Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θυμάμαι κάποιος είχε πάρει ένα Sony Ericsson Bluetooth και είχε πρόβλημα γιατί έκανε επανάκληση με ένα κλικ αντί για 2... Θυμάται κανείς πως λύθηκε το πρόβλημα ή έστω σε ποια σελίδα βρίσκονται αυτά τα ποστ γιατί έχω το ίδιο πρόβλημα; Thanx :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια στο αρενα στις συντομευσεις πως γινετε να προσθεσω επιπλεον επιλογες ?

μου εχει μονο 3 δεν μπορω να βαλω και αλλες ?

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στο αρενα στις συντομευσεις πως γινετε να προσθεσω επιπλεον επιλογες ?

μου εχει μονο 3 δεν μπορω να βαλω και αλλες ?

 

αν κρατησεις πατημενη 1 απο τις επιλογες, στο κατω μερος της οθονης θα σου εμφανισει την επιλογη ''επεξεργασια αγαπημενου''.

Homtom HT7
Link to comment
Share on other sites

λοιπον...εγω θελω να ρωτησω κατι αυτους που ειναι πιο ψαγμενοι με τα κινητα....μηπως γινεται με καποιο τροπο να περασουμε windows mobile στο αρενα και να καταργησουμε τελειως το κλειστο λριτουργικο της lg:X;;;μπορει να ειναι κουφη η ερωτηση αλλα με το hardware που φοραει το αρενα σιγουρα σηκωνει windows mobile....

 

καλή η ιδέα φίλε μου αλλά δεν νομίζω να γίνεται. εγω θα το πήγαινα και ένα βήμα πιο περα και να βαζαμε android

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

αν κρατησεις πατημενη 1 απο τις επιλογες, στο κατω μερος της οθονης θα σου εμφανισει την επιλογη ''επεξεργασια αγαπημενου''.

 

ΑΑΑ !!! Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου !!!

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

καλή η ιδέα φίλε μου αλλά δεν νομίζω να γίνεται. εγω θα το πήγαινα και ένα βήμα πιο περα και να βαζαμε android

 

σύντομα το android :ninja:

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς, χαλάει το χρώμα? Δεν του δημιουργεί κανένα πρόβλημα. Μάλιστα και σε μια τούμπα του κινητού, το προστάτεψε και δεν έπαθε ούτε γρατζουνιά το κινητό. Είναι πάρα πολύ καλή. Την έχω 4 μήνες τώρα (την έχω πάρει από ebay) και μάλιστα μου βγήκε και αντοχής. Παλιότερα που έπερνα τέτοιες, έσπαγαν τα κλιπς τους έτσι για πλάκα. Αυτή μου έχει βγει αστέρι.

Καλά βρε, ένα προβληματισμό εξέφρασα. Μη βαράτε. Σκέφτηκα ότι εκεί που κουμπώνουν τα κλιπ, μήπως με τον καιρό γρατζουνάνε ή αλλοιώνουν το χρώμα του κινητού. Αλλά, εσείς που την έχετε, κάτι παραπάνω θα ξέρετε...

Στην οθόνη αφήνει κενό ε?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

σύντομα το android :ninja:

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ;;;;;:worry::worry:

Μεγάλε μην ρίχνεις τέτοιες βόμβες και μετα σφυρίζεις αδιάφορος.......:p

για λέγε. πες τα όλα. μην κρατήσεις τίποτα κρυφο

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...Εκλεψαν απο ενα φιλο το Αρενα του και θελει να μαθει αν υπαρχει τροπος για να το βρει...Μπορει να κανει κατι να το βρει η να παρει καινουργιο?

