Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, η UMTS υπήρχε και στη vodafone, αλλά εντάξει πολύ μικρό το κακό.

 

 

Εχμμ! Ναι εντάξει! Ζω και χωρίς αυτό αλλά με βόλευε στο wireless σε περιοχές με "δύσκολο" σήμα. Γλύτωνα από πολλά χαζά χαντοβερ!:rolleyes:

 

Συμφωνώ, είναι φρου φρου , τίποτα το ξεχωριστό.

 

Κακό είναι να έχει και λίγα φρου φρου? Εδώ άλλοι τα κοπανάνε κιόλας συνέχεια!:p

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επιτηδες το κανει το κινητο βρε...σου λεει αμα της τα περασω ολα με τη μια θα με βαρεθει...οποτε μονο 29 καθε φορα για να παιζει περισσοτερο μαζι μου..!!! :lol: :lol:

 

με τοσα παιχνιδια που κατεβασες...σε οριζω ως νο1 games tester..!!!! αναμενουμε αποτελεσματα απο την ερευνα σου..!!! :lol:

 

edit: δοκιμασες να τα πεταξεις ολα μεσα μεσω μαζικης αποθηκευσης κ μετα να τα κανεις εγκατασταση??

 

καλος!!!ευχαριστω πολυ!!!!:D παντα ημουν no1!!:lol: οχι δεν δοκιμασα κατι τετοιο! αλλα πως το κανω? μπορεις αν θελεις να μου περιγραψεις τα βηματα??? τιποτα γελοιο θα ειναι παλι και δεν θα μπορω να το κανω! :p αλλα βοηθα λιγο! :O

Link to comment
Share on other sites

καλος!!!ευχαριστω πολυ!!!!:D παντα ημουν no1!!:lol: οχι δεν δοκιμασα κατι τετοιο! αλλα πως το κανω? μπορεις αν θελεις να μου περιγραψεις τα βηματα??? τιποτα γελοιο θα ειναι παλι και δεν θα μπορω να το κανω! :p αλλα βοηθα λιγο! :O

 

Ρυθμίσεις-συνδεσιμότητα-συνδεση usb-μαζική αποθήκευση.

Ο υπολογιστής σου θα αναγνωρίσει το κινητό και εκεί μπορείς να βάλεις τα .jar αρχεία στον φάκελο "others" και μετά να τα εγκαταστήσεις από το κινητό.Αφού τα εγκαταστήσεις, μπορείς μετά να διαγράψεις τα .jar από το τηλέφωνο.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Για άσε κενό και πάτα οκ. Βγαίνει όπου να΄ναι και η rc 27. Προσπαθώ αυτή τη στιγμή να μετατρέψω garmin χάρτες για το We-travel. Γίνεται, αλλά θέλει πολλή δουλειά γι αυτό υπομονή... Σε λίγες μέρες θα δείτε οτι επιτέλους έχουμε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ navigation για το κινητό μας! ;)

οκ το δούλεψα τα κατάφερα,μέχρι ένα σημείο δηλαδή!Μου εμφανίζει τον χάρτη,έχει ένα στενό ολόκληρο όμως διαφορά από εκεί που βρίσκομαι.Δε γίνεται να με εντοπήσει ποιο σωστά?

Εδώ μπορείτε να δείτε ένα απο τα νέα χαρακτηριστικά του software που έρχεται (New open europe). Αν δεν "κρατιέστε" μπορείτε να την έκδοση V10D Thailand, που το ενσωματώνει. Εδώ (αν και είναι διαφήμιση για stylus) μπορείτε να δείτε πως λειτουργεί η αναγνώριση γραφής. (Υποστηρίζεται και με δάχτυλα όχι μονο με stulus)

 

εμένα εκτός από δάχτηλο δεν αναγνωρίζει κάποιο πενάκι!Με αυτό τι παίζει?
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω ένα θέμα με το handsfree...δεν το έχω επάνω στο κινητό και δείχνει οτι είναι συνδεδεμένο...

