Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6710 Navigator


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε ευχαριστώ φίλε stendor για τις πληροφορίες σου όμως όταν πάω διαχείριση αρχείων μου δείχνει 2 επιλογές η πρώτη έχει σύμβολο ένα τηλέφωνο και γράφει μνήμη τηλεφώνου και η δεύτερη έχει σύμβολο μιά κάρτα μνήμης και γράφει NO NAME,πατώντας επιλογές εκεί μου λέει :άνοιγμα,αφαιρ.κάρτας μνημης,αντιγ.μνήμης τηλ.,εύρεση,απομακ.μονάδες δίσκου,βοήθεια,έξοδος και τίποτα άλλο που να μπορώ να μετονομάσω το NO NAME σε ότι θέλω εγώ,δεν ξέρω αλλά έχω λίγο μπερδευτεί

Για δοκίμασε να πας Διαχείριση αρχείων > Κάρτα μνήμης > Επιλογές > Άνοιγμα > Επιλογές > Επιλογές κάρτας μνήμης > Μετονομασία.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 350
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για δοκίμασε να πας Διαχείριση αρχείων > Κάρτα μνήμης > Επιλογές > Άνοιγμα > Επιλογές > Επιλογές κάρτας μνήμης > Μετονομασία.

 

είσαι φοβερός,το βρήκα με την υποστήριξή σου,η διαδρομή είναι τελικα

διαχ.αρχείων-ανοιγμα-καρτα μνημης-επιλογες-ανοιγμα-επιλογη-αλλα-επιλογες-επιλογες καρτα μνημης-επιλογη-μετονομασια

φοβερη διαδρομη ομως δε μου αφηνει να δωσω ελληνικα στο ονομα μονο αγγλικα και λιγους χαρακτηρες αυτο γιατί; παντως και παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε να πας Διαχείριση αρχείων > Κάρτα μνήμης > Επιλογές > Άνοιγμα > Επιλογές > Επιλογές κάρτας μνήμης > Μετονομασία.

 

Μάλλον έχω μείνει πίσω Κώστα με τις επιλογές και εφαρμογές του FP1 έτσι?... :lol:

Να φανταστώ ότι δεν υπάρχει πια η εφαρμογή Μνήμη;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά κι από μένα. Σκέφτομαι σοβαρά να πάρω κι εγώ το συγκεκριμένο κινητό. Αυτό που έχω τώρα, το έχω περίπου 11 χρόνια. :wacko: Με ενδιαφέρει περισσότερο σαν gps. Για να λήξουμε το θέμα του gps:

1. Δουλεύει δωρεάν και για πάντα, σωστά;

2. Την πρώτη φορά ανοίγω το κινητό στο gps, σε ανοιχτό χώρο και χωρίς να απενεργοποιήσω το A-GPS το αφήνω να λοκάρει (και να με χρεώσει κάτι ψιλά) σωστά;

3. Αφού βρει τους δορυφόρους, απενεργοποιώ το A-GPS και πλέον έχω ένα ικανοποιητικό gps (αν διακρίνω σε κάποια σημεία καθυστέρηση ενεργοποιώ το A-GPS χρεώνομαι και πάει καλύτερα) σωστά;

4. Πρέπει κατά καιρούς να κάνω καποιου είδους αναβάθμιση στου χάρτες;

Σας ευχαριστώ για εκ των προτέρων για όποιες απαντήσεις σας

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά κι από μένα. Σκέφτομαι σοβαρά να πάρω κι εγώ το συγκεκριμένο κινητό. Αυτό που έχω τώρα, το έχω περίπου 11 χρόνια. :wacko: Με ενδιαφέρει περισσότερο σαν gps. Για να λήξουμε το θέμα του gps:

1. Δουλεύει δωρεάν και για πάντα, σωστά;

Αναλογα την εφαρμογη που θα βαλεις και πως θα την βαλεις (αγορασμενη - σπασμενη) Σε γενικες γραμμες βγαινουν συχνα καινουριες εκδοσεις της καθε εφαρμογης και καλο ειναι να εχουμε την τελευταια εκδοση γιατι διορθωνουν τα διαφορα προβληματα, γινονται ταχυτερες κ.τ.λ. Αυτο συμβαινει τις περισσοτερες φορες.

