Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

PORTUGAL V10b_03 ειδα σημερα αυτο λετε να ειναι η καινουρια εκδοση???????

 

http://www.stompoutdebt.com/firmwares.php

 

δεν ξερω. μακαρι παντως . εχει κανεις ιδεα αν στην καινουργια θα λυθουν προβληματα με το divx . πχ μ'αρεσει να παιρνω μια ταινια οπως την κατεβαζω και να την πεταω μεσα κ να παιζει. οπως επισης να τραβας με την βιντεο καμερα και να γραφει divx

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα!

 

Αλληηηη μια ερωτηση για το we travel.

Αττικη το εχει δοκιμασει κανεις?

Εστω Αθηνα?

Εκει τι λεει ο χαρτης του?

Ευχαριστω!

το εχω δοκιμασει εγω Αθηνα. ετσι οπως ειναι , ειναι δυσκολο να το χαρακτιρισεις προγραμμα GPS. ο χαρτης εννοω. ειναι προχειροφτιαχμενος. παρολα αυτα, οταν πιασει σημα, σου δειχνει που βρισκεσαι. ασχετο αν δεν ονομαζει σχεδον κανενα δρομο.

Link to comment
Share on other sites

ακομα δε το πέιρες και το συνιστας ανεπιφύλακτα ?

 

Μία ολόκληρη μέρα μ'αυτό ασχολούμουνα!!Και βέβαια το συνιστώ..!!Από την κάμερα είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος όσον αφορά την ημέρα (εξωτερ.χώροι) και την νύχτα με το φλας..Σε εσωτερικούς χώρους πολύ καλά αλλά όχι τέλεια..Η Μουσική του ειδικά από ακουστικά άψογη, η ανταπόκριση του κινητού άπαιχτη, μήνυματα γράφω άνετα..Γιατί να μην το συστήσω δεν κατάλαβα....:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ένας φίλος που είχε αναλάβει να κάνει χάρτες, τελείωσε χθες αλλά έλεγξα τους χάρτες και είναι προβληματικοί. Έτσι, NIKOLASIRA, συνέχισε την προσπάθειά σου. Έλυσα το πρόβλημα με το pc αλλά μιας που ξεκίνησές εσύ, τελείωσε το και αν υπάρξει πρόβλημα τότε θα προσπαθήσω κι εγώ. Περιμένω νέα.

 

Φίλε jimdem582 μεγάλο μανίκι θα πάρει μέρες ελπίζω τουλάχιστον να αξίζει τον και να γίνει κάτι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω λίγο κάτι! Υπάρχει καμία διαφορά micro sd με micro sdhc ? Το hc σημαίνει High Capasity και αφορά μέγεθος απο 4gb και πάνω ?

Για το Arena κάνουν και οι 2 ?

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! εχω την εξης απορια: εχω φλασαρει το κινητο μου (κοσμοτε) στην εκδοση v10b_02...οταν συνδεω το κινητο μεσω pc suite μου βγαζει οτι υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση...αν προχωρησω θα μου εγκαταστησει ποια ελληνικη εκδοση? και υπαρχει κινδυνος να με ξαναγυρισει στην branded version της κοσμοτε? αν θελω να βαλω την καινουργια open europe που θα βγει θα πρεπει να ξαναφλασαρω? αλλιως πως θα μπορεσω να την εγκαταστησω? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Μία ολόκληρη μέρα μ'αυτό ασχολούμουνα!!Και βέβαια το συνιστώ..!!Από την κάμερα είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος όσον αφορά την ημέρα (εξωτερ.χώροι) και την νύχτα με το φλας..Σε εσωτερικούς χώρους πολύ καλά αλλά όχι τέλεια..Η Μουσική του ειδικά από ακουστικά άψογη, η ανταπόκριση του κινητού άπαιχτη, μήνυματα γράφω άνετα..Γιατί να μην το συστήσω δεν κατάλαβα....:mad::mad::mad:

 

Χαλάρωσε μια ερώτηση έκανα…. Απλά νομίζω πως σε μια μέρα δε μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω λίγο κάτι! Υπάρχει καμία διαφορά micro sd με micro sdhc ? Το hc σημαίνει High Capasity και αφορά μέγεθος απο 4gb και πάνω ?

