Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια επειδη λιγο μπερδευτηκα.....

Είδα αυτο που γράφεται για την ελληνική ρομ και είδα οτι καποιος φίλος την ανέβασε στο xda.

Εγω που εχω το δ2 με αγορασμένο απο expansys με αγγλικη ρομ , μπορω να βάλω την ελληνική (ειτε απο xda είτε απο htc.com) και αν ναι πως ?

Θα χρειαστει hardspl ?

 

ναι χρειαζεται HSPL.. κανεις φλας το HardSPL Και μετα την ρομ

αλλιως εγκατεστησε τα πληκτρολογιο και τις επαφες στα ελληνικα που ειναι κανα 2 σελιδες πριν απο μενα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το screen shot πως το βγάζεις; Με ποιό πρόγραμμα;

 

Δοκίμασε το Mymobiler http://my-mobiler.en.softonic.com/pocketpc , επίσης μπορείς να χερίζεσαι το κινητό από τον υπολογιστή.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κοίταξα στο δικό μου και αυτό στο δικό σου είναι απλά κάτι παραπάνω.

Το μενού έχει τα εξής.

Απάντηση μέσω MMS

Προώθηση μηνυμάτων.

Διαγραφή μηνυμάτων.

Επιλογές μηνύματος.΄

edit:

Το screen shot πως το βγάζεις; Με ποιό πρόγραμμα;

 

Χμμμ!!! :worry::worry::worry:

 

Εσένα δηλαδή έχει τέσσερις επιλογές εκεί ε?

Περίεργο.!!!

Για δοκίμασε σε μια επαφή με περισσότερα απο ενα νουνερα αποθηκευμένα?

Το γύρισα πάλι στα αγγλικά και γράφει "Recipient phone number"

Εμφανίζεται ενα μενού με τους αριθμούς της επαφής για αν ορίσεις τον αποδέκτη των sms.

Αλλήθεια πώς μπορέι αυτο να μεταφραστεί στα αγγλικά σωστά και... σύντομα?

"Αριθμός αποδέκτη" ας πούμε?

Ή "Επιλογή αριθμού αποδέκτη" ???

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καπου στο Diamond 2 προγραμμα για φωνητικη κληση ?

Που ηχογραφεις το ονομα και μπορεις να το καλεσεις και μεσω του bluetooth πατωντας το κουμπακι?

Ψαχνω και δε βρισκω κατι. Εκτος και αν εχω στραβωθει. :p

 

Τοσα χρονια υπηρχε περασμενο μεσα στην cooked ROM του P3300 που ειχα και νομιζα οτι ειναι δεδομενο στα PPC.

 

Αν πραγματι δεν υπαρχει περασμενο στην official ROM ξερετε κανενα που θεωρειται καλο για αυτη τη δουλεια? :confused:

 

 

Τελικα το βρηκα. :D

 

Το προγραμμα που εψαχνα ηταν το Cyberon Voice Speed Dial.

 

Δοκιμασα καμποσα αντιστοιχα αλλα δε με βολεψανε οσο αυτο το "παλιο" και ευχρηστο προγραμματακι. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Οποτε μιλαμε για απαραδεκτη υποστηριξη απο την ACE.

 

Εφοσον ειναι ετοιμη η ROM ηταν τοσο δυσκολο να ανεβασουν στο Server τους το αρχειο? :mad:

 

Παιδια την ελληνικη ρομ στο xda την εχω ανεβασει εγω,η οποια ειναι απο το site htc europe,εβαλα το S/N και την κατεβασε σε ελληνικη αλλωστε το ειχα πει και σε καποια ποστ πιο πριν οτι ηθελα να κατεβασω την αγγλικη για να την εχω αλλα μολις εβαλα το s/n εμφανισε την ελλινικη.Την ανακαλυψα απο τυχη με λιγα λογια..Εν το μεταξι μπορει να υπηρχε εδω και πολυ καιρο..

Εχει δικιο ο b16b ριχτε και μια ματια στα post πιο πριν(http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2905042#post2905042) post#1820

ETEN glofish x500..HTC diamond2..Iphone4..LG g2.. Samsung Note7 το ερωτευτηκα αλλα πεθανε :cry:

Samsung S8+

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ!!! :worry::worry::worry:

 

Εσένα δηλαδή έχει τέσσερις επιλογές εκεί ε?