2. Την πρώτη φορά ανοίγω το κινητό στο gps, σε ανοιχτό χώρο και χωρίς να απενεργοποιήσω το A-GPS το αφήνω να λοκάρει (και να με χρεώσει κάτι ψιλά) σωστά;

3. Αφού βρει τους δορυφόρους, απενεργοποιώ το A-GPS και πλέον έχω ένα ικανοποιητικό gps (αν διακρίνω σε κάποια σημεία καθυστέρηση ενεργοποιώ το A-GPS χρεώνομαι και πάει καλύτερα) σωστά;

S60 3rd Edition Platform FAQ ερωτηση #15

4. Πρέπει κατά καιρούς να κάνω καποιου είδους αναβάθμιση στου χάρτες;

Σας ευχαριστώ για εκ των προτέρων για όποιες απαντήσεις σας

Δεν ειναι απαραιτητο. Κανονικα πρεπει να περνας τους καινουριους χαρτες για να ειναι οσο το δυνατων περισσοτερο ενημερωμενοι με το οδικο δυκτιο. Αυτο εξαρτατε απο εσενα αναλογα με την ορεξη, ελευθερο χρονο κ.τ.λ. που εχεις.

 

Σε γενικες γραμμες τα πραγματα ειναι ευκολα και εαν μαθεις την πρωτη φορα πως γινετε η εγκατασταση της καθε εφαρμογης το να βαζεις τον καινουριο χαρτη η την νεα εκδοση του προγραμματος θα ειναι απλο.

 

Ενα θεμα που θα σε βοηθησει για να παρεις μερικες αποφασεις ειναι το Καλυτερο προγραμμα πλοηγησης. Στο 1 post του θεματος υπαρχουν ολα τα επισημα θεματα των προγραμματων gps.

 

Τελος να ξαναθυμισω σε ολα τα μελη οτι απαγορευετε η αναζητηση πειρατικου περιεχομενου στις σελιδες του forum :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα την εφαρμογη που θα βαλεις και πως θα την βαλεις (αγορασμενη - σπασμενη) Σε γενικες γραμμες βγαινουν συχνα καινουριες εκδοσεις της καθε εφαρμογης και καλο ειναι να εχουμε την τελευταια εκδοση γιατι διορθωνουν τα διαφορα προβληματα, γινονται ταχυτερες κ.τ.λ. Αυτο συμβαινει τις περισσοτερες φορες.

 

Δλδ για να καταλάβω, δε δουλεύει το κινητό σαν gps αμέσως μετά την αγορά του; Πρέπει να του προσθέσω κάποια εφαρμογή (αγορασμενη - σπασμενη όπως λες;)

Εγώ θέλω να πάω να το πάρω και να γυρίσω σπίτι με το gps. Γίνεται αυτό ή πρέπει να πάρω άλλο κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κάποιος ότι δεν δουλεύει σαν gps.Και αν-που πρέπει λογικά-είναι προφορτωμένοι οι χάρτες για Ελλάδα θα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις κατευθείαν.

Απλά υπάρχει η δυνατότητα για χρήση και με άλλα προγράμματα εκτος του ενσωματωμένου της nokia.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ για να καταλάβω, δε δουλεύει το κινητό σαν gps αμέσως μετά την αγορά του; Πρέπει να του προσθέσω κάποια εφαρμογή (αγορασμενη - σπασμενη όπως λες;)

Εγώ θέλω να πάω να το πάρω και να γυρίσω σπίτι με το gps. Γίνεται αυτό ή πρέπει να πάρω άλλο κινητό;

 

Το παίρνεις και γυρνάς σπίτι με το gps. :D

Το πρόγραμμα που έχει είναι πολύ καλό, με ελληνική καθοδήγηση και μη βάλεις άλλο και μπλέξεις. Προσωπική άποψη. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το παίρνεις και γυρνάς σπίτι με το gps. :D

Το πρόγραμμα που έχει είναι πολύ καλό, με ελληνική καθοδήγηση και μη βάλεις άλλο και μπλέξεις. Προσωπική άποψη. ;)