Χ10 mini 2.1

Iridium Rom Thanks to Dark_Dog

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. θα ηθελα να σας ρωτησω κατι.... συνδεομαι κανονικα στο δικτυο του σπιτιου μου με wifi και μετα απο κανενα 5λεπτο πλοηγησης προσπαθει να φορτωσει τις σελιδεσ αλλα τπτ... για να λυθει το προβλημα πρεπει να αποσυνδεθω και να επανασυνδεθω στο δικτυο και ετσι φορτωνει πλεον κανονικα και μετα παλι τα ιδια.... ξερει κανεις σας για πιο λογο μπορει να συμβενει αυτο?? χρειαζετε να αλλαξω καποια ρυθμιση ειτε στο κινητο ειτε στο router μου??? Σας ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. θα ηθελα να σας ρωτησω κατι.... συνδεομαι κανονικα στο δικτυο του σπιτιου μου με wifi και μετα απο κανενα 5λεπτο πλοηγησης προσπαθει να φορτωσει τις σελιδεσ αλλα τπτ... για να λυθει το προβλημα πρεπει να αποσυνδεθω και να επανασυνδεθω στο δικτυο και ετσι φορτωνει πλεον κανονικα και μετα παλι τα ιδια.... ξερει κανεις σας για πιο λογο μπορει να συμβενει αυτο?? χρειαζετε να αλλαξω καποια ρυθμιση ειτε στο κινητο ειτε στο router μου??? Σας ευχαριστω πολυ

 

και εγώ έχω αυτό το πρόβλημα....δεν βρήκα λύση ακόμα για αυτό....παρόλο που δοκίμασα διαφορετικές εκδόσεις....ίσως φταίει ο ρούτερ δεν ξέρω(έχω αυτόν της cyta)...μάλλον είναι bug σε μερικά τηλέφωνα...

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

και εγώ έχω αυτό το πρόβλημα....δεν βρήκα λύση ακόμα για αυτό....παρόλο που δοκίμασα διαφορετικές εκδόσεις....ίσως φταίει ο ρούτερ δεν ξέρω(έχω αυτόν της cyta)...μάλλον είναι bug σε μερικά τηλέφωνα...

Και σε μένα έχει συμβεί, αλλά όχι με το ρούτερ του σπιτιού μου, οπότε, μαλλον δεν φταίει το κινητό.Τυχαίνει....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΩ;;;;;:worry::worry:

Μεγάλε μην ρίχνεις τέτοιες βόμβες και μετα σφυρίζεις αδιάφορος.......:p

για λέγε. πες τα όλα. μην κρατήσεις τίποτα κρυφο

 

το μόνο που θα σου πώ είναι πως μια ομάδα προσπαθεί να το περάσει στο αρένα και βρίσκονται σε καλό δρόμο... αλλά είναι νωρίς ακόμα για να επιβεβαιωθεί ότι σίγουρα θα καταφέρουν κάτι τέτοιο.

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

το μόνο που θα σου πώ είναι πως μια ομάδα προσπαθεί να το περάσει στο αρένα και βρίσκονται σε καλό δρόμο... αλλά είναι νωρίς ακόμα για να επιβεβαιωθεί ότι σίγουρα θα καταφέρουν κάτι τέτοιο.

 

καλα αν γινει αυτο....χεστηκα και αν χασω και εγγυησεις και για τα παντα....αρκει να εχει android ή windows mobile....

BECK23
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...Εκλεψαν απο ενα φιλο το Αρενα του και θελει να μαθει αν υπαρχει τροπος για να το βρει...Μπορει να κανει κατι να το βρει η να παρει καινουργιο?

Ουσιαστικά τίποτα..μπορεί να δηλώσει το imei στο σέρβις, οπότε αν πάει να καταλάβουν ότι έχει κλαπεί.Έχω υπάρξει θύμα και σου λέω ότι δε θα γίνει τίποτα δυστυχώς.

το μόνο που θα σου πώ είναι πως μια ομάδα προσπαθεί να το περάσει στο αρένα και βρίσκονται σε καλό δρόμο... αλλά είναι νωρίς ακόμα για να επιβεβαιωθεί ότι σίγουρα θα καταφέρουν κάτι τέτοιο.

Είναι η ίδια ομάδα που προσπαθεί εδώ και 3 μήνες περιπου;

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Είναι η ίδια ομάδα που προσπαθεί εδώ και 3 μήνες περιπου;

 

Νομίζω πως ναι. δεν είμαι σίγουρος!

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις link για τους garmin?εξωτερικο δεκτη εννοω εξωτερικη συσκευη που συνδεεται μεσω bluetooth κ εσωτερικος τον ενσωματωμενο του κινητου...καταλαβες?