Περίεργο.!!!

Για δοκίμασε σε μια επαφή με περισσότερα απο ενα νουνερα αποθηκευμένα?

Το γύρισα πάλι στα αγγλικά και γράφει "Recipient phone number"

Εμφανίζεται ενα μενού με τους αριθμούς της επαφής για αν ορίσεις τον αποδέκτη των sms.

Αλλήθεια πώς μπορέι αυτο να μεταφραστεί στα αγγλικά σωστά και... σύντομα?

"Αριθμός αποδέκτη" ας πούμε?

Ή "Επιλογή αριθμού αποδέκτη" ???

 

H επαφή που κοίταξα έχει καταχωρημένα δύο τηλέφωνα. Σίγουρα πάντως μια δευτεροτρίτη :confused: γνώμη θα βοηθήσει.

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την ελληνικη ρομ στο xda την εχω ανεβασει εγω,η οποια ειναι απο το site htc europe,εβαλα το S/N και την κατεβασε σε ελληνικη αλλωστε το ειχα πει και σε καποια ποστ πιο πριν οτι ηθελα να κατεβασω την αγγλικη για να την εχω αλλα μολις εβαλα το s/n εμφανισε την ελλινικη.Την ανακαλυψα απο τυχη με λιγα λογια..Εν το μεταξι μπορει να υπηρχε εδω και πολυ καιρο..

Εχει δικιο ο b16b ριχτε και μια ματια στα post πιο πριν(http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2905042#post2905042) post#1820

 

Φιλε εχετε ψιλοκολλησει και εσυ και ο b16b με αυτο το θεμα.

 

Ο ενας που την ανακαλυψε και την ανεβασε εκει και ο αλλος που την ανεβασε αλλου, που εκανε τη super ενημερωση στο Wiki και δε συμμαζευεται.

Λες και ολοι οι υπολοιποι ειμαστε υποχρεωμενοι να κραταμε πληρες ιστορικο με τις κινησεις σας. :p

Σας ευχαριστουμε για τη συμμετοχη και τη βοηθεια σας στο forum αλλα εγω δε ζητησα την Ελληνικη ROM ωστε να μου λετε συνεχεια ψαξε πριν ρωτησεις και διαβασε λιγο πισω.

 

Εγω απλα ρωτησα πως γινεται restore το official SPL, το οποιο παρεμπιπτοντως βρηκα και ειναι ενα αρχειακι γυρω στα 500ΚΒ !!!

Eσεις ειναι σα να σας ρωτησα απο που θα παρω μια λαμπα που μου καηκε στο αμαξι και να μου προτεινετε να αγορασω ολοκληρο αυτοκινητο. :lol:

 

Α και κατι ακομα.

Συμμετεχω πολλα χρονια σε forums και αυτο ειναι κλασικο. Μπαινουν ατομα και ρωτανε κατι που εχει απαντηθει, γιατι δεν εχουν χρονο να διαβασουν χιλιαδες μηνυματα ή γιατι δε χρησιμοποιησαν σωστα την αναζητηση ωστε να παρουν την απαντηση που θελανε.

 

Καλη συνεχεια να εχουμε και να μην ξεχναμε πως εδω ειμαστε για να βοηθαει ο ενας τον αλλο και οχι για να τη λεει ο ενας στον αλλο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες , sorry για την ισως πολυ-απαντημενη ερωτηση , αλλα πειτε μου ποιο προγραμμα back-up δουλευει απροσκοπτα για .. "ολικη επαναφορα" προγραμματων και δεδομενων, υστερα απο Rom Update??
Link to comment
Share on other sites

Παιδες , sorry για την ισως πολυ-απαντημενη ερωτηση , αλλα πειτε μου ποιο προγραμμα back-up δουλευει απροσκοπτα για .. "ολικη επαναφορα" προγραμματων και δεδομενων, υστερα απο Rom Update??

