Jump to content

[Firmwares] iPhone OS 3.x Betas & Gold Master: πληροφορίες - δοκιμές


Nikats
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου κ ομως το σαφαρι απαξ κ το ανοιξεις μετα δεν κλεινει κανει μονο μινιμαιζ...οπως κ το μειλ κ το IPOD..ΑΛΛΟΙ δεν το παρατηρησατε?με την 2.2.1 πατωντας παρατεταμενα το home εκλεινε αυτεσ τις εφαρμογες τωρα πατωντας το παρατεταμενα δεν κανει τιποτα..ελπιζω η τελικη εκδοση να μην εχει αυτο το κουσουρι ..αναγκαζομαι να χρρησιμοποιω το freememory τακτικα αλλα κ επανεκινηση..
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πραγματι εγω στο 2G εχω βιντεο mms και ανταλαγη αρχειων με bluetooth...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αυτές είναι οι ρυθμίσεις :)

Ευχαριστώ...! Είναι πολύ καλό και γρήγορο το 3.0. Αν βάζανε και το βίντεο, μπορεί να μην το ''έσπαγα''..

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Βλακείες είναι αυτά.

Με third party εφαρμογές πως τραβούσαμε βίντεο μέχρι τώρα;

Απλά δεν το βάζουν για να σπρώξουν τον κόσμο στο 3gs.

Δεν είμαι σίγουρη γι'αυτό που λες γιατί καμία από τις δύο εφαρμογές δεν με είχε ικανοποιήσει σε βαθμό να θέλω να κρατήσω κάποια από τις δύο.Εντάξει, η λέξη υποστήριξη ήταν ισοπεδωτική, πιο σωστό θα ήταν να πω "μη ικανοποιητική απόδοση".
Link to comment
Share on other sites

Το να τραβάει βίντεο δεν ήταν τίποτα. Απλώς δεν μπορούσε να υποστηρίξει video editing και δεν ήθελαν να το βάλουν μισό στο 3G. Μλκίες κατά τη γνώμη μου
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ένα πράγμα που με χάλασε είναι ότι πατώντας το home παρατεταμενα δεν κλείνει πια τις εφαρμογές mail safari iPod κ τρέχουν στο περιθώριο με αποτέλεσμα η μνήμη να πατωνει

Κράτα πατημένο sleep.

Μόλις βγεί slide to power off κράτα πατημένο το home.

Τότε η ανοιχτή εφαρμογή που είχες (safari, ipod, mail, etc.) γίνεται force quit :)

 

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=716879

 

Thanks to epaminos

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κράτα πατημένο sleep.

Μόλις βγεί slide to power off κράτα πατημένο το home.

Τότε η ανοιχτή εφαρμογή που είχες (safari, ipod, mail, etc.) γίνεται force quit :)

 

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=716879

 

Thanks to epaminos

Thanks!;):):D

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

απο gps τι λεει η 3.0 το τομ τομ θελει δικτυο για να δουλεψει?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Το iTunes γράφει σήμερα “check for an update again on 17/6/2009’’.

Κάτι μου λέει ότι αυτή τη φορά θα πέσει μέσα :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το iTunes γράφει σήμερα “check for an update again on 17/6/2009’’.

Κάτι μου λέει ότι αυτή τη φορά θα πέσει μέσα :lol: :lol: :lol: :lol:

 

μα είπανε στισ 17 θα βγει η 3.0 public :confused:

Link to comment
Share on other sites

μα είπανε στισ 17 θα βγει η 3.0 public :confused:

 

To λέει για αστείο.....

 

 

Δεν σου λέει πάντα ότι θα ξανακάνω check για update την ταδε του μηνός???

 

Ε τώρα έπεσε επάνω στην αναβάθμιση ...........:lol::lol:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη αν ειναι χαζη η ερωτηση ή αν εχει ξαναερωτηθει,αλλα μηπως ξερετε αν θα ειναι δυνατον να κανουμε jailbreak στο iPhone απο την πρωτη μερα που θα εγκαταστησουμε το 3.0?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη αν ειναι χαζη η ερωτηση ή αν εχει ξαναερωτηθει,αλλα μηπως ξερετε αν θα ειναι δυνατον να κανουμε jailbreak στο iPhone απο την πρωτη μερα που θα εγκαταστησουμε το 3.0?