 

Δοκίμασα τον οδηγό για update...πήγε μια χαρα η διαδικασία...αλλα δεν άλλαξε τπτ..:cry::cry::cry::cry:

 

Καμια ιδέα κανεις ;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ξέρει κανένας τι είναι η εστίαση ήχου στις ρυθμίσεις της κάμερας Video; Οι επιλογές είναι α) απενεργοποίηση β) εξωτερική εστίαση και γ) εσωτερική εστίαση. Έχω βάσιμες υποψίες οτι είναι για να μειώνεις τη βαβούρα οταν τραβάς βίντεο σε μέρη με πολύ δυνατή μουσική αλλά δεν είμαι σίγουρος.
Trust In Trance
Link to comment
Share on other sites

κρατα πατημενη μεσα μια συντομευση...και μετα επεξεργασια αγαπημενων

 

Σε ευχαριστω πολύ.

Τώρα είμαι, ένας απο "αυτούς" που τα κατάφεραν.:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ξέρει κανένας τι είναι η εστίαση ήχου στις ρυθμίσεις της κάμερας Video; Οι επιλογές είναι α) απενεργοποίηση β) εξωτερική εστίαση και γ) εσωτερική εστίαση. Έχω βάσιμες υποψίες οτι είναι για να μειώνεις τη βαβούρα οταν τραβάς βίντεο σε μέρη με πολύ δυνατή μουσική αλλά δεν είμαι σίγουρος.

 

Μήπως ανάλογα ανοίγει - κλείνει τα 2 μικρόφωνα? Κάτω το κινητό έχει 2 μικρόφωνα, ένα από την πλευρά της οθόνης και ένα ακριβώς πίσω του. :worry:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω ένα θέμα με το handsfree...δεν το έχω επάνω στο κινητό και δείχνει οτι είναι συνδεδεμένο...

 

Δοκίμασα τον οδηγό για update...πήγε μια χαρα η διαδικασία...αλλα δεν άλλαξε τπτ..:cry::cry::cry::cry:

 

Καμια ιδέα κανεις ;

 

Τότε μάλλον είναι hardware το πρόβλημα. Λογικά, πρέπει να έχει η υποδοχή των ακουστικών κάποια επαφή εσωτερικά, ωστε όταν βάζεις το βισματάκι να την κλείνει και έτσι να αντιλαμβάνεται την ύπαρξη των ακουστικών. Μάλλον πρέπει να έχει κολλήσει κλειστή και γι' αυτό δίχνει μόνημα ότι έχει ακουστικά. Για service point σε βλέπω.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις-συνδεσιμότητα-συνδεση usb-μαζική αποθήκευση.

Ο υπολογιστής σου θα αναγνωρίσει το κινητό και εκεί μπορείς να βάλεις τα .jar αρχεία στον φάκελο "others" και μετά να τα εγκαταστήσεις από το κινητό.Αφού τα εγκαταστήσεις, μπορείς μετά να διαγράψεις τα .jar από το τηλέφωνο.

 

 

σου εχω σπασει τα νευρα λιγο!!;) sorry!:( το εκανα αυτο που μου ειπεσ αλλα φως δεν ειδα! και ειναι βλακεια ξερεις γιατι θελω να του βαλω apps και τετοια και ειναι ολα σε αυτο το ειδοσ αρχειου και μου λεει παλι τα ιδια μηπωσ ξερεισ τι αλλο μπορώ να κανω?????:rolleyes::rolleyes: μηπωσ ειναι προβλημα τησ lg?? εσενα δεν σου εχει συμβει ασ πουμε? οχι μονο με παιχνιδια αλλα και με προγραμματα!!

Link to comment
Share on other sites

"Eδω" το πουλανε οσοι δεν εχουν δικαιωμα να βλουν αγγελια "εκει"! ;)

 

Αν δεν έχει ικανό αριθμό μηνυμάτων, ας βάλει στην υπογραφή του μήνυμα τύπου, "πωλείται το τάδε...pm me". Δε θα γεμίσει το φόρουμ με αγγελίες.