Για το Arena κάνουν και οι 2 ?

 

Απλά, ναι σε όλα! Έχω μέσα μια 8G (sdhc). Μια χαρά δουλεύει. Απλά οι sdhc δεν δουλεύουν στα απλά reader.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! εχω την εξης απορια: εχω φλασαρει το κινητο μου (κοσμοτε) στην εκδοση v10b_02...οταν συνδεω το κινητο μεσω pc suite μου βγαζει οτι υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση...αν προχωρησω θα μου εγκαταστησει ποια ελληνικη εκδοση? και υπαρχει κινδυνος να με ξαναγυρισει στην branded version της κοσμοτε? αν θελω να βαλω την καινουργια open europe που θα βγει θα πρεπει να ξαναφλασαρω? αλλιως πως θα μπορεσω να την εγκαταστησω? :confused:

 

:blink::blink:

Την open Europe flashαρες? Πότε στο έβγαλε αυτό? Σήμερα? Τότε σημένει ότι έχει βγει καινούργια open europe? Ή κάνω λάθος?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

:blink::blink:

Την open Europe flashαρες? Πότε στο έβγαλε αυτό? Σήμερα? Τότε σημένει ότι έχει βγει καινούργια open europe? Ή κάνω λάθος?

 

η εκδοση που εχω ειναι η v10b_02. λογικα ειναι η open europe γιατι εχω fm trnasmiter. την εβαλα πριν απο δυο εβδομαδες και το μυνημα μου το εβγαλε εχθες που συνδεθηκα για να περασω κατι mp3!! το θεμα ειναι θα μου βαλει την καινουργια open europe (αν εχει βγει) ή καμια open greek? πολλες εκδοσεις ρε γμτ και κανενας επισημος ιστοτοπος που να μπορεις να κανεις ασφαλη αναβαθμιση (βλεπε appple και iphone για παραδειγμα)...

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ! Αν κάνεις update απο pc auite θα σου περάσει τη νεότερη branded έκδοση. Δεν βγήκε ακόμη η νέα open europe!
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ! Αν κάνεις update απο pc auite θα σου περάσει τη νεότερη branded έκδοση. Δεν βγήκε ακόμη η νέα open europe!

 

ωραια!! και οταν βγει πως θα την περασουμε? παλι με φλασαρισμα?? δεν ειναι δουλεια αυτη ομως καθε φορα που θα βγαινει αναβαθμιση να ξαναπερναμε ολα τα δεδομενα στο κινητο:(

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ARENA ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΚΟΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΩ?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια!

εδω κ 2 ημερες εχω κ εγω τ αρενα.εχω διαβασει ολες τις σελιδες κ ισως γι αυτο εχω λιγο μπερδευτει...

καταρχας τ κινητο το πηρα απο τη vodafone κ μου φαινεται πολυ ωραιο μεχρι στιγμης,αλλα επειδη διαβαζα κ πριν το παρω αλλα κ τωρα οτι θελει φλασαρισμα

εγω πρεπει να κανω κατι τωρα παρολο που δεν μου εχει παρουσιαστει καποιο προβλημα;

ευχαριστω πολυ

Samsung Galaxy S4

Xiaomi redmi 3 note

Xiaomi redmi 3

Lenovo K3 note

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ARENA ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΚΟΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Να πάρεις τηλέφωνο την LG, να τους τα πεις και εκείνοι ξέρουν καλύτερα.

 

γεια σας παιδια!

εδω κ 2 ημερες εχω κ εγω τ αρενα.εχω διαβασει ολες τις σελιδες κ ισως γι αυτο εχω λιγο μπερδευτει...