 

αυτο θα ρωταγα και γω :p

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση,

έχω βάλει την 3.0 Gold Master και δε λειτουργει το tethering και μου λέει να καλέσω 1212.

γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη αν ειναι χαζη η ερωτηση ή αν εχει ξαναερωτηθει,αλλα μηπως ξερετε αν θα ειναι δυνατον να κανουμε jailbreak στο iPhone απο την πρωτη μερα που θα εγκαταστησουμε το 3.0?

 

Αν όχι την πρώτη μέρα, την δεύτερη ή τρίτη, ναι.

 

αυτο θα ρωταγα και γω :p

 

Απάντησε ο hostolis: Το jailbreak είναι έτοιμο, απλά τα παιδιά που το φτιάχνουν θα τεστάρουν την τελική έκδοση και θα το δώσουν στην κυκλοφορία. Αν, και μεταξύ μας, σχεδόν άχρηστο πια.

http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Απάντησε ο hostolis: Το jailbreak είναι έτοιμο, απλά τα παιδιά που το φτιάχνουν θα τεστάρουν την τελική έκδοση και θα το δώσουν στην κυκλοφορία. Αν, και μεταξύ μας, σχεδόν άχρηστο πια.

 

Η μόνη πραγματική ανάγκη πια είναι πιστεύω για το ξεκλείδωμα των 2G για να λειτουργούν στην Ελλάδα.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη πραγματική ανάγκη πια είναι πιστεύω για το ξεκλείδωμα των 2G για να λειτουργούν στην Ελλάδα.

 

Σε ερώτησή μου σε ξένο φόρουμ από το οποίο και βρήκα την GM για το 1st gen iPhone μου, μου απάντησαν ότι μετά το update σε 3.0 αν και χάνεται (αναμενώμενο) το jailbreak το iPhone παραμένει unlocked! Κάποιος μάλιστα ανέφερε ότι το δοκίμασε ο ίδιος.

 

Το έχει κάνει άλλος εδώ για να το διασταυρώσουμε;

Link to comment
Share on other sites

τελικα με το 1212 για το tethering με cosmote εχει βγαλει κανεις ακρη ή ακομα δεν ξερουν τι τους γινεται?

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Όντως, αυτό ήθελα κ γω να ρωτήσω. Δηλαδή τι, όταν έρθει η final, δε θα μπορούμε να κάνουμε tethering? Είναι πολύ σημαντικό για εμένα, πόσο μάλλον το επόμενο σαββατοκύριακο.

Να φανταστώ ακόμα πως αν δεν μπορέσουμε... Μπορούμε να κάνουμε ακόμα tethering μέσω PdaNet?

Link to comment
Share on other sites

Αν, και μεταξύ μας, σχεδόν άχρηστο πια.

 

 

 

Το jail πάντα θα είναι χρήσιμο για πάρα πολλούς και διάφορους λόγους!:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτησή μου σε ξένο φόρουμ από το οποίο και βρήκα την GM για το 1st gen iPhone μου, μου απάντησαν ότι μετά το update σε 3.0 αν και χάνεται (αναμενώμενο) το jailbreak το iPhone παραμένει unlocked! Κάποιος μάλιστα ανέφερε ότι το δοκίμασε ο ίδιος.

 

Το έχει κάνει άλλος εδώ για να το διασταυρώσουμε;

Εχω περασει την 3.0 GM κ ενεργοποηθηκε αμεσως το iphone μου αγορασμενο απο καταστημα vodafone...το ειχα κανει jb παλιοτερα...αλλα το ειχα επαναφερει στα κανονικα του επιπεδα δηλαδη χωρις jb κ του περασα την 3..κ δεν εκανα τπτ παραπανω ξεκλειδωσε απο μονο του μολις το συνδεσα με το itunes...

 

υ.γ ξεχασα να αναφερω οτι μιλαω για iphone 3g

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...