συμφωνώ και εγώ με το παραπάνω,η πλοήγηση που έχει είναι εξαιρετική στις 10 ημέρες που το έχω δε με έχει προδόσει ποτέ,ξέρει και τα απαγορευτικά κλπ βέβαια αν δεν του έχεις ενργοποιημένο το assisted GPS δεν λοκάρει σχεδόν ποτέ στους δορυφόρους,αλλά από ότι μου είπαν εδώ μέσα τα παιδιά η χρέωση είναι μηδαμινή οπότε καλό είναι να το έχουμε έτσι.Τώρα η γνώμη μου σαν κινητό το λίγο διάστημα που το έχω, είναι από πολύ καλή έως άριστη.Εγώ ήμουν οπαδός της SE και μέχρι τώρα είχα μόνο τέτοια κινητά,η αλλαγή λοιπόν αυτή ήταν για μένα δύσκολη αλλά το κινητό με έχει αποζημιώσει,κατασκευή πάρα πολύ καλή,έχει τα πάντα το μόνο θα ήθελα μιά μπαταρία λίγο μεγαλύτερη και θέλω να ρωτήσω τα παιδιά εδώ μέσα αν υπάρχει μεγαλύτερη και που μπορώ να βρω

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο εχει δωρεαν πλοηγηση με τους χαρτες της Νοκια οι οποιοι ειναι βελτιωμενοι αισθητα.

Και προταση μου μη βαζετε αλλο προγραμμα πλοηγησης γιατι πασχει η RAM!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ και εγώ με το παραπάνω,η πλοήγηση που έχει είναι εξαιρετική στις 10 ημέρες που το έχω δε με έχει προδόσει ποτέ,ξέρει και τα απαγορευτικά κλπ βέβαια αν δεν του έχεις ενργοποιημένο το assisted GPS δεν λοκάρει σχεδόν ποτέ στους δορυφόρους,αλλά από ότι μου είπαν εδώ μέσα τα παιδιά η χρέωση είναι μηδαμινή οπότε καλό είναι να το έχουμε έτσι.Τώρα η γνώμη μου σαν κινητό το λίγο διάστημα που το έχω, είναι από πολύ καλή έως άριστη.Εγώ ήμουν οπαδός της SE και μέχρι τώρα είχα μόνο τέτοια κινητά,η αλλαγή λοιπόν αυτή ήταν για μένα δύσκολη αλλά το κινητό με έχει αποζημιώσει,κατασκευή πάρα πολύ καλή,έχει τα πάντα το μόνο θα ήθελα μιά μπαταρία λίγο μεγαλύτερη και θέλω να ρωτήσω τα παιδιά εδώ μέσα αν υπάρχει μεγαλύτερη και που μπορώ να βρω

Κάτσε να τη βρει πρώτα η ΝΟΚΙΑ και μετά θα τη βρεις και΄συ....:lol::lol:,απ΄ότι καταλαβαίνεις μεγαλύτερη μπαταρία δεν παίζει ούτε και χωράει άλλη από άλλο μοντέλο....δοκιμασμένα πράγματα....;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμένα , φρεσκαδούρα με το 6710 Navi..

 

Εχω βγάλει τα μάτια μου απο χθες, ρυθμίσεις πλοηγήσεις μηνύματα κακο...

εφιάλτης εγινε..:D

 

Εκτός του Navi που έχει εγκατεστημένο, κ μετα απο πολύωρο διαβασμα στου ιντερνιετ.., διαπιστώθη οτι με μικροχρεώσεις και assisted GPS ενεργο, κανεις την δουλεια..

 

Εχω σε originale μορφη δωρο το MLS για symbian. το περασα ολα καλα, αλλα δουλευει μονο με τη δική του καρτουλα που ειναι 2 gb , τρεχα γυρευε δηλαδη..

εκανα copy στην 4αρα που ηρθε με το τηλεφ, αλλα η εφαρμογή δν τρέχει,

" cannot run this application " αρα κλειδωμένο.

 

Καμια ιδέα , κανα π.μ. βρε παιδες να μεταφερθεί το προγραμμα και να τρέχει σε πιο μεγάλη κάρτα ??

 

Ευχαριστίες εξ αρχής :!:

 

Πάνος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

κατ΄αρχάς να σας ευχαριστήσω για τη διάθεση που έχετε να μοιράζεστε χρήσιμες πληροφορίες και εμπειρίες με όσους θέλουμε να αγοράσουμε κινητό και δεν έχουμε το απαραίτητο υπόβαθρο γνώσεων.:rolleyes:

Πριν τέσσερις μέρες πήρα το 6710n αφού κατάλαβα ότι πρόκειται για καλή επιλογή.