 

Κανένα. Δεν ενδείκνυται η επαναφορά προγραμμάτων και ρυθμίσεων μετά από Rom Update ή αλλαγή Rom. Μπορείς άφοβα να επαναφέρεις sms με το pimbackup. Μπορείς και επαφές και ημερολόγιο να επαναφέρεις με το πρόγραμμα, αλλά για αυτό υπάρχει το Outlook.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Thanx Miky για την αμεση απαντηση. Οποτε προχωραμε σε νεα rom.

Και κατι ασχετο... μηπως υπαρχει κατι νεοτερο απο τα windows mobile 6.1??

Link to comment
Share on other sites

Thanx Miky για την αμεση απαντηση. Οποτε προχωραμε σε νεα rom.

Και κατι ασχετο... μηπως υπαρχει κατι νεοτερο απο τα windows mobile 6.1??

 

Υπαρχουν τα 6.5, αλλα απο οτι διαβασα ακομα δεν υπαρχει κατι που να αξιζει να δοκιμασεις. Καλυτερα τα 6.1 ;)

 

Εγω τελικα δε θα ηρεμησω ποτε...

Mετα απο μερες, τελειωσα με τις 100αδες ρυθμισεις και ειπα απλα να τσεκαρω τα backgrounds(φοντο) του μενου today (σημερα).

Οπου εγινε κατι απιστευτο...

Ανακαλυψα οτι πελον οποια εικονα και να επιλεξω, τη δειχνει με ΠΟΛΥ ξεθωριασμενα χρωματα. Αν βρω την ιδια εικονα μεσα στο φακελο που βρισκεται και την ανοιξω, φαινεται μια χαρα με εντονα χρωματα.

Οταν την επιλεγω ομως για Background ειναι εντελως ξεπλυμενη... :(

 

Σκεφτεστε κατι? :confused:

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΙΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΚΑ;ΜΗΠΩΣ ΕΣΤΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ EΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ;
tsolx2!?
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΙΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΚΑ;ΜΗΠΩΣ ΕΣΤΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ EΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ;

 

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΙΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΚΑ;ΜΗΠΩΣ ΕΣΤΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ EΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ;

 

Ε, τελικα για σενα ηταν γραμμενο το μηνυμα που μου γραψανε οι φιλοι hrc_thanos και b16b. :lol:

Δεν ψαχνεις και λιγο πριν ρωτησεις... :lol:

 

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕ. Εξαλλου εσενα ειναι και το πρωτο σου μηνυμα απο οτι βλεπω, οποτε δικαιολογεισαι...

Επισης να ξερεις οτι σε ολα τα forums, αποφευγουμε τη χρηση κεφαλαιων γραμματων γιατι ειναι σα να φωναζουμε. ;)

 

Λυση υπαρχει ειτε θελεις να εχεις ολα τα menu στα Ελληνικα (περνωντας τη ROM που ανεβασε ο hrc_thanos) ειτε κρατωντας την Αγγλικη ROM και βαζοντας απλα ενα Ελληνικο πληκτρολογιο (πολυ ευκολοτερη λυση).

 

Αποφασισε τι θελεις και ρωτα για λεπτομερειες.

 

...Εγω τελικα δε θα ηρεμησω ποτε...

Mετα απο μερες, τελειωσα με τις 100αδες ρυθμισεις και ειπα απλα να τσεκαρω τα backgrounds(φοντο) του μενου today (σημερα).

Οπου εγινε κατι απιστευτο...

Ανακαλυψα οτι πελον οποια εικονα και να επιλεξω, τη δειχνει με ΠΟΛΥ ξεθωριασμενα χρωματα. Αν βρω την ιδια εικονα μεσα στο φακελο που βρισκεται και την ανοιξω, φαινεται μια χαρα με εντονα χρωματα.

Οταν την επιλεγω ομως για Background ειναι εντελως ξεπλυμενη... :(

 

Σκεφτεστε κατι? :confused:

 

FIXED.

 

Για να διορθωθει το προβλημα, επρεπε να παω στο φακελο που ειναι η εικονα που θελω για background μεσω του προγραμματος "εικονες και βιντεο" των WM6.1 και να την επιλεξω πατωντας πανω της με παρατεταμενο κλικ.