καταρχας τ κινητο το πηρα απο τη vodafone κ μου φαινεται πολυ ωραιο μεχρι στιγμης,αλλα επειδη διαβαζα κ πριν το παρω αλλα κ τωρα οτι θελει φλασαρισμα

εγω πρεπει να κανω κατι τωρα παρολο που δεν μου εχει παρουσιαστει καποιο προβλημα;

ευχαριστω πολυ

 

Άποψή μου, αν δεν έχεις πρόβλημα, άστο όπως είναι....:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΚΑΛΑ...!! ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ..

ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΤΟ...??

ΕΛΕΓΑ ΜΙΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ??

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΚΑΛΑ...!! ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ..

ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΤΟ...??

ΕΛΕΓΑ ΜΙΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ??

 

Αύριο το πρωι μπες στη διέυθυνση http://gr.lgmobile.com και μετά παρε τηλ. την LG και πες τους οτι θέλεις να κάνεις αναβάθμιση από το σπίτι σου και ότι είσαι ήδη μέσα στο site.

Πες τους να σε καθοδηγήσουν βήμα προς βήμα. Θα σου πούν τι να κάνεις ακριβώς.

Αν κάνεις αναβάθμιση θα λυθούν τα προβλήματα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ωραια!! και οταν βγει πως θα την περασουμε? παλι με φλασαρισμα?? δεν ειναι δουλεια αυτη ομως καθε φορα που θα βγαινει αναβαθμιση να ξαναπερναμε ολα τα δεδομενα στο κινητο:(

Άν δε σ'ενδιαφέρει το fm transmitter κι έχεις unbraded συσκευή, τότε με official update είσαι οκ. Αλλιώς, αν σε ενδιαφέρει το transmitter και έχεις branded συσκευή τότε το φλασάρισμα σε ανοιχτή έκδοση είναι μονόδρομος. Μη τα θέλουμε όλα δικά μας! Ούτως η άλλως προτείνεται το reset από τους κατασκευαστές (πχ η Apple προτείνει στους χρήστες της vα κάνουν restore μετά από κάθε update.)

Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
ρε παιδια οταν τελειωνει μια κληση και παταω το κοκινο κουμπακι να κλεισει εχει μια καθηστεριση 5με 10 δευτερα, το κανει σε αλλον αυτο ,φενεται σα να περιμενει να κλεισει η γραμη και μετα κλεινει.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν τελειωνει μια κληση και παταω το κοκινο κουμπακι να κλεισει εχει μια καθηστεριση 5με 10 δευτερα, το κανει σε αλλον αυτο ,φενεται σα να περιμενει να κλεισει η γραμη και μετα κλεινει.

 

NAI KAI SE EMENA TO KANEI AYTO...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, για να καταλάβω! :confused: Έχουμε flashάρει την open Europe και παρόλα αυτά αν δώσουμε οκ, αυτό θα περάσει άλλη έκδοση? Δεν θα περάσει το αντιστοιχο update της version που φοράει το τηλέφωνο? :blink:

Είναι σίγουρο αυτό ρε παιδιά?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

ναι θα σου περασει την τελευταια διαθεσιμη για την ελλαδα...οχι γενικα για ολο τον κοσμο η την ευρωπη..
Link to comment
Share on other sites

Άν δε σ'ενδιαφέρει το fm transmitter κι έχεις unbraded συσκευή, τότε με official update είσαι οκ. Αλλιώς, αν σε ενδιαφέρει το transmitter και έχεις branded συσκευή τότε το φλασάρισμα σε ανοιχτή έκδοση είναι μονόδρομος. Μη τα θέλουμε όλα δικά μας! Ούτως η άλλως προτείνεται το reset από τους κατασκευαστές (πχ η Apple προτείνει στους χρήστες της vα κάνουν restore μετά από κάθε update.)

 

δηλαδη με το πρωτο φλασαρισμα που εκανα δεν εγινε unbranded το κινητο μου? αφου ξεφορτωθηκα τα εικονιδια του κοσμοτε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...