 

Παιδια έχω ένα θέμα με το handsfree...δεν το έχω επάνω στο κινητό και δείχνει οτι είναι συνδεδεμένο...

 

Δοκίμασα τον οδηγό για update...πήγε μια χαρα η διαδικασία...αλλα δεν άλλαξε τπτ.

 

Καμια ιδέα κανεις ;

Όπως σου είπε και ένας άλλος φίλος, είσαι για σέρβις.Κατά πάσα πιθανότητα είναι θέμα hardware.

 

σου εχω σπασει τα νευρα λιγο!!;) sorry!:( το εκανα αυτο που μου ειπεσ αλλα φως δεν ειδα! και ειναι βλακεια ξερεις γιατι θελω να του βαλω apps και τετοια και ειναι ολα σε αυτο το ειδοσ αρχειου και μου λεει παλι τα ιδια μηπωσ ξερεισ τι αλλο μπορώ να κανω?????:rolleyes::rolleyes: μηπωσ ειναι προβλημα τησ lg?? εσενα δεν σου εχει συμβει ασ πουμε? οχι μονο με παιχνιδια αλλα και με προγραμματα!!

 

Το συνδέεις με το usb καλώδιο σε λειτουργία μαζικής αποθήκευσης;Σου βγάζει στον υπολογιστή ότι εντοπίστηκε αποσπώμενος δίσκος;

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

κ να κυκλοφορει...υπαρχει ατομο που θα γεμισει 32gb στο κινητο του???:lol:

 

Ανετα!!!!Αφου καταφερα να διορθωσω το προβλημα των 2πλων αρχειων,το κινητο οχι μονο εχει τιγκαρει απο mp3, αλλα και εχει στειλει στο συρταρι τα Zen Stone και Iriver μου.Νομιζω οτι πραγματικα το μεγαλυτερο ατου του τηλεφωνου ειναι ο ηχος, ειδικα απο τα ακουστικα.Τα οποια παρεπιπτοντως ειναι τελεια και σαν handsfree.

Θα πω απλα 2-3 πραγματακια που εκανα για να λυσω το προβλημα του "περναω μουσικη στο τηλεφωνο".(παντα απο προσωπικη γνωμη-εμπειρια)

 

1.Για μεταφορα,ΜΟΝΟ Mass Storage.Το PC Suite,αν και αρκετα καλο σαν προγραμμα,1ον παιρνει ωωωωρες, 2ον μπορει ανετα να τα κανει μανταρα.Εμενα μου ειχε κανει φακελους Images μεσα στο Images και Video μεσα στο Music.

 

2.Πριν περασετε την μουσικη στο τηλ.,καλο ειναι να μαζεψετε ΟΛΑ τα αρχεια/φακελους σε εναν ξεχωριστο φακελο στο PC.Απο εκει αρχικα σβηστε οτι ΔΕΝ ειναι μουσικη.Δλδ εξωφυλλα, txt αρχεια με tracklisting-στιχους-πληροφοριες torrent κλπ κλπ.Επισης χρησιμοποιωντας ενα προγρ. οπως το Mp3Tag ή το Godfather καντε μια γενική "σκουπα" σβηνοντας οσο περισσοτερα μπορειτε απο τα tags. Εγω πχ αφησα μονο στο ID3v1 tag τα Artist-Title-Album.Καλο το album art, αλλα προτιμω λιγο πιο γρηγορο ανοιγμα της λιστας Μουσικης.Ουτως η αλλως 99% του χρονου που παιζει το τηλ. ειναι σε τσεπη-τσαντακι :p

 

3.Τελος, ειχα μεγαλο προβλημα οταν περνουσα ολα τα τραγουδια μαζι( 2,5GB περιπου).Τις περισσοτερες φορες το τηλ. κολλουσε στο "περιμενετε" ανοιγοντας το "Μουσικη", ειδικα οταν δεν ειχα "καθαρισει" τα tags.Γιαυτο στο τελος, περνουσα ανα 500MB περιπου,και μετα ανοιγα μια την Μουσικη, για να τα διαβασει εστω μια φορα.