Ετσι ανοιγει ενα νεο menu, οπου εχει την επιλογη "Ορισμος ως φοντου Σημερα"

Μολις το πατησω, με αφηνει να επιλεξω το ποσοστο διαφανειας (λογικα στα Αγγλικα windows θα το εχει σαν transparency) και το οριζω 0%.

 

Ποτε δεν πειραξα αυτη την επιλογη...

Τωρα για το πως αλλαξε ξαφνικα...

Αβυσσος η ψυχη των Windows. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Στο μενου της μπαταριας εκει που καταγραφονται οι πληρεις φορτισεις,ο χρονος αναμονης κλπ τι ειναι ακριβως γιατι δυο φορες που το φορτισα δεν εγραψε τιποτα,το χα βεβαια κλειστο αν παιζει ρολο.

 

Kανεις?????

Να ρωτησω και κατι αλλο,στο P3300 θυμαμαι αλλαζα το ονομα του παροχου μεσα απο την registry,εδω γινεται να το κανω γιατι με το personalizer πρωτα μου βγαζει TIM και μετα απο λιγο μου το αλλαζει σε Wind και με εκνευριζει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδεσ να κανω μια ερωτιση ενας φιλοσ που εχει δωσει κατι προγραμματακια απο το rapidshare αυτα πωσ τα κανω install στο κινιτο τα πεταω οπωσ ειναι ziparismena μεσα στα program files του κινητου????
Link to comment
Share on other sites

παιδεσ να κανω μια ερωτιση ενας φιλοσ που εχει δωσει κατι προγραμματακια απο το rapidshare αυτα πωσ τα κανω install στο κινιτο τα πεταω οπωσ ειναι ziparismena μεσα στα program files του κινητου????

 

Aν το προγραμματακι εχει καταληξη .cab το περνας μεσα στο κινητο και το τρεχεις απο εκει.

 

Αν εχει καταληξη .exe κανεις συνδεση του κινητου με το PC(με actice sync), το τρεχεις απο το PC και σε καποια φαση σου βγαζει απλα μηνυμα στην οθονη του κινητου ωστε να επιβεβαιωσεις οτι θελεις να γινει η εγκατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Θες διάβασμα. Δεν εγκαθιστούμε έτσι προγράμματα που δεν ξέρουμε. Προς το παρόν θα σου πω και μετά θα σου δώσω FAQ να διαβάσεις. Αυτές τις εφαρμογές (που είναι μορφής .cab) δεν τις κάνεις extract, αντίθετα τις βάζεις στην μνήμη του κινητού, τις βρίσκεις με τον file explorer και την ανοίγεις. Τότε θα αρχίσει η εγκατάσταση ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

τα εγκατεστησα ολα σχεδον χωρισ κανενα προβλημα ελπιζω να ειναι αξιοπιστεσ που μπορω να βρω αλλεσ τετοιες εφαρμογες?ειμαι κατοχοσ και ενωσ iphone το οποιο το ειχα ψαξει υπρβολικα τωρα εδω με to d2 τωρα αρχιζω

 

να ρωτησω και κατι αλλο sto facebook το προγραμμα γιατι δεν μπορω να δω και να μιλισω με αυτους που ειναι online??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια διαβασα στη πρωτη σελιδα πως ερχονται 4 οκτωβριου τα windows 6.5.

Το κινητο το εχω αγγλικο απο expansys .

Προτείνετε να περιμενω να βαλω μια και καλη την επισημη 6.5 ή να το πειράξω hardspl και να βαλω μια cooked rom ή την ελληνική?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω να περιμένεις να βγουν τα 6.5 να κάνεις αναβάθμιση παρόλο που στο τέλος μπορεί να καταλήξεις και σε cooked ROMs.

 

Τα ελληνικά (για εμένα) δεν αξίζουν και στα αγγλικά βγάζω περισσότερο νόημα. Η ελληνικές μεταφράσεις είναι χάλια και δεν συγκρίνονται με τους αγγλικούς όρους. Στο πληκτρολόγιο καλό εναι να υπάρχουν αλλά όχι ως γλώσσα στο ΛΣ (Λειτουργικό Σύστημα) ;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Αποχωρηστηκα το diamond μου και εντος των ημερων παω για το diamond 2.Εχω καποιες ερωτησεις ομως...