 

Τους παραθέτει ο jimdem

Φλασάρισε στην νέα γερμανική 10P πολλή πιο γρήγορη στο λοκάρισμα από τις άλλες πολλές φορές γεμίζει σε 30 με 45 δεύτερα

Ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ναι. δεν είμαι σίγουρος!

 

το έψαξα και εγω λίγο στο διαδικτυο και νομίζω ότι με αρκετή:D προσπάθεια και μπολικη τύχη θα τα καταφέρουν. εαν διαβασα καλά το arena φοραει το ίδιο chip με το iphone και υπαρχει μια ομαδα που έχει σχεδον καταφέρει να βάλει android στο iphone, οπότε είμαστε κοντα:rolleyes::rolleyes:

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

το έψαξα και εγω λίγο στο διαδικτυο και νομίζω ότι με αρκετή:D προσπάθεια και μπολικη τύχη θα τα καταφέρουν. εαν διαβασα καλά το arena φοραει το ίδιο chip με το iphone και υπαρχει μια ομαδα που έχει σχεδον καταφέρει να βάλει android στο iphone, οπότε είμαστε κοντα:rolleyes::rolleyes:

 

όλοι ελπίζουμε να τα καταφέρουν, δύσκολο το βλέπω αλλά πριν λίγες μέρες μέχρι και το s-class δεν είχε σπάσει ακόμα...:rolleyes: αχ αυτη η τεχνολογία! :lol:

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

όλοι ελπίζουμε να τα καταφέρουν, δύσκολο το βλέπω αλλά πριν λίγες μέρες μέχρι και το s-class δεν είχε σπάσει ακόμα...:rolleyes: αχ αυτη η τεχνολογία! :lol:

 

μακαρι...με βλεπω να γλυτωνω πολλα λεφτα απο την αγορα που θα εκανα για το omnia2 ή το htc hd2....αντε γιατι βαρεθηκα με αυτο το λειτουργικο....

BECK23
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θυμάμαι κάποιος είχε πάρει ένα Sony Ericsson Bluetooth και είχε πρόβλημα γιατί έκανε επανάκληση με ένα κλικ αντί για 2... Θυμάται κανείς πως λύθηκε το πρόβλημα ή έστω σε ποια σελίδα βρίσκονται αυτά τα ποστ γιατί έχω το ίδιο πρόβλημα; Thanx :)

 

Κανένας που να ξέρει γιατί πατιέται το κουμπί στην τσέπη και έχω τρελαθεί στις λάθος κλήσεις; :(

Link to comment
Share on other sites

Κανένας που να ξέρει γιατί πατιέται το κουμπί στην τσέπη και έχω τρελαθεί στις λάθος κλήσεις; :(

Ποιο κουμπί?

Το on/off?

Είναι δυνατόν, δεν μου έχει συμβεί ποτέ

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το πλήκτρο του Bluetooth που πατάς για να δεχτεις μια κλήση ή να κάνεις επανάκληση. Εμένα το Bluetooth κάνει επανάκληση με ένα μονο κλικ αντί για δυο με αποτέλεσμα κάθε 3 και λίγο που πιέζεται το πλήκτρο κατά λάθος να ζητάω συγνώμη για λάθος κλήσεις. Το πρόβλημα πρέπει να είναι κάποια ρύθμιση στο τηλέφωνο αλλά δεν μπορώ να τη βρω με τίποτα....
Link to comment
Share on other sites

Εχω αρκετα νευρα και συγγνωμη για αυτο!

 

Αλλα οταν ολες οι εταιριες κανουν "παπαδες" με τα κινητα που βγαζουν η LG εχει ακομα προβλημα με το ξυπνητηρι!

Το εχω το κινητο (για τη κοπελα μου) σχεδον 3 βδομαδες και απο οτι διαβασα σημερα εδω (πριν ποσταρω εψαξα να δω τι φταιει σε φορουμς) υπαρχει πολυς κοσμος που διαμαρτυρετε επειδη το ξυπνητηρι κανει ο,τι πιστευει αυτο...

 

Δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα! Ντροπη!

 

Αφου σας ειπα το πονο μου, σας παρακαλω να μου πειτε αν ξερετε που εχει η LG service στη Θεσσαλονικη για τα κινητηα της τηλεφωνα.

 

Σας ευχαριστω πολυ!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...