 

Και κατι οσον αφορα τις θηκες.Επειδη δεν ηθελα να μπλεξω με ebay-paypal(ενω εχω λογαριασμους-καρτες κλπ), κυριως για να μην τρεχω για καταθεσεις αλλα και επειδη πρεπει να εχω την θηκη εως την παρασκευη, βρηκα θηκη σιλικονης και προστατευτικες μεμβρανες για την οθονη μεσω του ricardo.gr, απο Αθηνα.15 € μαζι με εξοδα αποστολης, αντικαταβολη και το εστειλαν την επομενη μερα.Προφανως καποιος μαγκας ελληνας που αγοραζει απο ebay και ξανα πουλαει,αλλα τι να κανεις... ;)

Περιμενω να ερθει (Θεσσαλονίκη) και θα πω εντυπωσεις.

 

Αυτα τα ολιγα(τα ποια??? :blink: ).Σορρυ για το μακροσκελες ποστ,αλλα οπως ειπα το καλυτερο του κινητου για μενα ειναι η χρηση του ως mp3 player, και η αληθεια ειναι οτι με ζορισε αρκετα μεχρι να δουλεψει σωστα.

 

Edit:http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569135

32 GB δεν ειναι,αλλα με την πιο φτηνη 8αρα να ειναι στα 19€,νομιζω αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Τότε μάλλον είναι hardware το πρόβλημα. Λογικά, πρέπει να έχει η υποδοχή των ακουστικών κάποια επαφή εσωτερικά, ωστε όταν βάζεις το βισματάκι να την κλείνει και έτσι να αντιλαμβάνεται την ύπαρξη των ακουστικών. Μάλλον πρέπει να έχει κολλήσει κλειστή και γι' αυτό δίχνει μόνημα ότι έχει ακουστικά. Για service point σε βλέπω.

 

Αφου δεν υπάρχει κάτι άλλο τότε ναι...πήρα σήμερα τηλ να το παώ....άντε να δουμε...ευχαριστώ πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Και μια μικρη εωτηση για το We Travel.

Συμφωνα με τον οδηγο

"7. Ανοίξτε το πρόγραμμα. Θα ζητήσει: Search for we-travel root? Πατήστε Ναι. Μετά απο λίγο θα σας ζητήσει να βάλετε την πόλη σας. Βάλτε μόνο τα αρχικά"

 

Οταν παταω Yes στο Select Root,με βγαζει σε ενα μενου,με επιλογες Language:default / Menu:default menu κλπ κλπ,και δεν κανει απολυτως τπτ...

Τα κουμπια OK/Cancel ενω φαινεται να πατιουνται,δεν γινεται τπτ...

 

Καμια ιδεα γιατι τρωει τετοιο σκαλωμα?

Link to comment
Share on other sites

Και μια μικρη εωτηση για το We Travel.

Συμφωνα με τον οδηγο

"7. Ανοίξτε το πρόγραμμα. Θα ζητήσει: Search for we-travel root? Πατήστε Ναι. Μετά απο λίγο θα σας ζητήσει να βάλετε την πόλη σας. Βάλτε μόνο τα αρχικά"

 

Οταν παταω Yes στο Select Root,με βγαζει σε ενα μενου,με επιλογες Language:default / Menu:default menu κλπ κλπ,και δεν κανει απολυτως τπτ...

Τα κουμπια OK/Cancel ενω φαινεται να πατιουνται,δεν γινεται τπτ...

 

Καμια ιδεα γιατι τρωει τετοιο σκαλωμα?