Επειδη θελω να το παρω με νεα συνδεση και συγκεκριμενα απο βονταφον γνωριζει κανεις εαν οι συσκευες της βονταφον ειναι της ace και επισης εαν εχουνε τιποτα εικονιδια της vodafone και χαζα πανω στην συσκευη οπως σε πολλες συσκευες της βονταφον?

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Κωστας:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Αποχωρηστηκα το diamond μου και εντος των ημερων παω για το diamond 2.Εχω καποιες ερωτησεις ομως...

Επειδη θελω να το παρω με νεα συνδεση και συγκεκριμενα απο βονταφον γνωριζει κανεις εαν οι συσκευες της βονταφον ειναι της ace και επισης εαν εχουνε τιποτα εικονιδια της vodafone και χαζα πανω στην συσκευη οπως σε πολλες συσκευες της βονταφον?

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Κωστας:)

 

εχω την εντυπωση πως στην Ελλαδα ειναι κανονικα τα diamond 2 της vodafone

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχετε ψιλοκολλησει και εσυ και ο b16b με αυτο το θεμα.

 

Ο ενας που την ανακαλυψε και την ανεβασε εκει και ο αλλος που την ανεβασε αλλου, που εκανε τη super ενημερωση στο Wiki και δε συμμαζευεται.

Λες και ολοι οι υπολοιποι ειμαστε υποχρεωμενοι να κραταμε πληρες ιστορικο με τις κινησεις σας. :p

Σας ευχαριστουμε για τη συμμετοχη και τη βοηθεια σας στο forum αλλα εγω δε ζητησα την Ελληνικη ROM ωστε να μου λετε συνεχεια ψαξε πριν ρωτησεις και διαβασε λιγο πισω.

 

Εγω απλα ρωτησα πως γινεται restore το official SPL, το οποιο παρεμπιπτοντως βρηκα και ειναι ενα αρχειακι γυρω στα 500ΚΒ !!!

Eσεις ειναι σα να σας ρωτησα απο που θα παρω μια λαμπα που μου καηκε στο αμαξι και να μου προτεινετε να αγορασω ολοκληρο αυτοκινητο. :lol:

 

Α και κατι ακομα.

Συμμετεχω πολλα χρονια σε forums και αυτο ειναι κλασικο. Μπαινουν ατομα και ρωτανε κατι που εχει απαντηθει, γιατι δεν εχουν χρονο να διαβασουν χιλιαδες μηνυματα ή γιατι δε χρησιμοποιησαν σωστα την αναζητηση ωστε να παρουν την απαντηση που θελανε.

 

Καλη συνεχεια να εχουμε και να μην ξεχναμε πως εδω ειμαστε για να βοηθαει ο ενας τον αλλο και οχι για να τη λεει ο ενας στον αλλο. ;)

 

φιλε μου εχεις αδικο τωρα..

προσπαθουμε να βοηθησουμε την κοινότητα και απο πανω τα ακουμε?

δεν σου ειπα οτι ηταν μεσα σε αυτο το thread και δεν το ειδες παρα 2 σελιδες πριν μονο

 

φυσικα και δεν εισαι υποχρεωμενος ουτε να κρατας ιστορικο ουτε καν να διαβαζεις τι γραφω.. αλλα αυτο που εγραψα ηταν αυτο που εψαχνες.. και το search στο μηνυμα μου θα σε εβγαζε..

 

και η απαντηση μου ειναι στο οτι ειπες οτι δεν νομιζω πως υπαρχει ελληνικη ρομ

 

ασε που μετα μου ελεγες ενω εγραφε τοπαζ το αρχειο οτι μπορει να ειναι για diamond 1

 

αν εβλεπες οτι ο κοπος σου παει χαμενος και δεν αναγνωρίζεται εσυ πως θα αντιδορυσες και στην τελικη ειρωνεύεται (super post στο wiki)

 

στην τελικη εγω εχω touch pro 2 και ηξερα πως να βρω στο diamond 2 την ρομ και εγω εφτιαξα ελληνικο πληκτρολογιο και επαφες.. αν αυτο νομιζεις οτι δεν ειναι βοηθεια αλλα ειμαι λαθος πες το μου και δεν ξανα γραφω στο φορουμ

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...