Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πολυ καλα νεα. να το δουμε απο κοντα το 3d interface.

το vietwy II ξερουμε ποτε θα ερθει?

 

Για το viewty II άγνωστο το πότε έρχεται , άγνωστη και η τιμή του, λογικά θα παίξει 500-550, όχι παραπάνω.Πάντως θα είναι πλήρες , αφού θα διαθέτει xenon flash σε αντίθεση με το arena.Συνήθως η lg , όταν διαρρέει ένα κινητό δεν αργεί να το βγάλει πάντως.

Το θέμα ειναι οτι για κινητό με κλειστό λειτουργικό , πλέον η lg έχει το εντυπωσιακότερο UI (τι να συγκρίνεις με series 40 ή το interface της se)

Πήγε πολλά βήματα μπροστά η lg, αν σκεφτείς οτι εκτός απο τα 8gb εσωτερική μνήμη, θα έχει κ 2gb flash μνήμη έξτρα !!Πολύ δυνατός επεξεργαστής, επιτέλους 3.5 υποδοχή για τα ακουστικά.

Αλλά πρώτα θα δούμε τα reviews- εχω μεγάλη περιέργεια για την κάμερα τι φωτογραφίες θα βγάζει.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Pantws, to Viewty II fainetai plhrhs thlefwno. Ola ta kala tou Arena, alla me 8ara kamera kai xenon flash. Mallon, tha anamenw ki allo gia kainourgio kinhto :mad: (eixa katalhksei sto Arena kai to perimena... :cry:)

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Pantws, to Viewty II fainetai plhrhs thlefwno. Ola ta kala tou Arena, alla me 8ara kamera kai xenon flash. Mallon, tha anamenw ki allo gia kainourgio kinhto :mad: (eixa katalhksei sto Arena kai to perimena... :cry:)

 

και εγω ειχα καταληξει στο αρενα λογω 3d se sxesh me to renoyar,και κολλησα τωρα και με το viewtyII.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι επειδή ενδιαφέρομαι κυρίως για το νέο interface, θεωρώ ότι τα 5 μεγαπίξελ είναι ήδη μια χαρά και τα 450 ευρώ του Αρένα είναι ήδη πολλά για την τσέπη μου δεν θα περιμένω το καλύτερο αλλά ακριβότερο viewty II. Θα χτυπήσω το arena σχεδόν με το που θα βγει, αρκεί να μην τύχει να διαβάσω μέχρι τότε κάτι πολύ αρνητικό :D
Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Telika to Viewty II (GC900) einai etsi apo pisw (http://www.phonearena.com/htmls/LG-GC900-phone-gallery-pg_3511.html) h etsi (http://www.knowyourmobile.com/blog/205563/mwc_09_lgs_8megapixel_concept_phone_the_gc900.html)?

 

Sthn prwth fainetai Xenon Flash, sthn deuterh tsou. :confused:

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Aν το μικρο λεντακι στα δεξια της καμερας ειναι για το auto focus κ δεν ειναι φλας, μιλαμε για μεγαλο ξενερωμα.Αυτο το λεω γιατι υπαρχει διχογνωμια απο ο,τι διαβαζα.Δε θελω να πιστεψω οτι δε βαλανε φλας..
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Kai mena gia auto focus mou kanei. Alla tha mporouse na einai alliws? Dld, an htan flash, apo pou tha ekane auto-focus?

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Το UI του ειναι ακρως εντυπωσιακο για κινητο με κλειστο λειτουργικο.Αλλα αν δεν εχει φλας, συγνωμη δε θα παρω.Δε μπορω να πιστεψω οτι δε θα χει φλας, δεν εχει εξηγηση τετοια κινηση.
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

από cosmote μου είπαν ότι θα έρθει αρχές Ιουλίου....αργεί γμτ...

 

Αααααργκχχχχχχχχχχ! Μη μου λες τέτοια και ήθελα να το πάρω μέχρι το Πάσχα! Μήπως απλά ήταν άσχετοι και πέταξαν το Ιούλιος για να ξεμπερδεύουν; Χλωμό το βλέπω να ισχύει, τη στιγμή που κάποιοι reviewers το έχουν ήδη παραλάβει.

 

Ορίστε και το πρώτο review από πραγματική hands-on εμπειρία: http://stuff.tv/Review/LG-KM900-Arena-review/

 

Γι' αυτούς που τους ενδιέφερε το flash, λέει ότι υπάρχει αλλά δεν κάνει και πολύ καλή δουλειά μιας και είναι αδύναμο.

Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Η ενημέρωση ειναι για τελος Μαρτιου, αντε επειδη εδω ειμαστε Ελλαδισταν, να ερθει μεσα Απριλιου το πολύ.

Το μικρό παραπάνω review καλό ειναι.Πιστεύω οτι το προβλημα με την καμερα που αναφερει οφειλεται στο οτι θα ειναι κανενα πρωτότυπο που φοράει την πρώτη έκδοση.

Παρόλα αυτά , συνιστώ σε όλους να περιμένουν, αν ερθει στα 470Ε , θα πέσει μολις ερθει το viewty II, επισης περιμενουμε και κανονικα, ενδελεχή reviews .

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...το έχω χάσει εντελώς!!!!!!!! Τώρα είδα ότι έγραψα Ιουλίου.. Απριλίου ήθελα να πω!!!!!! ΠΩ ΠΩ SORRY!!! :) :)
Link to comment
Share on other sites

Malista. Endiaferon! Ara sthn camera exei kai auto-focus kai flash, e? :confused: Makari!

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Malista. Endiaferon! Ara sthn camera exei kai auto-focus kai flash, e? :confused: Makari!

 

Έχει. Και σε ενα βιντεακι ειδα οτι εχει επιλογη για το φλας , να ειναι παντα on , εκτος απο automatic.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Έχει. Και σε ενα βιντεακι ειδα οτι εχει επιλογη για το φλας , να ειναι παντα on , εκτος απο automatic.

 

Lege mou tetoia, paiktara mou! Lege mou tetoia! :lol::p

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Απλά τέλειο το νέο UI. Finger Friendly και πολύ ωραίο. Α ρε να είχε κάνα symbian ή WM (έχει βγει όμως WM!)

Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι θα έκαναν τέτοια δουλειά.

Θα το είχα γ@**** τώρα αν έμενα Ελλάδα (επειδή η LG θα του στείλει του Βλαχάκη για δοκιμή και έτσι θα το έπαιρνα εγώ να κάνω review). Κρίμα. Πάντως το νέο UI θέλω να το δω από κοντά!

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα, το περιμενω με μεγαλη αγωνια για την οθοναρα του, το μενου του και τις μουσικες του ικανοτητες που ελπιζω να ειναι καλες

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

το ποτε θα το βαλει στα καταστηματα της η καθε εταιρεια κινητης τηλεφωνιας ειναι αλλο θεμα -μπορει να επιφερει και 2μηνη καθυστερηση ....

 

εχουμε ομως επισημη ημερομηνια κυκλοφοριας απο την lg?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...