Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro 2 (Rhodium)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι κάποιες φορές είναι απαραίτητη. Εξαρτάται και από τα δάχτυλα. Σαν το iPhone πάντως δεν είναι (αν έχεις iPhone μην πας σε WM, γνώμη μου) ;)

 

λεω να το δωσω και να παρω το προ 2 μου αρεσει πολυ... και κατι σε ανδροιντ θα ηθελα αλλα ο "ηρωας" δεν με ενθουσιαζει τοσο σε ομορφια...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εφόσον θα δώσεις το iPhone πήγαινε προς Android μεριά. Τo Pro 2 εξάλλου είναι πολύ μεγάλο και το Hero είναι σαφώς ομορφότερο (ή το Magic)! ;) Αν θες και άλλες γνώμες άνοιξε νέο θέμα στους διαξιφισμούς.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

προτιμω το hero απο το magic αλλα πιο πολυ μ αρεσει το pro 2 σε ομορφια. το hero υπαρχει στα μαγαζια( πλαισιο) η μονο απο το νετ παραγγελια?
Link to comment
Share on other sites

Μόνο από net μέχρι στιγμής! Μπορείς να δεις επίσης και το Omnia II (μόνο από net όμως)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Το Play247 ειναι και παλι μπροστα μπορεις να βρεις εδω το HERO

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=15649

 

Η WIND εξακολουθει να μας σπαει τα νευρα... κανενα καταστημα δεν ξερει ποτε θα υπαρχει το touch pro 2 στην αγορα εφοσον δεν υπαρχει στην λιστα παραγγελιας...

και για να μην υπαρχει ουτε την αλλη βδομαδα θα ειναι διαθεσημο..

και δεν υπαρχει ενα τηλεφωνο με καποιον υπευθηνο για να μηλησεις... απλα ελπιζεις..

μαλλον καπιοι πηγαν διακοπες και το συστημα κατερεψε δεν μπορω να διανοηθω οτι ολα εινα τοσο χαλια στην WIND... Αναμενουμε..

ΥΓ. εχω στηλει και πμ στον φιλο που ειχε γραψει 2 σελιδες πριν τιποτα.. εστειλα μαιλ στο μαιλ που ειχε ποσταρει ο ιδιος.. τιποτα... :S

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν αντεξα!!! και ετσι πηρα το pro 2 !!!! πολυ ωραιο κιν.. τωρα καταλαβα οσους ελεγαν iphone και παλι iphone σε λογισμικο οντως (σχεδον) καμια σχεση αλλα και παλι το pro2 ειναι πιο ολοκληρωμενο τηλ απο οτι το iphone... τωρα οσον αφορα σε ανδροιντ δεν γνωριζω... αλλα δεν πειραζει... μεχρι να βγει κατι πολυ καλο.... σκοπευω να κρατησω το pro2 .. ( μπορειτε να μ δωσετε καποιο λινκ του φορουμ με προγραμματα και παιχνιδια για το προ??? αν ειναι ευκολο?? )
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο,

 

επειδή δεν με βλέπω να αντέχω και εγώ (σήμερα, αύριο με βλέπω :rolleyes: ) μπορείς να μας πεις πρώτες εντυπώσεις ; Το Ελληνικό πήρες ;

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου και εγω ετσι ημουν μολις πουλησα το iphone πηγα και το πηρα... TO pro2 για μενα ειναι πανεμορφο... πιο ωραιο το λειτουργικο του απο το xperia του φιλου μου.. ακομα... δεν μπορω να βγαλω ασφαλη συμπερασματα γτ καθε λεπτο που πιανομαι μαζι του ανακαλυπτω κατι καινουργιο!! ( για μενα).. ειναι σχετικο γρηγορο.. απλα ακουμπωντας την οθονη για να πατησεις εικονιδιο θελει ελαχιστη παραπανω πιεση απο οτι το iphone...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ελαβα σημερα μαιλ απο την WIND που εστειλα στο ιδιο που εστειλε και ο φιλος @DEV

 

mail μου

 

Γεια σας

Θα ηγελα να μαθω ποτε θα ειναι διαθεσιμο το Touch Pro 2 στα μαγαζια της Wind

εχω παγωσει την αναβαθμιση μου περιμενοντας αυτο το κινητο (Wind Κερατεας)

και ειναι ευκολο να μου πειτε την τιμη που θα εχει? θα ειναι ανταγωνιστικη της αγορας?

μεχρι στιγμης υπαρχει απο 652? εως 698?

 

ΑΠΑΝΤΗΣΗ μαλλον Copy paste την κανουν γιατι ειναι ιδια με του @DEV

 

Αγαπητέ συνδρομητή,

 

Η συσκευή θα είναι διαθέσιμη την επόμενη εβδομάδα.

