Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro 2 (Rhodium)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχως δεν βρηκα τιποτα στα αλλα δεν ανοιγει καν το fn,o Ρωσος δεν εχει καμια λυση ??? νομιζω μονο αυτο λειπει και ειναι τελειο το layout που εφτιαξες καποιος αλλο δεν εχει λυση???? ευχαριστω.

Εκτός του ότι δεν τον βρίσκεις εύκολα, δεν ασχολείται και ιδιαίτερα με την υποστήριξη του προγράμματος. Ωστόσο θα του στείλω ένα mail, ποτέ δε ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκτός του ότι δεν τον βρίσκεις εύκολα, δεν ασχολείται και ιδιαίτερα με την υποστήριξη του προγράμματος. Ωστόσο θα του στείλω ένα mail, ποτέ δε ξέρεις.

 

Ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση σου παντως:respect:

 

Εκτός του ότι δεν τον βρίσκεις εύκολα, δεν ασχολείται και ιδιαίτερα με την υποστήριξη του προγράμματος. Ωστόσο θα του στείλω ένα mail, ποτέ δε ξέρεις.

 

δεν εχεις κανενα νεο απο τον Ρωσο ακομα.....καποια αλλη λυση??

Link to comment
Share on other sites

Το είδα το εργαλείο απο κοντα. πραγματικά είναι υπέροχο.

Βεβαια εδω πωλείται σχεδον 800 ευρω με δωρο το Ginius Driver to οποίο προσωπικα δεν μ' ενδιαφερει ουτε σαν δωρο. Οποτε είναι απλησίαστο.

Επειτα, μετα το HD περιμενω κατι πιο εξελιγμενο για να επανέλθω στα PPC, ισως το HD2 κυκλοφορίσει με πολλα απ' οσα αναμένουμε. Μεγαλύτερο επεξεργαστή, windows 6,5 και πιθανως ακόμα πιο γρηγορο και λειτουργικό touch flo.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τον Αύγουστο θα κυκλοφορήσει τελικά στην Ελλάδα, σύμφωνα με την σελίδα της ACE Hellas. Οπότε λίγη υπομονή ακόμα (για όσους δεν το έχουν πάρει)...

Past devices: Nokia 7110, Nokia 7650, Nokia N95, HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy Note 3, Apple iPhone XS Max

Current device: Apple iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,παιδια ξερει κανεις αν το Pro 2 θα παιζει με το touch flo 3D 2.5 (Manila) μετα την εγκατασταση των Win Mobile 6.5?

 

Ευχαριστω.

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Τον Αύγουστο θα κυκλοφορήσει τελικά στην Ελλάδα, σύμφωνα με την σελίδα της ACE Hellas. Οπότε λίγη υπομονή ακόμα (για όσους δεν το έχουν πάρει)...
τιμή ξέρουμε περίπου ;

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

se σε ποιον φάκελο πρέπει να τοποθετήσω το greek layout για να γράφω ελληνικά;

\Program Files\AEKmap

Link to comment
Share on other sites

δηλ απλώς βάζω τα αρχεία σε αυτόν το φάκελο και γράφω ελληνικά;

sorry αλλά δεν ασχολούμαι πολύ.

Ta βαζεις εκει μεσα,μετα ανοιγεις το Aekmap και στα setings οριζεις πρωτη γλωσσα,δευτερη κλπ κλπ

Μετα απο κατω οριζεις με ποια κουμπια κανεις εναλαγη γλωσσας εγω πχ διαλεξα τυον συνδυασμο ctr+space

Link to comment
Share on other sites

επ, παιδιά τι λέει το Topic του TP2? δεν έχω ασχοληθεί καθόλου εδώ μέσα. δουλεύουν όλα ρολόι με το pda? θεωρητικά αυτά που έχουμε πει για το D2, κάνουν και για εσάς, για αυτό λέω.

 

ΥΣ: μ'αρέσει το "Savraki" :D

Link to comment
Share on other sites

Ε ε έρχεται!

Χαμηλά ακούγονται τα 652,12€ σε σχέση με τα 699.

