άλλο Ericsson....

Είπαμε να δώσουν βάση στην μουσική αλλά να μην αφαιρέσουν και τόσο βασικά πράματα....Αστείο γελάει ο κόσμος μαζί τους!:lol:

 

Jim788e na sou kanw mia erwthsh? Thelw na to agorasw ws deftero kinhto, alla epeidh eipes oti den yposthrizei myphone explorer... to psiloskeftomai. Mhpws ksereis an exei toulaxiston thn epilogh na apothikeveis sms sthn memory stick? Me to t303 pou exw twra ws deftero... ta idia kai xeirotera travaw. Ma na mhn yparxei ena mini thlefwnaki ths prokophs???!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει δικιο ........ αντε πειτε τωρα πως να στειλουμε τις 600 επαφες που εχω στο w810i.

Πειτε μου μια γνωμη σας παρακαλώ.

Ουτε καν με αποστολη ολων δεν δεχεται τις επαφες μου............. ελεος ρε παιδια.

Τι κανουμε τωρα???

Μέσω της μαγικής κάρτας SIM λίγες λίγες!:)

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

το κινητο αυτο το πηρε ενας γνωστος μου! το μονο καλο που βρηκα..ειναι η φορητοτητα του και τα καλα ηχεια του.

η καμερα του ειναι οτι χειροτερο εχω :blink: και μας γυρναει στο Κ700ι! :down:

το κινητο σε αυτα τα λεφτα καλυτερα να μην το παρει κανεις,αμα πεσει στα 80 ευρο και λιγοτερα,ισως τολμησει καποιος να το παρει.

 

http://img188.imageshack.us/img188/8118/dsc00051.th.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λιγες λίγες???? Που ζουμε??? Στον 17ο αιώνα???? Ουτε ο Γερμανος μπορεί ναμε μεταφέρει τον καταλογο μου.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, μετανοιωσα που χαλασα την επιδοτηση μου και το πηρα.

Ασε που πιανει και χωρο στο συρτάρι μου.

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Λιγες λίγες???? Που ζουμε??? Στον 17ο αιώνα???? Ουτε ο Γερμανος μπορεί ναμε μεταφέρει τον καταλογο μου.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, μετανοιωσα που χαλασα την επιδοτηση μου και το πηρα.

Ασε που πιανει και χωρο στο συρτάρι μου.

αφου το εχουμε πει σε παλιοτερες σελιδες,οτι αυτη η πλατφορμα δεν υποστηριζει τιποτα :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπων το τηλεφωνο μπροστα στο κ750 μου ειναι για τα μπαζα σε καποια σημεια ειναι τοσο κακοφτιαγμενο που σου λεει παρε αλλο για να κανουμε καταναλωση εμεις οι κινεζο.ι αυτα!!

 

τα τηλεφωνα μου τα εχω παντα στη σιμ!! σε οποιο τηλεφωνο και αν παω τα εχω παντα μαζι μου

 

ελπιζω αργοτερα που θα βγουν αναβαθμησεις να το βελτιωσουν λιγο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έπαιρνα αυτό το κινητό μόνο και μόνο επειδή είναι Walkman και ελπίζω να έχει καλό ηχείο.Η ακουστική του είναι ισάξια των άλλων Walkman κινητών;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έπαιρνα αυτό το κινητό μόνο και μόνο επειδή είναι Walkman και ελπίζω να έχει καλό ηχείο.Η ακουστική του είναι ισάξια των άλλων Walkman κινητών;:confused:

 

μπα, δεν νομίζω.. μπορεί να έχει ένα απλό ''τσιριχτό'' ηχειάκι. Τώρα από ακουστικά θα ακούγεται πολύ καλύτερα.

 

Άμα θες καλά εσωτερικά ηχεία, πήγαινε στο W595.. υπάρχει και η άλλη λύση, πιο οικονομική! πάρε τα mps-70 με 15Ε και θα έχεις πάρα πολύ καλό ήχο.

Link to comment
Share on other sites

ο ηχος απο τα ηχεια ειναι καλος και ποιοτικος δεν παραμορφονει πουθενα αλλα το εκουαλαιζερ δεν σου δινει τις επιλογες και τον ηχο που θες και το στερεο υπαρχει αλλα δεν εχει δυνατο παρων ισως γιατι δεν εχουν πολυ αποσταση τα ηχεια. στα ακουστικα ο ηχος ακουγεται χαμηλα αλλα και στο ραδιο δεν εχει τη δυναμη του κ750 που ουρλιαζει!! επισεις εβαλα καποια τραγουδια που ειχα και στο 750 και δεν μου τα παιζει! βγαζει (μη υποστηριζομενο φορμα πολυμεσων)

 

κατι αλλο ειναι οτι στη συνδεσιμοτητα δεν εχει επιλογη χρησης μονο gsm και ετσι εχω αυτο το G αναμενο συνεχεια χωρις να το χρειαζομαι

 

το ραδιο δεν βρισκει σταθμους με ενα πατιμα αλλα πρεπει να πατας το κουμπι αλλεπαλληλα μεχρι να βρεις το σταθμο που θες

 

η αριθμομηχανη εχει μονο + - επι και διαιρεση τιποτε αλλο!!!! σημαντικο για τιμολογια και αλλες δουλειες

 

δεν εχει μετρητη μηνυματων!!

 

οταν κανεις αναπαντητη δεν σου βγαζει ενδειξεις και πρεπει να ακους ποτε θα χτυπησει το αλλο τηλ.

 

και το κουφο ειναι οτι ζοομ σου δινει μονο σην επιλογη vga

ΜΕ ΖΟΟΜ ΚΑΙ VGA Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗ ΖΩΓΡΑΦΗΣΑ ΕΓΩ!

 

και τις αναφορες μου τις βγαζει σε ξεχωριστα μηνυματα

 

δεν σβηνουν τα βλαμενα παιχνιδια και οι εφαρμογες που εχει

 

θετικα τωρα ωραιο ντιζαιν νικελ που το κανει ακριβο και μοναδικο

απλο και λιτο τηλεφωνο γι αυτους που δεν εχουν πολλες απαιτησεις sar εχει καπου 0,88

στιβαρο και κουμπια που δεν βγαινουν και δεν σπανε ιδικα των αριθμων που

δεν εχουν κενα και δεν μπαζουν νερα. ειναι στερεο και ακουσ τα τραγουδια σου ποιο απολαυστικα

δεν μετανιωσα που το πηρα 50ευρο με επιδωτηση

Link to comment
Share on other sites

με λίγα λόγια.. σκάρτα όπως και τα W302, T303, F303 και ούτε κάθε εξής με δεκαδικό ψηφίο εξαιρουμένων C902 και κάποια άλλα

lol

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Μηπως γνωριζει κάποιος να μου πει εαν βγαινει στην Ελλάδα το w395 σε μαύρο χρώμα? Οχι τιποτ' αλλο, το ζηταει η κορη μου και μ' εχει φάει!

Οπου ρώτησα υπηρχε μόνι το γκρι και δεν ξερανε αν ερθει σε μαύρο.

Οποιος γνωρίζει ας με βοηθήσει και να μου πει αν το εχει βρει κάπου.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Για αποριες σχετικα με αυτο το κινητο απευθυνσου εδω.Το συγκεκριμενο βγαινει σε titanium κατι και dusky grey.Λογικα μαυρο λες αυτο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W395

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...