 

 

Με εκτίμηση,

 

ΤΜΗΜΑ ΓΡΑΠΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

e-mail: crm@wind.com.gr

 

λόγος για την τιμη δεν γινεται πουθενα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

το εχω εδω και 4 μερες

αριστη ποιοτητα κατασκευης

σχετικα κακη καμερα

αρκετα βαρη

πιστευω ιδια ποιοτητα οθονης με το Touch HD (super!) με διαφορα το touch pro2 ειναι 0,2 ιντσες μικροτερη

καλη μπαταρια

εχει μερικα bug , δεν μπορω να στειλω sms με την wind συνδεση αλλα μπορω με το whats up (εκανα τα auto settings) , επισης το εκανα και update firmware

τα htc apps ειναι μετρια απο θεμα ευκολιες κλπ

Λέγε πάντα ελεύθερα τη γνώμη σου και ο τιποτένιος θα σε αποφεύγει.
Link to comment
Share on other sites

φιλε το update απο που το εκανες?

αμα εχει το αγγλικο απο htc.com διαφορετικα δεν ξερω αν εβγαλε κιολας η ACE HELLAS τις διορθωσεις check htc.gr

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

ωραιο κινητακι λιγο παντοφλιτσα μου φαινεται...

αλλα τι επαθα η HTC ρε παιδια εχει βγαλει να πουμε ποσα κινητα με τιτλο

"Το νεο HTC diamond"

 

Ελεος.....

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

Νεοτερα απο την Wind

το κινητο ειναι τιμολογημενο με τιμη 699€

αλλα δεν το δειχνει διαθεσιμο στις αποθηκες... αυτο σημαινει πως αν το δειξει την επομενη θα μπορουμε να το παρουμε την μεθεπομενη αρα τα μαιλ της WIND απλα ηταν απλα για να μας ηρεμησει και οχι η αληθεια.. αν τα λεγομενα τα παραπανω ειναι αληθινα!! Πηγη Κεντρικο Καταστημα Wind Μαρουσι (κηφησιας)

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να περάσω το Hotmail μου στα Mail; Πάω να το προσθέσω σαν New Account άλλα μου το ανοίγει στο Opera.

 

Ευχαριστώ.

Past devices: Nokia 7110, Nokia 7650, Nokia N95, HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy Note 3, Apple iPhone XS Max

Current device: Apple iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

φιλε το update απο που το εκανες?

 

εχω το αγγλικο (αγορα απο ελλαδα στα 630€) και εγινε κανονικα απο το site με δηλωση το SN

εχει κανεις αλλος το προβλημα με τα sms με wind συνδεση?

Λέγε πάντα ελεύθερα τη γνώμη σου και ο τιποτένιος θα σε αποφεύγει.
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι καρτα μνημης να παρω??( μαρκα εννοω!!!! τα 8 gb ειναι αρκετα?)

Δεν έχει προβλήματα συμβατότητας κτλ. Ότι σου αρέσει παίρνεις, 8gb είναι περιττά αν δεν ακούς μουσική. Να θυμάσαι, Class X = X mb/s ταχύτητα κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει προβλήματα συμβατότητας κτλ. Ότι σου αρέσει παίρνεις, 8gb είναι περιττά αν δεν ακούς μουσική. Να θυμάσαι, Class X = X mb/s ταχύτητα κάρτας.

 

δλδ φιλε??(ειμαι λιγο ασχετος!!!) ποια θα μ προτεινες???

Link to comment
Share on other sites

Όσο μεγαλύτερος είναι ο αριθμός class τόσο το καλύτερο. Π.χ. 8GB Class 6 ή 16GB Class 6. Από εκεί και πέρα εξαρτάται πόση χωρητικότητα θες
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα...το ξερω οτι εχω γινει κουραστικος αλλα μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε και απο ποιο μαγαζι να παρω?? ( σχετικα φτηνα..)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καταλαβα...το ξερω οτι εχω γινει κουραστικος αλλα μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε και απο ποιο μαγαζι να παρω?? ( σχετικα φτηνα..)

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1216058

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω το αγγλικο (αγορα απο ελλαδα στα 630€) και εγινε κανονικα απο το site με δηλωση το SN

εχει κανεις αλλος το προβλημα με τα sms με wind συνδεση?

 

Με το αγγλικο και την εγγύηση εμαθεε τι παιζει? στο καλυπτει το μαγαζι η ACE HELLAS?

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Με το αγγλικο και την εγγύηση εμαθεε τι παιζει? στο καλυπτει το μαγαζι η ACE HELLAS?

 

2 χρονια εγγύηση

Λέγε πάντα ελεύθερα τη γνώμη σου και ο τιποτένιος θα σε αποφεύγει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...