Θα ήθελα να κάνω καποιες ερωτήσεις όμως:

-Πόσο χρεώνομαι το λεπτό με το gps? έκανα διαδρομή 3,5 ώρες και μου έφαγε 4,5 €.για αυτό απενεργοποίησα A-GPS και την επιλογή βάσει δικτύου για να μη χρεώνομαι τόσο! Έκανα καλά?

-Πώς μπορώ να ενημερώσω αυτούς τους χάρτες? [δεν έχουν καθόλου το δήμο απ΄όπου κατάγομαι και με εκνευρίζει!]

-Υπάρχει κάποιο συμβατό πρόγραμμα για να λειτουργεί το φλας σαν φακός και να προσθέσω αντίστροφη χρονομέτρηση?

-Από φωτό νομίζω ότι είναι καλό και ο carl zeiss "μιλάει", αλλά μπορώ να έχω καλύτερη λήψη video χωρίς οριζόντιες γραμμές?

-το wifi δικαιολογείται να μην πιάνει τίποτα όταν δεν είναι φουλ? Ακόμα και μέσα στη βιβλιοθήκη του παν πατρών δεν πιάνει, αν και έχει πολύ καλή ανταπόκριση σε κλειστό Internet με κωδικό!

 

Παρακαλώ όποιος μπορεί να μου απαντήσει

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλορίζικο το κινητό και καλωσόρισες στο φόρουμ. :)

Πόσο χρεώνομαι το λεπτό με το gps? έκανα διαδρομή 3,5 ώρες και μου έφαγε 4,5 €.για αυτό απενεργοποίησα A-GPS και την επιλογή βάσει δικτύου για να μη χρεώνομαι τόσο! Έκανα καλά?

Λογικά αναφέρεσαι στο Ovi Maps. Αυτό που σου συνέβη είναι ότι επέλεξες Ναι στην ερώτηση να συνδεθεί και ενώ έκανες πλοήγηση, κατέβαζε δεδομένα από την περιοχή που βρισκόσουν. Κατά την εκκίνηση λοιπόν θα πατάς όχι.

 

Το A-GPS βοηθάει σημαντικά και σε χρεώνει απειροελάχιστα, περίπου 5ΚΒ όση ώρα και αν το χρησιμοποιήσεις. Γι'αυτό, άποψή μου, άφησέ το ενεργοποιημένο.

Πώς μπορώ να ενημερώσω αυτούς τους χάρτες? [δεν έχουν καθόλου το δήμο απ΄όπου κατάγομαι και με εκνευρίζει!]

Θα κατεβάσεις το maploader από το επίσημο site της nokia, θα το συνδέσεις με τον υπολογιστή σου και θα κατεβάσεις τους νεότερους χάρτες.

 

Υπάρχον όμως και άλλες εφαρμογές πλοήγησης με πιο αναλυτικούς χάρτες. Ρίξε μια ματιά στο θέμα Καλύτερο πρόγραμμα πλοήγησης

Υπάρχει κάποιο συμβατό πρόγραμμα για να λειτουργεί το φλας σαν φακός και να προσθέσω αντίστροφη χρονομέτρηση?

Δοκίμασε το Lightctrl και το Fun Torch για φακό και για χρονόμετρο το Handy clock και το Time machine.

Από φωτό νομίζω ότι είναι καλό και ο carl zeiss "μιλάει", αλλά μπορώ να έχω καλύτερη λήψη video χωρίς οριζόντιες γραμμές?

Εκτός από τις ρυθμίσεις στο μενού της κάμερας, δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση ανταπόκρισh που έδειξες!

Μόλις ξαναέβαλα για λίγο-4 με 5 λεπτά το assisted gps και με χρέωσε 15 cent τώρα δεν ξέρω. Μήπως δεν έχω δωρεάν πλοήγηση?

Τα αρχειάκια από πού τα κατεβάζω?

Μήπως έχεις να μου προτείνει κάτι καλύτερο σε gps Για το κινητό αυτό?-ξέρω ότι έχει μικρή ραμ-σε περίπτωση που δεν καταφέρω κάτι?