θέλει υπομονή!Μη τα πατάς 2η φορά!Μία και περίμενε!Εγώ έφαγα κανένα τέταρτο αλλά τελικά λειτούργησεεεεεεεε!!!!:D:w00t::up::yahoo::dance::clap::bow: :dash:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Έρχεται σε λίγο και επίσημα η RC27 του WeTravel. Όσοι βάλατε την 26 μήν ανησυχείτε. Το αρένα εγκαθιστά τη νέα έκδοση πάνω απο την άλλη και κρατάει τα δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

Έρχεται σε λίγο και επίσημα η RC27 του WeTravel. Όσοι βάλατε την 26 μήν ανησυχείτε. Το αρένα εγκαθιστά τη νέα έκδοση πάνω απο την άλλη και κρατάει τα δεδομένα.

Πολύ όμορφα!:)

Ξέρεις περίπου πότε βγαίνει η νέα έκδοση?

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

^Υπάρχει ήδη αλλά δεν βγήκε ακόμη επίσημα. Δέν πρόλαβα να τη δοκιμάσω (ακόμη..). Αν θες κατέβασέ την απο εδώ και πες μας εντυπώσεις! http://we-travel.co.cc/installer/rc27.zip

 

Ουσιαστικά είναι Update για την RC26 που εντάσσεται στην ευρύτερη release, την 00.02. Αναμένεται η "RC29" που θα εντάσσεται στην release 00.03 και θα έχει πολλές βελτιώσεις. Τώρα προσπαθώ να κάνω χάρτες απο το garmin για να δουλεύουν στο WeTravel.

 

Γενικά, βελτιώσεις στην RC27:

- Support for screen rotation

- Configurable size of the city history list (allows to erase as well)

- Support zoom out tiles from level 14 (used to be 11)

- No screen rotation in manual mode

- Retain destination flag after reaching destination (geocaching)

- Support garmin .csv poi files

- Fix bug when maximum zoom out level not present

- Log wtar failures

- Fix bug for too far distances

- Support .bmp atlas tiles (not supported on most mobile phones)

- Clear translations when switching language

- Synchronized config saving

- Downloadable POI's (experimental)

- Report multiple location related information and upload in realtime (experimental)

- Advanced options for .gpx creation : smooth angle sampling, non movement suspension

- Suppress too far TT POI's in lists

- Enable poi download screen

- Clipping bug fix

- Recover download issues

- Additional download garbage collects

- Fix online upload exception

- Initial sensor api test (experimental)

- Correct non coloring of initial segments

- ampm attributed in time fields in skins

- Rework available atlas scanning

- Installer loop when no city fix

- UTF-8 support in config data

- Fix Blackberry image draw bug

- Fix Blackberry resource reading

- Extend city and street name sizes

- Fix crash when no root directories present

- Log config save failures

Link to comment
Share on other sites

^Υπάρχει ήδη αλλά δεν βγήκε ακόμη επίσημα. Δέν πρόλαβα να τη δοκιμάσω (ακόμη..). Αν θες κατέβασέ την απο εδώ και πες μας εντυπώσεις! http://we-travel.co.cc/installer/rc27.zip

 

Ουσιαστικά είναι Update για την RC26 που εντάσσεται στην ευρύτερη release, την 00.02. Αναμένεται η "RC29" που θα εντάσσεται στην release 00.03 και θα έχει πολλές βελτιώσεις. Τώρα προσπαθώ να κάνω χάρτες απο το garmin για να δουλεύουν στο WeTravel.

 

Γενικά, βελτιώσεις στην RC27:

- Support for screen rotation

- Configurable size of the city history list (allows to erase as well)

- Support zoom out tiles from level 14 (used to be 11)

- No screen rotation in manual mode

- Retain destination flag after reaching destination (geocaching)

- Support garmin .csv poi files

- Fix bug when maximum zoom out level not present

- Log wtar failures

- Fix bug for too far distances

- Support .bmp atlas tiles (not supported on most mobile phones)

- Clear translations when switching language

- Synchronized config saving

- Downloadable POI's (experimental)

- Report multiple location related information and upload in realtime (experimental)

- Advanced options for .gpx creation : smooth angle sampling, non movement suspension