Τώρα έχουμε να περιμένουμε το HardSPL :lol:.

nokia 6600 -> nokia n70 -> nokia n95 -> htc touch pro2 -> motorola milestone -> palm pre2 -> samsung omnia7 -> iphone 4S -> iphone 5 -> nexus5 -> iphone 5C
Link to comment
Share on other sites

Ε ε έρχεται!

Χαμηλά ακούγονται τα 652,12€ σε σχέση με τα 699.

Τώρα έχουμε να περιμένουμε το HardSPL :lol:.

 

Μαμω τα υπουργια μου,,στην κινα δεν ανοιγει το pl@y247, το μπλοκαρει ο server σαν π@ρν@ site και δεν μπορω να δω!!

Ποτε λεει διαθεσημοτητα?

Αγγλικο η Ελληνικο?

 

Thanks!!

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Μαμω τα υπουργια μου,,στην κινα δεν ανοιγει το pl@y247, το μπλοκαρει ο server σαν π@ρν@ site και δεν μπορω να δω!!

Ποτε λεει διαθεσημοτητα?

Αγγλικο η Ελληνικο?

 

Thanks!!

 

Διαθεσιμότητα: 4-7 Ημερών, Λειτουργικό Σύστημα: Windows Mobile 6.1 Professional GR/ENG

 

Έτσι ακριβώς τα γράφει στο site.

Past devices: Nokia 7110, Nokia 7650, Nokia N95, HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy Note 3, Apple iPhone XS Max

Current device: Apple iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, αυτό που μάλλον ενδιαφέρει τον φίλο, λέει

"Με την πλήρη υποστήριξη ελληνικών και εγγυήσεως, από την επίσημη αντιπροσωπεία Ace Hellas".

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Διαθεσιμότητα: 4-7 Ημερών, Λειτουργικό Σύστημα: Windows Mobile 6.1 Professional GR/ENG

 

Έτσι ακριβώς τα γράφει στο site.

 

miky7 Επίσης, αυτό που μάλλον ενδιαφέρει τον φίλο, λέει

"Με την πλήρη υποστήριξη ελληνικών και εγγυήσεως, από την επίσημη αντιπροσωπεία Ace Hellas".

 

 

Σας ευχαριστω πολυ και τους δυο!!:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Διαθεσιμότητα: 4-7 Ημερών

 

Διαθεσιμότητα : 2-3 Ημερών πλέον:)

 

Edit:

Διαθεσιμότητα : 'Αμεση:):)

nokia 6600 -> nokia n70 -> nokia n95 -> htc touch pro2 -> motorola milestone -> palm pre2 -> samsung omnia7 -> iphone 4S -> iphone 5 -> nexus5 -> iphone 5C
Link to comment
Share on other sites

Διαθεσιμότητα : 2-3 Ημερών πλέον:)

 

Edit:

Διαθεσιμότητα : 'Αμεση:):)

 

Ευχαριστω πολυ για την ενημερωση!!:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα στην παρεα.παρελαβα σημερα το νεο μου htcouch pro 2. Τα ελληνικα του ειναι τελεια. Οσο το εχω ψαξει το μονο μου προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να εχω δυο hotmail.Αν καποιος ξερει ας βοηθησει.Επειδη γενικα δεν ειμαι χρηστης wm 6 δυσκολευομαι λιγο για αρχη αλλα που θα παει θα τα καταφερω. Παντως το blackberry storm ηταν πιο ευκολο στην χρηση του
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο....

απο μεγεθος τι λεει ειναι βολικο??

ο μηχανισμος του??

κολληματα εχεις παρατηρησει??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο....

απο μεγεθος τι λεει ειναι βολικο??

ο μηχανισμος του??

κολληματα εχεις παρατηρησει??

 

το μεγεθος ειναι καλο . Το βαρος του ειναι το προβλημα .

Φαινεται αρκετα γρηγορο . Ενα κολλημα το εφαγε οταν πηγα να τρεξω το destinator 7 , ακομα δεν το εχω καταφερει .

Καποιος να βοηθησει με τα email ρε παιδια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...