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτή την περίοδο χρησιμοποιώ το Sygic GPS Navigator Mobile καθώς είναι απίστευτα εύχρηστο, γρήγορο, με πάρα πολύ καλούς χάρτες και ελαφρύ.

 

Καλύτερα όμως να ρίξεις μια ματιά στο θέμα Καλύτερο πρόγραμμα πλοήγησης ώστε να πάρεις περισσότερες γνώμες.

 

Το Ovi Maps που έχει η συσκευή σου, έχει δωρεάν πλοήγηση, όπως και όλα τα υπόλοιπα προγράμματα που προτείνονται στο παραπάνω θέμα (με την ανάλογη εγκατάσταση βέβαια). Το A-GPS δεν έχει σχέση με την πλοήγηση αλλά με τον εντοπισμό της θέση σου και βοηθάει στο γρηγορότερο λοκάρισμα. Διάβασε και το S60 3rd Edition Platform FAQ, θα σε βοηθήσει πάρα πολύ. Δώσε προσοχή στην ερώτηση 15.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση ανταπόκρισh που έδειξες!

Μόλις ξαναέβαλα για λίγο-4 με 5 λεπτά το assisted gps και με χρέωσε 15 cent τώρα δεν ξέρω. Μήπως δεν έχω δωρεάν πλοήγηση?

Τα αρχειάκια από πού τα κατεβάζω?

Μήπως έχεις να μου προτείνει κάτι καλύτερο σε gps Για το κινητό αυτό?-ξέρω ότι έχει μικρή ραμ-σε περίπτωση που δεν καταφέρω κάτι?

Thanks

 

Εγω εχω το ιδιο κινητο και οι default χαρτες εχουν μια χαρα λεπτομερεια!Δοκιμασε να κατεβασεις το maploader από το επίσημο site της nokia οπως σου ειπε και ο Γιωργος παραπανω και περνα τους χαρτες μηπως εχεις παλαιοτερη εκδοση.

 

Οσο για δοκιμη αλλων χαρτων δυστυχως δεν ειναι ευκολα τα πραγματα καθως εχει πολυ λιγη διαθεσιμη RAM μιας και δεσμευει RAM για τους default χαρτες τις Νοκια.

Τουλαχιστον με το default δε θα εχεις προβλημα να σε πεταξει ξαφνικα εξω λογο μνημης.

:)Και για να ειμαστε ειλικρινεις εγω πιστευω οτι το μαμισιο προγραμμα ειναι το καλυτερο για αυτο το κινητο μιας και εχει μαλιστα και δωρεαν πλοηγηση(μονο που πρεπει να κανεις 1 φορα συνδεση να ενεργοποιησης την αδεια).

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχει.

 

Ευχαριστω.Υπαρχει καποιος πωλητης [μαγαζι] που να σου ''ετοιμαζει'' το κινητο με το συστημα πλοηγησης ετοιμο γιατι ειμαι λιγο σκραπας στη πλοηγηση?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Υπαρχει καποιος πωλητης [μαγαζι] που να σου ''ετοιμαζει'' το κινητο με το συστημα πλοηγησης ετοιμο γιατι ειμαι λιγο σκραπας στη πλοηγηση?

 

ειναι πιο ενδιαφερον να το κανεις μονος σου, να ασχοληθεις, να ζοριστεις. διαβασε το καταλληλο θεμα και θα αποκτησεις εμπειρια. ολοι ετσι ξεκινησαμε

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Υπαρχει καποιος πωλητης [μαγαζι] που να σου ''ετοιμαζει'' το κινητο με το συστημα πλοηγησης ετοιμο γιατι ειμαι λιγο σκραπας στη πλοηγηση?

 

Δεν χρειάζεται κάτι. Έτοιμο είναι. Έχει μάλιστα και dedicated key για άμεση πρόσβαση.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας

σαν πολυ ευχαριστημενος κατοχος Ν82, το οποιο ομως βγαζει ενα προβληματακι με την sd καρτα, σκεφτομαι για αντικαταστατη.

αναμεσα σε Ν86 και Ν96, τα οποια μου δειχνουν πολυ ακριβα για αυτο που προσφερουν, ηρθε και η ιδεα για το 6710.