- Suppress too far TT POI's in lists

- Enable poi download screen

- Clipping bug fix

- Recover download issues

- Additional download garbage collects

- Fix online upload exception

- Initial sensor api test (experimental)

- Correct non coloring of initial segments

- ampm attributed in time fields in skins

- Rework available atlas scanning

- Installer loop when no city fix

- UTF-8 support in config data

- Fix Blackberry image draw bug

- Fix Blackberry resource reading

- Extend city and street name sizes

- Fix crash when no root directories present

- Log config save failures

το κατέβασα και ήδη το έβαλα.Να ρωτήσω τώρα,στη προηγούμενη έκδοση στην αρχή μου έμπαινε κανονικά στο map location.Τώρα δε μου μπαίνει!Ούτε με την καινούργια.Γιατί?

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έμπαινε με την 25 και δεν μπαίνει με την 26 ή την 27? Μπορεί να μήν έθεσες σωστά την τοποθεσία σου. Πήγαινε ρυθμίσεις-gps-No gps(set location) Βάλε την τοποθεσία σου και πάτα save.

 

Πώς σου φαίνεται η 27? Καλή, σταθερή? Θα την συμπεριλάβω στον νέο οδηγό μου με περισσότερες συμβουλές και διορθώσεις που ανεβαίνει σε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Ανετα!!!!Αφου καταφερα να διορθωσω το προβλημα των 2πλων αρχειων,το κινητο οχι μονο εχει τιγκαρει απο mp3, αλλα και εχει στειλει στο συρταρι τα Zen Stone και Iriver μου.Νομιζω οτι πραγματικα το μεγαλυτερο ατου του τηλεφωνου ειναι ο ηχος, ειδικα απο τα ακουστικα.Τα οποια παρεπιπτοντως ειναι τελεια και σαν handsfree.

Θα πω απλα 2-3 πραγματακια που εκανα για να λυσω το προβλημα του "περναω μουσικη στο τηλεφωνο".(παντα απο προσωπικη γνωμη-εμπειρια)

 

1.Για μεταφορα,ΜΟΝΟ Mass Storage.Το PC Suite,αν και αρκετα καλο σαν προγραμμα,1ον παιρνει ωωωωρες, 2ον μπορει ανετα να τα κανει μανταρα.Εμενα μου ειχε κανει φακελους Images μεσα στο Images και Video μεσα στο Music.

 

2.Πριν περασετε την μουσικη στο τηλ.,καλο ειναι να μαζεψετε ΟΛΑ τα αρχεια/φακελους σε εναν ξεχωριστο φακελο στο PC.Απο εκει αρχικα σβηστε οτι ΔΕΝ ειναι μουσικη.Δλδ εξωφυλλα, txt αρχεια με tracklisting-στιχους-πληροφοριες torrent κλπ κλπ.Επισης χρησιμοποιωντας ενα προγρ. οπως το Mp3Tag ή το Godfather καντε μια γενική "σκουπα" σβηνοντας οσο περισσοτερα μπορειτε απο τα tags. Εγω πχ αφησα μονο στο ID3v1 tag τα Artist-Title-Album.Καλο το album art, αλλα προτιμω λιγο πιο γρηγορο ανοιγμα της λιστας Μουσικης.Ουτως η αλλως 99% του χρονου που παιζει το τηλ. ειναι σε τσεπη-τσαντακι :p

 

3.Τελος, ειχα μεγαλο προβλημα οταν περνουσα ολα τα τραγουδια μαζι( 2,5GB περιπου).Τις περισσοτερες φορες το τηλ. κολλουσε στο "περιμενετε" ανοιγοντας το "Μουσικη", ειδικα οταν δεν ειχα "καθαρισει" τα tags.Γιαυτο στο τελος, περνουσα ανα 500MB περιπου,και μετα ανοιγα μια την Μουσικη, για να τα διαβασει εστω μια φορα.