υπαρχει κανενας πρωην κατοχος Ν82 για να μου κανει συγκρισεις?

με το θεμα της ram τι γινεται?

συνηθιζω να τρεχω garmin, εχουμε κανα νεο απο αναβαθμισεις?

πολυ μικρη συμμετοχη γενικα, καλο ή κακο ειναι τελικα αυτο?

θα εκτιμουσα οπως ξαναειπα ιδιαιτερα την συγκριση με κατοχους Ν82 σε θεματα ταχυτητας, φωτο (κορυφαιο το Ν82), garmin, office, αναπαραγωγη ταινιων

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας

σαν πολυ ευχαριστημενος κατοχος Ν82, το οποιο ομως βγαζει ενα προβληματακι με την sd καρτα, σκεφτομαι για αντικαταστατη.

αναμεσα σε Ν86 και Ν96, τα οποια μου δειχνουν πολυ ακριβα για αυτο που προσφερουν, ηρθε και η ιδεα για το 6710.

υπαρχει κανενας πρωην κατοχος Ν82 για να μου κανει συγκρισεις?

με το θεμα της ram τι γινεται?

συνηθιζω να τρεχω garmin, εχουμε κανα νεο απο αναβαθμισεις?

πολυ μικρη συμμετοχη γενικα, καλο ή κακο ειναι τελικα αυτο?

θα εκτιμουσα οπως ξαναειπα ιδιαιτερα την συγκριση με κατοχους Ν82 σε θεματα ταχυτητας, φωτο (κορυφαιο το Ν82), garmin, office, αναπαραγωγη ταινιων

 

Ειχα το Ν82 για λιγο καιρο οταν πρωτοβγηκε.

Το 6710 μου αρεσει πολυ περισσοτερο,πιο σταθερο πιο γρηγορο,πιο φρεσκο λειτουργικο,αξιοπιστο GPS αλλα με το default προγραμμα(τους χαρτες)ομως Garmin και αλλα θα του δημιουργησουν προβλημα μιας και μαλλον φαινετε να δεσμευει RAM για το δικο του και σε πεταει εξω αν τρεχεις αλλα.

 

Φωτο βγαζει 1 χαρα τη μερα αλλα τη νυχτα βεβαιως ειναι πισω,μικρο το κακο για snap shots που ειναι ως επι το πληστον τα κινητα ειναι οκ!

 

Οσο για τη μικρη συμμετοχη γενικα ειναι καλο για μενα 1ον γιατι δε βγαζει προβληματα και 2ον γιατι δεν ανανεωνετε συχνα η σειρα αυτη!

Ισως δε το εχουν παρει και πολλοι που γραφουν εδω.

 

Εγω να σου πω κατι,αν με ρωταγες προσωπικα θα σου ελεγα οτι ειναι το 1ο Νοκια συμπιαν που με εχει αφησει τοσο ευχαριστημενο,και ημουν κατοχος των Ν73,95,93,82,85,78 5800 και εγω δε τα θυμαμαι ολα,αλλα τα περισσοτερα τα εδινα σε λιγες μερες(η και ωρες:p) το Navigator ομως ΟΧΙ..

 

Οσο για την SD εχεις δοκιμασει να της κανεις 1 φορματ η να παρεις 1 καινουρια?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω,

δυστυχως μετα απο πεταμα ( οχι πεσιμο ), σε λιγο καιρο μου εβγαλε αχρηστη την πρωτη sd , με τα αρχεια της μαζι,

κατοπιν την επομενη (ξανα 16 αρα), καποιες φορες σταματα να την βλεπει και χρειαζεται επαννεκινηση για να την δει.

μικρο ισως το κακο, μια επαννεκινηση καθε δυο μερες δεν ειναι τοσο προβλημα, αλλα σκεπτομαι μηπως καποια στιγμη την βγαλει και αυτη off ( =60 ευρω και δεδομενα ),

οποτε λεω για κατι καινουργιο , απαραιτητα με πληκτρα ( δουλευω σε τμημα πωλησεων , αρκετη οδηγηση κτλ)

δεν αλλαζω το symbian ,

δεν γινεται αραγε να απεγκαταστησουμε τα νοκια μαπ, το εχει δοκιμασει κανεις,

απο αναπαραγωγη ταινιων ολα καλα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...