 

Και κατι οσον αφορα τις θηκες.Επειδη δεν ηθελα να μπλεξω με ebay-paypal(ενω εχω λογαριασμους-καρτες κλπ), κυριως για να μην τρεχω για καταθεσεις αλλα και επειδη πρεπει να εχω την θηκη εως την παρασκευη, βρηκα θηκη σιλικονης και προστατευτικες μεμβρανες για την οθονη μεσω του ricardo.gr, απο Αθηνα.15 € μαζι με εξοδα αποστολης, αντικαταβολη και το εστειλαν την επομενη μερα.Προφανως καποιος μαγκας ελληνας που αγοραζει απο ebay και ξανα πουλαει,αλλα τι να κανεις... ;)

Περιμενω να ερθει (Θεσσαλονίκη) και θα πω εντυπωσεις.

 

Αυτα τα ολιγα(τα ποια??? :blink: ).Σορρυ για το μακροσκελες ποστ,αλλα οπως ειπα το καλυτερο του κινητου για μενα ειναι η χρηση του ως mp3 player, και η αληθεια ειναι οτι με ζορισε αρκετα μεχρι να δουλεψει σωστα.

 

Edit:http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569135

32 GB δεν ειναι,αλλα με την πιο φτηνη 8αρα να ειναι στα 19€,νομιζω αξιζει.

 

Δηλαδή αν αφήσω στα τραγούδια όλα τα tags (συνθέτης,αριθμός κομματιού,είδος,έτος) τι θα συμβεί???Με τα album arts αργεί το κινητό;;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έμπαινε με την 25 και δεν μπαίνει με την 26 ή την 27? Μπορεί να μήν έθεσες σωστά την τοποθεσία σου. Πήγαινε ρυθμίσεις-gps-No gps(set location) Βάλε την τοποθεσία σου και πάτα save.

 

Πώς σου φαίνεται η 27? Καλή, σταθερή? Θα την συμπεριλάβω στον νέο οδηγό μου με περισσότερες συμβουλές και διορθώσεις που ανεβαίνει σε λίγο.

όχι η 25 δε μου λειτουργούσε καν!:pΗ 26 έμπαινε χτες και σήμερα το πρωί αλλά τώρα το απόγευμα πριν ακόμα βάλω την νέα έκδοση αλλά και τώρα που την έβαλα δε μπαίνει στο map location μόνο.Κατά τα άλλα στην 26 με την 27 δε παρατήρησα κάποια ιδιαίτερη διαφορά...

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι η 27 είναι απλά ένα update για την 26. Καλύτερα κράτα την 26 μέχρι να βγεί η 29. Τελικά, για σταθερότητα δεν θα ανεβάσω την 27. Μόλις έκανα κατι διορθώσεις στον οδηγό και ανέβασα το νέο zip που έχει την 26.
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι η 27 είναι απλά ένα update για την 26. Καλύτερα κράτα την 26 μέχρι να βγεί η 29. Τελικά, για σταθερότητα δεν θα ανεβάσω την 27. Μόλις έκανα κατι διορθώσεις στον οδηγό και ανέβασα το νέο zip που έχει την 26.

 

Μπα το ίδιο είναι δε ξαναπερνάω αρχεία!Αφήνω την 27 και περιμένω την 29!:D

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
παιδια καλησπερα κι απο μενα το πηρα πριν μια βδομαδα απο βονταφον παντα ειχα νοκια μεχρι τωρα ολα καλλα περασα τους χαρτες οπως λεει ο οδηγος και ολα μια χαρα εκανα και φλασαρισμα μετα απο πολυ κοπο τουλαχιστον 15 φορες προσπαθεια επιτελους τη εκανα αλλα μια ερωτηση τα μπιχλιμπιδια της βονταφον εφυγαν αλλα μεσα στα μενου για ιντερνετ τα εχει ετσι πρεπει? π.χ προφιλ ιντερνετ εχει μονο επιλογες vo liv-κ λ π εκανα και reset factory αλλα τιποτα ξαναφλασαρω η το αφεινω οπως ειναι
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...